[ شهريه هاي دانشگاه ها و مسائل پيرامون آن ] پرسش پاسخ

Mehran_kh_d

عضو جدید
:(با سلام
اگه كمكم كنيد ممنون ميشم خيلي فوريه

شهريه دانشگاه آزاد در مقطع كارشناسي براي رشته ما چقدره؟

Mehran_kh_d

عضو جدید
با سلام وتشکر از این همه استقبال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه یه وقتی یکی حال کرد و دست به قلم شده بی زحمت بگه حداقل و جداکثر شهریه اش چقدره چقدر وام میدن از چع ترمی وام میدن و...
باز هم با تشکر از استقبال و پاسخ های بیشمار شما!!!!!!!!!!!!
:wallbash::crying:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .. راستش من ورودی 80 بودم ، :) فکر نکنم ارقام من به کارت بیاد ولی یادمه اون سال 100 تومن ثابتم بود ، واحد نظریم 6 تومن . کلاً حدوداً ترمی 200-250 در میومد :)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
والا من که ورودی 86(کارشناسی ناپیوسته) هستم، 376200 یا همچین چیزایی شهریه ثابت میدم!
ترمی تقریباً 600 تا 800 درمیاد! :sweatdrop:
بسته به انتخاب واحد، دروس عملی و نظری و.... داره!

gonzo

عضو جدید
ببین دایی من ورودی 86 ام (پیوسته)
ثابت ها بنا به رشته ای که داری متفاوته ! از ترم دوم به بعد هم وام میدن ! شما هر ترم میتونی وام بگیری!

ترم اول من 18 واحد نظری +270 ثابت = 480
ترم دوم 19 نظری + 270 ثابت = 495
ترم سوم 16 نظری +2 عملی +270 ثابت =590

بقیش هم که توی راهه ! در ضمن من شنیدم ترم دیگه قراره افزایش شهریه صورت بگیر ه !

sajad-m

عضو جدید
[ شهريه هاي دانشگاه ها و مسائل پيرامون آن ] پرسش پاسخ

با سلام
بنده در آزمون دانشگاه آزاد رشته عمران دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شده ام.
لطفا اگر اطلاع دارید بگویید شهریه ترم اول چقدر است؟
زیرا من در دانشگاه دولتی تبریز هم رشته کاردانی عمران را قبول شده ام. اما بدلیل اینکه محل سکونت ما به نجف آباد نزدیک تر است و همینطور لیسانس است. تصمیم دارم در صورت سنگین نبودن شهریه دانشگاه آزاد همین دانشگاه آزاد رو برم.
از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟

sajad-m

عضو جدید
شهریه عمران آزاد چقدره؟ فوری بگید؟ در ضمن دولتی تبریز برم یا آزاد نجف آباد؟

شهریه عمران آزاد چقدره؟ فوری بگید؟ در ضمن دولتی تبریز برم یا آزاد نجف آباد؟

با سلام
زیرا من در دانشگاه دولتی تبریز هم رشته کاردانی عمران را قبول شده ام. اما بدلیل اینکه محل سکونت ما به نجف آباد نزدیک تر است و همینطور لیسانس است. تصمیم دارم در صورت سنگین نبودن شهریه دانشگاه آزاد همین دانشگاه آزاد رو برم.
از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟
و بفرمایید بهتره کدوما برم؟​

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز با توجه به اينكه هر دو رشته عمرانه پس از نظر علاقه شما اين انتخاب رو ميذاري كنار چون فقط عمران دو رشته نيست كه بخواي انتخاب كني
يكي كاردانيه و ديگري كارشناسي معلومه كه كارشناسيه بهتره
يكي آزاده و ديگري دولتي با توجه به اينكه آزاد به محل سكونتتون نزديك تره همين آزاد بهتره چون هزينه ي ثبت نام آزاد مطمئنابا هزينه ي رفت و آمد و خونه اي كه بايد تبريز بگيريد برابري مي كنه و در ضمن نجف آباد دوري از خوانودتون رو به اون شدت نداره
پس نظر من اينه كه عمران آزاد نجف آباد رو بخونيد
اميدورام دوستان ديگه هم نظر بدن و شما انتخابي عالي داشته باشيد
وروده شما رو پيشاپيش به جامعهي مهندسي تبربيك ميگم

موفق باشين

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به نظر منم همون آزاد بیتره ... واقعا دوری از خانواده غیر قابل تحمل ( شاید قابل تحمل باشه من نکشیدم :D )
دور از شوخی خدایی به نظر من ارزش نداره 2 سال کاردانی بخونی بعد بخوای دوباره کارشناسی 4 سال ... البته پایت قوی میشه .
البته یه مورد دیگم هست که به روهیت بستگی داره ( ازاد عمرانش مختلط نیست فقط پسر داره ) این یه مسئله ی خیلی مهمه که باید بدونی . ( ببین من میخوام زوایا و گوشه ها ی مخفیه کارو برات روووو شن کنم )
موفق باشی

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟​

والا به سال ورودت بستگی داره چون هر سال گرون تر میشه . من ورودی 86 آزاد تهران ام ... شهریه ثابتم 265 تومنه و معمولا هر ترم دورو وره 500 تومن هزینه ی ترمم میشه .
البته اگه بخوای بری تبریز فک کنم پول اجاره خونه و چیزای دیگت خیلی بیشتر از این بشه ( گذشته از این که دوری و 2 سالم بیشتر کار داری )

rasool.civil

مدیر بازنشسته
با سلام

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟​
ميخواي بياي تو شهر ما درس بخوني؟؟:D خرجت ميره بالا ترم اول پارسال 780 تومن بود
كه يه نمه تورمم بايد بهش اضاف كني
پسر برو تبريز گول كارشناسيشو نخور بعد كارداني به كارشناسي امتحان بده قبول ميشي;)

silverman24

عضو جدید
شهریه دانشگاه

شهریه دانشگاه

سلام
من شبانه­ ی دانشگاه رازی قبول شدم.
میخواستم بدونم اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم و توی یه دانشگاه دیگه قبول بشم تکلیف شهریه ای (حدود یک میلیون تومن) که توی دانشگاه رازی موقع ثبت نام از من گرفتن چی میشه؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
من شبانه­ ی دانشگاه رازی قبول شدم.
میخواستم بدونم اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم و توی یه دانشگاه دیگه قبول بشم تکلیف شهریه ای (حدود یک میلیون تومن) که توی دانشگاه رازی موقع ثبت نام از من گرفتن چی میشه؟
لطفا درخواستهاتونو توی تاپیک درخواستها بنویسید
در مورد سوالتون هم قید نصف پولتون رو باید بزنید(با دید خوشبینانه)

توبراق

عضو جدید
:(سلام

شهريه دانشگاه آزاد در مقطع كارشناسي براي رشته حسابداري چقدره؟يعني هم شهريه ثابت هم متغير و كل شهريه ي ترما!ممنون ميشم جوابمو بدين!:redface:

nori2

عضو جدید
با سلام
من ورودی 87 رشته کارشناسی پیوسته عمران-عمران هستم
شهریه ثابت من دقیقا 196000 تومان(تا اخر دوره ثابت هست و افزایش ندارد)+ شهریه متغیر با انتخاب واحده بین 18 تا 21 جمعا حدود 650 تا 700 تومان در میاد
البته به ازای هر سال وروذی دیرتر یه فکر کنم 10 %(سال 88 225 تومان بود) زیاد میشه
ولی نرخ دروس فعلا ثابت هست
اگه کمکی خواستین در خدمتم

جوجه سرامیکی

عضو جدید
من ورودی81 بودم شهریه ثابت ام 125/000 تومان بود.اما چون مهندسی بودم آزمایشگاهاش رو میگرفتم ترمی 600هزار میشد.الان باید ثابت رو ترمی 500-600 هزار تصور کنی.

شهریه دانشگاه‌های غیر دولتی ۲۵ درصد افزایش پیدا می‌کند

رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیر دولتی اعلام کرد که بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهریه این دانشگاه‌ها ۲۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش مهر، دكتر علی آهون‌منش با بيان اين خبر گفت: بر اساس اعلام وزارت علوم، تحقيقات و فناوري؛ دانشگاه‌های غیردولتی می‌توانند شهریه خود را برای سال تحصیلی جدید تا سقف 25 درصد افزایش دهند كه اين دانشگاه‌ها قصد دارند دقیقاً همین رقم را برای افزایش اعمال کنند.

وی از بهتر شدن شرایط پذیرش دانشجو برای غیردولتی‌ها در سال تحصيلي جدید خبر داد و افزود: اگرچه امسال از نظر تخصیص ظرفیت پذیرش دانشجو بین 5 تا 6 درصد افزایش مشاهده می‌شود اما به دلیل کاهش تعداد شرکت‌کنندگان، تفاوتی در میزان حضور دانشجویان در دانشگاه‌های غیردولتی نسبت به سال قبل به وجود نیامده است.

آهون‌منش خاطرنشان کرد: میزان ظرفیت‌های خالی غیردولتی‌ها بعد از ثبت‌نام دانشجویان در ترم نخست مشخص می‌شود.

- 1393/05/19

با سلام بنده در آزمون دانشگاه آزاد رشته عمران دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شده ام. لطفا اگر اطلاع دارید بگویید شهریه ترم اول چقدر است؟زیرا من در دانشگاه دولتی تبریز هم رشته کاردانی عمران را قبول شده ام. اما بدلیل اینکه محل سکونت ما به نجف آباد نزدیک تر است و همینطور لیسانس است. تصمیم دارم در صورت سنگین نبودن شهریه دانشگاه آزاد همین دانشگاه آزاد رو برم.از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟​
در مورد شهریه نمی دونم ولی این را می دونم که کار دانی عمران اصلا نرو چون امروزه بخوای کنکور کاردانی به کارشناسی بدی فقط می تونی بری رشته تکنولوژی عمران و نمی تونی بری رشته عمران

hasan ghasemi

عضو جدید
با سلام . شهریه ثابت سال 94 مبلغ 5763200 ریال هستش که با اخذ 20 واحد تقریبا 13400000 ریال در میاد...........................................موفق باشید;)

بالا