[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

• دانشگاه تهران

رای: 103 25.8%
  • دانشگاه صنعتی شریف

رای: 83 20.8%
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

رای: 28 7.0%
  • دانشگاه علم و صنعت

رای: 44 11.0%
  • دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)

رای: 72 18.0%
  • دانشگاه شیراز

رای: 29 7.3%
  • دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

رای: 31 7.8%
  • دانشگاه تربیت مدرس

رای: 9 2.3%

• مجموع رای دهندگان
    399

reza_13682002

عضو جدید
اینکه تو عمران شیراز اوله شکی نیست.چون پی برج میلاد رو فقط 1بفر تونست محایبه کنه.اونم یکی از استادهای دانشگاه شیراز( سراسری)
تو آزاد هم تهران اول آزاد استهبان هم دوم.;)

noonoo

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
به نظر من به عوامل زیادی بستگی داره. مثل امکان دانشکده، دانشجوها، هیئت علمی، دوره های تحصیلات تکمیلی و .....
هر یک از دانشگاههای ذکر شده در دپارتمان عمران بسیار قوی هستند. در این دانشکده ها یکی از شاخه ها از بقیه قوی تر است. مثلاً دانشگاه خواجه نصیر در عمران نقشه برداری حرف اول رو می زنه یا فردوسی مشهد عمران آب قوی داره. سازه صنعتی شریف یا راه آهن علم و صنعت.
ولی با توجه به جمیع جوانب دانشگاه امیر کبیر از همه برتر بوده. رشته هایی مثل مدیریت ساخت، عمران آب، محیط زیست آن حرف اول رو میزنه. در مقطع دکتری بسیار قوی عمل کرده. تنها دانشکده ای هستش که دوره دکتری مدیریت ساخت رو داره.

zelzeleh0078

عضو جدید
بنظر من اگه دسته بندي هم بشه بهتره.
مثل: سازه-راه-اب-خاك و...

چون بعضي از گروهها توي بعضي دانشگاهها واقعا خيلي قوين.
اما كلا علم و صنعت عمرانش خيلي خوبه. خصوصا بحث كاربرديش.

The Lunatic

عضو جدید
به نظر من اصلا مهم نیست که تو چه دانشگاهی درس میخونیم
مهم اینه که با چه کیفیتی درس میخونیم

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من صنعتی شریف:heart:

دانشگاه جامع علمی کابردی شهرداریهای خراسانم بد نیست ها:redface:

foad_sallakh

عضو جدید
من :)امیر کبیر رو انتخاب میکنم
شاید آزاد قشم:( ناشناخته باشه
ولی من بعداز امیر کبیر اونجا رو دوست دارم
;)

mohandes masood

عضو جدید
سلام

سلام

به نظر من واسه دانشجویی عمران کارگاه یا محیط کارگاهی بهترین دانشگاه است

در ضمن درست من دانشجویی دانشگاه تهران نبودم ولی از اونای که شنیدم می گن خوبه
:)

mahrokh_civil

عضو جدید
حالا چرا اسم دانشگاه ما اينجا نيست؟؟!! دانشگاه ما هم خوبه ها (خليج فارس!)
يكي از بچه كه از دانشگامون انتقالي گرفت(البته چون معدلش بالاي 18 بود تونست اونجا بگيره) وقتي رفت شريف اونجا هم نمره اول بود .
به نظرم زياد به اساتيد ربط نداره فقط به خود دانشجو بستگي داره چه بسا اندك نابغه هايي كه تو دانشگاه آزاد باشن ولي شناخته نشده باشن!

noosh_l

عضو جدید
شنيدم امكانات دانشكده عمران خواجه نصير عاليه
اي كاش بتونم ارشد رو اونجا قبول شم

rezasabzeh

عضو جدید
نظر

نظر

به نظر من دانشگاه آزاد واحد سلماس خیلی خیلی بهتر چون همه استاداش با سوادن و هم همه کارمنداش واقعا خیلی کار می کنند.:D
البته درست نیست واقعا افتضاحه دانشگاه تهران خوبه

navid85n

عضو جدید
سلام دوستان این اولین پست من تو این فروم هست ، ببینید به نظر من امکانات و اساتید مهمترین ملاک در معتبر بودن و مهمتر از اون مفیدتر بودن محیط دانشگاه هست ولی اون چیزی که در آخر باقی میمونه تلاش خود دانشجو هست چه بسا دانشجویی که در دانشگاه تهران نمی تونه حتی فارغ التحصیل بشه و یا دانشجویی که از همین دانشگاه آزاد چالوس خودمون که استاداش معروف به خوش نمره بودن هستند ( که البته این تا حد زیادی شایعه هست ) تونست همین امسال تو ارشد رتبه ی زیر 5 بیاره .

ولی باید قبول کنیم که سطح علمی دانشگاه های سراسری ( و نه غیرانتفاعی ) با 90% دانشگاه های آزادقابل مقایسه نیست وقتی که هر کسی از ناکجاآباد یه مدرک ارشد می گیره و میاد میشه استاد تو دانشگاه آزاد گند می خوره به اعتبار دانشگاه و سطح علمی دانشجوها (البته منظورم تمام اساتید و تمام واحدهای آزاد نیست ) .

سلام هيچ كدوم به دانشگاه تهران نميرسه/
زماني که همه را دوست بداريد ديگر سوال نخواهيد کرد آيا کسي شما را دوست دارد يا نه. وقتي قلب شما سرشار از محبت باشد ديگر در طلب عشق نخواهيد بود و هرگز دست خود را براي گدايي محبت پيش مردم دراز نخواهيد کرد. / :heart::gol:

tarand

عضو جدید
ای بابا بخش عمران دانشگاه شیراز حداقل پدر من یکیو دراورده!!!!!!!!به نظر من یه زمانی خیلی عالی بوده ولی متاسفانه الان...هر چند هنوزم چند تا استاد خوب داره.
به نظرم حرفی تو دانشگاه تهران نیست

q civil engineer

عضو جدید
به نظر من اميركبير قويترينه با اينكه من دانشجوش نيستم ولي واقعا اين دانشگاه رو تحسين مي كنم.

دانشگاه فردوسی رو عشقه

دانشگاه فردوسی رو عشقه

لازم نیست حتما دانشجوی یکی از این دانشگاهها باشین
لطفا نظر خودتون رو با دلیل بگین:smile:
به نظر من گروه عمران دانشگاه فردوسی مشهد با استاد کامل هایی مثل اقایان دکتر رضایی پژند ،دکتر ایرانی،دکتر حاجی کاظمی و دکتر اصفهانی می تواند در صدر این رده بندی قرار بگیرد.

بالا