خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من گفتن بود حالا خود دانید :cool: یه دختره رو میشناسم لیسانس مدیریت داشت بچه کامرانیه بود باباش بساز بفروش خیلیم دختر خوبی بود از بی شوهری تو 28 سالگی با یه معتاد ازدواج کرد روشون نشده بود بابا و داداش پسره رو ببرن تو عروسی قیافه هاشون تابلو بود:D

:surprised:???

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینی که شما میگین که تخیلش از فیل هندی هم بیشتره جان بهروز:D

خوب راست میگه دیگه دختر که سنش بره بالا و ازدواج نکنه اخرش یه شوهر پیر یا کچل یا معتاد یا ... گیریش میاد

اما پسرا سمشون 80 سال هم بشه نمیره با یه پیر زن ازدواج کنه

بجان بهروز
یه چیز میخواستم بگم ولش کن نمیگم...

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب این سوال رو هیچ کس بهتر ازخودت نمیتونه بده...........ازخودت بپرس.......

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
عزیزم یعنی واقعا نگران چنین موضوعی هستی ..
هر وقت زمانش برسه یه جوری همه چیز جور میشه که خودت نمیفهمی .
نگرانی نداره .
مطمئن باش
مطمئن باش
خدا هر چیزی رو به وقتش برا بنده اش قرار میده .
تو بر این فرض بذار که گذاشته از تجربه های دیگران که ازدواج کردن بهره بگیری ویا این که مردم رو بهتر بشناسی که انتخاب خوبی داشته باشی .
با این شرایط زمونه داشتن یا نداشتن خواستگار مهم نیس ازدواج موفق مهم تره .
سعی کن به خودت خوش بگذرونی ..
نگران این مسایل که باشی کم کم باعث میشه یادت بره پیشرفت کجای زندگی قرار داره و ازدواج کجا .!!!
امیدوارم خدای خوبمون قسمت وبخت تو رو همون شاهزاده با اسب سفیدو
:D به وقتش بهت برسونه و دستتو بزاره تو دستش .

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا قصد توهین وتمسخر ندارم خودمم بابت اعتقاداتی که داشتم تا الان با وجود مشکلات بسیاری که داشتم حاضر نشدم با یه ازدواج کور کورانه یکی را بدبخت کنم....ولی این تاپیک را که دیدم....یاد اژیر امبولانسی افتادم که به جای بی بو ...صدای سکوت مرگباری داره و تو خیابون جمهوری اسلامی خلاف جهت بقیه ماشینها تو خط ویژه نفیر کشان میره...وای برما

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا

فقط شوهرش دیگه پیر حساب میشه

بچشونم باید یتیم بزرگ بشه:D

مگه ادم چند سال عمر میکنه

دیگه ته تهش 60 سال

30 یعی نصف عمرش رفته

عرض زندگی مهمه نه طولش... ادم ده سال زندگی کنه خوب به از 50 سال زندگی کردن با پشیمونی و اشتباهه.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اومده بودم صفحه های نخونده رو بخونم و اشتراکمو حذف کنم!

از بعضی آدمای تحصیل کرده واقعاً بعیده فکرشون تو 50 سال پیش مونده باشه!

موفق باشید

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اومده بودم صفحه های نخونده رو بخونم و اشتراکمو حذف کنم!

از بعضی آدمای تحصیل کرده واقعاً بعیده فکرشون تو 50 سال پیش مونده باشه!

موفق باشید

کدوما تو 50 سال پیش مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه اشتراکم میشه حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اومدنت با خودته .......اما رفتنت با خداست!!!!!!!!!!!:D

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت خاهر خوبم
من بیشتر مطالب شما رو خوندم

فقط یک توصیه دار براتون

من حداقل از شما چن سال بزرگ تر هستم و خیلی با تجربه تر از شما

مطمئن باشین من به شما قول میدهم اگر شما تو این دوره زمونه ازدواج نکنین خیلی بهتر از اینه که بخاهین ازدواج کنین
اینو بهتون جدی میگم
میدونم الان حرفهای من و سایر دوستان براتون مثل وزوز تو گوشتون میمونه و باز حرف خودتونو میزنین
اما یک روزی که با تجربه تر شدین منطور منو میفهمین

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت خاهر خوبم
من بیشتر مطالب شما رو خوندم

فقط یک توصیه دار براتون

من حداقل از شما چن سال بزرگ تر هستم و خیلی با تجربه تر از شما

مطمئن باشین من به شما قول میدهم اگر شما تو این دوره زمونه ازدواج نکنین خیلی بهتر از اینه که بخاهین ازدواج کنین
اینو بهتون جدی میگم
میدونم الان حرفهای من و سایر دوستان براتون مثل وزوز تو گوشتون میمونه و باز حرف خودتونو میزنین
اما یک روزی که با تجربه تر شدین منطور منو میفهمین

:surprised: به چه دلیل عایا؟؟!

john snow

عضو جدید
فقط شنیدم که خدا اونایی رو که خیلی خیلی خیلی دوست داره ، یه کوکولو اذیت شون میکنه .
ایشالا به خواسته تون میرسین آبجی :redface:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟
یعنی معلوم نیست چرا؟؟
فکر میکنم معلومه
نخیرم
ازدواج اگه پشتش ی انتخاب درست باشه از مجرد بودن خیلیم بهتره!!

هرچند تو این دوره زمونه همون مجرد بمونی بهتره..چون انتخاب خوب کردن سخته!!...مجبوری بین پسرا که بدهستنو بدتر یکیو انتخاب کنی!

mozhdeh mahmudi

عضو جدید
سلام دوست گلم.. فکر کنم سن من از شما ها خیلی بیشتر باشه. نمیخوام پند و اندرز بدم.. فقط از تجربم میگم.. منم تو سن تو خیلی نگران بودم دنبال نیمه گمشده بودم .حتی میگفتم خودم باید شکار کنم تا بخوام شکار بشم.. چندین مورد هم انتخاب کردم.. حتی مرحله ای که میگفتم دیگه همینه... اما دیدم نه.. دستی تو کاره.. من یک الوار روی آبم که مسیر منو با خودش میبره... مسیری که من نمیفهمم و درکش نمیکنم..
خب شاید الان حرفهای منو درک نکنی... اما عزیزم فقط یک کلمه بگم.... نیمه گم شده چیزی نیست که دنبالش بگردی.. یه وقت میبینی به اشتباه رفتی و مجبور میشی هی جای گلدون شکسته روی میزت رو با گلدونهایی پر کنی که طراوت گلهای اونو از بین میبرن
اون به وقتش خودش سراغت میاد.. بدی ما آدم ها اینه که کم طاقتیم...
مطمان باش به وقتش خدا بهترین شخص رو سر راهت قرار میده.. نگاه به اونهایی که زود ازدواج میکنن و مراسمشون میری نکن.. آینده نگر باش وسعی کن آتیه خودت رو بسازی . فقط از خدا بخواه بهترین رو سر راهت قرار میده

تو این فاصله هم خودت با کار درس ورزش تفریح... یا هرچی علاقه داری مشغول کن چون ازدواج همه زندگی نیست..
موفق باشی

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیرم

هرچند تو این دوره زمونه همون مجرد بمونی بهتره..چون انتخاب خوب کردن سخته!!...مجبوری بین پسرا که بدهستنو بدتر یکیو انتخاب کنی!

:D جالبه
پسرا بد هستن
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نیست که دخترا فرشته ان

دخترا ی کره ی زمین پاکن
اینایی هم که میبینی با اوضاع نا جور تو خیابون راه میرن و با پسرا دوست میشن هم از کرات دیگه اومدنا
مدیونین اگه فکر کنین که مال کره ی زمینن
بجان بهروز:D

rad_engine

عضو جدید
نخیرم

کسی که انسانو دیزاین کرده نیاز به ازدواج تشکیل خانواده و بچه دار شدنو توش نهادینه کرده مثل ماشین که بدون آب و روغن کار نمی کنه و مردست آدمی که تا آخر عمرش مجرد باشه همیشه یه چیزی کم داره

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا اگه شوخی بود...
نه سرکاری بود...
نه پسر بود...
شما به ایناش به نظر من در جواب دادن به این کاربر کاری نداشته باشید..
نظرتونو بدید.. و احترام خودتونو نگه دارید.. وگرنه من گزارشمیدم.. این تاپیک بسته بشه....
لطفا دوستان حتی شوخیش رو هم بیان نکنید.. یا مطلبی ننویسید که باعث ناراحتی استارتر ما بشه.. ایشون تاپیک زدن و دنبال راهکارن...
بنابراین رعایت کنید لطفا......
اگر میخواید بی احترامی کنید.. یا به قول معروف تاحالا از این مسایل نشنیدید.. خودتونو میخواید مطرح کنید یا مثلا چیزی نوشته باشید.. لطفا پست نزنید...
و موجب ناراحتی کسی نشوید..
متشکرم.

دوستان عزیز، اینجا باشگاه مهندسان هستش و دانشجوهایی با رشته ها و مقاطع مختلف در این باشگاه عضویت دارن
درسته که در دنیای مجازی هستیم و کسی از هویت واقعی شما باخبر نیست، ولی پشت این پرده مجازی و جدا از این مسائل هر یک از شما برای خود هویت و شخصیتی دارین
این شخصی که سوال رو مطرح کرده شاید در دنیای واقعی خودش قادر نباشه این مشکل رو با کسی در میان بگذاره و اومده در دنیای مجازی به ما اعتماد کرده و مشکلش رو مطرح کرده.
حالا بعضی از دوستان با شوخی های نادرست و نابجا دارن شخصیت تمام کسانی رو که در این تاپیک نظر دادن رو زیر سوال میبرن
دوستان اگر نظری کاربردی دارین مطرح کنید وگرنه لطفا با این شوخی های نادرست نه به استارتر توهین کنید و نه شخصیت خودتون رو زیر سوال ببرید
البته من قصد توهین و جسارت رو ندارم و روی صحبتم به بعضی از دوستان بود.
ممنون از شما

سحر جان امیدوارم با نظر های مفید دوستان جواب سوالتون رو گرفته باشین و این راهنمایی ها کمکی باشه برای رسیدن به هدفتون
و... امیدوارم از شوخی های دوستان ناراحت نشده باشین
موفق و سربلند باشین
بهترین هارو براتون آرزو میکنم.

کاملا با حرفاتون موافقم....

بعضی از بچه ها اصن کار درستی نکردن...من خودمم اگ مشکلی برام پیش بیاد ک تو دنیای واقعی نتونم با کسی درمیون بذارم اولین جایی ک ب ذهنم میرسه اینجاس....

چون فک میکنم اینجا دوستای خوبی دارم ک میتونن راهنماییم کنن...

ولی اگ با منم همچین برخوردی بشه و حرفم ب تمسخر گرفته بشه قلبم میشکنه....

کاش با مشکله دوستمون اینطوری برخورد نمیکردین....

شما هیچ میدونید این ی درد بزرگه....و احتمال ب گناه افتادن تو این بازه زمانی خیلی بیشتر از زمانای دیگس؟؟؟

این ی نیازه...خوب یا بد بودنشو نمیدونم ولی چیزیه ک خدا تو وجود انسان قرار داده....بعضیا از گفتنش شرم دارن...بعضیا طاقت ندارن....

ب هر حال هر کسی ی روزی ب این نقطه میرسه.....

دوسته گلم انشاالله ب حق این شبای عزیز ب مراد دلتون برسید....

خدا همه ی جوونارو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه.....

الهی آمین

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا با حرفاتون موافقم....

بعضی از بچه ها اصن کار درستی نکردن...من خودمم اگ مشکلی برام پیش بیاد ک تو دنیای واقعی نتونم با کسی درمیون بذارم اولین جایی ک ب ذهنم میرسه اینجاس....

چون فک میکنم اینجا دوستای خوبی دارم ک میتونن راهنماییم کنن...

ولی اگ با منم همچین برخوردی بشه و حرفم ب تمسخر گرفته بشه قلبم میشکنه....

کاش با مشکله دوستمون اینطوری برخورد نمیکردین....

شما هیچ میدونید این ی درد بزرگه....و احتمال ب گناه افتادن تو این بازه زمانی خیلی بیشتر از زمانای دیگس؟؟؟

این ی نیازه...خوب یا بد بودنشو نمیدونم ولی چیزیه ک خدا تو وجود انسان قرار داده....بعضیا از گفتنش شرم دارن...بعضیا طاقت ندارن....

ب هر حال هر کسی ی روزی ب این نقطه میرسه.....

دوسته گلم انشاالله ب حق این شبای عزیز ب مراد دلتون برسید....

خدا همه ی جوونارو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه.....

الهی آمین

آآآآمین....

وضعیت
موضوع بسته شده است.