خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eelhamm

عضو جدید
عزیزم از این آزادی که داری استفاده کن خیلی هم به فکر ازدواج نباش، پسرهای این دوره زمونه همچین تحفه ای هم نیستن که خودت رو به خاطرش اینقدر اذیت کنی:razz:
وقتی ازدواج کنی تازه میفهمی که دیگه هیچ وقتی واسه خودت نداری اون وقت میگی کاش از دوران تجردم بیشتر استفاده کرده بودم...
من یه دختردایی دارم که با من هم سنه ولی الان یه بچه 9 ماهه داره همه اش میگه تو رو میبینم خیلی احساس پیری میکنم:surprised:
خوش باش:biggrin:

**dew**

عضو جدید
اااااااااااااااااااااااااااه هنوز به نتیجه ای نرسیدین؟؟؟؟راهی!!چاهی!!:surprised:

بابا بی خی یال ه شوووووووووووووووووووووووووووووهر!!!!دنباله درده سریا:w01:

mozhdeh mahmudi

عضو جدید
با سلا
در جواب آقایی که گفته ...نیست که دخترا فرشته ان

دخترا ی کره ی زمین پاکن
اینایی هم که میبینی با اوضاع نا جور تو خیابون راه میرن و با پسرا دوست میشن هم از کرات دیگه اومدنا
مدیونین اگه فکر کنین که مال کره ی زمینن
بجان بهروز

دوست عزیز تو دنیا هیچ کس بد نیست. چه پسر چه دختر... تو وجود همه از یک روح مقدس دمیده شده ... این شرایط اطراف و زمانست که باعث میشه آدمهابه راه بد کشیده بشن.. تنها مساله اینه که ما دخترا احساسی برخورد میکنیم و پسرها نه.

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی
هرلحظه به دام دگری پا بستی
گفت شیخا هر آنچه گویی هستم
آیاتو چنان که می نمایی هستی؟؟؟

آخرین ویرایش:

مینا73

عضو جدید
دوست عزیزم بی خیال ازدواج چیه!؟زندگیتو بکن و ازش لذت ببر.خدا ک تو زندگی ادم باشه ب کسه دیگه نیاز نیست.مهم درست انتخاب کردنه وگر نه ازسر چهار راهم میشه یکی رو انتخاب کرد.
امیدوارم هرچه زود تر ب خواستت برسی و زندگی شیرینی در انتظارت باشه

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
زوده ها به نظر من....
بی خیال ...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید دوست من شما دارین در واقع چشم و هم چشمی میکنین .....
آیا دوستان شما و اطرافیانتون ( دهه 70 ) که میگین ازدواج کردن و رفتن پی زندگیشون واقعأ همون زندگی ایده الی که میخواستن رو دارن.....به جرات میشه گفت بالای 70 % ندارن....
واینم برمیگرده به اینکه اونام از ترس این که تنها نشن بلافاصله تن به یه ازدواج دادن که الان پشیمونن و ناچار مجبور به سازش هستن و در نهایت هم اگه نتونستن بسازن باهاش طلاق میگیرن....
شما وقتی این همه پتانسیل دارین و در واقع این همه با کمالات هستین بهتر نیست یه نگاهی هم به بالاتر از خودتون بندازین و ببینین که تعداد افرادی که سنشون بالاتر از شماست و مجردن چقد زیادن.....

-anjel-

عضو جدید
هدف همه ی ما اینه: خوشبخت بودن!
مجرد موندن هدف نیست و ازدواج کردن هم هدف نیست! درستش اینه هر زمان که کسی رو پیدا کردیم که حس میکنیم باهاش خوشبخت میشیم، ازدواج کنیم.

tala1988

عضو جدید
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم. اما گفتم یه کم خودمو خالی کنم. از دردام بگم. از تنهاییم بگم. خیلی دلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دیدم که اکثر پسر ها میگن: دوست داریم همسرمون نجیب باشه، خانوم باشه، خوش اخلاق باشه! اما من نه آرایش غلیظ میکنم، نه خانواده بدی دارم، خوش اخلاقم، مهربونم، همیشه نجابت خودم رو حفظ کردم اما تا به حال یه خواستگار خوب هم نداشتم. هر چی بوده مشکلات اساسی غیر قابل حل داشتن. الانم چند ماهیه که از اونم خبری نیست. دارم دیوونه میشم. وقتی دوستام از خواستگارای دکتر مهندسشون تعریف می کنند داغون میشم. نمیدونم چرا انقد بدبختم.خدا منو دوست نداره. چرا صدامو نمیشنوه؟ مگه من چه گناهی کردم؟ چقد دعا کردم؟ تو رو خدا نگید باید خودت یه کاری کنی، مجالس زنانه و اینا و ... . من همیشه در جمع هستم. همیشه ظاهرم مرتب و تر و تمیزه، همیشه خوش برخوردم. اما من دیگه از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم. همش روز مرگیه.من واقعا نیاز به همسر دارم. اینو گفتم که نگید مگه همه چی ازدواجه، برای من ازدواج جزء مهم ترین هاست، من خودم خیلی خجالت میکشم از اینکه هیچکس انتخابم نمیکنه.نه اینکه خانوادم بد باشن، اونا اصلا به روی خودشون نمیارن. من دختری هستم که از سن کوچیکی نماز میخوندم. حجابم هم تقریبا کامله. مگه من چی از زندگی میخوام؟ اصلا مادیات برام مهم نیست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همین که حلال رو حروم نکنه کافیه، همین که اهل دود و دم نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم...:cry:

دوست عزیز می دونی چرا این حسو نسبت به خودت داری؟
چون همش نشستی خودتو نقد می کنی و دنبال اشکالای نداشته ی خودت می گردی البته منم موارد مثل شما رو کم ندیدم که با وجود تمام شرایط خوب و با اینکه دوست پسرم ندارن ولی یا اصلا خواستگار ندارن یا اونایی ام که دارن چنگی به دل نمی زنن این دیگه مشکله شما که خوبین نیست مشکله جامعه است که تمام ارزش ها توش ضد ارزش شده (من خودم این موضوع رو کاملا قبول دارم) پس اینو بدون،دخترای زیاده دیگه ام هستن که شاید این سوالو از خودشون می پرسن به نظر من بهترین کار اینه که اصلا خودتون معطله ازدواج نکنید چون بالاخره دیر یا زود واسه ی همه پیش می یاد( مگه کسی خودش قصد شو نداشته باشه ) پس شمام سعی کن ضمن اینکه همچنان متانت و نجابتت رو حفظ می کنی از تمام لحظات زندگیت لذت ببری مثلا اگه از ظاهرت خسته شدی یه تغییر اساسی بهش بده، با دوستای همجنسه خودت برو پارک- سینما - کنسرت- مهمونی های دخترونه بگیرین و... خلاصه این ایام نه چندان طولانی مجردی رو خوش باش که بعد ازدواج حسرتشو نخوری :gol:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مطلب عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

یه مطلب عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

سلام
عزیز فکر کنم بعد این همه پیج فهمیدی که باید چیکار کنی.. خداروشکر همه راهنماییتون کردن و امیدوارم استفاده کرده باشی
تقریبا چیزی نمی مونه که گفته نشده باشه

و اینکه معمولا پسرها تا سن25 سالگی دنبال ازدواج نیستن و تا بخوان ازدواج کنن و از نظر مالی خودشون رو جمع و جور کنن تا 29 سالگی هم میکشه پس طبیعتا سن ازدواج دخترها هم میاد بالا

راستش چون بچه ها خوب راهنماییتون کردن من دیگه چیز به ذهنم نیومد جز اینکه دیروز یه سایتی یه مطلبی رو دیدم که واسم جالب بود
نمیدونم یهویی یاد شما افتادم:دی.. نمیدونم درسته یا غلط.... ولی خوب بنظرم جالبه:دی... و عجیب!!!!
ولی در هر حال اگه هنوز ازدواج رو مرحله ی بعدیه زندگیت میدونی و می خوای زود تر بهش برسی یه نگاهی بهش بنداز
سنگ مفت گنجشک هم مفت:دی

http://moh3en.blog.ir/post/89

خلاصش اینه که اگه بعد از هر نماز واجب( به مدت یک ماه) صلوات بفرستی و بعد این آیه(رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن ) رو بخونی ایشالله یه یار خوب گیرت میاد!!!

من که اولش خندیدم ولی خو.........:دی... ینی نیمتونستم بیام اینجا و بگم ولی نمیدون چرا الان به سرم زد که بیامو بگم!!!

راستش من که دیروز تازه با این سایت آشنا شدم..همه چی رو میتونی توش پیدا کنی و مشاوره و بحث های خوبی توش داره( از شیر مرغ تا جون آدمیزاد)
من که دیروز 8 ساعت میخکوبش شده بودم:دی

ایشالله که خوشبخت بشی
واسه ما هم دعا کن ک یه دختر خوب نصیبمون بشه اییییییییییییشالله :دی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عزیز فکر کنم بعد این همه پیج فهمیدی که باید چیکار کنی.. خداروشکر همه راهنماییتون کردن و امیدوارم استفاده کرده باشی
تقریبا چیزی نمی مونه که گفته نشده باشه

و اینکه معمولا پسرها تا سن25 سالگی دنبال ازدواج نیستن و تا بخوان ازدواج کنن و از نظر مالی خودشون رو جمع و جور کنن تا 29 سالگی هم میکشه پس طبیعتا سن ازدواج دخترها هم میاد بالا

راستش چون بچه ها خوب راهنماییتون کردن من دیگه چیز به ذهنم نیومد جز اینکه دیروز یه سایتی یه مطلبی رو دیدم که واسم جالب بود
نمیدونم یهویی یاد شما افتادم:دی.. نمیدونم درسته یا غلط.... ولی خوب بنظرم جالبه:دی... و عجیب!!!!
ولی در هر حال اگه هنوز ازدواج رو مرحله ی بعدیه زندگیت میدونی و می خوای زود تر بهش برسی یه نگاهی بهش بنداز
سنگ مفت گنجشک هم مفت:دی

http://moh3en.blog.ir/post/89

خلاصش اینه که اگه بعد از هر نماز واجب( به مدت یک ماه) صلوات بفرستی و بعد این آیه(رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن ) رو بخونی ایشالله یه یار خوب گیرت میاد!!!

من که اولش خندیدم ولی خو.........:دی... ینی نیمتونستم بیام اینجا و بگم ولی نمیدون چرا الان به سرم زد که بیامو بگم!!!

راستش من که دیروز تازه با این سایت آشنا شدم..همه چی رو میتونی توش پیدا کنی و مشاوره و بحث های خوبی توش داره( از شیر مرغ تا جون آدمیزاد)
من که دیروز 8 ساعت میخکوبش شده بودم:دی

ایشالله که خوشبخت بشی
واسه ما هم دعا کن ک یه دختر خوب نصیبمون بشه اییییییییییییشالله :دی

من که اصلا این دعاهایی که میگن 7 بار فلان چی رو بخون 542 بار فلان چیو و.... قبول ندارم ...
اگه خدا بخواد چیزی به آدم بده و قسمتش باشه با دعا سر نماز و صلوات و اینا میده ! چه کاریه :|
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا این دعاهایی که میگن 7 بار فلان چی رو بخون 542 بار فلان چیو و.... قبول ندارم ...
اگه خدا بخواد چیزی به آدم بده و قسمتش باشه با دعا سر نماز و صلوات و اینا میده ! چه کاریه :|
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم!

راستش من تجربه ی زندگیم اینه که اگه یه چیزی رو از ته قلبم بخوام بهم میده:دی
خدارو شکر هم داده تا حالا
و هر روز هم میترسم از اینه روزی نشه که دعاهام مستجاب نشه:دی
من که احساس می کنم دعاهامو خدا میشنوه و حتی اگه به حکمتی هم توش نبود زمینو و زمان رو عوض می کنه تا به حکمتم باشه:دی( واسه من اینجوری بود:دی.. و البته این قضیه بود که تونستنم به خدا نزدیک تر بشم و در کل خدارو باور کنم... و سعی کنم جبران کنم و نماز بخونم:دی)

این آیه هم یه جور دعا کردنه دیگه.. داریم بعد نماز از خدا می خواهیم که یک یاربهمون بهد.. معنیشو بخونی به فارسی همین مبشه:دی

وهنگامی که بندگان من ازتو درباره من سوال کنند بگو من نزدیکم.دعای دعا کننده را به هنگامی که مرا می خواند پاسخ می گویم.پس باید دعوت مرا بپذیرند وبه من ایمان بیاورند تا راه یابند و به مقصد برسند.186 سوره بقره

...........................

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من تجربه ی زندگیم اینه که اگه یه چیزی رو از ته قلبم بخوام بهم میده:دی
خدارو شکر هم داده تا حالا
و هر روز هم میترسم از اینه روزی نشه که دعاهام مستجاب نشه:دی
من که احساس می کنم دعاهامو خدا میشنوه و حتی اگه به حکمتی هم توش نبود زمینو و زمان رو عوض می کنه تا به حکمتم باشه:دی( واسه من اینجوری بود:دی.. و البته این قضیه بود که تونستنم به خدا نزدیک تر بشم و در کل خدارو باور کنم... و سعی کنم جبران کنم و نماز بخونم:دی)

خو مثلا من 10 بار از ته دلم فارسی یه چیزیو بخوام از خدا بهتره یا اینکه مثلا تسبیح بگیرم دستم بشمرم و به عربی یه چی بگم و هی حواسم به دونه های تسبیح باشه که مثلا کی میشه 516 تا دونه!!

یعنی بحثو به کجا بردم :دیی

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو مثلا من 10 بار از ته دلم فارسی یه چیزیو بخوام از خدا بهتره یا اینکه مثلا تسبیح بگیرم دستم بشمرم و به عربی یه چی بگم و هی حواسم به دونه های تسبیح باشه که مثلا کی میشه 516 تا دونه!!

خب میبینم که بحث به دونه های تسبیح رسید:D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره بحث داره منحرف بشه:دی.. ولی اخشال نداره فدای سرمون:دی
من خودم به شخصه فارسی رو ترجیح میدم
و اگه هم به عربی چیزی رو بگم معنیش رو باید بدونم... و وقتی دارم به عربی میگم معنی رو باید تو ذهنم مرور کنم
این آیه رو هم که خوندم سریع رفتم( ینی 3 سوته) تو اینترنت و معنیشو در آوردم و معنیشو حفظ کردم.. ولی خو کار از محکم کاری عیب نمیکنه... هم عربی بگیم هم فارسی:دی
یا مثلا اگه نماز خوندنم 5 دقیق طول میکشه ..قنوتم 10 دقیق طول میکشه و به فارسی دعا می کنم ...وسط نماز و از زمین و زمان حرف میزنم و واسه بقیه دعا میکنم:دی

چی بگم والا....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بحث داره منحرف بشه:دی.. ولی اخشال نداره فدای سرمون:دی
من خودم به شخصه فارسی رو ترجیح میدم
و اگه هم به عربی چیزی رو بگم معنیش رو باید بدونم... و وقتی دارم به عربی میگم معنی رو باید تو ذهنم مرور کنم
این آیه رو هم که خوندم سریع رفتم( ینی 3 سوته) تو اینترنت و معنیشو در آوردم و معنیشو حفظ کردم.. ولی خو کار از محکم کاری عیب نمیکنه... هم عربی بگیم هم فارسی:دی
یا مثلا اگه نماز خوندنم 5 دقیق طول میکشه ..قنوتم 10 دقیق طول میکشه و به فارسی دعا می کنم ...وسط نماز و از زمین و زمان حرف میزنم و واسه بقیه دعا میکنم:دی

چی بگم والا....

:biggrin:... ولی من کاری که قبولش ندارمو انجام نمیدم :|

منم نمیدونم والا :دی
مامانم میگه تو رفتی دانشگاه بی اعتقاد شدی، ولی کسی تا حالا اثبات نکرده یا منو قانع نکرده که این روشا جواب میده!!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:... ولی من کاری که قبولش ندارمو انجام نمیدم :|

منم نمیدونم والا :دی
مامانم میگه تو رفتی دانشگاه بی اعتقاد شدی، ولی کسی تا حالا اثبات نکرده یا منو قانع نکرده که این روشا جواب میده!!

:biggrin:
هیچکس نمیتونه کسی رو بطور قطع قانع کنه.. همون طور که کسی نتونست منو تو 21 سال گذشته قانع کنه که نماز بخونم:دییی
ولی خو آدم خوبی بودم.. از ته قلبم خواستم.. خدا هم بهم اثبات کرد:دی... نه یک بار بلکه زیااااااااد بار:دی
بعضی ها تو همون سایت نظراتی دادن و خونده بودم بعضی ها جواب گرفتن و واسشون خواستگار اومده:D..... چی بگم والا:دیییییییییییییییییییییییی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
هیچکس نمیتونه اثبات کنه.. همون طور که کسی نتونست منو تو 21 سال گذشته اثبات کنه:دییی
ولی خو آدم خوبی بودم.. از ته قلبم خواستم.. خدا هم بهم اثبات کرد:دی... نه یک بار بلکه زیااااااااد بار:دی
بعضی ها تو همون سایت نظراتی دادن و خونده بودم بعضی ها جواب گرفتن و واسشون خواستگار اومده:D..... چی بگم والا:دیییییییییییییییییییییییی

ریا نشه :دیی

اونا اجلشون رسیده بوده ربطی به دعائه نداشته:biggrin:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مراکزی هست برای معرفی دختر و پسر
تو اصفهان دکتر بانکی یکی راه انداخته
دخترا میرن مشخصات و معیاراشون و عکسشون رو میدن. مادر پسرا میان از بینشون یکی که میدونن به پسرشون میخوره انتخاب میکنن
باید تو شهر شما هم باشه...
پیداش کن برو دنبالش. هیچ مشکلیم نداره

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا میرن مشخصات و معیاراشون و عکسشون رو میدن. مادر پسرا میان از بینشون یکی که میدونن به پسرشون میخوره انتخاب میکنن

:surprised:
اینجوری قابل اعتماد نیس که !! هس؟؟!
آدم تو کار همین آشناهاش می مونه وای به حال غریبه!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.