خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:surprised:
اینجوری قابل اعتماد نیس که !! هس؟؟!
آدم تو کار همین آشناهاش می مونه وای به حال غریبه!

مگه شما تحقیق نمیرید؟
یکمش با شناخت تو خواستگاری
یکمش با تحقیق
بقیه هم توکل به خدا

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما تحقیق نمیرید؟
یکمش با شناخت تو خواستگاری
یکمش با تحقیق
بقیه هم توکل به خدا

چرا میریم .. ولی تو تحقیق هیش بقالی نمیاد بگه بچه قوم من ترشه:دیی

آشنا باشه خععلی بهتره

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم. اما گفتم یه کم خودمو خالی کنم. از دردام بگم. از تنهاییم بگم. خیلی دلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دیدم که اکثر پسر ها میگن: دوست داریم همسرمون نجیب باشه، خانوم باشه، خوش اخلاق باشه! اما من نه آرایش غلیظ میکنم، نه خانواده بدی دارم، خوش اخلاقم، مهربونم، همیشه نجابت خودم رو حفظ کردم اما تا به حال یه خواستگار خوب هم نداشتم. هر چی بوده مشکلات اساسی غیر قابل حل داشتن. الانم چند ماهیه که از اونم خبری نیست. دارم دیوونه میشم. وقتی دوستام از خواستگارای دکتر مهندسشون تعریف می کنند داغون میشم. نمیدونم چرا انقد بدبختم.خدا منو دوست نداره. چرا صدامو نمیشنوه؟ مگه من چه گناهی کردم؟ چقد دعا کردم؟ تو رو خدا نگید باید خودت یه کاری کنی، مجالس زنانه و اینا و ... . من همیشه در جمع هستم. همیشه ظاهرم مرتب و تر و تمیزه، همیشه خوش برخوردم. اما من دیگه از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم. همش روز مرگیه.من واقعا نیاز به همسر دارم. اینو گفتم که نگید مگه همه چی ازدواجه، برای من ازدواج جزء مهم ترین هاست، من خودم خیلی خجالت میکشم از اینکه هیچکس انتخابم نمیکنه.نه اینکه خانوادم بد باشن، اونا اصلا به روی خودشون نمیارن. من دختری هستم که از سن کوچیکی نماز میخوندم. حجابم هم تقریبا کامله. مگه من چی از زندگی میخوام؟ اصلا مادیات برام مهم نیست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همین که حلال رو حروم نکنه کافیه، همین که اهل دود و دم نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم...:cry:

اهل جایی؟ :-|

new92

عضو جدید
بابا خوش به حالت که کسی تو زندگیت نیست. من نقطه مقابل تو، یه بنده خدایی عاشقم شد 2 سال پیگیر بود پدرم در اومد از همه زندگیم عقب افتادم که دل یه جوون نشکنه! که خانواده هامون حقو به اون میدادن! یا یه مورد دیگه که بخاطر علاقش به من تو دانشگاه حسادت دیگرانو تحریک کرد اونام سر من خالی کردن! من از خدامه که کسی دوسم نداشته باشه، آزاد زندگی کنمو به اهدافم بچسبم. از این دیدم به زندگی نگاه کن. محبوبیت دردسره

من این مورد رو تو 4 سال دانشگاه و 1 سال بعد از تموم شدن درسم داشتم و واقعا خیلی وقتا دلم میخواست هیشکی دوستم نداشته باشه.
اما اون موقع ها بچه بودم.حالا بزرگ شدم.خانوم شدن.عاقل شدم فهمیدم ای دل غافل عجب اشتبی کردم.
جدا از شوخی این موضوع فقط واسه شمانیست منم خیلی وقتا این حسو دارم و خیلی از دوستام اما همیشه میگم به وقتش یکی میاد که بهترین باشه.فقط کافیه از خدا بخوای و منتظرش باشی اونم با یه روحیه شاد و پرانرژی و پرهدف نه افسرده.از زندگی و روزایی که داری لذت ببر.به حالت فکر کن و از دستشون نده.آینده خوب رو با دید خوبت به زندگی بساز...البته منم هم سن شمام ها.:D

palang-sorati

عضو جدید
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجادلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دییست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همی نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.

بابا به خدا گریمون رو دراوردی.نمیدونم چی بگم چون خودم رو در سطح نصیحت کردن نمی دونم.
ولی این رو بگم که خیلی ها تو این دنیا دارند با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.یکی شغل نداره، او ن یکی شغل داره خونه ندارهو............ همینطور ادامه داد

من یک سوال دارم از شما .به نظرتون چند تا دختر مثل شما همین مشکل رو دارن؟؟

به نظر من که این موضوع اپیدمی هست تو جامعه و خیلی فراگیره.

همشم تقصر امریکا و استکبار جهانی هستش:biggrin::biggrin:

در ضمن من شما رو مسخره نکردم سو تفاهم نشه من صحبهای آقایون رو.........

J.AVID

عضو جدید
استارتر چند وقته قهر کرده رفته شماها هنوز دارید پست می زنید!

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم از این آزادی که داری استفاده کن خیلی هم به فکر ازدواج نباش، پسرهای این دوره زمونه همچین تحفه ای هم نیستن که خودت رو به خاطرش اینقدر اذیت کنی:razz:
وقتی ازدواج کنی تازه میفهمی که دیگه هیچ وقتی واسه خودت نداری اون وقت میگی کاش از دوران تجردم بیشتر استفاده کرده بودم...
من یه دختردایی دارم که با من هم سنه ولی الان یه بچه 9 ماهه داره همه اش میگه تو رو میبینم خیلی احساس پیری میکنم:surprised:
خوش باش:biggrin:

:D ترشیده ها اینو نگن چی بگن پس
خدا خیالاتتون رو نگیره که امار خودکشی دخترا سر به افلا میزاره

با سلا
در جواب آقایی که گفته ...نیست که دخترا فرشته ان

دخترا ی کره ی زمین پاکن
اینایی هم که میبینی با اوضاع نا جور تو خیابون راه میرن و با پسرا دوست میشن هم از کرات دیگه اومدنا
مدیونین اگه فکر کنین که مال کره ی زمینن
بجان بهروز

دوست عزیز تو دنیا هیچ کس بد نیست. چه پسر چه دختر... تو وجود همه از یک روح مقدس دمیده شده ... این شرایط اطراف و زمانست که باعث میشه آدمهابه راه بد کشیده بشن.. تنها مساله اینه که ما دخترا احساسی برخورد میکنیم و پسرها نه.

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی
هرلحظه به دام دگری پا بستی
گفت شیخا هر آنچه گویی هستم
آیاتو چنان که می نمایی هستی؟؟؟

من نگفتم همه بدن
من گفتم اگه پسر بد وجود داره دختر بد هم وجود داره
این موجودات عجیب هستن که خودشون رو فرشته میدونن و بدونه مشکل

از اول بخون تا بفهمی

چی شد استارتر محترم شوهر کرد یا نه ؟

نه خودش که میگه خاستگار زیاد دارم مرد مورده علاقمو پیدا نمیکنم و میخوام ادامه تحصیل بدم و جونم هنوز و از اینجور حرفا
بین خودمون بمونه ها رفته اسم تموم امام زاده های ایران رو گیر اورده بره به تک تکشون دخیل ببنده تا شاید فرجی شد
واسه همینه یه مدت پیداش نیست بجان بهروز

ببینید دوست من شما دارین در واقع چشم و هم چشمی میکنین .....
آیا دوستان شما و اطرافیانتون ( دهه 70 ) که میگین ازدواج کردن و رفتن پی زندگیشون واقعأ همون زندگی ایده الی که میخواستن رو دارن.....به جرات میشه گفت بالای 70 % ندارن....
واینم برمیگرده به اینکه اونام از ترس این که تنها نشن بلافاصله تن به یه ازدواج دادن که الان پشیمونن و ناچار مجبور به سازش هستن و در نهایت هم اگه نتونستن بسازن باهاش طلاق میگیرن....
شما وقتی این همه پتانسیل دارین و در واقع این همه با کمالات هستین بهتر نیست یه نگاهی هم به بالاتر از خودتون بندازین و ببینین که تعداد افرادی که سنشون بالاتر از شماست و مجردن چقد زیادن.....

شوما دیگه ملا ازدواج رو زیر سوال بردین
شوما از کجا این 70 درصد رو اوردین
میخواهین دلداریش بدین دیگه کل ازدواج های تاریخ رو زیر سوال نبرین

:D
افرین افرین
بالاخره یکی استین بالا زد
به این میگن مرد
افرین جون مرد

جان بهروز توی بحث جدی آخه این چه حرفیه :):):biggrin:

اینم بحث هم کاملا جدی بود
خوب شاید جدا مشکلی داره

استارتر چند وقته قهر کرده رفته شماها هنوز دارید پست می زنید!

این الان مشکل تموم دخترا هستش دیگه
یکیشون یه ایدی ناشناس درست کرده اومده به بحثی راه انداخته ببینه چی میشه
الان حرف دل تموم دخترا رو زده ول نمیکنن دیگه تاپیک رو

شما مشکلی داری ؟؟؟مگه فقط استارتر این مشکل رو داره

اورین اورین
بجان بهروز راست میگه
همشون این مشکلو دارن

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم. اما گفتم یه کم خودمو خالی کنم. از دردام بگم. از تنهاییم بگم. خیلی دلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دیدم که اکثر پسر ها میگن: دوست داریم همسرمون نجیب باشه، خانوم باشه، خوش اخلاق باشه! اما من نه آرایش غلیظ میکنم، نه خانواده بدی دارم، خوش اخلاقم، مهربونم، همیشه نجابت خودم رو حفظ کردم اما تا به حال یه خواستگار خوب هم نداشتم. هر چی بوده مشکلات اساسی غیر قابل حل داشتن. الانم چند ماهیه که از اونم خبری نیست. دارم دیوونه میشم. وقتی دوستام از خواستگارای دکتر مهندسشون تعریف می کنند داغون میشم. نمیدونم چرا انقد بدبختم.خدا منو دوست نداره. چرا صدامو نمیشنوه؟ مگه من چه گناهی کردم؟ چقد دعا کردم؟ تو رو خدا نگید باید خودت یه کاری کنی، مجالس زنانه و اینا و ... . من همیشه در جمع هستم. همیشه ظاهرم مرتب و تر و تمیزه، همیشه خوش برخوردم. اما من دیگه از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم. همش روز مرگیه.من واقعا نیاز به همسر دارم. اینو گفتم که نگید مگه همه چی ازدواجه، برای من ازدواج جزء مهم ترین هاست، من خودم خیلی خجالت میکشم از اینکه هیچکس انتخابم نمیکنه.نه اینکه خانوادم بد باشن، اونا اصلا به روی خودشون نمیارن. من دختری هستم که از سن کوچیکی نماز میخوندم. حجابم هم تقریبا کامله. مگه من چی از زندگی میخوام؟ اصلا مادیات برام مهم نیست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همین که حلال رو حروم نکنه کافیه، همین که اهل دود و دم نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.

یه چیز کلی بگم
اولا به حرف اکثر همجنسات توجه نکن! چون خانوما جدا از سایر خصلت های زشت و.... که دارن یه خصلت زشت دیگ هم دارن اینه که چون نمیخان تو کثیف کاریاشون تنها باشن و انگشت اتهام به سمت اونا فقط نشانه نره و همیشه کسای دیگه هم باشن که بسطشون بدن, به امثال شما راه هایی مثل اونچه که خودشون انجام میدن رو پیشنهاد میکنن! که نمیدونم بیخیال ، بیا فلان کنیم و سخت نگیر و...... پس اگه به چیزی اعتقاد داری سفت بچسبش
این تقصیر شوما نیست پس اصلا ناراحت نباش متاسفانه جامعه و مملکت نابود شد رفت پی کارش
مطمئن باش بلخره برای شما یه نفر عین خودت پاک وجود داره ولی متاسفانه شرایط اقتصادی و حس آزاد بودن پسرا باعث شده سمت ازدواج نرن ولی اگه برن مطمئنن امثال شما تو الویت اول و مقدم هستن
فقط میتونم بگم امیدوار باش و به قول یه بنده خدایی به فکر تابلو کائناتت باش و بهش میرسی
سعی کن خودتو با چیزای بی ارزشی که سایر مونثا دنبالش میرن سرکار نزاری که باعث پشیمانیست و نتیجش همینه که اینقدر نگاه به دخترا زشت شده که خانوم خوبی مثل شما رو کسی باورش نمیشه پاک باشید!! ولی مطمئن باش موفق میشی و به نتیجه میرسی
الانم 23 سال زوده من 40 ساله میشناسم که هنوز مجرده با همه زیباییش که دیگه داره کم کم از بین میره ولی اگه دوست پسر داشتن قرار بود کسی رو به جایی برسونه این بنده خدارو 100% تاحالا رسونده بود -
همونطور که گفتم خودتو با کارای خوب سرگرم کن مثل کارای هنری یا علمی و.....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه چیز کلی بگم
اولا به حرف اکثر همجنسات توجه نکن! چون خانوما جدا از سایر خصلت های زشت و.... که دارن یه خصلت زشت دیگ هم دارن اینه که چون نمیخان تو کثیف کاریاشون تنها باشن و انگشت اتهام به سمت اونا فقط نشانه نره و همیشه کسای دیگه هم باشن که بسطشون بدن, به امثال شما راه هایی مثل اونچه که خودشون انجام میدن رو پیشنهاد میکنن! که نمیدونم بیخیال ، بیا فلان کنیم و سخت نگیر و...... پس اگه به چیزی اعتقاد داری سفت بچسبش
این تقصیر شوما نیست پس اصلا ناراحت نباش متاسفانه جامعه و مملکت نابود شد رفت پی کارش
مطمئن باش بلخره برای شما یه نفر عین خودت پاک وجود داره ولی متاسفانه شرایط اقتصادی و حس آزاد بودن پسرا باعث شده سمت ازدواج نرن ولی اگه برن مطمئنن امثال شما تو الویت اول و مقدم هستن
فقط میتونم بگم امیدوار باش و به قول یه بنده خدایی به فکر تابلو کائناتت باش و بهش میرسی
سعی کن خودتو با چیزای بی ارزشی که سایر مونثا دنبالش میرن سرکار نزاری که باعث پشیمانیست و نتیجش همینه که اینقدر نگاه به دخترا زشت شده که خانوم خوبی مثل شما رو کسی باورش نمیشه پاک باشید!! ولی مطمئن باش موفق میشی و به نتیجه میرسی
الانم 23 سال زوده من 40 ساله میشناسم که هنوز مجرده با همه زیباییش که دیگه داره کم کم از بین میره ولی اگه دوست پسر داشتن قرار بود کسی رو به جایی برسونه این بنده خدارو 100% تاحالا رسونده بود -
همونطور که گفتم خودتو با کارای خوب سرگرم کن مثل کارای هنری یا علمی و.....

شوما پست میزنی به خانوما توهین نکنی نمیشه؟؟!:razz:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوما پست میزنی به خانوما توهین نکنی نمیشه؟؟!

این خدایی توهین داشت؟؟؟؟؟:razz: پس اون پستایی که خودتون یا دوستاتون علیه آقایون میگید چیه؟ تازه همشم دروغ میگید و عقده خالی میکنید

بعدشم از کی ابراز واقعیت ها توهین محسوب میشه
از صب تا شب شوماها هی تاپیک های دروغین نسبت به آغایون میبندین این دیوانه ها هم عرضه دفاع از خود ندارن که - منم اینجا فعالیت نمیکردم ! فروم های اونوری بودم که دوستان گفتن تکش چه نشسته ای که آبرومون در خطره و بیا مقابله به مث کن و اینگونه شد که تکش اومده تا روی برخی رو کم کنه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

این خدایی توهین داشت؟؟؟؟؟:razz: پس اون پستایی که خودتون یا دوستاتون علیه آقایون میگید چیه؟ تازه همشم دروغ میگید و عقده خالی میکنید

از صب تا شب شوماها هی تاپیک های دروغین نسبت به آغایون میبندین این دیوانه ها هم عرضه دفاع از خود ندارن که - منم اینجا فعالیت نمیکردم ! فروم های اونوری بودم که دوستان گفتن تکش چه نشسته ای که آبرومون در خطره و بیا مقابله به مث کن و اینگونه شد که تکش اومده تا روی برخی رو کم کنه

واقعیتی که بخواد با این لحن بیان بشه .. همون نشه بهتره :||

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعیتی که بخواد با این لحن بیان بشه .. همون نشه بهتره :||

لحنش خیلی هم بد نیست آ:smile:
ولی ما همه جور لحنی رو امتحان کردیم متاسفانه نفهمیدن بعضی ها حالا اینو امتحان کردیم:D
بعدشم من نمیدونم شما چرا ناراحت شدید؟ یعنی انکار میکنی که همچین چیزی هست؟ وختی هست باید گفت دیگه :mad:
من ناراحت میشم بعضی ها پیشنهادای چرندی رو به این بنده خدا میدن ! فقط برید از پست اول بخونید ببینید چی نوشتن:mad:
هرکی هر غلطی میکنه که نباید دیگران رو هم تشویق به اون بکنه!! چه دلیلی داره جز اینکه طرف میخاد تو کارش تنها نباشه:mad:
مثل همون حکایت میوه و افتادن یه میوه خراب و... توشونه که همه رو خراب میکنه
:(
ماها که خراب شدیم ! چرا باید اجازه بدیم بقیه هم مثل ما خراب بشن:(
باوو اینا فردا میخان بشن پدرمادرای بچه هایی که آینده مملکت رو بسازن واقعا فکر میکنید اینا میتونن انسان های شریفی تربیت کنن!!:cry:;)
پسر و دخترش فرقی نداره من هر 2 جنس رو گفتم:redface:

• Like
واکنش ها: etnn

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو کدوم طرفی
کلا داری توهین میکنیا
اخه اینجا اکثر مرداشون با ادبن و میدونن جواب ابلهان خاموشیه

فقط تک و توکی پیدا میشن که یکم صبرشون از بقیه کمتره جوابشون رو میدن

اینا هم تو خیالات خودشون خوش باشن بجان بهروز

اما قبول دارم تازگیا زیادی پرو شدن باید حالشون گرفته بشه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو کدوم طرفی
کلا داری توهین میکنیا
اخه اینجا اکثر مرداشون با ادبن و میدونن جواب ابلهان خاموشیه

فقط تک و توکی پیدا میشن که یکم صبرشون از بقیه کمتره جوابشون رو میدن

اینا هم تو خیالات خودشون خوش باشن بجان بهروز

اما قبول دارم تازگیا زیادی پرو شدن باید حالشون گرفته بشه

من توهین نکردمم!! این 100 بار
اصن بگو یه جور کل کل خودمونی! فقط خواستم واقعیت رو رک تر بکم تا یه وقت فکر نکنن دیگران بوقن حالیشون نیست اطرافشون چه خبره
وقتی جوابشون رو ندی اینام فکر میکنن سرتون تو برفه باید یکی بهشون بگه که پزیشن خودشون چه فرمیه خووو!!!

عاغا و خانوما اصن اگه کسی از حرف هم توهین برداشت میکنه باید بگم من قصدم توهین نیست و همتونو دوس دارم - :دی

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من توهین نکردمم!! این 100 بار
اصن بگو یه جور کل کل خودمونی! فقط خواستم واقعیت رو رک تر بکم تا یه وقت فکر نکنن دیگران بوقن حالیشون نیست اطرافشون چه خبره
وقتی جوابشون رو ندی اینام فکر میکنن سرتون تو برفه باید یکی بهشون بگه که پزیشن خودشون چه فرمیه خووو!!!

عاغا و خانوما اصن اگه کسی از حرف هم توهین برداشت میکنه باید بگم من قصدم توهین نیست و همتونو دوس دارم - :دی

جان بهروز

Meisam007

عضو جدید
شوهر کمه عزیزم دیگه، سعی کن رو خوشگلی کار کنی و یک کار خوب یا متوسط هم داشته باشی دیگه رو هوا می برنت:D نیومد بگو من خودم میام:D

palang-sorati

عضو جدید
عزیزم از این آزادی که داری استفاده کن خیلی هم به فکر ازدواج نباش، پسرهای این دوره زمونه همچین تحفه ای هم نیستن که خودت رو به خاطرش اینقدر اذیت کنی:razz:
وقتی ازدواج کنی تازه میفهمی که دیگه هیچ وقتی واسه خودت نداری اون وقت میگی کاش از دوران تجردم بیشتر استفاده کرده بودم...
من یه دختردایی دارم که با من هم سنه ولی الان یه بچه 9 ماهه داره همه اش میگه تو رو میبینم خیلی احساس پیری میکنم:surprised:
خوش باش:biggrin:
وقعاٌ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

اااااااااااااااااااااااااااه هنوز به نتیجه ای نرسیدین؟؟؟؟راهی!!چاهی!!:surprised:

بابا بی خی یال ه شوووووووووووووووووووووووووووووهر!!!!دنباله درده سریا:w01:

دوست عزیزم بی خیال ازدواج چیه!؟زندگیتو بکن و ازش لذت ببر.خدا ک تو زندگی ادم باشه ب کسه دیگه نیاز نیست.مهم درست انتخاب کردنه وگر نه ازسر چهار راهم میشه یکی رو انتخاب کرد.
امیدوارم هرچه زود تر ب خواستت برسی و زندگی شیرینی در انتظارت باشه

بعضی از خانمها رگ فمنیستی شون زده بالا ها مواظب باشید به جای بارک نکشه

سلام دوست گلم.. فکر کنم سن من از شما ها خیلی بیشتر باشه. نمیخوام پند و اندرز بدم.. فقط از تجربم میگم.. منم تو سن تو خیلی نگران بودم دنبال نیمه گمشده بودم .حتی میگفتم خودم باید شکار کنم تا بخوام شکار بشم.. چندین مورد هم انتخاب کردم.. حتی مرحله ای که میگفتم دیگه همینه... اما دیدم نه.. دستی تو کاره.. من یک الوار روی آبم که مسیر منو با خودش میبره... مسیری که من نمیفهمم و درکش نمیکنم..
خب شاید الان حرفهای منو درک نکنی... اما عزیزم فقط یک کلمه بگم.... نیمه گم شده چیزی نیست که دنبالش بگردی.. یه وقت میبینی به اشتباه رفتی و مجبور میشی هی جای گلدون شکسته روی میزت رو با گلدونهایی پر کنی که طراوت گلهای اونو از بین میبرن
اون به وقتش خودش سراغت میاد.. بدی ما آدم ها اینه که کم طاقتیم...
مطمان باش به وقتش خدا بهترین شخص رو سر راهت قرار میده.. نگاه به اونهایی که زود ازدواج میکنن و مراسمشون میری نکن.. آینده نگر باش وسعی کن آتیه خودت رو بسازی . فقط از خدا بخواه بهترین رو سر راهت قرار میده

تو این فاصله هم خودت با کار درس ورزش تفریح... یا هرچی علاقه داری مشغول کن چون ازدواج همه زندگی نیست..
موفق باشی

ایول خیلی خوب راهنمایی کردید

شوهر کمه عزیزم دیگه، سعی کن رو خوشگلی کار کنی و یک کار خوب یا متوسط هم داشته باشی دیگه رو هوا می برنت:D نیومد بگو من خودم میام:D

خوب به سلامتی یک کاندیدا پیدا شد:love::w02:

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised:.... اگه میخواست شوهر اینجوری پیدا کنه که تا حالا اینکارو کرده بود.... دنباله یه مـــــــــــــــــــــــرده ...مـــــــــــــرد

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:.... اگه میخواست شوهر اینجوری پیدا کنه که تا حالا اینکارو کرده بود.... دنباله یه مـــــــــــــــــــــــرده ...مـــــــــــــرد

مــَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررررررررررررررد................. آررررررررررررررررررررررررررررررره ؟؟؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
مــَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررررررررررررررد................. آررررررررررررررررررررررررررررررره ؟؟؟؟؟

آررررررهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :دی

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آررررررهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :دی
گــــــــــشــــــــــتـــــــــم نـــــــبــــــــود نــــــــگـــــــــرد نـــــــــیــــــــس:D
برو باووو بچه هنوز دهنت بو شیر میده!! تو تازه زبون دراوردی هنوز نه به باره نه به داره دنبال مـــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررد میگردی:biggrin: (شوخی بوذآ دوباره نگی بهم توهین شد و..:D)

• Like
واکنش ها: etnn

Meisam007

عضو جدید
خوب به سلامتی یک کاندیدا پیدا شد:love::w02:

من دستم تو کار خیره :D:w02:

مگه همه چطوری شوهر پیدا میکنن ؟ منظورت اینه فقط مرد باشه کافیه ؟ :D
تو این شرایط اقتصادی دختر باید آپشن داشته باشه مگر اینکه اوضاع باباش خوب باشه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
گــــــــــشــــــــــتـــــــــم نـــــــبــــــــود نــــــــگـــــــــرد نـــــــــیــــــــس:D
برو باووو بچه هنوز دهنت بو شیر میده!! تو تازه زبون دراوردی هنوز نه به باره نه به داره دنبال مـــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررد میگردی:biggrin: (شوخی بوذآ دوباره نگی بهم توهین شد و..:D)

من که دنبال نمیگردم خود مـــــــــــــررررررررردش باید دنبال من بگرده منو پیدا کنه......آررررررررهههههههه:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.