خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام.
اولا خیلی خوبه که به فکر ازدواج هستید.هدف اصلی زندگی همینجور زندگی کردن.
ولی توکل کنید به خدا همه چی درست میشه حتما.
بعد از ازدواج هم میتونید درس بخونید حتما.ازدواج جلوی هیچ چیو نمیگیره.
این که میگن بجای ازدواج درست رو بخون خیلی حرف صحیحی نیست(از نظر من)اونایی که درس خوندن هم خیلی باسواد نیستن.فقط مدرک رو مدرک گذاشتن همین.
من تو سن 19 سالگی ازدواج کردم درس هم خوندم الان مشغول کار هم هستم و از خیلی از هم دوره ای هام وضعیت زندگیم بهرته.(پارتی و پول هم نداشتم و ندارم)
فقط بخدا توکل کنید.

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

چطوری انتخاب کنم؟ راهش چیه؟

شما حرف نزنی، میگن لالی؟؟؟

نخیر. مریض نیستم بیام الکی تاپیک بزنم تا یه عده انقدر اعصابمو بهم بریزن.

حرفام واقعیت داره، به نظر شما چرا باید دروغ باشه حرفام؟!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمیخواستم دیگه چیزی بگم ولی اومدم اینو بگم تا توی دلم نمونه.
واقعا متاسفم برای همه کسایی که خودشون می دونن کین. دلمو شکستین. من ساده رو باش که به این سایت اعتماد کردم و مشکلمو با شماها درمیون گذاشتم
و ممنون هم از کسایی که درک کردن.
واقعا از ته قلبم میگم : بخاطر همه چیز حلالتون نمیکنم.
حالا هم هرچی دوست دارید چرت و پرت بگید دیگه واسم مهم نیست و واگذارتون کردم بخدا.
پایان

طوری میگی انگار خواستگارت از بچه های سایته !
تو همون 2 صفحه اول راهنمایی های لازمو بت کردن ..دیگه دلیل اینهمه اصرارت رو نمیدونم ...
اینجا جای مناسبی نیست واسه طرح این مسایل دوست گرام
موفق باشی.

K.T

عضو جدید
سلام دوست عزیز در خوب بودن شما شکی نیست
من به قسمت و تقدیر اعتقاد دارم و مطمئنم کسی برات پیدا میشه که واقعآ لیاقت شمارو داشته باشه شک نکن و صبور باش

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه شوخی بود...
نه سرکاری بود...
نه پسر بود...
شما به ایناش به نظر من در جواب دادن به این کاربر کاری نداشته باشید..
نظرتونو بدید.. و احترام خودتونو نگه دارید.. وگرنه من گزارشمیدم.. این تاپیک بسته بشه....
لطفا دوستان حتی شوخیش رو هم بیان نکنید.. یا مطلبی ننویسید که باعث ناراحتی استارتر ما بشه.. ایشون تاپیک زدن و دنبال راهکارن...
بنابراین رعایت کنید لطفا......
اگر میخواید بی احترامی کنید.. یا به قول معروف تاحالا از این مسایل نشنیدید.. خودتونو میخواید مطرح کنید یا مثلا چیزی نوشته باشید.. لطفا پست نزنید...
و موجب ناراحتی کسی نشوید..
متشکرم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبهای قدره...
برای یکی.. مهم اینه براش دعا کنن پولداربشه..
یکی شوهر کنه..
یکی زن بگیره..
یکی خانوادش از هم نپاشه..
یکی بیماره..
یکی زندانه....
و....های زیادیه..
دعا کنید تو این شبها دوستمون به یه نتیجه برسه....
و درست انتخاب کنه...
نه از روی اجبار....
همین.
التماس دعا

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز، اینجا باشگاه مهندسان هستش و دانشجوهایی با رشته ها و مقاطع مختلف در این باشگاه عضویت دارن
درسته که در دنیای مجازی هستیم و کسی از هویت واقعی شما باخبر نیست، ولی پشت این پرده مجازی و جدا از این مسائل هر یک از شما برای خود هویت و شخصیتی دارین
این شخصی که سوال رو مطرح کرده شاید در دنیای واقعی خودش قادر نباشه این مشکل رو با کسی در میان بگذاره و اومده در دنیای مجازی به ما اعتماد کرده و مشکلش رو مطرح کرده.
حالا بعضی از دوستان با شوخی های نادرست و نابجا دارن شخصیت تمام کسانی رو که در این تاپیک نظر دادن رو زیر سوال میبرن
دوستان اگر نظری کاربردی دارین مطرح کنید وگرنه لطفا با این شوخی های نادرست نه به استارتر توهین کنید و نه شخصیت خودتون رو زیر سوال ببرید
البته من قصد توهین و جسارت رو ندارم و روی صحبتم به بعضی از دوستان بود.
ممنون از شما

سحر جان امیدوارم با نظر های مفید دوستان جواب سوالتون رو گرفته باشین و این راهنمایی ها کمکی باشه برای رسیدن به هدفتون
و... امیدوارم از شوخی های دوستان ناراحت نشده باشین
موفق و سربلند باشین
بهترین هارو براتون آرزو میکنم.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان توجه داشته باشیدازدواج یک نیازه پس اگه مرهم نیستین نمک روی زخم بنده خدانریزین.امیدت به خدا باشه چون نیتت
پاکه خداکمکت میکنه;)

sahar hosseiny

عضو جدید
جوونی نکردن یعنی چی ؟؟؟؟
راه به دختر مردم یاد میدی؟؟؟ والا من سن بابابزرگ شما رو دارم جوونی نکردم ازدواج هم نکردم .....
پ من برم بمیرم :| .....
این حرف ها چیه که جوونی نکردند ...
قصد نداشتم کارشونو توجیه کنم میگم اینجور خانوما بهونشون اینه که جوونی نکردن داشتم به استارتر توضیح میدادم که شرایطش خیلی بهتر از اون مدل خانوماست.
وگرنه فقط آدمای ضعیفو بی مایه خیانت میکنن و تنها جرم جبران ناپذیر البته این نظر منه.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام خانوم خشگله
حرفتو واقعا قبول دارم,قبل از نصیحت وپیشنهاد راه دوس دارم بدونی که کاملا قابله درکه که یه خانوم خوب ونجیب مثل شما از نداشتن یه همراه توی زندگی شاکی باشه
23سالته,هنوز خیلی جا داری به خدا توکل کن من به این اعتقاد شدید دارم که خدا گاهی برای بنده هاش,برای بنده های عزیزترش سورپرایز داره
و میدونم تو هم بنده خوب خدایی,دختری که برای پاک موندن تلاش کرده از نظر من تا ابد باید به خودش بنازه
فک کردی با پسر بودن سخته؟اینکه دل یه پسرو به دست بیاری کار سختیه؟اینکه یه پسر انتخابت کنه راحتترین کاره
اما خودت میدونی که اشتباهه ومیدونی کسی که انتخابت میکنه برای اینکه خانوم خونه ش بشی انتخابت نکرده
اینو گفتم که بگم اشتباه نرو حتی اگه بهت سخت میگذره!!!
من همین جا به تو قول میدم بهترین ها در انتظارته,یه فرشته خدا خودش برات کنار گذاشته
به اینده امیدوارباش,از اینکه انتخاب نمیشی نترس از اینکه اشتباه انتخاب بشی هراس داشته باش
خوشحالم میبینم دخترایی هستن که هنوز خانومن,هنوز پاک موندن,هنوز به خیلی چیزا پایبندن
وآقا پسرایی هستن که از خداشونه تو کنارشون باشی اما فقط صبور باش...
22سالمه تا حالا احساسمو برای کسی خرج نکردم,نه اینکه کسی لیاقت نداشته اما دنبال کسی هستم که منو با همه وجودش بخواد,تو هم اینجور باش
با تمام وجود درک میکنم که احساستو داری خفه میکنی که آدمش بیاد
من خیلی احساساتی ام وجودم مثل یه دنیایی شده که فقط احساسمو توش دارم ذخیره میکنم,خیلی جاها پیش اومده که لحظه لبریز شدنش بوده اما یادم بوده تنهایی نباید باعث بشه از چیزهایی دوس دارم بگذرم,تا میتونی خوشحال باش
خودت انتخاب کن
به دنبال اونی باش که میخوای نه اونی که تو رو بخواد
تا خوشحال نباشی,تا نخوای,تا همه جای زندگیت خوب نباشه نمیتونی درست زندگی کنی,نمیتونی درست انتخاب کنی,حتی اگه کلی خواستگار داشته باشی
پس خوشحال باش خانوم گل
خوشحال باش عزیزم
و ازت خواهش میکنم به خودت افتخار کن که انقد خوبی درست مثل من
:biggrin:

دوباره میفرستمش که به بچه ها بگم اذیت نکنین
کارتون اشتباهه
کمکش کنین جای اینکه فقط اینجا با هم گپ بزنین
البته منظورم همه نیستن اون دسته ای رو میگم که نمیدونم اینجا چی دیدن که همه چی رو به شوخی گرفتن

mahdi2643

عضو جدید
سحر خانم ما باهتون شوخي كرديم ايشا... يه شوهر خوشتيپ با سواد با معرفت گيرتون بياد وكلي بگم خوشبخت بشين

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم. اما گفتم یه کم خودمو خالی کنم. از دردام بگم. از تنهاییم بگم. خیلی دلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دیدم که اکثر پسر ها میگن: دوست داریم همسرمون نجیب باشه، خانوم باشه، خوش اخلاق باشه! اما من نه آرایش غلیظ میکنم، نه خانواده بدی دارم، خوش اخلاقم، مهربونم، همیشه نجابت خودم رو حفظ کردم اما تا به حال یه خواستگار خوب هم نداشتم. هر چی بوده مشکلات اساسی غیر قابل حل داشتن. الانم چند ماهیه که از اونم خبری نیست. دارم دیوونه میشم. وقتی دوستام از خواستگارای دکتر مهندسشون تعریف می کنند داغون میشم. نمیدونم چرا انقد بدبختم.خدا منو دوست نداره. چرا صدامو نمیشنوه؟ مگه من چه گناهی کردم؟ چقد دعا کردم؟ تو رو خدا نگید باید خودت یه کاری کنی، مجالس زنانه و اینا و ... . من همیشه در جمع هستم. همیشه ظاهرم مرتب و تر و تمیزه، همیشه خوش برخوردم. اما من دیگه از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم. همش روز مرگیه.من واقعا نیاز به همسر دارم. اینو گفتم که نگید مگه همه چی ازدواجه، برای من ازدواج جزء مهم ترین هاست، من خودم خیلی خجالت میکشم از اینکه هیچکس انتخابم نمیکنه.نه اینکه خانوادم بد باشن، اونا اصلا به روی خودشون نمیارن. من دختری هستم که از سن کوچیکی نماز میخوندم. حجابم هم تقریبا کامله. مگه من چی از زندگی میخوام؟ اصلا مادیات برام مهم نیست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همین که حلال رو حروم نکنه کافیه، همین که اهل دود و دم نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم...:cry:

شما که هنوز خیلییییییییییی وقت داریییییییییییییییییییییی.................................:smile:

منم که یه پسرم هم دیدم دوستم که 17 سالشه ازدواج کرده هم پسر عمه خودمو دیدم که تو 36 سالگی ازدواج کرده( تو ضیح درباره پسر عمم بدم که فک نکنی مشکل داشه..................در گیره درس بوده الانم تو المان دکترا شو گرفته............202 قدشه و خوشتیپ ..................نمی خواسته ازدواج کنههههههههههههههههههههههههههههههههههه)

پس الان منم باید برم به بابا بگم منم زن می خوام...........(مثل دوستم )

یا صبر کنم 30 سالو رد کنم(مثل پسر عمم)

هر کسی زندگی خودشو داره;)

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سحر خانم ما باهتون شوخي كرديم ايشا... يه شوهر خوشتيپ با سواد با معرفت گيرتون بياد وكلي بگم خوشبخت بشين

قبول کنین اینجاجای شوخی نبود
کسی که به منو شما اعتماد میکنه در وحله اول انتظار داره به حرفاش,به شخصیتش احترام بذاریم
ویژگی روابط مجازی اینه که نمیتونیم حالت طرف مقابلو ببینیم که چه حالتی داره
پس حتی اگه بچه ها هیچ قصدی جز شوخی نداشتن باز هم به خاطر این نوع رابطه باید مراعات میکردن

iranbanoo

عضو جدید
سلام عزیزم تمام حرف هایی که زدی رو میتونم باور کنم ولی کار دنیا و حکمت خدا غیر قابل پیش بینی است این احساس زود گذره و تو باید برای شخصیت خودت ارزش قائل باشی تو مشکلی نداری شاید نیمه ی گم شده ات هنوز شرایط ازدواج نداره که هنوز سر راهت قرار نگرفته مطمئن باش که وقتی هر دونفر شرایط ازدواج نداشته باشند یک ازواج موفق شکل نمی گیرد پس صبور باش به تکامل خودت بپرداز و انشا الله که هرچه زودتر همسر مورد علاقه ات را پیدا میکنی قوی باش شما سن زیادی ندارید انقدر زود خودتون رو نبازید .همه چیز در زمان خودش اتفاق می افتد

mahdi2643

عضو جدید
قبول کنین اینجاجای شوخی نبود
کسی که به منو شما اعتماد میکنه در وحله اول انتظار داره به حرفاش,به شخصیتش احترام بذاریم
ویژگی روابط مجازی اینه که نمیتونیم حالت طرف مقابلو ببینیم که چه حالتی داره
پس حتی اگه بچه ها هیچ قصدی جز شوخی نداشتن باز هم به خاطر این نوع رابطه باید مراعات میکردن
اره قبول دارم گفتم حال وهواش عوض ولي از ته دل ازوي خوشبختي براش دارم

ALI _44

عضو جدید
چتونه شما جوونا اینقد ناامیدین من الان پنجاهو رد کردم بچم پیش دبستانی یه اتفاقا دیر ازدواج کردن لزت بیشتری داره چون با عقلت ازدواج میکنی بعد ازدواج هم احساس بوجود میاد دختر گلم

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

؟؟؟

چطوری انتخاب کنم؟ راهش چیه؟

شما حرف نزنی، میگن لالی؟؟؟

نخیر. مریض نیستم بیام الکی تاپیک بزنم تا یه عده انقدر اعصابمو بهم بریزن.

حرفام واقعیت داره، به نظر شما چرا باید دروغ باشه حرفام؟!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمیخواستم دیگه چیزی بگم ولی اومدم اینو بگم تا توی دلم نمونه.
واقعا متاسفم برای همه کسایی که خودشون می دونن کین. دلمو شکستین. من ساده رو باش که به این سایت اعتماد کردم و مشکلمو با شماها درمیون گذاشتم
و ممنون هم از کسایی که درک کردن.
واقعا از ته قلبم میگم : بخاطر همه چیز حلالتون نمیکنم.
حالا هم هرچی دوست دارید چرت و پرت بگید دیگه واسم مهم نیست و واگذارتون کردم بخدا.
پایان

تو که جنبه نداری راهنماییت کنن بیخود میکنی میایی تاپیک میزنی

دل شکستن چی
خخخخخخخ
خاک بر سر اون دلی که بخواد اینجوری بشکنه
جون بهروز حلال کن
نیگا حلال نکنی من خوابم نمیبره ها
دمت گرم به خدا هم واگذار میکنی

الان شوهرت پیدا شد دیگه :biggrin:

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کاملا مخالفم
بجان بهروز

این یجای کارش میلنگه
وقتی تموم اطرافیانش تو سن های پایین ازدواج کردن
حداقلش یکی باید بهش پیشنهاد ازدواج میداده دیگه

اصل مشکل رو نگفته این
چیزی که تو هن خودش از خودش تصور کرده رو اومده برای ما بیان کرده
فقط هم دوست داره ازش تعریف کنیم و بگیم نه عزیزم دیر نشده جا داره هنوز جونی

هرکی تاحالا بهش گفته بله مثل این که دیر شده بهش بر خورده

این که نمیشه مشاوره و راهنمایی
یه ادم مغرور و از خود راضی رو هیشکی دوست نداره

بجان بهروز:D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cool:
مگه زمون تیرکمون شاه زندگی میکنی؟؟
متاسفم براتون

از من گفتن بود حالا خود دانید :cool: یه دختره رو میشناسم لیسانس مدیریت داشت بچه کامرانیه بود باباش بساز بفروش خیلیم دختر خوبی بود از بی شوهری تو 28 سالگی با یه معتاد ازدواج کرد روشون نشده بود بابا و داداش پسره رو ببرن تو عروسی قیافه هاشون تابلو بود:D

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
من کاملا مخالفم
بجان بهروز

این یجای کارش میلنگه
وقتی تموم اطرافیانش تو سن های پایین ازدواج کردن
حداقلش یکی باید بهش پیشنهاد ازدواج میداده دیگه

اصل مشکل رو نگفته این
چیزی که تو هن خودش از خودش تصور کرده رو اومده برای ما بیان کرده
فقط هم دوست داره ازش تعریف کنیم و بگیم نه عزیزم دیر نشده جا داره هنوز جونی

هرکی تاحالا بهش گفته بله مثل این که دیر شده بهش بر خورده

این که نمیشه مشاوره و راهنمایی
یه ادم مغرور و از خود راضی رو هیشکی دوست نداره

بجان بهروز:D

ولی من فکر میکنم شما یه جای کارتون میلنگه...

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من فکر میکنم شما یه جای کارتون میلنگه...

بحث که سر من نیست الان
بحث یه چیز دیگس
و گرنه که من خودم کلا لنگم:D بجان بهروز

حالا شما این وسط میخواهین چیو ثابت کنین

مثلا حس انسانیتتون گل کرده یا یه حس دیگه

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث که سر من نیست الان
بحث یه چیز دیگس
و گرنه که من خودم کلا لنگم:D بجان بهروز

حالا شما این وسط میخواهین چیو ثابت کنین

مثلا حس انسانیتتون گل کرده یا یه حس دیگه
مشخصه آدم شوخی هستی ولی اینجا جاش نبود...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من گفتن بود حالا خود دانید :cool: یه دختره رو میشناسم لیسانس مدیریت داشت بچه کامرانیه بود باباش بساز بفروش خیلیم دختر خوبی بود از بی شوهری تو 28 سالگی با یه معتاد ازدواج کرد روشون نشده بود بابا و داداش پسره رو ببرن تو عروسی قیافه هاشون تابلو بود:D

:surprised:............ الان این خاطرات جاش اینجاس؟!! یعنی من تا 5 سال دیگه ازدواج نکنم باید برم با یه موتاد ازدواج کنم؟!! بیخیال!

اگه اینجوریه که منم یکی رو میشناسم همسن شوما بود از بی زنی رفت با یه پیرزن کچل ازدواج کرد!:D

chinir

عضو جدید
کاش همه ی دردا این باشه دوست عزیز
خدا رو به خاطر همه ی داشته هات شکر کن مطمئن باش اونیکه قراره بیاد تو زندگیت یه روزی میاد
دوستات همشون مزخرف میگن اصلنم خواستگار دکتر مهندس ندارن اگه داشتن سریع می چسپیدن

REZA.MECHTRONIC

عضو جدید
نعمتها ناشناخته هايي هستند كه زماني شناخته ميشوند كه آنها را از دست ميدهيد.
پس اول سلامت باشيد و بعد ..................... .!

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی بگم !
مگه این دختر چند سالشه که خسته شده!
30 سالش که نیست!
لازمه انتخاب شدن داشتن جذابیت و نجابت هست!مطمئن باش.
در ضمن در پایان تویی که انتخاب میکنی!

مگه سی سال زیاده؟؟؟؟؟

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:............ الان این خاطرات جاش اینجاس؟!! یعنی من تا 5 سال دیگه ازدواج نکنم باید برم با یه موتاد ازدواج کنم؟!! بیخیال!

اگه اینجوریه که منم یکی رو میشناسم همسن شوما بود از بی زنی رفت با یه پیرزن کچل ازدواج کرد!:D

اینی که شما میگین که تخیلش از فیل هندی هم بیشتره جان بهروز:D

خوب راست میگه دیگه دختر که سنش بره بالا و ازدواج نکنه اخرش یه شوهر پیر یا کچل یا معتاد یا ... گیریش میاد

اما پسرا سمشون 80 سال هم بشه نمیره با یه پیر زن ازدواج کنه

بجان بهروز

وضعیت
موضوع بسته شده است.