تحلیل آزمون انرژی-91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
من از کجا بدونم :surprised: من که واسه تکنولوژی نخونده بودم ولی به نظرم شبیه sino-steel tower ژاپن بود.ولی تو گزینه هاش مدول اسلامی داشت.اصلا کامل یادم نمیاد چه شکلی بود.

اون برجه برج مارسا در دبی کار زاها حدیده..فکر میکنم جوابش اون گزینه ای بودکه گفته بود با کمتر شدن سطح بازشو کارایی افزایش پیدا میکنه.. صفحه 78-79 معماری دیجیتال..

آخرین ویرایش:

توری

عضو جدید
اون برجه برج مارسا در دبی کار زاها حدیده..فکر میکنم جوابش اون گزینه ای بودکه گفته بود با کمتر شدن سطح بازشو کارایی افزایش پیدا میکنه.. صفحه 78-79 معماری دیجیتال..

من پول نداشتم اون کتاب رو بخرم:cry: دانشگا هم برای پولدارهاست

hasood

کاربر فعال
واقعا" این تیپ زبانی که داده بودن یه ورژن جدید بود ، برخلاف تست های درک مطلب که سوالا مرحله به مرحله پرسیده میشه اینجا از صورت (گزینه درست ؟؟؟) استفاده کردن که باید گردشی جوابو پیدا میکردیم!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا" این تیپ زبانی که داده بودن یه ورژن جدید بود ، برخلاف تست های درک مطلب که سوالا مرحله به مرحله پرسیده میشه اینجا از صورت (گزینه درست ؟؟؟) استفاده کردن که باید گردشی جوابو پیدا میکردیم!
کلا فقط زبانش ۲ ساعت وقت می‌برد بدون هیچ گونه غلوی... سخت هم بود... پیش خودشون فکر نکرده بودن بچه مردم بعد این سو الا باید ۱۰۰ تا سوال دیگه رو هم انرژی داشته باشه جواب بده... سوال داده بود رفته بود دیگه...

samaneh_n

عضو جدید

are .. borje marsa bood...manam hamoon gozinaro zadam

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا