❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moomidi

عضو جدید
با نام و یاد خداو با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه دانشجویان،داوطلبان و شرکت کنندگان در کنکور.
امیدوارم که حالتون خوب باشه.مطابق با سالهای گذشته امسال هم تاپیکی وجود داره برای گذاشتن کارنامه هاتون.

بچه ها دقت کنید که کارنامه های شما حتی در رتبه های بالا خجالت آور نیست و قطعا سال بعد کمک حال بسیاری از افراد مشابه شما خواهد بود.بنابراین خواهشی که دارم این هست که کارنامه های خودتون رو در قالب فایل عکس در سایت آپلود کنید تا برای باقی بچه ها راه گشا باشه.

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای شما معدل موثراتونو درست زده? درصداتون درسته!! من برای معماری یه مودل موثر زده برام برای هنرهای ساخت یه معدل موثر دیگه زده هیچکدومشم معدل موثر خودم نیست!! درصدامم کاملا اشتباهه!!!

mcqueen

عضو جدید
معدلم درسته
درصدهامو قبلا چک نکرده بودم ولی فکر می کردم زبان و سیستمم بیشتره

moomidi

عضو جدید
دوستان برای شما معدل موثراتونو درست زده? درصداتون درسته!! من برای معماری یه مودل موثر زده برام برای هنرهای ساخت یه معدل موثر دیگه زده هیچکدومشم معدل موثر خودم نیست!! درصدامم کاملا اشتباهه!!!

کارنامه دوستمون yashel
هم اینطوری بود دیروز یعنی معدل موثر ش برا معماری و هنرهای ساخت فرق میکرد!!!
ولی برا من هردو یکی بود و درست بود

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب که هیچ کدومشونم معدل من نیست اخه!!! درصد یه سری درسام که مطمئن بودم به درصدام حتی تا12% پایینتره!!!! چی کار باید کرد? این دیگه چه وضعشه یه درصد نمیتونن محاسبه کنن بعد چند ماه!!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من معدلام رو خیلی کم کرده. اما باز برا معماری و تکنو متفاوته. ولی درصدای معماری مثه اونیه که خودم محاسبه کردم:cry:. درصدای تکنو رو چون حساب نکرده بودم نمیدونم چجوریاس.
بچه ها آخرین رتبه مجاز در سهمیه میشه رتبه؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

سلام. من معدلام رو خیلی کم کرده. اما باز برا معماری و تکنو متفاوته. ولی درصدای معماری مثه اونیه که خودم محاسبه کردم:cry:. درصدای تکنو رو چون حساب نکرده بودم نمیدونم چجوریاس.
همین که معدلامونو اشتباه زده یعنی کل رتبه و همه چیز اشتباهه!!! چی کار باید بکنیم!!!!

moomidi

عضو جدید

رتبه شما میشه ستون سوم

yashel

عضو جدید
همین که معدلامونو اشتباه زده یعنی کل رتبه و همه چیز اشتباهه!!! چی کار باید بکنیم!!!!

اشتباه نزده. معدل موثر رو زده نه معدل خودتون رو. معدل موثر با یه فرمول که خودشون می دونن بدست میاد.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مدل رو به یه ضریب موثر ضرب میکنن که برای هر دانشگاه متفاوته. احتمالا برای همین تغییر کرده
من سال سوممه شرکت میکنم هیچ وقت همچین اتفاقی نمیافتاد معدل خودمونو وارد میکنن الانم یه سری از بچه ها که تونستن کارنامشونو ببینن گفتن معدلشون همون معدل خودشون بوده

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه که یه سری رو ضریب بدن یه سری رو نه،و همونطور که گفتم کارنامه دو سال پیشم هم الان نگاه کردم هم برای معماری هم هنرهای ساخت یه معدل زدن که اونم معدل خودم بوده،این اشتباهی که امسال کردن یعنی کل رتبه ها رو اشتباه اعلام کردن،خجالت اوره بعد این همه صبر

moomidi

عضو جدید
مثل اینکه همه تو شوکن و نمیتونن عکس رتبشونو بذارن تو تاپیک

به خدا منم از دیروز تا حالا تو شوک بودم و سردرد گرفتم

yashel

عضو جدید
من سال سوممه شرکت میکنم هیچ وقت همچین اتفاقی نمیافتاد معدل خودمونو وارد میکنن الانم یه سری از بچه ها که تونستن کارنامشونو ببینن گفتن معدلشون همون معدل خودشون بوده
خب شاید در ضریب یک ضرب شده

me.91

عضو جدید

نه اینجوری نیس ....مثلا من معدل خودم 17.01 هس بعد معدل موثرم شده 17.80

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز

معدل منم بالاتر شده
با یه فرمولی حساب میکنن میزنن قرار نیس همون معدل خودمون باشه
سال به سال معدلا تغییر میکنه نسبت به درصد بچه ها و سختی و آسونی کنکور
نگران نباش

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب شاید در ضریب یک ضرب شده
یعنی چی اخه!! یعنی دو سال که کنکور دادم در 1 ضرب کردن و معدل خودمو گزاشتن امسال معدلمو تو هنرهای ساخت در یه عدد دیگه ضرب کردن معدل معماریمو در یه عدد دیگه !! مگه میشه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضریب دانشگاه من که هر سال تغییر نکرده که دو سال همون معدل قبلمو وارد کنن امسال کلا دو تا عدد متفاوت!!
درصدامم 12% پایین زده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا