تحلیل آزمون انرژی-91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هنگامه66

عضو جدید
بچه ها به نظرتون آزمون انرژی چطوری بود؟ اگه سوالارو یادتون میاد بگید یه کم همفکری کنیم ببینیم چیکارکردیم!!!

هنگامه66

عضو جدید
به نظر من زبانش خیلی سخت بود و خیلی زیاد!!!! ولی ایستایی و تنظیم و فنیش خوب بود...

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا نمیدونستم بعضیاش ضریبشون صفره واسه همین خیلی‌ وقت کم آوردم ولی‌ در کل خیلی‌ ساده بود. وقت زبانش کم بود وگرنه مشکلی‌ نداشت زیاد.بقیه‌ش خیلی‌ ساده بود.نمیدونم چرا نمی‌فهمن وقتی‌ زبان در این حد متن میدن باید ۲ ساعت فقط واسه زبان بگذارن.مثل اینکه این مسولان کنکور تو عمرشون تست زبان ندادن

samaneh_n

عضو جدید
vaghean zabanesh vaght gir bood...manam natunestam bezanam.ama baghiye bad naboodan

آخرین ویرایش:

توری

عضو جدید
دفترچه من مدل D بود
زبانش حجیم بود، یعنی متونش طولانی بودن اما سوال های مربوط به پَسِج ها باز بهتر بود، یعنی کمتر بین دوتا گزینه گیر میکرد آدم. -بماند که من متن مربوط به ماهی و مخزن و آب رو حتی نگاه هم نکردم-
متن اول یه مقدار اذیت کننده بود -همونی که مربوط به فوتبال بود-
قسمت مربوط به دایر لغات هم سخت بود.
سوال های فنیش بدک نبودن، اما اگر خوانده بودید در طول سال. من فقط اول امسال یه دور خواندم و کتابهارو بستم تا دیروز. امروز هم فقط "به امید خدا" رفتم سر جلسه:cry: هرچی یادم بود زدم و هرچی هم آشنا به نظر میرسید اما جوابش رو یادم نمیومد هم حسرتش رو خوردم.
انرژی دختر پسنده یا پسرهای اینجا باهاش حال نمیکنن!؟:cool:

sepideh2727

عضو جدید
بچه ها سوالها یادتون نیست؟

1.مثلا" اون تیر که طره بود و سه تا نیروی افقی بهش وارد شده بود و نیروی ab رو میخواست چی می شدد؟

2.یا سوالی که قاب بود و یه پایداریش رو میخواست چی می شد؟

3.سوالهایی که از نانو بود؟؟؟
4.با 2 برابر شدن فاصله از منبع صوت در یک محیط بسته افت صدا و شاخص چند برابر میشه؟؟؟؟

بچه ها بیاییین بگین سوالها رو لطفا"

sepideh2727

عضو جدید
از سوالهای تنظیم و مکانیک؟؟چیزی یادتون هست؟من همه نصفه نیمه یادمه!!!!:):)
1.برای طراحی پنجره ارتفاع .......
2.اون سوال مکنیک که شیر انبساط رادیاتورها بود؟؟؟

sepideh2727

عضو جدید
بچه ها از تصاویر چی یادتونه؟من اینا یادمه...اما سوال دقیقش یادم نیست..........
1. تصویری که چندتا مقطع تیر بود :قوطی ناودانی، لوله و I شکل؟

2. تصویره که 3d paneh بود؟

3.تصویر مهاربندی در سبک نورد رو داده بود

بچه ها بیایین کمک..................

هنگامه66

عضو جدید
_من اون مقطعرو زدم ناودانی
_یه تصویرم بود که 2 تا تیر آی کناره هم بود دورش پلیت : اونم زدم واسه ستون مناسبه

هنگامه66

عضو جدید
-ارتفاع پنجره رو زدم 2-2.5
-اون سواله و منم زدم شیر انبساط
-قابرو زدو پایدار و معین
-خرپا که نیرو از بالا وارد شده بود زدم عضو صفره
-طرهروو شما چی زدیید؟؟
-اون سواله که نیروی متمرکز رو کله تیر بود بعد اندازه نیرویه متمرکز با عکس العمل تکیه گاهو میخاست(با توجه به منحنی برشش)و چی زدیددد؟؟
-مهاربندی بورده سردوو گزینه غلطو میخاست من زدم به علت مشگل اتصالات مهاربندی نداشته باشهه(یه چی تو همین مایه ها)!! چی زدیددش؟

sepideh2727

عضو جدید
-ارتفاع پنجره رو زدم 2-2.5
-اون سواله و منم زدم شیر انبساط
-قابرو زدو پایدار و معین
-خرپا که نیرو از بالا وارد شده بود زدم عضو صفره
-طرهروو شما چی زدیید؟؟
-اون سواله که نیروی متمرکز رو کله تیر بود بعد اندازه نیرویه متمرکز با عکس العمل تکیه گاهو میخاست(با توجه به منحنی برشش)و چی زدیددد؟؟
-مهاربندی بورده سردوو گزینه غلطو میخاست من زدم به علت مشگل اتصالات مهاربندی نداشته باشهه(یه چی تو همین مایه ها)!! چی زدیددش؟

2تا سوال آخری رو که گفتی اصلا" یادم نیست کدوم رو میگی؟:(:(
فقط یه سوال یادم اومد که 2 تا طره داده بود یکی نیروی p و یکیش 2p.که فاصله رو خواسته بود که 2d می شد.......
یکی هم فکر کنم اون رو میگی که 10 و 20 شد....(نمودار داده بود)

سواله شیر انبساطه یادته چی بود؟

یعنی هیشـــــکی دیگه کنکور نداده؟؟؟؟؟بیاین سوالها رو بگین بچـــــــــــــه ها..........

ro0o0oxana

عضو جدید
به نظر منم سوال بچه های تکنولوژی خیلی زیاد آسون بود.ولی انرژی یکم حفظی هاش زیاد بود.منم که زبان 7 8 تا بیشتر نزدم.
یکی از دلایلی که وقت هم کم آوردیم اینه که هر دو سری سوالا رو جواب دادیم.عمدا تایم و کم کردن کسی که درسش خوبه تصمیم بگیره یکی از گرایش هارو بزنه.نه همشو.
منم اونو زدنم ناودانی.تو یک جهت ممان اینرسی ش بالاس.تو یه جهت دیگه کمه
اونم 3d پانل بود.
سوال های نور که همش از کتاب معماری روشنایی حیدری بود.اون سوال میشد ارتفاع پنجره.عمق فضا هم میشد 2 تا 2.5 برابر ارتفاع پنجره.
دیگه ..... جریان هوا کارایی فتوولتاییک و افزایش میده
با 2 برابر شدن فاصله از منبع صوت در یک محیط بسته افت صدا 6 برابر نننننننننمیشه.چون بازتاب داره برمیگرده به خودش.در فضای باز افت 6 ه.جواب میشد با دوبرابر شدن 0.15 از وضوح گفتار کم میشه
اون سوال هم منبه انساط میشد.
دیگه یادم نمباد...

توری

عضو جدید
یک سوال در مرود اون سواله رو که سمت چپ عکس برج بود و سمت راست هم انگار کانسپتش؛ این برج رو تا به حال ندیده بودم، کار کی بوده؟
تعداد پله ها 9 تا و کف پله 30 سانت؛ طولش چقدر شد؟
چرا هیچی یادم نمیاد از سوالا!

sepideh2727

عضو جدید
یک سوال در مرود اون سواله رو که سمت چپ عکس برج بود و سمت راست هم انگار کانسپتش؛ این برج رو تا به حال ندیده بودم، کار کی بوده؟آ
تعداد پله ها 9 تا و کف پله 30 سانت؛ طولش چقدر شد؟
چرا هیچی یادم نمیاد از سوالا!

آره راستــــــــــــــــــــــــی اون برج کجا بود؟؟؟
طول پله رو من 240 زدم....من رسم کردم دیدم طول رو میخواد 8*30 باید حساب کنیم

سوالهای نور یادم نمیاد چی بود؟؟:(

sepideh2727

عضو جدید
به نظر منم سوال بچه های تکنولوژی خیلی زیاد آسون بود.ولی انرژی یکم حفظی هاش زیاد بود.منم که زبان 7 8 تا بیشتر نزدم.
یکی از دلایلی که وقت هم کم آوردیم اینه که هر دو سری سوالا رو جواب دادیم.عمدا تایم و کم کردن کسی که درسش خوبه تصمیم بگیره یکی از گرایش هارو بزنه.نه همشو.
منم اونو زدنم ناودانی.تو یک جهت ممان اینرسی ش بالاس.تو یه جهت دیگه کمه
اونم 3d پانل بود.
سوال های نور که همش از کتاب معماری روشنایی حیدری بود.اون سوال میشد ارتفاع پنجره.عمق فضا هم میشد 2 تا 2.5 برابر ارتفاع پنجره.
دیگه ..... جریان هوا کارایی فتوولتاییک و افزایش میده
با 2 برابر شدن فاصله از منبع صوت در یک محیط بسته افت صدا 6 برابر نننننننننمیشه.چون بازتاب داره برمیگرده به خودش.در فضای باز افت 6 ه.جواب میشد با دوبرابر شدن 0.15 از وضوح گفتار کم میشه
اون سوال هم منبه انساط میشد.
دیگه یادم نمباد...

ارتفاع پنجره رو از کجا حساب کردی؟
و افت صدا رو؟
اگه فرمولی داره میشه بگی؟؟

sepideh2727

عضو جدید
راستـــی یه سوال تصویر بود یه الوار بود مثل سقف شیروانی......نوشته بود توفال لت ....... یادتونه چی می شد؟؟؟

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سوال فکرکنم همون لت داره می شد ولی من نزدم فقط یه چیزایی از حرفای استادمون یادم بود سوالای مدیریت کارگاه بدنبود به جزبرنامه زمان بندیا ایستاییش زیاد بود نانوروهم که دیگه نگو ترکونده بود زبان هم متناش زیادبوددرکل بدنبود برای کسی که خونده من که نخوندم دوتاهم که مکعب ابی بود پله روحوصله اش رونداشتم نزدم کلا رفته بودم برای نزدن بدون امادگی

ro0o0oxana

عضو جدید
ارتفاع پنجره رو از کجا حساب کردی؟
و افت صدا رو؟
اگه فرمولی داره میشه بگی؟؟

اینکه ورود نور به ارتفاع پنجره بستگی داره و تو کتاب معماری و روشنایی نوشته.اصلا بلا استثنا همه سوالای نور مال کتای حیدری بود.ولی سوالات فردا حتما مال قیابکلو ه.
اون 2 تا 2.5 هم تو کتابش نوشته.سوالات انرژی همیشه حفظی و به نظر من مسخره اس.این همه سوال خوب هست که میتونن دربیارن.

اما صوت :این که کمتر از 6 db میشه همون فرمول20logr2/r1 که مربوط به منبع نقطه ایه.ولی در فضای باز.اگه در فضای بسته باشه دیگه 6 نیس.یک مقدار بازتاب داره که کمتر از 6db میشه.
دیگه سوالا یادم نمیاد اصلا.

ro0o0oxana

عضو جدید

گزیته های اون پله و یادت نمیاد چیا بود؟بعید میدونم گلابچی همجین سوال اسونی بده.من نزدم.شک کردم که پاگرد م هم باید اضافه کرد یا نه

sepideh2727

عضو جدید
گزیته های اون پله و یادت نمیاد چیا بود؟بعید میدونم گلابچی همجین سوال اسونی بده.من نزدم.شک کردم که پاگرد م هم باید اضافه کرد یا نه

240- 270-300 این سه تا رو یادمه
من پاگرد اضافه کردم تو گزینه ها نبود واسه همین 240 زدم.....شاید از آسونیه زیاد غلط زدم...:(

توری

عضو جدید

منم از نور چیزی بیاد ندارم
240 زدم پله هارو. اما با ترس زدم.
رکسانا بچه زرنگ، اوون برجه کجا بود، اسمش چی بود؟

ro0o0oxana

عضو جدید
منم از نور چیزی بیاد ندارم
240 زدم پله هارو. اما با ترس زدم.
رکسانا بچه زرنگ، اوون برجه کجا بود، اسمش چی بود؟

من از کجا بدونم :surprised: من که واسه تکنولوژی نخونده بودم ولی به نظرم شبیه sino-steel tower ژاپن بود.ولی تو گزینه هاش مدول اسلامی داشت.اصلا کامل یادم نمیاد چه شکلی بود.

توری

عضو جدید
من از کجا بدونم :surprised: من که واسه تکنولوژی نخونده بودم ولی به نظرم شبیه sino-steel tower ژاپن بود.ولی تو گزینه هاش مدول اسلامی داشت.اصلا کامل یادم نمیاد چه شکلی بود.
مدول اسلامی ها قابل تشخیص بودن، حرصم داره در میاد اسم این بنا رئ نمیدونم.
در مورد میلگرد، با آج و بی آج بودن، قطرش رو چطور حساب میکنن؟ سوالشو یادتونه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا