بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alionel92

عضو جدید
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

اینو بفرستید سایت سنجش
منم یکی فرستادم...
گزینه 3 اشتباهه دوستان ، طبق همین چیزی که کشیدین دست اون طرف در هر دو تصویر سمت درب اتاقه ولی تو گزینه سه اینگونه نیست...

amircowboy

عضو جدید
یعنی با منبع همه جوابای این لعنتیارو رد میکنم ! این چه وضعیه آخه ! هر یه غلط درست بشه 8 درصد فرقشه !

سوال 60 طبق این عکس که من میبینم قاعدتا قطر لوله ثابت باید باشه ! یعنی گزینه 1 ghotre loole.jpg
سوال 54 هم 2 تا گزینه صحیحه خوب ! اینم مدل جدیده 2 تا گزینه صحیح میزان آخر هر کدومو حال کنن میگن درسته !hobab saz.jpg

amircowboy

عضو جدید
اقا اول یه نیگا به گزینه ها بکنین بعد بیاین نقض کنین فقط گزینه 2 دست طرف سمت در نیست ولی 3 همی چیش درسته !

گزینه 3 اشتباهه دوستان ، طبق همین چیزی که کشیدین دست اون طرف در هر دو تصویر سمت درب اتاقه ولی تو گزینه سه اینگونه نیست...

keyvan2006

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من الان با آکادمی معماری تماس گرفتم گفت برای تخمین رتبه رتبه ای که گفته شده ضربدر 4 یا 5 کنید .. حالا نمیدونم درست باشه یا نه اینو گفتن

amircowboy

عضو جدید
سواله 101 بدون غرض به نظرم 2 تا گزینه صحیحه چون سوال نگفته کل مجموعه یگانه باشه یا جزئی ازش !
واسه همین هم 2 و هم 4 میتونه درست باشه ! چون یگانگی میتونه هم معنی یکپارچگی و یکی بودن بده هم معنی تک و جدا افتاده بده

سواله 102 هم گزینه 4 پخش نور بیشتری داره : ارتفاع بیشتر یه طرف اینکه با فاصله بیشتر از هم قرار دارنم یه طرف که میتونه فضای بیشتری رو روشن کنه مخصوصا کنج ها رو

سواله 96 هم نمیفهمم چرا 2 نیستو شده 4 !!! تو هیچ منبعی که ننوشته بتونیم ثابت کنیم ! یعنی رسما حال کرده طراح جوابو بزنه 4 وگرنه دلیل دیگه ای نداره ! :D

سوله 50 هم باز تو سوال نگفته حتما دیوار اجریه و طاق ضربیه که ! میتونه دیوار بلوک سیمانی یا سفالی یا یونولیت یا هر چیزه دیگه ای باشه !
خب اگه دیوار بلوک سیمانی باشه که دیگه وای نمیسته و باید نعل درگاه گذاشت دیگه ! اینم هم گزینه 3 میشه هم 2 ! nal darga.jpg

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره حق دارین.من خودم تجربه های تلخی به خاطر استرس زیادم داشتم:cry:......تسلط رو اعصاب و تمرکز تو کنکور خیلی خیلی مهمه.فن منظورم بود......اشکالی نداره، هنوز که چیزی معلوم نشده:w24:....به نظرم زودی برین سراغ تمرینای اسکیس.ایشالا که بهترین نتیجه رو بگیرین;)
فکر کنم شما راجع به کنکور معماری دارید می پرسید من هنر های ساخت بودما;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم شما راجع به کنکور معماری دارید می پرسید من هنر های ساخت بودما;)
کلا شما فنت خوب بود دیگه....ولی نمیدونم کنکوری که شرکت کردین چی بود......منظورم از پرسیدن این بود که شما که فنت خوب بود تونستین جواب بدین به سوالا:)

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
واای بچه ها من امروز با رتبه یک هنرهای ساخت امسال حرف زدم :eek: جلو خودم نشست جواباش رو یکی یکی گفت و من چک کردم درصداش 80 و 90 و 98 و 70 بود :cry: درک معماری هم زده بود 64 ولی تاریخ رو بد زده بود . حدودا 20 زده بود تاریخ . من کلا می خوام برم خودکشی کنم :cry:

ترنج

عضو جدید
فکر کنم اکادمی فقط کارنامه دانشجوهای خودشو تصحیح کرده از دیگران هم به عنوان افزودن جامعه اماری استفاده کرده.

بچه ها تو رو خدا همدیگرو اینقد زود قضاوت نکنین!!آخه چرا تا یکی میخواد ی کار خوب کنه انگ سواستفاده و این حرفا بش می چسبونیم؟!!!
اینم بگم من عضو آکادمی نیستم!!!ولی واسه من و خیلیای دیگه اس ام اس اومده!کسایی که واسشون اس ام اس نیومده ممکنه اون کدی رو فعال کرده باشن که مربوط به لغو پیام های تبلیغاتیه!!!اگه این کارو کرده باشین هیچ پیام تبلیغاتی واستون نمیاد!!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا شما فنت خوب بود دیگه....ولی نمیدونم کنکوری که شرکت کردین چی بود......منظورم از پرسیدن این بود که شما که فنت خوب بود تونستین جواب بدین به سوالا:)
هنرهای ساخت ایستاییمو 66زدم که اصلا خوب نیست :(
کنکور امسال واقعا چیز عجیبی بود هم معماری هم هنرهای ساخت واقعا زیاد خوندن خیلی توش تاثیر نداشت متاسفانه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
>>>جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون ارشد معماری 94

>>>جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون ارشد معماری 94

دوستان موقع اعتراض زدن اگه سوال مشکلی نداشنه باشه فقط کلیدد سنجش گزینه اشتباه رو زده باشه تو بخشی که نوشته توضیحات و یه عالمه گزینه واسه انتخاب تیتر اعتراضمون گزاشته کدومو باید انتخاب کنیم?
دوستان یکی جواب بده لطفااا

dreaamlaand

عضو جدید
نه به این که برای یه سری دوبار دوبار اومده
نه به اینکه برا یه سری اصلا جواب نیومده!

نه اخه من خیلی استرس دارم همیشه به خاطر همین همیشه مشکل دارم معمولا و به خاطر همین استرس فکر کنم کنکورو خراب کردم اما در مورد دوتا اس که امده من دوتا شماره وارد کرده بودم و اما میشه بگین اگه ضرب در 5 یا 7-8 بشه مجازم یا نه ؟:cry:

amircowboy

عضو جدید
این سواله 70 اصلا کاشی کاری بنایی کدوم مدل کاشیه ! 3تای بعدیو میدونم یکم با هم فرق میکنن ولی بنایی چیه این وسط ؟!

سواله 82 هم که مشخصه گزینه 2 نمیشه 3 میشه عکس جزوشم هست reza shah.jpg

alionel92

عضو جدید

اقا اول یه نیگا به گزینه ها بکنین بعد بیاین نقض کنین فقط گزینه 2 دست طرف سمت در نیست ولی 3 همی چیش درسته !
دوست عزیز با توجه به پلا دست راست شخص سمت درب قرار گرفته که این مورد فقط تو گزینه های 4 و 2 صدق میکنه(شما هم بیشتر دقت کنید )

ayliin1571

عضو جدید
سوال 104 گزینه 2 میشه نه 3 وقتی صدا خوب شنیده نشه تصویر به چه درد میخوره آخه!!!!!!!!!
کسی واسه این سوال منبعی پیدا نکرد؟؟؟؟؟ :(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنرهای ساخت ایستاییمو 66زدم که اصلا خوب نیست :(
کنکور امسال واقعا چیز عجیبی بود هم معماری هم هنرهای ساخت واقعا زیاد خوندن خیلی توش تاثیر نداشت متاسفانه
ماشالا...66%.......به جای اینکه غصه بخورین برین اسکیس تمرین کنین:)
سوال 104 گزینه 2 میشه نه 3 وقتی صدا خوب شنیده نشه تصویر به چه درد میخوره آخه!!!!!!!!!
کسی واسه این سوال منبعی پیدا نکرد؟؟؟؟؟ :(
مطمئن باشین همه آدما تصویر و به صدا ترجیح میدن. فک کنم تو کتاب مبادی سواد بصری یه همچین چیزی خوندم قبلا.من کنکور شرکت نکردم و فقط برداشت خودمو میگم.شما فک یه ساعت قرار باشه تو یه کنفرانس شرکت کنین.ترجیح میدین فقط صدا بشنفین + سر آدمی که جلوتون نشسته رو در تمام این یه ساعت تماشا کنین یا صدا نداشته باشین ولی چشماتون رو یه چیزی تمرکز کنه که اکثر حضار هم بهش توجه دارن؟

Aniz

عضو
ماشالا...66%.......به جای اینکه غصه بخورین برین اسکیس تمرین کنین:)

مطمئن باشین همه آدما تصویر و به صدا ترجیح میدن. فک کنم تو کتاب مبادی سواد بصری یه همچین چیزی خوندم قبلا.من کنکور شرکت نکردم و فقط برداشت خودمو میگم.شما فک یه ساعت قرار باشه تو یه کنفرانس شرکت کنین.ترجیح میدین فقط صدا بشنفین + سر آدمی که جلوتون نشسته رو در تمام این یه ساعت تماشا کنین یا صدا نداشته باشین ولی چشماتون رو یه چیزی تمرکز کنه که اکثر حضار هم بهش توجه دارن؟
منکه ترجیح میدم صدارو بشنوم تا اینکه از اول تا آخر به یه سخنران نگاه کنم و چیزی نشنوم

comet_1993

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من الان با آکادمی معماری تماس گرفتم گفت برای تخمین رتبه رتبه ای که گفته شده ضربدر 4 یا 5 کنید .. حالا نمیدونم درست باشه یا نه اینو گفتن

به رتبه های آکادمی نمیشه خیلی اعتماد کرد... حتی با ضرب در 4 و 5!!
پارسال یکی رتبه آکادمیش 3 بوده شده 32!! یکی 48 بوده شده 58!!! یکی میگفت دو رقمی بوده شده 1500!!
چون مشخص نیست... شاید مثلا شرکت کننده های آکادمی اکثرشون تو درسی که شما پایین زدین ، خوب باشن... اون وقت میانگین بالا میشه و تراز شما افت میکنه در حالی که در واقعیت اینطور نیست!!
یا شاید تو درسی که شما قوی بودین بقیه شرکت کننده ها ضعیف بودن!! ولی بازم از هیچی بهتره... تا حدودی میتونین تصمیم قطعی بگیرین که اسکیسو تمرین کنین یا نه!!

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه ترجیح میدم صدارو بشنوم تا اینکه از اول تا آخر به یه سخنران نگاه کنم و چیزی نشنوم

من سر جلسه استدلالم این بود که صدا رو اگه با روش غیر مستقیم ( مثل بازتاب کننده ها و غیره ) به گوش حاضرین برسونین منطقی تره تا تصویر رو غیر مستقیم براشون پخش کنن . چه از نظر هزینه چه کیفیت ارتباط وچه از نظر تمرکز برای حضار

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
به رتبه های آکادمی نمیشه خیلی اعتماد کرد... حتی با ضرب در 4 و 5!!
پارسال یکی رتبه آکادمیش 3 بوده شده 32!! یکی 48 بوده شده 58!!! یکی میگفت دو رقمی بوده شده 1500!!
چون مشخص نیست... شاید مثلا شرکت کننده های آکادمی اکثرشون تو درسی که شما پایین زدین ، خوب باشن... اون وقت میانگین بالا میشه و تراز شما افت میکنه در حالی که در واقعیت اینطور نیست!!
یا شاید تو درسی که شما قوی بودین بقیه شرکت کننده ها ضعیف بودن!! ولی بازم از هیچی بهتره... تا حدودی میتونین تصمیم قطعی بگیرین که اسکیسو تمرین کنین یا نه!!

من اتفاقا با تخمین رتبه ی آکادمی گیج تر شدم . می خواستم شروع کنم واسه اسکیس ولی وقتی رتبه ام رو ضرب کردم خیلی به شک افتادم

fzgnj

عضو جدید
سلام دیجیتال
خوبی؟شما فنت خیلی خوب بود.میشه بگین فن و چن درصد زدین؟

چطوری دوتا درصد براتون فرستادن؟چرا خودتون درصد نمیگیرین تا با اطمینان بدونین چن درصد زدیین؟!

راستش این ضربدر عدد کردن و نمیدونم ولی خب مسلمه که شاید در حدود چند صد نفر اصلا نمیدونن تخمین رتبه چی هست!

دوتا درصد نفرستادن كه اين درصداي دو تا از دوستامه كه گفتن من از گروه بپرسم

comet_1993

عضو جدید

سوال گفته در طراحی و معماری داخلی... به نظر من طراحی معماری مقدم بر معماری داخلیه!! زاویه دید تماشاگران به طراحی مربوط میشه و صدا و آکوستیک به بیشتر به معماری داخلی!!! پس زاویه دید اولویت داره!!

fzgnj

عضو جدید
بچه ها ببخشيدا البته جسارتو خودتون استاديد اما واسه گرفتن ميانگين حالا اون دوستايي كه نميدونن اينطوري ميانگين ميگيرن مثلا:
زبان ٤٣٪ كه ضريبش ٢ كه ضربدر ضريبش ميشه جواب ميشه ٨٦
به همين ترتيب درساي ديگه
فن ٥٢٪ ضريب ٣=١٥٦
تاريخ ٤٤٪ضريب ٢=٨٨
درك ١٥٪ضريب ٣=٤٥
منظر٢٠٪ضريب ١=٢٠
بعدش كل جوابارو باهم جمع ميكنيم كه اينجا ميشه ٤٠٥ كه اين عدد رو تقسيم بر جمع كل ضرايب ميكنيم كه ١٢جمع كل ضريباس كه ٤٠٥تقسيم بر ١٢ميشه ٣٣
يني ميانگين اينجا به طور مثال شد ٣٣٪

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشيدا البته جسارتو خودتون استاديد اما واسه گرفتن ميانگين حالا اون دوستايي كه نميدونن اينطوري ميانگين ميگيرن مثلا:
زبان ٤٣٪ كه ضريبش ٢ كه ضربدر ضريبش ميشه جواب ميشه ٨٦
به همين ترتيب درساي ديگه
فن ٥٢٪ ضريب ٣=١٥٦
تاريخ ٤٤٪ضريب ٢=٨٨
درك ١٥٪ضريب ٣=٤٥
منظر٢٠٪ضريب ١=٢٠
بعدش كل جوابارو باهم جمع ميكنيم كه اينجا ميشه ٤٠٥ كه اين عدد رو تقسيم بر جمع كل ضرايب ميكنيم كه ١٢جمع كل ضريباس كه ٤٠٥تقسيم بر ١٢ميشه ٣٣
يني ميانگين اينجا به طور مثال شد ٣٣٪
دوست عزیز ممنونم
فقط 12 رو اشتباه کردین، تقسیم بر 11 میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.