بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dreaamlaand

عضو جدید
به من یه بار زده معماری817
منظر 999
اسلامی 904
مطالاعت894
باز سازی 552
داخلی 794
یه بارم به معماری 690 منظر 877
اسلامی 787
مطالاعات788
بازسازی 460
داخلی 671
وای اکه ضرب در 5 یا 7 بشه من مجاز میشم؟:mad:
حیف اون همه شب نخوابیدن ها:cry:

sahi123

کاربر فعال
منظر 999
اسلامی 904
مطالاعت894
باز سازی 552
داخلی 794
اسلامی 787
مطالاعات788
بازسازی 460
داخلی 671

شما 2 بار پاسخ نامه آکادمی رو پر کردی ؟
پس چرا 2 بار اس ام اس؟ :surprised:

fzgnj

عضو جدید
بچه هايي كه با تجربه ترن ميشه بگن اين دو گروه درصدي كه ميفرستم روزانه شبانه مجاز ميشه؟؟
زبان ٥٠
فن ٥٦
تاريخ ٤٣
درك ١٣
منظر ١٣

زبان ٢٦
فن ٥٢
تاريخ ٤٤
درك ٦
منظر ١٣

a1ich

عضو جدید
بچه ها من یه نظرتون احترام میذارم .. ولی هنوز برام ثقیله ضربدر 8 کردن این رتبه ها!
واسه چی آخه به ازای هر نفر میخواین 8 نفرو اضافه کنین!... کسی که خوب داده میاد اینجا ام تخمین رتبه میکنه .. کسی ام که براش مهم نبوده اینجا هم نمیاد .
ممکنه مثلا 2 بشه 16... قبول دارم ... ولی دیگه نمیتونم قبول کنم 200 میشه 1600!

masuli

عضو جدید
بچه هايي كه با تجربه ترن ميشه بگن اين دو گروه درصدي كه ميفرستم روزانه شبانه مجاز ميشه؟؟
زبان ٥٠
فن ٥٦
تاريخ ٤٣
درك ١٣
منظر ١٣

زبان ٢٦
فن ٥٢
تاريخ ٤٤
درك ٦
منظر ١٣
بله حتما مجاز ميشن.

sahi123

کاربر فعال
بچه ها من یه نظرتون احترام میذارم .. ولی هنوز برام ثقیله ضربدر 8 کردن این رتبه ها!
واسه چی آخه به ازای هر نفر میخواین 8 نفرو اضافه کنین!... کسی که خوب داده میاد اینجا ام تخمین رتبه میکنه .. کسی ام که براش مهم نبوده اینجا هم نمیاد .
موافقم ;)

mrabie

عضو جدید

کاملا با شما موافقم
شاید برای رتبه هایی که بالای 1000 تخمین زده شده چند برابر بشه
من یه بار بدون اینکه درسی برای ارشد بخونم ازمون دادم و رتبم شد 3900
حتی سر جلسه هم تا آخرش نموندم
اونوقت چطور ممکنه که 1300*5 نفر شرکت کننده داشته باشیم که خونده باشن . به نظرم اصلا منطقی نیست . توی کنکورای سالهای قبل خیلی هارو میشناسم که درسی نخوندن و مجاز شدن پس تعداد شرکت کننده های جدی اونقدرام زیاد نیست
بچه ها به خودتون استرس الکی ندین... با رتبه 1000 یا بیشتر هم کسایی بودن که جای نسبتا خوبی قبول شدن..
اگه امکانش هست یه کلاس اسکیس خوب برین. تمرین کنین.. فکر کنین نهایتا رتبتون همین که آکادمی تخمین زده میشه نه بیشتر

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به این که برای یه سری دوبار دوبار اومده
نه به اینکه برا یه سری اصلا جواب نیومده!
سلام دیجیتال
خوبی؟شما فنت خیلی خوب بود.میشه بگین فن و چن درصد زدین؟
زبان ٥٠
فن ٥٦
تاريخ ٤٣
درك ١٣
منظر ١٣

زبان ٢٦
فن ٥٢
تاريخ ٤٤
درك ٦
منظر ١٣
چطوری دوتا درصد براتون فرستادن؟چرا خودتون درصد نمیگیرین تا با اطمینان بدونین چن درصد زدیین؟!
راستش این ضربدر عدد کردن و نمیدونم ولی خب مسلمه که شاید در حدود چند صد نفر اصلا نمیدونن تخمین رتبه چی هست!

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها دارم فایل رو میفرستم. کسی نبود دیگه درصد بگه. این بار اخرین باره که اپلود میکنما.

samane122

عضو جدید
نه به این که برای یه سری دوبار دوبار اومده
نه به اینکه برا یه سری اصلا جواب نیومده!
فکر کنم اکادمی فقط کارنامه دانشجوهای خودشو تصحیح کرده از دیگران هم به عنوان افزودن جامعه اماری استفاده کرده.

Bita.N.Arch

عضو جدید
فکر کنم اکادمی فقط کارنامه دانشجوهای خودشو تصحیح کرده از دیگران هم به عنوان افزودن جامعه اماری استفاده کرده.

دوستم مهم نیست جامعه اماریش. برای من اومده تاریخ شهر و باز سازی پس از سانحه که سفید گذاشتم و 0 میشده رو درصد زده. به اسکیس فکر کن.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها چقد زود قضاوت می کنین! خیلیا دانشجوی خودشون -!- نبودن (از جمله خودم) ولی اس ام اسو گرفتن... حتما یه مشکلی پیش اومده، بالاخره موسسه خصوصیه دیگه، سنجش با اون همه دبدبه و کبکبه!!! این همه هر سال اشتباه داره

keyvan2006

عضو جدید
سلام
در خصوص کارنامه اونایی که هنرهای ساخت هم شرکت کردن هم معماری اومده هم هنر های ساخت پس بنا بر این دوبار نیومده چون دوبار پاسخانمه ارسال کردن دو تا کارنامه برای دو تا رشته اومده عزیزم

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منظر 999
اسلامی 904
مطالاعت894
باز سازی 552
داخلی 794
اسلامی 787
مطالاعات788
بازسازی 460
داخلی 671

ببینید پارسال من آکادمی 700 اینا شدم که گفتن 4 برابر می شه یعنی می شد 2800 ولی شدم 4900 !!! خب این اتفاق برای خیلیا افتاد و من فک می کنم برای همین امسال حرف از 5 یا 7 برابر زده می شه! ولی می دونی که امسال فرق داره یه کم، پارسال سوالا یه طوری بودن که خیلیایی که همین طوری شرکت کرده بودن (یعنی براشون جدی نبود و نیومده بودن تخمین آکادمی رم شرکت کنن) می تونستن سرجلسه با آرامش خیال با اطلاعات عمومی شون جواب بدن و فاصله این رتبه هایی رو که یه کم جدی تر خونده بودن پر کنن، ولی امسال از این خبرا نیست، بعید می دونم کسی سوالای تاریخ و درک و فن امسالو با اطلاعات عمومی یا مطالبی که از دانشگاه یادش مونده یا به طور حدسی و حسی بتونه درست جواب بده و درصد بالا بیاره، برا همین فک نمی کنم وضعیت نسبت رتبه کنکور به رتبه آکادمی مث پارسال باشه

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کمترین درصد برا مجاز شدن چه درصدیه؟ حدودی

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

سلام دیجیتال
خوبی؟شما فنت خیلی خوب بود.میشه بگین فن و چن درصد زدین؟

چطوری دوتا درصد براتون فرستادن؟چرا خودتون درصد نمیگیرین تا با اطمینان بدونین چن درصد زدیین؟!

راستش این ضربدر عدد کردن و نمیدونم ولی خب مسلمه که شاید در حدود چند صد نفر اصلا نمیدونن تخمین رتبه چی هست!
متاسفانه ارزو جان به قول یکی دیگه از بچه ها توی کنکور بیشتر از 50%استرس نداشتن به ادم کمک میکنه نه خوب درس خوندن،درصد فنمو میخواید بدونید یا ایستایی?هر چند هیچکدومم جالب نشد

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی بیتا!!! ( ببخشید ک نقل و قول نگرفتم با گوشی سختم بود!!! ( مربوط ب اون جدوله تشکرم!!!) )

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه ارزو جان به قول یکی دیگه از بچه ها توی کنکور بیشتر از 50%استرس نداشتن به ادم کمک میکنه نه خوب درس خوندن،درصد فنمو میخواید بدونید یا ایستایی?هر چند هیچکدومم جالب نشد
آره حق دارین.من خودم تجربه های تلخی به خاطر استرس زیادم داشتم:cry:......تسلط رو اعصاب و تمرکز تو کنکور خیلی خیلی مهمه.فن منظورم بود......اشکالی نداره، هنوز که چیزی معلوم نشده:w24:....به نظرم زودی برین سراغ تمرینای اسکیس.ایشالا که بهترین نتیجه رو بگیرین;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.