بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
پاسخ با رفرنس سوالات تاریخ :

61- نظام های معماری یونانی به جز آکانتوس - معماری غرب 44 / معماری جهان 266
62
63
64
65
66 - رافائل- هنر در گذر زمان- صفحه ٤٢٧-٤٢٨
67
68 - ایجاد پویایی و حرکت -معماری جهان زارعی صفحه 436
69
70
71 -ماد - مقبره صخره ای - معماری جهان زارعی - صفحه 70
72 -مقطع کبوتر خانه – فن شناسی معماری ایران صفحه 321
73
74 - جهان نما شیراز - نقشه کوشک جهان نما- معماری اسلامی ایران - استاد محمد کریم پیرنیا صفحه 321
75
76
77
78 - مسجد وکیل شیراز - سبک شناسی معماری ایران - محمد کریم پیرنیا صفحه 339
79
80
81
82
83
84 -به جز پلان یونیورسال - معماری غرب ,ریشه ها و مفاهیم -امیر بانی مسعود- صفحه 325
85 - وارطان هوانسیان - معماری معاصر ایرن - امیر بانی مسعود - صفحه 238
86
87 - برلاخه بورس آمستردام - نیاز به اخلاق در معماری- اشنایی با معماری معاصر از شرق تا غرب (بررسی مبانی و مفاهیم...) - دکتر حامد کامل نیا - صفحه 57
88
89
90

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

به نام خداوند جان و خرد

آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1395
مجموعه معماری 1352

بررسی سوالات آزمون
جمعه 17 اردی بهشت 95 - صبح

بررسی درصد ها و تخمین رتبه کنکور معماری 95

فهرست پست ها
>>>>>>> دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری 95 #45
پاسخ سوالات 36 تا 54 با رفرنس : #96
پاسخنامه فن ساختمان - دکتر خرسند #119

آخرین ویرایش:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معماري اسونتر پارسال بود همش إز أصفهان بود

حالا أكه من معماري بودم كن فيكون ميشد خيلي ناراحتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز .چطور بود؟
من زبان فقط پسیج زدم و تاریخ و ایستایی بد نبود اما درک سخت بود و منظرهم 9تا زدم.
کلا 50 تا جواب دادم و سعی کردم با شک نزنم.

saba_ar70

عضو جدید
سلام
به نظر منم تاريخش واقعا سخت بود
پلان و اينا كه هيچي هرچي حفظ كرديم و علامتگذاري كرده بوديم الكي بود. زبانشم خوب بود
اما دركو من هرچي كه زدم با شك زدم

jhigol

عضو جدید
درک سوال اول اون ط
ظرفی رو زدم که دهانه ش باریک میشد،درسته؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها عکس اون تزئیناته میشد آرت دکو؟
من امسال هنر ساخت بودم، یکم تاریخ و درک و منظر از پارسال یادم بود، زدم خدا کنه منفی نزده باشم

ehsanikaffash

عضو جدید
آزمون امسال به نظرم خیلی مفهومی شده بود و همین باعث شد سخت باشه
ولی به نظر من، سوالای سیستم 4،5 تاشون از آزمونای 94 و 93 بودن، ایستایی هم سخت بود!!!
تاریخ معاصر که قشنگ کاملنیا بود؛ تاریخ ایرانم همچین سوالایی فقط از شخص شخیص متدین برمیاد
در مورد درک هم به نظرم میشد درصد خوبی زد، فقط باید دقت می کردیم و وقت میذاشتیم، من 2 دور درکو حل کردم
توی منظر هم که غیر از 3 تا سوال که تکرار دو سال پیش بود و 5، 6 تا سوال خیلی ساده، بقیش واقعن جدید بود واسم

ehsanikaffash

عضو جدید
من اونو زدم که باریک بود و پهن میشد، به دو دلیل، قسمتی که با هوا تماس داره کمتره و اینکه فرم همگرای لیوان گرمارو داخل خودش حبس می کنه و به بیرون انتقال نمیده
البته یکمم به اون دسته داره شک داشتم! چون بالاخره آدم دسته لیوانو که بگیره خیلی دیرتر چاییش سرد میشه تا خودشو!!!!!:D

parinazsabet

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین به نظر من سئوالها خیلی مفهومی شده بود اما سخت نبود احتیاج به دقت داشت کلا دارن سیستم را عوض می کنن هر 5 سال یکبار مدل سئوالارو عوض می کنن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
:crying2:....زبان متناش اوکی بود که البته خب برا همه اینطوریه دیگه. فن نسبت به پارسال سخت بود. تاریخ کلا حرفی نداشتم برا گفتن، فک کنم پنج شیش تا سوال زدم:w04:درک ریسک نکردم اونم در حد پنج شیش تا (دقیقا یادم نیس)، منظر خوب بود:(
بچه ها اون سوال نیروی عضو چی میشد؟

پ.ن: بچه ها سنجش دیده چشام کم سو شده، دستش درد نکنه، عکسارو یک به 50 چاپ کرده بودن:biggrin:. نه به این شوری شور که عکس میذار به زور تشخیص میدیم سازه چادری (سالای قبل)، نه به این بی نمکی که نصف صفحه شده بود عکس باغ:razz:

suki

عضو جدید
من اونو زدم که باریک بود و پهن میشد، به دو دلیل، قسمتی که با هوا تماس داره کمتره و اینکه فرم همگرای لیوان گرمارو داخل خودش حبس می کنه و به بیرون انتقال نمیده
البته یکمم به اون دسته داره شک داشتم! چون بالاخره آدم دسته لیوانو که بگیره خیلی دیرتر چاییش سرد میشه تا خودشو!!!!!:D
اونی
که بلند بود و باریک فکر میکنم درست باشه چون هر چه دراز تر باشه دیرتر سرد میشه:w20:

Kelariya

عضو جدید
من ليوان ها رو اخري زدم كه تپل ميشد بدنش
تعريف معماري منظر و
يك سوا ديگه در مورد منظر چي ميشه؟من منظر تاريخي زدم

suki

عضو جدید
اون سوال تو منظر که شکل نقشه شهرشو داشت چی میشد؟ باغ اصفهانی میشد یا باغ شیرازی؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
:crying2:....زبان متناش اوکی بود که البته خب برا همه اینطوریه دیگه. فن نسبت به پارسال سخت بود. تاریخ کلا حرفی نداشتم برا گفتن، فک کنم پنج شیش تا سوال زدم:w04:درک ریسک نکردم اونم در حد پنج شیش تا (دقیقا یادم نیس)، منظر خوب بود:(
بچه ها اون سوال نیروی عضو چی میشد؟

پ.ن: بچه ها سنجش دیده چشام کم سو شده، دستش درد نکنه، عکسارو یک به 50 چاپ کرده بودن:biggrin:. نه به این شوری شور که عکس میذار به زور تشخیص میدیم سازه چادری (سالای قبل)، نه به این بی نمکی که نصف صفحه شده بود عکس باغ:razz:
من نیروی عضو رو زدم صفر! ولی اصن مطمئن نبودم حس میکنم یه نکته ای داشته

hamid_gh33

عضو جدید
یسوال
گور دخمه ها واسه ماد ها بود؟
من داشت پاسخ ناممو میگرفت لحظه آخر گفتم بزنم ماد شاید درست درومد

وضعیت
موضوع بسته شده است.