بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تحلیل و انالیز سوالات ازمون ....معماری - معماری ....

لینک دانلود سوالات : #970

آخرین ویرایش:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممم دوستان
خسته نباشید
به امید موفقیت همگی
زبان راحت بود ، ایستایی راحت بود تاریخ سخت بود درک بعضی راحت بعضی سخت و منظر هم بد نبود
نظر من ;);)

سلام..چقدرسوالای منظر مسخره بود
سوال 31 چی میشد دوستان؟ اون تیره...
اون سواله هم نوع بار وارد بر تیر ساده با بار دو طرف شیبدار میشد یا مثلث؟
ممنون
راستی طرح مسجد بی بی خانم ....؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون

من دو طرف شیبدارو زدم..
منظرم ک ج ندادم اصن :|

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتضاح دادم !!! ... از حواس پرتی سازه نامعین ... معین زدم !!! شکل کاربندی اول درست زدم بعد گیر دادم گفتم یزدی بندی فرم ازاد و متنوع دارد !!! کلا دو غلت در فن از حواس پرتی پیدا شد !!! ... فکر کنم مجاز هم نشوم !!!:cry:

tahoora2012

عضو جدید
سلام...همگی خدا قوت
من مجموعا میگم...سطح سوالات خیلی سخت نبود
دوستانی که اینجا من باهاشون همراه بودم و تلاش هاشونو دیدم باید الان آسوده خاطر باشن که ایشاالله همینطوره
برای همتون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
افتضاح دادم !!! ... از حواس پرتی سازه نامعین ... معین زدم !!! شکل کاربندی اول درست زدم بعد گیر دادم گفتم یزدی بندی فرم ازاد و متنوع دارد !!! کلا دو غلت در فن از حواس پرتی پیدا شد !!! ... فکر کنم مجاز هم نشوم !!!:cry:

عزیزمممممم هنو هیچی معلوم نیس.اینقد زود قضاوت نکن:|منم کاربندی رو زدم بعد پاکیدمش... و خیلی حواس پرتی های دیگه ک واسه همه پیش میاد ن فقط تو

لطفا اگه اینارو مطمئن هستید به منم بگید
پایدار و نا معین؟ درست زدم؟؟؟
اون سوال زبان که ((90 و 10)) درصد بود من گزینه 2 روزدم..همونی که اول داخل متن داده بود.
داخل جزوه متدین زده کاربندی 2 نوع داره ..یکی سازه ای و دیگری تزئینی که یزدی هستش.رسمی بندی سازه ای هستش. داخل سوال هم که نشون داده بود سازه ای هستش.اشتباه میگم؟؟

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اون سوال زبان که ((90 و 10)) درصد بود من گزینه 2 روزدم..همونی که اول داخل متن داده بود

سوال دومی رو مطمئنم درسته
اولی یادم نیس چی زدم :|

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
منظر نزدم من
چی میشه عایا؟؟
واسه معماری-معماری ضریب میخوره؟؟ :|

tahoora2012

عضو جدید
سوالات خیلی مسخره بود..............................اون سوال منظر چی میگفت اون وسط که اسم شاعرم خواسته بود.......:| تاریخ افتضاح اندر افتضاح بود......................من که گند زدم :(

خداقوت عزیزم...ایشاالله که اینطور نیست...زحمت کشیدی نتیجشو میبینی...سوالات تاریخ رو خیلی پیچونده بودن!!!!

+ دوستانی که زبانشون خوبه...لطفا جواب سوالات رو بگن

presentness

عضو جدید
اون سوال زبان که ((90 و 10)) درصد بود من گزینه 2 روزدم..همونی که اول داخل متن داده بود.
داخل جزوه متدین زده کاربندی 2 نوع داره ..یکی سازه ای و دیگری تزئینی که یزدی هستش.رسمی بندی سازه ای هستش. داخل سوال هم که نشون داده بود سازه ای هستش.اشتباه میگم؟؟

سلام دوست عزیز
اون 90 -10 نمیشد 50-50 میشد بخاطر اینکه گفته بود تو خونه و با توجه به متن میشد 50 50...ولی تو متن اسمی از 50-50 نیاورده بود

hh.architect

عضو جدید
سلام دوستان - امیدوارم حالتون بعد از یه مسابقه نفس گیر خوب باشه - یه حرفهایی رو شنیدم که ناراحت شدم اگه سخت بوده برای همه سخت بوده - لطفا روحیتونو حفظ کنید و با خونسردی به سوالات جواب بدیم - هی چی بوده گذشته و مهم در اوردن پاسخ های صحیحه !
هر سوالی که یادتون میاد بنویسید یه جمع بندی کنیم ببینیم چیکار کردیم :
سازه پایدار بود یا ناپایدار ؟
تاریخ : مکتب ذن
درک : باد برگه رو به سمت دریا میبره .

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات خیلی مسخره بود..............................اون سوال منظر چی میگفت اون وسط که اسم شاعرم خواسته بود.......:| تاریخ افتضاح اندر افتضاح بود......................من که گند زدم :(
از نظر من نظر و منظر دارای معنی مشابه در شعر بود !!! من سر شعر یک لبخند ژکوند زدم !!! که مراقب هنگ کرد !!!
سر پایتخت شرق ایران بین سیلک و شهرسوخته سرمو به دیوار کوبیدم !!! کلا بیخیال منظر شدم !!!
امتحان کنکور معماری بود یا معلومات عمومی !!!
معماری سرزمینی در تخت جمشید چه می گوید !!!
یک غلط دیگر هم پیدا کردم مسجد بی بی سمرقند ... الگو مسجد امام اصفهان است !!!
مسجد جامع کرمان ایوان شهری چه میشود !!!:eek:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
از نظر من نظر و منظر دارای معنی مشابه در شعر بود !!! من سر شعر یک لبخند ژکوند زدم !!! که مراقب هنگ کرد !!!
سر پایتخت شرق ایران بین سیلک و شهرسوخته سرمو به دیوار کوبیدم !!! کلا بیخیال منظر شدم !!!
امتحان کنکور معماری بود یا معلومات عمومی !!!
معماری سرزمینی در تخت جمشید چه می گوید !!!
یک غلط دیگر هم پیدا کردم مسجد بی بی سمرقند ... الگو مسجد امام اصفهان است !!!
مسجد جامع کرمان ایوان شهری چه میشود !!!:eek:
سوالات تاریخ خیلییییییییییی بد بود:| من ک ی دور خونده بودم خیلی سوالات ب چشم آشنا نمیومد رد میشدم
اونام ک آشنا بود اونقد پیچونده بودن ک.. :|

اما خب واسه همه همینطور بوده تقریبا!!

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از هر چیزی می خوام که از کلیه بچه های پاکدل و مهربان باشگاه به خصوص omid_mehraz و atrali و farzaneh memari* که با معرفی سایت memrise خیلی به خوندن زبانم کمک کرد تشکر ویژه کنم و براشون آرزوی آرامش موفقیت و سلامتی و شادکامی در تمام مراحل زندگی دارم...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
و یه خسته نباشید و خداقوت حسابی که تا این مرحله با هم درس خوندیم و به هم کمک کردیم:gol::gol::gol:

اما در مورد سوالات کنکور:
1)این سوالات فن در مورد طاق و ... از فن شناسی گلابی اومده بود؟
از کتاب درک رفتار هم خیلی کم سوال اومده بود.

2)سوال یک فن نیروی تکیه گاه 200 میشد؟
برای لنگر گیری حول یک نقطه اون لنگری که رو تیر بود و بدون فاصله تا نقطه ای که حولش لنگر و صفر می گیریم باید حساب میکردیم.درسته؟

سوالات منظر چه وضعی بود:surprised:
به نظرم سخت ترین سوالات , سوالات مربوط به منظر بود.سخت که چه عرض شود... بی محتواترین سوالات...این همه باغ ایرانی داشتیم چه سوالات افتضاحی طرح کردند...

زبان به نظر من هم خوب بود.
3)سوالات معاصر تاریخ از کتاب مهدوی بود؟

4)دوستان من فقط یه دونه سوال منظر و جواب دادم... با این اوضاع باید درصدام چطور باشه تا امیدوار باشم؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان - امیدوارم حالتون بعد از یه مسابقه نفس گیر خوب باشه - یه حرفهایی رو شنیدم که ناراحت شدم اگه سخت بوده برای همه سخت بوده - لطفا روحیتونو حفظ کنید و با خونسردی به سوالات جواب بدیم - هی چی بوده گذشته و مهم در اوردن پاسخ های صحیحه !
هر سوالی که یادتون میاد بنویسید یه جمع بندی کنیم ببینیم چیکار کردیم :
سازه پایدار بود یا ناپایدار ؟
تاریخ : مکتب ذن
درک : باد برگه رو به سمت دریا میبره .

پایدار نا معین.............مکتب ذن.......درک ولی زدم داخل اتاق چون ایوان رو به دریا میشه رو به باد دیگه....:confused:

She12345

عضو جدید
بنظرم خیلی سحت بود اقا جان.من هم رو بین دو گزینه میموندم :( حداااا من اصن نمیخام دیگه کنکور بدم.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
راستی طرح مسجد بی بی خانم ....؟
اون تیر ساده با بار گسترده ی مثلثی میشد، عین سوال دیروز هنرای ساخت بود فقط گزینه هاش فرق داشت

پایدار و نامعین درسته
گزینه های دفترچه ها با هم جابجا میشه، جواب میشد 50-50

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از هر چیزی می خوام که از کلیه بچه های پاکدل و مهربان باشگاه به خصوص omid_mehraz و atrali و farzaneh memari* که با معرفی سایت memrise خیلی به خوندن زبانم کمک کرد تشکر ویژه کنم و براشون آرزوی آرامش موفقیت و سلامتی و شادکامی در تمام مراحل زندگی دارم...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
و یه خسته نباشید و خداقوت حسابی که تا این مرحله با هم درس خوندیم و به هم کمک کردیم:gol::gol::gol:

اما در مورد سوالات کنکور:
1)این سوالات فن در مورد طاق و ... از فن شناسی گلابی اومده بود؟
از کتاب درک رفتار هم خیلی کم سوال اومده بود.

2)سوال یک فن نیروی تکیه گاه 200 میشد؟
برای لنگر گیری حول یک نقطه اون لنگری که رو تیر بود و بدون فاصله تا نقطه ای که حولش لنگر و صفر می گیریم باید حساب میکردیم.درسته؟

سوالات منظر چه وضعی بود:surprised:
به نظرم سخت ترین سوالات , سوالات مربوط به منظر بود.سخت که چه عرض شود... بی محتواترین سوالات...این همه باغ ایرانی داشتیم چه سوالات افتضاحی طرح کردند...

زبان به نظر من هم خوب بود.
3)سوالات معاصر تاریخ از کتاب مهدوی بود؟

4)دوستان من فقط یه دونه سوال منظر و جواب دادم... با این اوضاع باید درصدام چطور باشه تا امیدوار باشم؟
نیروی تکیه گاهی در نقطه c 100 نبود !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.