بررسی آزمون ارشد هوافضا 92

bardiaxavi

عضو جدید
125-4 124-1(kharab) 119-1 118-1 115-3(nemidunam dorost zadam) 114-1 113-2(kharab) 106-2 68-4 66-3 61-yadam nemiyad 59-2 58-2
زبان هم یکی زدم ولی یادم نمی یاد. سوالات رو هم که گذاشتی بعضی هاش خیلی بده.
به نظرم تست 68 میشه گزینه 3 ، شیر فشار شکن یعنی آنتالپی ثابت و گفته گاز کامل پس طبق ضریب ژول تامسون برای گازهای کامل ضریبشون صفر میشه که این یعنی بدون تغییر دما

bardiaxavi

عضو جدید
مهندس رشته من مکانیکه و اصلا از این رشته خبر ندارم ولی رفیق من پارسال با این درصدا 110 شد والان ایرو امیر کبیر میخونه: ریاضی 57 زبان 50 ایرو 20-15 کنترل 15 سازه 50 طراحی 0 شما دلت میاد از مکانیک دل بکنی؟ کار برا هوافضا هست؟
اوه چه درصدهای خوبی! اونم سال پیش ... خیلی خوب زدن خوش به حالشون .. انشالله موفق باشن راستش من مکانیک رو خیلی دوست دارم ولی از یه طرف هم تحت فشار هستم که امسال قبول شم ... اگه بذارم برای سال دیگه می دونم که یه چند ماهی از نظر روحی خراب میشم ... در ضمن از هوافضا هم بدم نمیاد که هیچ حتی بهش علاقه هم دارم، حتی از حالا دارم دنبال جزوه و کتاب می گردم که اگه 15 اردیبهشت نتیجه تا حدودی امیدوار کننده شد شروع کنم به خوندن

bardiaxavi

عضو جدید
به نظرت من با ان درصدا رتبم چند میشه؟ ریاضی 57 زبان 15-20 ایرو 5 کنترل 5 طراحی 0 سازه20- 25
جمع درصدهامون تقریبا مثل همه .. نمی دونم والا ، فکر نکنم بشه به ریاضی حساب کرد امسال :( یه 10-20 % میانگینش از سال پیش میاد بالاتر و ... :( انگار که مثلا سال پیش ریاضی رو 35-40 زده باشیم

NASTOH

عضو جدید
جمع درصدهامون تقریبا مثل همه .. نمی دونم والا ، فکر نکنم بشه به ریاضی حساب کرد امسال :( یه 10-20 % میانگینش از سال پیش میاد بالاتر و ... :( انگار که مثلا سال پیش ریاضی رو 35-40 زده باشیم

نه اصلا نمیشه این طوری حساب کرد.آخه بچه های هوا فضا ریاضی 2 نمیخونن و به نظر کنکور امسال برای بچه های هوا فضا غیر استاندارد بود

البته من دوست دارم شبانه تهران قبول شم.هر جا شد(به جز مالک اشتر)
حالا نمیدونم با این درصدا میشه یا نه

NASTOH

عضو جدید
125-4
124-1(kharab)
119-1
118-1
115-3(nemidunam dorost zadam)
114-1
113-2(kharab)
106-2
68-4
66-3
61-yadam nemiyad
59-2
58-2

106 من 3 زدم.چون هم نیرو نصف شده و هم طول.پس تغییر مکان 4 برابره.بچه های دیگه نظر بدن

bardiaxavi

عضو جدید
نه اصلا نمیشه این طوری حساب کرد.آخه بچه های هوا فضا ریاضی 2 نمیخونن و به نظر کنکور امسال برای بچه های هوا فضا غیر استاندارد بود

البته من دوست دارم شبانه تهران قبول شم.هر جا شد(به جز مالک اشتر)
حالا نمیدونم با این درصدا میشه یا نه

چی بگم والله، من که فقط امیدم به خداست دیگه کاری نمیشه کرد جز امید داشتن ...

bardiaxavi

عضو جدید
نظرت در مورد 106 چیه؟

راستش 106 رو نزدم با اینکه عین سوال مقاومت مصالح 2 ما بود و منم 2 ماه پیش نشستم انرژی تیرها رو خوندم اما اصلا نرسیدم مرور کنم و واقعا به خودت لعنت میفرستم چون تو آزمون آخر پارسه هم نمونه این اومده بود و من بازم نرفتم یه نگاه بندازم بهش ...

NASTOH

عضو جدید
راستش 106 رو نزدم با اینکه عین سوال مقاومت مصالح 2 ما بود و منم 2 ماه پیش نشستم انرژی تیرها رو خوندم اما اصلا نرسیدم مرور کنم و واقعا به خودت لعنت میفرستم چون تو آزمون آخر پارسه هم نمونه این اومده بود و من بازم نرفتم یه نگاه بندازم بهش ...

حدست چیه؟

NASTOH

عضو جدید
اولا من اونجا اشتباه نوشتم :D به خود"م" لعنت می فرستم
بعدش اینکه من حس می کنم شما درست زدی و نسبتشون ( اگه توان و ... اثر نذاره که من هیچی یادم نیست ) به نظرم 4 برابر باید بشه

اگه شانس بیارم و مثل 4 سوال دیگر مقاومت نشه

muhamedro

عضو جدید
125-4
124-1(kharab)
119-1
118-1
115-3(nemidunam dorost zadam)
114-1
113-2(kharab)
106-2
68-4
66-3
61-yadam nemiyad
59-2
58-2

سوالات رو از یه سایتی خریدم،دیگه مقصر اونا هستن...
درضمن متاسفانه باید بگم 66 رو اشتباه زدی، 4 میشد، تکراری بود، فکر کنم چهارمین بار باشه این سوال تکرار میشه!!

marsel2010

عضو جدید
سوالات رو از یه سایتی خریدم،دیگه مقصر اونا هستن...
درضمن متاسفانه باید بگم 66 رو اشتباه زدی، 4 میشد، تکراری بود، فکر کنم چهارمین بار باشه این سوال تکرار میشه!!

حالم بده، احوالم بده!

آخه چرا من باید این سوالا رو خراب کنم؟

می خوام برم معتاد بشم!

خودم می دونم از موقعی که نتایجو بگن تا کنکور بعدی من اینجوریم>>>>

راستی من بار اولم بود که کنکور دادم و توش به جای اون بیسکویت کثافت یه کیک دادن که البته از اون بیسکویت بهتر بود.
راستی بذارین یه چیزی بگم. ردیف کنار ما یه رشته به اسم انگل شناسی داشتن کنکور می دادن که آخر کلاس دو تا آقای حدودا 45 ساله بودن که با هم دوست بودن. تا آخر جلسه تقلب کردن. چون دفترچه شون یکی بود. مراقب هم می دید ولی چیزی نمی گفت. بعد تموم که کردن مراقب پاسخنامه رو نشونم داد گفت که مثل هم جوابا رو زدن یعنی تقلب کردن. مراقب هم عین خیالش نبود. اینم از کنکور!!

bardiaxavi

عضو جدید
حالم بده، احوالم بده!

می خوام برم معتاد بشم!

راستی من بار اولم بود که کنکور دادم و توش به جای اون بیسکویت کثافت یه کیک دادن که البته از اون بیسکویت بهتر بود.
راستی بذارین یه چیزی بگم. ردیف کنار ما یه رشته به اسم انگل شناسی داشتن کنکور می دادن که آخر کلاس دو تا آقای حدودا 45 ساله بودن که با هم دوست بودن. تا آخر جلسه تقلب کردن. چون دفترچه شون یکی بود. مراقب هم می دید ولی چیزی نمی گفت. بعد تموم که کردن مراقب پاسخنامه رو نشونم داد گفت که مثل هم جوابا رو زدن یعنی تقلب کردن. مراقب هم عین خیالش نبود. اینم از کنکور!!

:cry::mad: توی کنکور مکانیک هم یه مرد تقریبا 40-45 ساله کنار من نشسته بود از اون اول تا آخر هی کلش تو ورقه من بود، به خدا اعصابم خرد شده بود!!!! اصلا نمی تونستم تمرکز کنم و تازه وسط هاش هم هی ازم سوال می پرسید من نمی فهمیدم چی میگه هی اعصابم بدتر خرد میشد

NASTOH

عضو جدید
:cry::mad: توی کنکور مکانیک هم یه مرد تقریبا 40-45 ساله کنار من نشسته بود از اون اول تا آخر هی کلش تو ورقه من بود، به خدا اعصابم خرد شده بود!!!! اصلا نمی تونستم تمرکز کنم و تازه وسط هاش هم هی ازم سوال می پرسید من نمی فهمیدم چی میگه هی اعصابم بدتر خرد میشد

جای من خیلی خوب بود هم تو هوا فضا و هم مکانیک.تو هوا فضا که ی حال عجیب و خوبی داشتم.هیچ وقت فراموش نمیکنم.باورتون نمیشه ولی از کنکور دادن لذت میبردم.
با شور خاصی سوالارو جواب میدادم.تمرکزمم اصلن به هم نمیخورد

آخرین ویرایش:

muhamedro

عضو جدید
حالم بده، احوالم بده!

می خوام برم معتاد بشم!

بیخیال بابا...من رشتم ریاضیه یه سوال ریاضی رو که در حد دبیرستان هم نبود اشتباه زدم!! بالاخره پیش میاد دیگه...

nh2013

عضو جدید
سلام، سوال 74 کنکور هوافضا92 در قسمت مکانیک پرواز این بود که مودهای مکانیک پرواز تقریب دارند، کدام مود دقت بیشتری دارد؟(یا تقریب دقیقتر فکرکنم)
1پریودیک کوتاه 2فوگویید 3اسپیرال 4رل؟

ممنون اگر جواب بدین**

Skabirian

عضو جدید
سلام، سوال 74 کنکور هوافضا92 در قسمت مکانیک پرواز این بود که مودهای مکانیک پرواز تقریب دارند، کدام مود دقت بیشتری دارد؟(یا تقریب دقیقتر فکرکنم)
1پریودیک کوتاه 2فوگویید 3اسپیرال 4رل؟

ممنون اگر جواب بدین**
طبق راسکم موف پریود کوتاه از تقریب مناسبی برخوردار است.

nh2013

عضو جدید
شما مطمین هستین؟ چون من فوگویید زدم فکر کردم چون زمان مود فوگویید بیشترس حتما دقتش هم بالاترست. البته فقط حدس زدم و مطمین نبودم.

bardiaxavi

عضو جدید
خیلی جالب نیست پارسال یکی از بچه های همین کرج با 400 قبول شد راستی ورودی چندی؟
ورودی 88 ، شما هم کرج هستی؟ اگه اشتباه نکنم فکر کنم شناختمت، 87 ای هستی و تو حاجی 1 یا 2 فکر کنم با هم بودیم که کلی گیر میداد بهت :biggrin: ، من که اگه 400 بشم میرم فردوسی :D

qooroob

عضو جدید
سلام
دوستان به نظر شما من با این درصدها رتبه ام چند میشه؟
زبان: صفر
ریاضی:80 تا 60 درصد
ائرودینامیک:60 تا 40 درصد
سازه: 45 تا 32 درصد
مکانیک پرواز: 5 تا -1.7 درصد
طراحی اجسام 45 تا 30 درصد
بازه حد پایین و بالا را گرفتم چون جواب بعضی از سوالات رو یادم نیست چی زدم
به نظرتون رتبه امیرکبیر رو میارم؟

propulsion A

عضو جدید
سلام
دوستان به نظر شما من با این درصدها رتبه ام چند میشه؟
زبان: صفر
ریاضی:80 تا 60 درصد
ائرودینامیک:60 تا 40 درصد
سازه: 45 تا 32 درصد
مکانیک پرواز: 5 تا -1.7 درصد
طراحی اجسام 45 تا 30 درصد
بازه حد پایین و بالا را گرفتم چون جواب بعضی از سوالات رو یادم نیست چی زدم
به نظرتون رتبه امیرکبیر رو میارم؟

در بدترین حالت ۱۰۰ تا ۱۲۰ و بهترین حالت ۱۰ تا ۲۰ .

بالا