نتايج نهايي كنكور ارشد 94

I.R.IRAN

عضو جدید
سلام
همون طور كه اطلاع داريد ، تا كمتر از 24 ساعت ديگه ، نتايج نهايي كنكور كارشناسي ارشد سال 94 دانشگاه ها اعلام ميشه .
قبول شده ها بيان برا شيرني ! و اينكه كجا قبول شديد؟ با چه رتبه اي؟
البته هنوز نتايج نيومده ، پس اميد ها رو از دست نديم و براي هم دعا كنيم . . .

I.R.IRAN

عضو جدید
داوطلبان گرامی می توانند برای مشاهده اسامي‌ پذيرفته‌شدگان‌ نهايي آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات تكميلي سال 1394 ،از ساعت 20 امشب اقدام نمایند.

پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور

I.R.IRAN

عضو جدید
ممنون
با اينكه هنوز خودمم باورم نميشه

بفرماييد . . .

a139145027134102a.jpg

jamal mousavi

عضو جدید
باسلام وعرض تبريك به همه دوستاني كه قبول شدن-
كسي ميدونه اسامي "تكميل ظرفيت "كي وچطور اعلام ميشه واصلن امسال اعلام ميكنن؟ ممنون

d-ghanbari

عضو جدید
درود
تبریک به دوستانی که ارشد قبول شدن
اگه امکانش هست بفرمایید که
سطح سوالات رو چطور دیدن
و چقدر درس خوندن
و آیا میشه با جزوه استاد قبول شد یا باید کتاب خرید
و هر چیزی که فکر میکنید برای کسی که امسال کنکور داره میتونه مفید باشه....
تشکر و باز هم تبریک

درود
تبریک به دوستانی که ارشد قبول شدن
اگه امکانش هست بفرمایید که
سطح سوالات رو چطور دیدن
و چقدر درس خوندن
و آیا میشه با جزوه استاد قبول شد یا باید کتاب خرید
و هر چیزی که فکر میکنید برای کسی که امسال کنکور داره میتونه مفید باشه....
تشکر و باز هم تبریک

سلام و درود
ببین جزوه استاد و کتاب و جزوه خوبو ازمون و اینا برا من همش کشک بود ... البته من همیشه درسارو تو کلاس خوب گوش میدادم
.......>> شاید اولین سوالی که از یه شاگرد برتر یا یه نفر که تازه قبول شده همین سوال چند ساعت درس خوندی؟؟ ..... به نظر من هر کسی باید خودش برا خودش ساعتشو تعیین کنه .. واقعا میگم...بعضی ها با روزی 2 ساعت رتبه زیر 100 میارن و بعضی ها با روزی 10 ساعت 100 هزارم نمیشن .... نامفید خوندن نتیجش جز 100 هزار نییست.
الزاما که نباید برا همشون کتاب خرید ولی بعضی هاشون که میخوای خوب بزنی مثلا بالا 70 یه کتاب خوب بخر .......... و همچنین کتاب خریدن دلیل بر خوب زدن نیست

I.R.IRAN

عضو جدید
بله هوافضا بودم ، الانم دانشجوي ارشد مهندسي هوافضا ، گرايش سازه هاي هوايي هستم .
درمورد درس هم بگم كه ، همون طور كه گفتن ، از الان ديگه بايد بصورت جدي تصميم گيري و شروع كرد .
بقيه چيزا هم بستگي به خود فرد داره . خوده من نه كلاس رفتم و نه آزمون آزمايشي دادم . دوستام هم همينطور . اما خيلي از بچه ها اين مسير رو رفتم و از كلاس و آزمون كمك گرفتن .
در كل منابع رو بخونيد . خوب هم بخونيد .
در مورد دروسي مثل طراحي هواپيما و زبان هم واقعا بايد بگم كه هر چي دستتون اومد رو بخونيد . چون واقعا ارزش خوندن رو داره .
موفق باشيد.

بالا