بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

برو بچ پارسه بیان تو

برو بچ پارسه بیان تو

سلام بچه ها پارسه بعضی جزوه هاش مثل شیمی مواد ومیکروب وروغنش خوبه تکنولوژیشم بد نیست اما حتما در کنارش جزوه مربوط به اون مبحث رو بخونیین تا بهمنم بخونیین حتما قبولین به شرطی عقب نیافتین
راستی خواهشا بعد هر ازمون جواباشو اینجا بزاریین که بقیه م استفاده کنن یادتون نره;):gol: اگه دوست داشتیین تشکر کنیین

آخرین ویرایش:

dokhtare bala

عضو جدید
سلام بچه ها پارسه بعضی جزوه هاش مثل شیمی مواد ومیکروب وروغنش خوبه تکنولوژیشم بد نیست اما حتما در کنارش جزوه مربوط به اون مبحث رو بخونیین تا بهمنم بخونیین حتما قبولین به شرطی عقب نیافتین
راستی خواهشا بعد هر ازمون جواباشو اینجا بزاریین که بقیه م استفاده کنن یادتون نره;):gol: اگه دوست داشتیین تشکر کنیین

من تازه پارسه ثبت نام کردم ینی پارسه به تنهایی کافی تیست اخه خیلی زیاده من میترسم نرسم چیزه دیگه بخونم

dokhtare bala

عضو جدید
اکسین یا پارسه

اکسین یا پارسه

سلام سلام من میخوام ازمونای پارسه یا اکسین رو ثبت نام کنم میشه لطف کنین بگین کدومشون بهتره ممنون

momo_lavish

عضو جدید
آزمون زياد مهم نيست هر كدوم رو بري خوبه مهم تلاشت و تستهايي هست كه مي زني به هر حال در هر آزمون يكسري تست جديد مياد و اين خوبه

ehsan989

عضو جدید
جزوات پارسه

جزوات پارسه

سلام به همه، من پارسال پارسه ثبت نام کرده بودم ولی به دلیل مشکلات شخصی نتونستم قبول شم. می خواستم ببینم جزوات امسال پارسه همون پارسالی ها هستن یا تغییر کردن؟؟؟
سوال دیگم این بود که جزوات پارسه به تنهایی تا چه حد جوابگوی سوالات کنکور هستند. لطفا کامل توضیح بدین. خیلی ممنون.

خوب پارسه موسسه اش ازاکسین قدیمی تر هستش اکسین تازه تاسیس شده البته هرکدم قدیمی تر هست دلیل بر بهتر بودنش نیست اما من خودم پارسه رو ترجیح میدم چون راجع به اکسین اطلاعاتم کامل نیست.

راججع به اینکه جزوه ها امسال عوض شدن یا نه نمیدونم اما میدونم جزوه هاش کامل نیس باید در کنار کتاب مطالعه کنی . موفق باشی.

سروین

عضو جدید
من میدونم که پارسه تو رشته صنایع غذایی خیلی کارکشته تره دیگه مهم انتخاب خودته

Savant

کاربر بیش فعال
پارسه آزموناش خیلی سخته ولی اکسین آزموناش استاندارد تره. 14 مرحله هم هست که هفت مرحلش غیر حضوریه.

bahar action

عضو جدید
سلام به همه
می دونم سرتون شلوغه و مشغول درس خوندنین ولی اگه میشه بیاین پیشرفتتونو تو درسا هر روز یا هر هفته بذارین یعنی اینکه آخر شب یا هفته بگین اون روز یا هفته چقدر درس خوندین این باعث تحریک حس رقابت بچه ها و پیشرفتمون میشه.
به امید قبولی همه در آزمون کارشناسی ارشد;)

taha6585

عضو جدید
?

?

سلام مريم خانوم منم تبريك ميگم.من از15 مهر شروع كردم.بنظرتون زبان و رياضي هم ميرسم؟در ضمن از پارسه شروع كردم.بعدا درسنامه.ديگه چي بخونم؟شيمي وميكروب پارسه كافيه؟

Savant

کاربر بیش فعال
سلام به همه
می دونم سرتون شلوغه و مشغول درس خوندنین ولی اگه میشه بیاین پیشرفتتونو تو درسا هر روز یا هر هفته بذارین یعنی اینکه آخر شب یا هفته بگین اون روز یا هفته چقدر درس خوندین این باعث تحریک حس رقابت بچه ها و پیشرفتمون میشه.
به امید قبولی همه در آزمون کارشناسی ارشد;)

فکر خیلی خوبیه. راستش این مدت انقدر سرم شلوغ البته نه به خاطر درس از نظر روحی هم داغون بودم فقط 30 % شیمی مواد رو خوندم. قسمتی از کربوهیدراتاش هم مونده.
از فردا لطفا هرکی تونست بیاد باشگاه بگه چی خونده.

bahar action

عضو جدید
منم دارم فصل کربوهیدراتای پارسه رو تموم میکنم
نصف فصل طبقه بندی باکتریها رو خوندم از تکنولوژیام قندو شروع کردم و از فردام کنسروم میخونم

masoud_veno

عضو جدید
سلام
من دو سال قبل از جزوات پارسه استفاده کردم و ارشد رتبم 11 شد
مطمئن باش اگه خوب(خیلی خوب) اونارو بخونی قبول میشی
بازم میگم خیلی خوب باید بخونیشون

masoud_veno

عضو جدید
سلام اکسین رو که نمی دونم ولی پارسه خیلی خوبه به شرطی که خیلی خوب جزوه هاشو بخونی

Savant

کاربر بیش فعال
ریاضی و زبان چی ؟ میذاری برای آخر یا نمیخوای بخونی ؟

من امروز بازم روی کربوهیدراتها بودم. البته من تا حالا فقط از روی کتاب خوندم. به لطف تارا خانوم طبقه بندی کپکها رو هم خوندم.

دارم تنبل بازی در میارم !

.آیسا

عضو جدید
ارشدای صنایع غذایی کمممممممممممممممممک

ارشدای صنایع غذایی کمممممممممممممممممک

مهندیسین عزیز سلام
من کارشناس گیاهان دارویی هستم...
به نظرتون اگه از الان شروع کنم میتونم قبول شم؟؟؟؟؟؟جزوه کدوم موسسه بهتره

bahar action

عضو جدید
ریاضی و زبان چی ؟ میذاری برای آخر یا نمیخوای بخونی ؟

من امروز بازم روی کربوهیدراتها بودم. البته من تا حالا فقط از روی کتاب خوندم. به لطف تارا خانوم طبقه بندی کپکها رو هم خوندم.

دارم تنبل بازی در میارم !
ریاضی رو یواش یواش دارم میخونم روزی 10-11 تا تست میزنم میدونم خوب نیست ولی از هیچی بهتره برا زبانم که من کلا با زبونای بیگانه مشکل دارم پس بی خیالش میشم..
برا میکروب تارا خانم چه کمکی بهت کرد به منم بگو من طبقه بندی رو خیلی مشکل دارم
بیا دست از تنبلی بر داریم و جدی شروع کنیم به خوندن من صبحم تقریبا پره و فقط عصرا وقت درس خوندن دارم اونم اگه ....
خدا رو چه دیدی شاید سال بعد با هم همکلاسی شدیم
من که باید امسال به هر جون کندنیه قبول شم

12141372

عضو جدید
مهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cry:به نظرتون برای ارشد صنایع غذایی بهتره یا تغذیه؟بعد به نظرتون چرا؟

Savant

کاربر بیش فعال
ریاضی رو یواش یواش دارم میخونم روزی 10-11 تا تست میزنم میدونم خوب نیست ولی از هیچی بهتره برا زبانم که من کلا با زبونای بیگانه مشکل دارم پس بی خیالش میشم..
برا میکروب تارا خانم چه کمکی بهت کرد به منم بگو من طبقه بندی رو خیلی مشکل دارم
بیا دست از تنبلی بر داریم و جدی شروع کنیم به خوندن من صبحم تقریبا پره و فقط عصرا وقت درس خوندن دارم اونم اگه ....
خدا رو چه دیدی شاید سال بعد با هم همکلاسی شدیم
من که باید امسال به هر جون کندنیه قبول شم
کمک تارا خانوم این بود که از من در باره طبقه بندی پرسید منم مجبور شدم برای اینکه جوابشو بدم یه کم بخونم. کجاهای طبقه بندی مشکل داری ؟ اسمها و ویژگیهاشون حفظ نمیشه ؟
از وقتی که پست اول این صفحه رو زدی من خیلی خوب دارم راه میاُفتم. ایشالا قبول بشیم .
من امروز باز هم مشکل داشتم تا الان فقط 3 صفحه کربو هیدرات خوندم.
عصر هم میرم روی میکروبیولوژی.

Savant

کاربر بیش فعال
الان میگن تغذیه رو بورسه . ولی بیشتر بستگی به منطقه و محل زندگیت داره. در مناطق صنعتی که رشته صنایع غذایی در دانشگاهاش تدریس نمیشه صنایع غذایی میتونه کارآمدتر باشه.

بالا