امادگی ارشد هوا فضا 93

sophos

عضو جدید
سلام به همگی

درصدهای من: زبان: 35.5 ریاضی: 13.3 آئرو: 1.6 مکانیک پرواز: 0 سازه: 25 طراحی:0

بنظرتون رتبه درخشان من چند میشه!!:D
میدونم که افتضاحه ، امسال مکانیک هم خیلی سخت بود من رشتم مکانیکه...:cry:

بقیه بچه ها هم اگه نظر بدن تخمین بزنن رتبمو بینهایت ممنون میشم. میخوام نظر چندین نفر رو بدونم.
و خواهشمندم بگید کجا میشه قبول شد با رتبه ای که بدست میارم؟
مثلا با 900-1000 که فرمودن هوافضا کجا قبول میشم؟

saeedbd

عضو جدید
کلا سوفوس جان انگار اینجا خاک مرده پاشیدن هیچ کس نمیاد جز ما !
والله درمورد این که کجا قبول میشی طبق آماری که از سالهای قبل هستش به مالک اشتر میشه فکر کرد. البته از خودم نمیگم. بعضی از این آمار رو میتونی تو همین پست چند صفحه پیش که دوستان گذاشتن بخونی

mahan_33

عضو جدید
سلام به همگی

درصدهای من: زبان: 35.5 ریاضی: 13.3 آئرو: 1.6 مکانیک پرواز: 0 سازه: 25 طراحی:0

بنظرتون رتبه درخشان من چند میشه!!:D
میدونم که افتضاحه ، امسال مکانیک هم خیلی سخت بود من رشتم مکانیکه...:cry:

بنظر من شما امسال شانس قبولی دارید . حالا کجا نمیدونم شاید شبانه مالک یا شبانه شهرستان . در کل امسال همه درصدا پایینه فکر نکنید فقط خودتونید که خراب کردید . همه همین وضعیت رو دارن .

mahan_33

عضو جدید
دوستان اگر که هنوز موفق نشدید که به کلیدا اعتراض کنید هنوز زمان اعتراض به اتمام نرسیده . حتما در رابطه با کلیدایی که فکر میکنید اشباهه اعتراضتونو ثبت کنید تا اعتراضا زیاد بشه : http://request.sanjesh.org/NOETRequest/Request.aspx

اینجا هم بحثی صورت گرفته در رابطه با کلید سوالات امسال : http://asec.ir/comments/?blogid=asec&postid=548&timezone=12600

sophos

عضو جدید
کلا سوفوس جان انگار اینجا خاک مرده پاشیدن هیچ کس نمیاد جز ما !
والله درمورد این که کجا قبول میشی طبق آماری که از سالهای قبل هستش به مالک اشتر میشه فکر کرد. البته از خودم نمیگم. بعضی از این آمار رو میتونی تو همین پست چند صفحه پیش که دوستان گذاشتن بخونی

آره اینجا بچه ها زیاد نیستن
البته خدارا شکر که شما و ماهان گل اینجا هستین :smile:
از همتون ممنونم که وقت گذاشتین و براتون آرزوی موفقیت دارم

mahan_33

عضو جدید
چه خبر دوستان ؟ همه چی خوبه ایشالا ؟!!
چقدر خلوته اینجا
نکنه امسال تعداد شرکت کننده ها کم بوده :) !! کسی امار داره از تعداد شرکت کننده ها ؟

saeedbd

عضو جدید
والا آماری از شرکت کننده ها ندارم در مورد خلوتی هم واقعا خلوته ! یعنی فکر کنم کمتر از هر رشته ی دیگه. اصلا کسی نمیاد تحلیل کنه که آزمون چطور بود چی شد کی به کیه ! ماهان جان اینجا خاک مرده ریختن من بازم تکرار میکنم :(

mahan_33

عضو جدید
والا آماری از شرکت کننده ها ندارم در مورد خلوتی هم واقعا خلوته ! یعنی فکر کنم کمتر از هر رشته ی دیگه. اصلا کسی نمیاد تحلیل کنه که آزمون چطور بود چی شد کی به کیه ! ماهان جان اینجا خاک مرده ریختن من بازم تکرار میکنم :(

دقیقا.. حالا یا وضعیت بچه ها امسال خیلی ناجوره مثل من یا جدی جدی امسال رقبامون کمه . به هر حال نگران نباش سعید جان ایشالا همه قبول شیم راجع به دروس ارشد و پروژه هامون بحث کنیم همینجا :)

saeedbd

عضو جدید
آره اما کلا هوافضایی ها آدمهای خاصی هستند از دانشجوهاشون بگیر تا طراح های کنکور
در مورد بحث درباره ی دروس ارشد و پروژه ها موافق ام. علاوه بر این اگر اطلاعی از گرایش های ارشد داریم و نیز دانشگاه ها در اختیار بقیه بگذاریم

mahan_33

عضو جدید
آره اما کلا هوافضایی ها آدمهای خاصی هستند از دانشجوهاشون بگیر تا طراح های کنکور
در مورد بحث درباره ی دروس ارشد و پروژه ها موافق ام. علاوه بر این اگر اطلاعی از گرایش های ارشد داریم و نیز دانشگاه ها در اختیار بقیه بگذاریم

جالبه
موافقم بهتره کمی هم از اهدافمون بگیم

من رشته ی لیسانسم کامپیوتره اگه خدا بخواد قصدم اینه که یه فوق یا دکترای کامپیوتر گرایش هوش بگیرم و امیدوارم این اتفاق بیفته ..فعلا میخوام یکمی اطلاعات اکادمیکم رو در مورد علم هوافضا بالا ببرم در کل به تکنولوژی های فضایی با بهره گیری از هوش مصنوعی به شدت علاقه دارم که اونطوری که دوستان گفتن فکر میکنم گرایش فضایی یا دینامیک و کنترل پرواز برام مناسب باشه .

این سوال رو از شما و باقیه دوستان و همراهان تایپک هم میپرسم!! چرا این رشته رو انتخاب کردید و اصولا هدفتون چی بوده ؟

saeedbd

عضو جدید
ابتدا امیدوارم که به هدفی که گفتید برسید و براتون آرزوی موفقیت می کنم. در مورد انتخاب رشته ی هوافضا برای تحصیل باید بگم من معتقدم خیلی از ما ها بدون داشتن اطلاعات کافی بعد از دیپلم انتخاب رشته میکنیم. انتخابی که کل مسیر زندگی ما رو تحت اثر قرار میده. اما بعد از لیسانس تازه یکم سر در میاریم که اون رشته برای ما مناسب بوده یا نه. بنده بعدا به هوافضا علاقه پیدا کردم و فکر می کنم رشته ی High tech باشه. همونطور که میدونید از اصلی ترین نشانه های پیشرفت یک کشور پیشرفت در صنعت هوافضای اون کشور هستش. بنده به شخصه به گرایش های مکانیک پرواز و آیرودینامیک علاقه مند هستم.
جالبه
موافقم بهتره کمی هم از اهدافمون بگیم

من رشته ی لیسانسم کامپیوتره اگه خدا بخواد قصدم اینه که یه فوق یا دکترای کامپیوتر گرایش هوش بگیرم و امیدوارم این اتفاق بیفته ..فعلا میخوام یکمی اطلاعات اکادمیکم رو در مورد علم هوافضا بالا ببرم در کل به تکنولوژی های فضایی با بهره گیری از هوش مصنوعی به شدت علاقه دارم که اونطوری که دوستان گفتن فکر میکنم گرایش فضایی یا دینامیک و کنترل پرواز برام مناسب باشه .

این سوال رو از شما و باقیه دوستان و همراهان تایپک هم میپرسم!! چرا این رشته رو انتخاب کردید و اصولا هدفتون چی بوده ؟

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی 50
طراحی 40
مکانیک پرواز 28
ایرو دینامیک 5
طراحی 10
زبان -3.3
رتبه منو چند پیش بینی می کنید؟

mohsen_catc

عضو جدید
سلام امسال این درصدا رو میشه بگید چند میاد؟زبان7 ریاضی20 آیرو 17 مکانیک 17 سازه5 طراحی 47

mohsen_catc

عضو جدید
سلام میشه رتبه این درصدهارو هم بگید ممنون....زبان7 ریاضی20 آیرو17 مکانیک17 سازه 5 و طراحی 47
طراحی امسال سخت بوده این طراحی نمیکشونه بالا؟کلا مثل اینکه سوالا نسبت 92 سخت تر بوده...یه جایی میتونید معرفی کنید که بتونیم بریم پیشش ....
به نظرتون با این درصدا کجا میشه قبول شد/؟

آخرین ویرایش:

mohsen_catc

عضو جدید
آرش جان طراحی امسال سخت بوده تقریبا 50 زده تاثیر زیادی نداره؟با این درصدا به نظرت کجا میشه قبول شد؟

mohsen_catc

عضو جدید
آرش جان امسال طراحی سخت بوده این 50 درصد تاثیر زیادی نداره؟
به نظرت با این درصدا کجا میشه قبول شد؟

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان طراحی امسال سخت بوده تقریبا 50 زده تاثیر زیادی نداره؟با این درصدا به نظرت کجا میشه قبول شد؟

تهران و خواجه نصیر...علم صعنت ... شانس داری...بستگی به گرایش هم داره
ریاضی رو پایین زدی...

saeedbd

عضو جدید
والا طراحی رو دوبار نوشتی حدس می زنم با توجه به اینکه مکانیکی هستی سازه 40 زده باشی
فکر میکنم شما حدود 200 بشه رتبه ات.

mohsen_catc

عضو جدید
والا طراحی رو دوبار نوشتی حدس می زنم با توجه به اینکه مکانیکی هستی سازه 40 زده باشی
فکر میکنم شما حدود 200 بشه رتبه ات.

نه داداش مکانیکی نیستم...ولی من از هرکی پرسیدم طراحی رو کم زده دروغ چرا از همه کسایی که تا الان پرسیدم کمتر زدن ... حقیقتش پیشرانش یا سازه یا آیرو تربیت مدرس یا علم و صنعت هدفه به نظر شما قبول میشه...؟

saeedbd

عضو جدید
تربیت مدرس رو فکر کنم بیاره علم و صنعتم همینطور البته اینایی که میگم پیشرانش منظورم نیست. شاید بشه اینطور گفت که اگه شبانه هم مد نظرش باشه تو همین دانشگاه های مذکور میشه پیشرانش شبانه هم آورد.

hzee

عضو جدید
دوستان به نظرشون با این درصدها میشه به سازه علم و صنعت امیدوار بود ...
زبان:40
ریاضی : 70
سازه :15
آیرو: 26
طراحی و کنترل :0
راستی دوستانی که هوافضایی هستن خودشون علم و صتعت و تربیت رو مدرس رو به تهران ترجیح میدن...چون به هر حال دانشگاه تهران یه برنده و تو همه رشته ها تقریبا بعد شریفه ولی تو هوافضا من دیدم اکثرا انتخاب دوم نیست....یه چیز دیگه ای هم که شنیدم میگن برای اپلای کردن دانشگاههای شریف و تهران فقط میتونه تاثیر مثبت داشته باشه و برای دانشگاههای خوب خارج کشور سایر دانشگاههای ایران آن چنان تفاوتی براشون نمی کنه؟ در مورد هوافضا هم همینطوریه... از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم بگن

saeedbd

عضو جدید
والله با درصدهای شما بله میشه امیدوار بود چرا که نه.
ببینید ما هوافضایی ها برامون مثلا دانشگاه علم و صنعت برتری داره تا تهران . اگرچه اینکه دانشگاه تهران برند هستش اما خب هوافضاش چندان سابقه ای نداره. پروژه هایی که تو دانشگاه های علم و صنعت داده میشن معمولا صنعتی تر هستن تا تهران. میشه گفت تو دانشگاه هایی مثل همین علم و صنعت و خواجه نصیر و امیرکبیر و قبل از اینها شریف بیشتر وارد صنعت میشی به نسبت دانشگاه تهران.

بالا