ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gm1362

عضو جدید
راستش و بگم از اهنگت خوشم نيومد:D.رفتم سايت سنجش دير بالا ميومد فك ميكنم يه كاراي دارن ميكنن اد امروزم وي پي انم اكسپاير شد دوستان وي پي ان دار يه سر بزنين خبرشو بدين.نترسين gm1362 خودش اطلاعاتيه لوتون نميده
منظورت این بود که اطلاعات عمومیم زیاده دیگه نه؟
(حالا که اینجور شد اولین نفر خودتو لو میدم:Ph34r:)

rostamani

عضو جدید
ما تبریزی فقط می تونیم تو این حالت شما رو به آرامش دعوت کنیم .حق میدیم زمان استرس زایی هست..اخلاق تبریزی ها رو حال میکنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه کسی به تبریزا چیزی بگه ناراحت میشین ولی به خودتون اجازه میدین بقیه استانهارو مسخره کنید انچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
جالبه نزدیک به 50 نفر الان تو این تایپک هستند
بله خدا زيادش كنه تازه زياد ترم ميشه فكر كنم بچه هاي تاپيك هاي ديگم واسه اعلام نتايج بيان اينجا.. اينجا شده تاپيك جامع هزار ماشالا!!!:thumbsup2:

p458

عضو جدید
زبان 23
ریاضی 0
سیالات 17
جامدات 42 (تا 48 جا داره)
دینامیک 23
نظرت چیه؟ امید داشته باشم؟ همه نظرشونو بدن و عزیزی رو از نگرانی در بیارن
درصدامون خیلی شبیه همه. فکر کنک جامدات حدودای 1500 بشی...

rostamani

عضو جدید
ما تبریزی فقط می تونیم تو این حالت شما رو به آرامش دعوت کنیم .حق میدیم زمان استرس زایی هست..اخلاق تبریزی ها رو حال میکنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه کسی به تبریزا چیزی بگه ناراحت میشین ولی به خودتون اجازه میدین بقیه استانهارو مسخره کنید انچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند

rostamani

عضو جدید

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
جالبه نزدیک به 50 نفر الان تو این تایپک هستند
بله خدا زيادش كنه تازه زياد ترم ميشه فكر كنم بچه هاي تاپيك هاي ديگم واسه اعلام نتايج بيان اينجا.. اينجا شده تاپيك جامع هزار ماشالا!!!:thumbsup2:

rostamani

عضو جدید

karim-mech

کاربر بیش فعال
منظورت این بود که اطلاعات عمومیم زیاده دیگه نه؟
(حالا که اینجور شد اولین نفر خودتو لو میدم:Ph34r:)

دوستان یه سوالی دارم. مثلا اگه با وی پی ان بریم سایت سنجش چیرو قرار ببینیم که تو حالت عادی دیده نمیشه؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بیشین سر جات! تو خواستی سوغاتی نیار ! ما قبول شیم سوغاتی هم میاریم.!
آقا اين چه طرز حرفا زدنه چرا اينجا داره دعوا ميشه بيخيال بابا زاهدان و تبريز نداره همه يكين واسه چي به جون هم افتادين اين وسط :exclaim:
(فقط اصفهان:evil:)

p458

عضو جدید
به نظرتون الآن وقت بحث های قومیتیه؟؟؟؟!!!! بابا یه کم خویشتن دار باشید. قراره جوابا هر لحظه بیاد و شما دارین به هم گیر میدید؟؟؟

rostamani

عضو جدید
آريال اين چه طرز حرفا زدنه چرا اينجا داره دعوا ميشه بيخيال بابا زاهدان و تبريز نداره همه يكين واسه چي به جون هم افتادين اين وسط :exclaim: (فقط اصفهان:evil:)
فقط خواستم بگم یادمون باشه هر کی استانشو دوس داره و براش بهترین جاست .هرکی بخودش اجازه نده مسخره کنه.من شمالیم شمال زندگی میکنم .دانشگامم شماله و هیچ ربطی به زاهدان ندارم ولی به خودم اجازه نمیدم مسخرش کنم

force

عضو جدید
حالا دوستان انقدر منتظر نتایج هستند شماره داوطلبی یا کد رهگیری را اماده کرده اند؟؟

من که حواسم نبوده و تازه دارم دنبالش میگردم

rostamani

عضو جدید
آريال اين چه طرز حرفا زدنه چرا اينجا داره دعوا ميشه بيخيال بابا زاهدان و تبريز نداره همه يكين واسه چي به جون هم افتادين اين وسط :exclaim: (فقط اصفهان:evil:)
فقط خواستم بگم یادمون باشه هر کی استانشو دوس داره و براش بهترین جاست .هرکی بخودش اجازه نده مسخره کنه.من شمالیم شمال زندگی میکنم .دانشگامم شماله و هیچ ربطی به زاهدان ندارم ولی به خودم اجازه نمیدم مسخرش کنم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آفرين آفرين خيلي حرف قشنگي زدي حقا كه شمالي هستي و ايراني حالا يكم فكر كنم اصفهاني هستي نه؟

zed_vr

عضو جدید
راست میگه بچه های به هم گیر ندین با هم دوست باشین،
این عقاید ریسیستی رو هم بزارین کنار.

karim-mech

کاربر بیش فعال
فعلا بیخیال مسائل حاشیه ای.
سوالمو تکرار میکنم. با وی پی ان و بی وی پی ان چه فرقی داره سایت سنجش؟

meh_bah2010

عضو جدید
rostamani
جان من خودم دربستی 9کرتم.من فقط یو رو به آرامش دعوت کردم و هرگز از بحث های نژاد پرستانه یا قومی خوشم نمی یاد.

rostamani

عضو جدید
rostamaniجان من خودم دربستی 9کرتم.من فقط یو رو به آرامش دعوت کردم و هرگز از بحث های نژاد پرستانه یا قومی خوشم نمی یاد.
حالا میخای یکم از شمال و شهر خودم تعریف کنم اروم شیجنگل و دریا کلا ادمو اروم میکنه صدای امواج به دور از سر و صدا حتی گریه کردنم تو این فضا لذت بخشه چه برسه به خندیدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا