ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharibistudent

عضو جدید
فقط خواستم بگم یادمون باشه هر کی استانشو دوس داره و براش بهترین جاست .هرکی بخودش اجازه نده مسخره کنه.من شمالیم شمال زندگی میکنم .دانشگامم شماله و هیچ ربطی به زاهدان ندارم ولی به خودم اجازه نمیدم مسخرش کنم

شما اگه راست میگی که استان ها رو مسخره نکنید ، بچه ها رو راهنمایی نمیکردی که به جای زاهدان ، مشهد رو بگین .:razz:
در ضمن اون دوستمون هم قصد مسخره کردن نداشت.
تو این روزای انقد تو خودمونیم که یکی میزنه در گوشمون چیزی بهش نمیگم حالا تو تو این حیری پیری دنبال دسته کلاج موتور ویویی؟؟؟:eek:
بیخیال بابا;)

karim-mech

کاربر بیش فعال
شما اگه راست میگی که استان ها رو مسخره نکنید ، بچه ها رو راهنمایی نمیکردی که به جای زاهدان ، مشهد رو بگین .:razz:
در ضمن اون دوستمون هم قصد مسخره کردن نداشت.
تو این روزای انقد تو خودمونیم که یکی میزنه در گوشمون چیزی بهش نمیگم حالا تو تو این حیری پیری دنبال دسته کلاج موتور ویویی؟؟؟:eek:
بیخیال بابا;)

ویو که کلاج نداره خودش خبر نداره
کلاغ که پر نداره خودش خبر نداره
آخر عاقبت هممون اینه :w07:

mohammad.md

عضو جدید
فقط خواستم بگم یادمون باشه هر کی استانشو دوس داره و براش بهترین جاست .هرکی بخودش اجازه نده مسخره کنه.من شمالیم شمال زندگی میکنم .دانشگامم شماله و هیچ ربطی به زاهدان ندارم ولی به خودم اجازه نمیدم مسخرش کنم

ايجي شماللللللللللللييييي اشكمو دار اوردي:cry:.لامصب اين اهنگ تايتانيك خانم مكاترونيكم دانلود كردم ديگه نزديك بود گريه بگيره.بابا ايراني بابا طرفدار بابا همه چيز

farid68

عضو جدید
نامردا لینک کارنامه را هم یه ادرس درست نمیذارن بشه قبل اینکه بذلرن تو سایت پیداش کرد.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
شاید چون همشهریتونه
بله واسه نتایج موندم
نه همشهري ما نيست شايد همشهري شما باشه كلا گفتم آشناس!!!!
مشا وي پي ان ندارين ميگن با وي پي ان زودتر ميشه نتايجو ديد

mojtaba_mbs

عضو جدید
میگم بچه ها
آیدی هاتونا بدین هر کسی که زودتر خبردار شد به بقیه هم بگه

AM_mech

عضو جدید
نه همشهري ما نيست شايد همشهري شما باشه كلا گفتم آشناس!!!!
مشا وي پي ان ندارين ميگن با وي پي ان زودتر ميشه نتايجو ديد
جناب من جدی گفتم ایشون اصفهانین و عرق شدیدیم به شهرشون و پیشرفتش دارن برای همین گفتم
یعنی چی شاید همشهری شماست؟!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ا
اصلا بی خیال ارشد، یکی بحثو عوض کنه! :D
بحث كه عوض شده شما كجاي پس نيستي؟؟؟ اين جا تكو توك راجع به ارشد بحث ميشه يا آهنگ پخش ميشه يا گل نثار هم يمشه يا پيام خصوصي ميدن يا...

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام بچه ها اینجا الان کجاست من نمی دونم الان کجام ایمان مونا مجتبی رز کجایید بییاد دستمو بگیرید

ehsan-inventor

عضو جدید
من که نتیجه رو بی خیال شدم چون چیزی نمونده بمیرم ! وضع هوا رو دیدین ؟ کوه البرزی که خیلی نزدیکه به ما الان به سختی دیده میشه...موندم تهران این جوریه خوزستانو غربو جنوب غرب که همیشه هواش غبار آلوده چجوریه ؟؟؟

اینجا رو ببینین :

http://alef.ir/vdciuyazvt1awu2.cbct.html?157008

mojtaba_mbs

عضو جدید
بحث كه عوض شده شما كجاي پس نيستي؟؟؟ اين جا تكو توك راجع به ارشد بحث ميشه يا آهنگ پخش ميشه يا گل نثار هم يمشه يا پيام خصوصي ميدن يا...

عجب غلطی کردیم
آقا دیگه هیچکی به هیچکی پیغام خصوصی نمیده هاااااااا:mad:
اگه ببینم میندازمتون اوین:surprised:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مهران از یه نظر دیگه میگه بیاین دستمو بگیرین
مگه نه مهرااااااان؟؟؟؟؟؟
تازه خانما كه نميتونن دستشو بگيرن نامحرمن اينجا ازين چيزا نداشتيما مهران جان!!!:mad:

mehran_shirsavar

عضو جدید
الان dialup من دارم میام بالا سرعتم ضعیفه ایمان دخترو ÷سر نداریم همه باید دسته همه بگیریم فقط من یکی الان حالت عادی ندارم مجتبی در جریانه

juliosezar

عضو جدید
فقط خواستم پست 6000 برا خودم باشه

mohammad.md

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههههه جليو سزار من خودم يه جنگ صليبي ديگه راه ميندازم سر اينكارت:w00:ميدوني چقدر صبر كردم سر اين موضوع:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا