ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
بابا تو این موقعیت حساس چرا همه رفتن؟ چرا من رو تنها گذاشتین؟ چرا؟ کجاست اون شور و شوق دوستان؟

...!!!!

عضو جدید
فک می کردم فقط خودم استرس دارم اما نه مثل اینکه تنها نیستم . دیشب خواب کارنامه و رتبه مو می دیدم !!!!!!!

karim-mech

کاربر بیش فعال
فک می کردم فقط خودم استرس دارم اما نه مثل اینکه تنها نیستم . دیشب خواب کارنامه و رتبه مو می دیدم !!!!!!!

من ماه هاست که دارم این کابوس رو میبینم. خدا کنه دستم یاری کنه دکمه اینتر رو بزنم.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه. یه نفر هست. دارم میترکم. تا کی استرس؟
من اصولا هستم ولی قرار شد پست ندم..دی
من دارم دیونه میشم......تا وقتی مسئولینمون بیکار بشن و تفریحاتشون تموم شه اونوقت شاید یادشون بیاد یه عده زندگیشون زهر شده

AM_mech

عضو جدید
سلام
عصر شد؟ نشد؟ بابا من الان یه عالمه است دارم سرخودمو گرم می کنم نیام نت الان دیدم همش 1ساعت گذشته!!! جدا که نسبیت انیشتن اصلی ترین قانون زندگیه

AM_mech

عضو جدید
آلبرت انیشتین :
دستهایت را برای یک دقیقه بر روی بخاری بگذار ، این یک دقیقه برای تو مانند یک ساعت میگذرد . یک ساعت با یک دختر ی زیبا همنشین باش ، این یک ساعت برایت به سرعت یک دقیقه میگذرد و این همان قانون نسبیت است

karim-mech

کاربر بیش فعال
اون یکی عکست قشنگتر بود. امسال همه سوالای ساخت رو شانسی زدم. اگه بگیره چی میشه؟!

hamed8405

عضو جدید
من اگه کامنت نمی ذارم واسه اینه که توی کما هستم. هی میرم و برمیگردم. با اون طرفیا کار ندارین؟؟؟

meh_bah2010

عضو جدید
هرکی حال کرد تشکر بزنه ببینم چند نفر از این آهنگ خوششون اومده.
هرکی دانلود کنه و خوشش بیاد ولی تشکر نزنه الهی زاهدان قبول بشه:biggrin:
(پسوند mp3)
مشاهده پیوست 99288

کلا هر موسیقی بزاری من دوسش دارم .بدترین موسیقی ها هم منو آروم میکنه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا