ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meh_bah2010

عضو جدید
هرکی حال کرد تشکر بزنه ببینم چند نفر از این آهنگ خوششون اومده.
هرکی دانلود کنه و خوشش بیاد ولی تشکر نزنه الهی زاهدان قبول بشه:biggrin:
(پسوند mp3)
مشاهده پیوست 99288

کلا هر موسیقی بزاری من دوسش دارم .بدترین موسیقی ها هم منو آروم میکنه .

p458

عضو جدید
من از این لحظه تا زمانی که جوابا میاد پای اینترنتم و تا جوابا نیاد از پشت کامپیوتر تکون نمیخورم. دیگه از این لحظه به بعد نه خواب دارم نه خوراک. خداییش وضعیت من خیلی بحرانیه اولا برای سوالات زبان درصد گیری نکردم ثانیا سرنوشتم خیلی به اون سوالات غلط غلوط جامدات وابسته است. اگه اون سوالات غلط اصلاح بشه درصد جامداتم میره بالای 60 و این یعنی قبولی صد در صدام و اگه اصلاح نشه باید از فردا بشینم واسه سال بعد برنامه ریزی کنم....

خدایا تو که خودت میدونی من چقد زحمت کشیدم، روزا از هفت صبح تا پنج بعازظهر کار و شبا تا ساعت دو و سه شب درس. خداوندا تو که میدونی من نه ماه تمام زندگی ام شده بود کار و درس. خودت شاهدی که این مدت دور همه تفریحات زندگی رو خط کشیدم گردش و ماهواره و اینترنت و حتی تلویزیون!!! خدایا من نتیجه زحماتم رو میخوام نه کم و نه بیش. تو که خودت خوب میدونی حق من رتبه زیر 200 بود ولی به قبولی راضی ام هر جا باشه اگه رتبه ام زیر 1200 باشه تا قیامت شکرگذار این لطفت هستم.
خداوندا من و همه کسانی رو که با تمام وجود زحمت کشیدن نا امید مکن... چشم های منتظر ما پر از اشک نکن.... ما زحمت خودمون رو کشیدم دلمون رو نشکن....

karim-mech

کاربر بیش فعال
من از این لحظه تا زمانی که جوابا میاد پای اینترنتم و تا جوابا نیاد از پشت کامپیوتر تکون نمیخورم. دیگه از این لحظه به بعد نه خواب دارم نه خوراک. خداییش وضعیت من خیلی بحرانیه اولا برای سوالات زبان درصد گیری نکردم ثانیا سرنوشتم خیلی به اون سوالات غلط غلوط جامدات وابسته است. اگه اون سوالات غلط اصلاح بشه درصد جامداتم میره بالای 60 و این یعنی قبولی صد در صدام و اگه اصلاح نشه باید از فردا بشینم واسه سال بعد برنامه ریزی کنم....

خدایا تو که خودت میدونی من چقد زحمت کشیدم، روزا از هفت صبح تا پنج بعازظهر کار و شبا تا ساعت دو و سه شب درس. خداوندا تو که میدونی من نه ماه تمام زندگی ام شده بود کار و درس. خودت شاهدی که این مدت دور همه تفریحات زندگی رو خط کشیدم گردش و ماهواره و اینترنت و حتی تلویزیون!!! خدایا من نتیجه زحماتم رو میخوام نه کم و نه بیش. تو که خودت خوب میدونی حق من رتبه زیر 200 بود ولی به قبولی راضی ام هر جا باشه اگه رتبه ام زیر 1200 باشه تا قیامت شکرگذار این لطفت هستم.
خداوندا من و همه کسانی رو که با تمام وجود زحمت کشیدن نا امید مکن... چشم های منتظر ما پر از اشک نکن.... ما زحمت خودمون رو کشیدم دلمون رو نشکن....

خدایا کم درس خوندم . تفریح کردم تا لنگ ظهر خوابیدم. هر کاری کردم جز درس خوندن ولی خودت یه کاریش بکن دیگه یه 1700 نصیبه ما کن بریم ارومیه روزانه بخونیم.

gm1362

عضو جدید

درصدهاتو یبار دیگه بگو

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ُسلام مجدد بر دوستان!!!:smile:
مبينيم كه همچنان يه چشتون در سايت سنجشه يه چشتون در تاپيك ارشد 91 يه چشتونم داره چرت ميزنه از بي خابي!!!:confused:
عوضش نتايج كه اومد ايشالا همگي ا ز خوشحالي يه هفته نيخابيم و جشن ميگيريم همين جا!!!:w40:
.
.
راستي مونا خانم آواتار جديد و اسم جديد و.. مبارك كلا خونه تكوني كرديا ميذاشتي نتايج كه اومد...
اينو كسي نخونه خصوصيه:evil::(حيثيت مارم كه بردي سر اون سوال قالب پرس!!! حالا يه سوال ما بلد نيوديما!!! )

mojtaba_mbs

عضو جدید
در سالی که قحطی بیداد کرده بود و مردم همه زانوی غم به بغل گرفته بودند مرد عارفی از کوچه ای می گذشت غلامی را دید که بسیار شادمان و خوشحال است .
به او گفت چه طور در چنین وضعی می خندی و شادی می کنی ؟
جواب داد که من غلام اربابی هستم که چندین گله و رمه دارد و تا وقتی برای او کار می کنم روزی مرا می دهد پس چرا غمگین باشم در حالی که به او اعتماد دارم؟
آن مرد عارف که از عرفای بزرگ ایران بود گفت: از خودم شرم کردم که غلام به اربابی با چند گوسفند توکل کرده و غم به دل راه نمی دهد و من خدایی دارم که مالک تمام دنیاست و نگران روزی خود هستم.

پس غم به دل راه ندید که خدا را داریم;)

zed_vr

عضو جدید
بچه ها غمگین ترین آهنگی که تا حالا شنیدید چه بوده؟ اسمشو یا خودشو بزارین اینجا.

solarisal

عضو جدید
بچه ها غمگین ترین آهنگی که تا حالا شنیدید چه بوده؟ اسمشو یا خودشو بزارین اینجا.

بیخیال بابا.. بذار نتیجه ها بیاد اگه خدای ناکرده.............نشدیم...اونوقت . الان موقع اختلاط و شوخی و حس نکردن گذره زمانه

هیما م

عضو جدید
نتایج

نتایج

دیدین ایرانم(مث کشورای غربی!) شنبه 1شنبه رو آخر هفته کرده؟!
آخه توی اطلاعیه ی سازمان سنجش(توسایتش) گفته بود آخرهفته نتایج رو اعلام میکنن.حالا تو مصاحبه ها فرت و فرت میگن "شنبه"!!!!:confused:

mohammad.md

عضو جدید
میترسی بری زاهدان؟:w15:
راستش و بگم از اهنگت خوشم نيومد:D.رفتم سايت سنجش دير بالا ميومد فك ميكنم يه كاراي دارن ميكنن اد امروزم وي پي انم اكسپاير شد دوستان وي پي ان دار يه سر بزنين خبرشو بدين.نترسين gm1362 خودش اطلاعاتيه لوتون نميده

rostamani

عضو جدید
اگه زاهدان قبول شیم . هر بار موقع اومد و رفتن یکمی سوغاتی بیریم. خرج تحصیلمون درمیاد و آخر سر با زانتیا برمیگردیم خونه!
دیگه دارین بیشتر از سهمتون حرف میزنید .حتما خودتون اهل سوغاتی هستین دیگه .شما ترکی هم صحبت کنی زانتیا میخری

meh_bah2010

عضو جدید
ما تبریزی فقط می تونیم تو این حالت شما رو به آرامش دعوت کنیم .حق میدیم زمان استرس زایی هست..

اخلاق تبریزی ها رو حال میکنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا