ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

solarisal

عضو جدید
کاش میومد تا جنون راهی نیست از اینجا که منم!! دیگه به کندن موهام رو اوردم بدین صورت که موقع خوندن تاپیک ها دور دستم حلقه میکنم بعد تا توی 1پست اسم اقای توکلی که میاد می کشم و ...!!!!!!!!!
یه نینی توپولی داریم عادت داره پاشو بذاره توی دهنش مامانش با یه روش ابتکاری بادکنک بسته به پاش تا میاد پاشو ببره سمت دهنش بادکنک محکم میخوره تو صورتش بچه سکته می کنه تا 3-4ساعت دیگه اینکارو نمیکنه اگه فردا جوابا نیومد منم باید همینکارو کنم اگه نه با اظهار لطف بچه ها به اقای توکلی خوده حسن کچل میشم
شبتون بخیر

هر چقدر دوست داری بکن تا مهر که بخوای بری سر کلاس ارشد دراومده......

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز شبتونم بخیر
ظاهرا همچنان باید منتظر باشیم به امید خدا هرکی زحمت کشیده نتیجش رو می گیره

gharibistudent

عضو جدید
امشبو بیخیال بشین برین بخوابین اگه میخواست بیاد تا الان اومده بود
احتمال فردا غروب میاد
غروب جمعه که خودتون میدون آدم چه حسی داره

gm1362

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز شبتونم بخیر
ظاهرا همچنان باید منتظر باشیم به امید خدا هرکی زحمت کشیده نتیجش رو می گیره
شما انصافا حقته قبول بشی.یادمه سر اعتراضا خیلی پویا و فعال بودی.خیلی تلاش کردی واسه اعتراضا.
انصافا قبولی حقته

karim-mech

کاربر بیش فعال
باز شما میرید سر کلاس سرتون گرمه. من که واحد ندارم و فقط یه پروژه مونده. از صبح تا شب تو خونم واقعا دیگه به دیوونگی رسیدم.

farid68

عضو جدید
خداییش من تلاش خیلی کمی برای ارشد کردم ولی اون موقعی که همه امتحانشون رو با خوندن جزوه استاد برای گرفتن یه نمره خوب یا پاس کردن میدادن من برای یاد گرفتن مطالب رفرنس میخوندم و اصلا به فکر نمره نبودم البته کلا کم درس میخونم و میخوندم .

farid68

عضو جدید
یبار دیگه هم گفتم فقط در صورت قبولی عوضش میکنم.پس اگه میخوای عوض بشه دعا کن قبول بشم.
:)
ان شاالله که قبول میشی ولی یه قول بده بعد اعلام نتیایج اگه رتبت خوب شد عوضش کن .نکنه بخوای تا نتایج نهایی صبر کنی.

p458

عضو جدید
اوه اوه اینجا چقد شلوغ پلوغ شده!!!
قرار ما فردا ساعت حدودای 5 بعد از ظهر همینجا...
شبتون آرووووووووووووم.

p458

عضو جدید
توی سایت سنجش نوشته 91/6/3 میزنن.
چرا الان منتظر نتایجید؟
معمولا عادت سازمان سنجش اینطوریه که نتایج رو همیشه شب قبل و نهایتا عصر روز قبل از اعلام نتایج نهایی رو سایت میزاره....
بچه ها یه کم استرس دارن و دارن شایعه پراکنی میکنن.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر دلم میخواست الان توکلی رو پیدا میکردم یک فینیشر از نوع جان سینا یا اندرتیکر بهش میزدم تا 2 ماه بگیره بکپه انقدر مارو حرص داده این مدت :)

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
اوووووووووووووووه....تز دیشب تا الان 20 تا پیج پر شده!!!!
اجرتون با خدا! ایشالا همه به مطلوبشون برسن;)

گزیزه

عضو جدید
بابا بی خیال ،تواین مرحله ش که حتما قبول شدیم اینجوری پیش بریم باید تا شهریور استرس داشته باشیم!!پس بی خیال بشیم بهتره دوستان....

AM_mech

عضو جدید
سلام
هنوز نیومده...هی
فکر کنم امسال اقای توکلی و باقی سران کنکور ارشدی زیاد تو اقوام و همسایه داشتن همه رو نتونستن بگونجونن تو رتبه ها خوب یکم کارشون طول کشیده فک نکنین فقط ما بی خواب شدیمو نه اون بیچاره هام خواب ندارن مثلا: نوه خاله ... به من سلام کرد رتبه اش 200 دخترررر پسر عمه ... نه بی ادب حالا چون دیگه گفتن 900 خلاصه بهمین ترتیب دارن گزینش می کنن دیگه تا3م تموم نشد حالا خدا کنه امروز تموم شن ووووووو خدا کنه مکانیک بینشون کم باشه اگه نه با این درصدای من کارم تمومه

دیروز یه اشنایی بم میگف زیاد غصه نخور همش دسته سنجشه !! پسر خواهرم پدرشون توی دیوان عدالت دادگسترین اصلا دنبال درس نبود(البته درستتر اینه که منگل بود) بعد ارشد الکی الکی دانشگاه تهران اورد خود پسرم باورش نمیشد به باباش میگف نکنه من نیستم باباش گفتن خودتی من با اقای سامی(نمیدونم چه کاره سنجش اند) یه سلام التماس دعایی داشتیم خواستن جبران کنن دیگه... بگذریم از این که پسره نکشید و الان 3ساله مشغوله و در مرز اخراج..

ای خدا خودت کمکمون کن

hamid19395

عضو جدید
سلام
هنوز نیومده...هی
فکر کنم امسال اقای توکلی و باقی سران کنکور ارشدی زیاد تو اقوام و همسایه داشتن همه رو نتونستن بگونجونن تو رتبه ها خوب یکم کارشون طول کشیده فک نکنین فقط ما بی خواب شدیمو نه اون بیچاره هام خواب ندارن مثلا: نوه خاله ... به من سلام کرد رتبه اش 200 دخترررر پسر عمه ... نه بی ادب حالا چون دیگه گفتن 900 خلاصه بهمین ترتیب دارن گزینش می کنن دیگه تا3م تموم نشد حالا خدا کنه امروز تموم شن ووووووو خدا کنه مکانیک بینشون کم باشه اگه نه با این درصدای من کارم تمومه

دیروز یه اشنایی بم میگف زیاد غصه نخور همش دسته سنجشه !! پسر خواهرم پدرشون توی دیوان عدالت دادگسترین اصلا دنبال درس نبود(البته درستتر اینه که منگل بود) بعد ارشد الکی الکی دانشگاه تهران اورد خود پسرم باورش نمیشد به باباش میگف نکنه من نیستم باباش گفتن خودتی من با اقای سامی(نمیدونم چه کاره سنجش اند) یه سلام التماس دعایی داشتیم خواستن جبران کنن دیگه... بگذریم از این که پسره نکشید و الان 3ساله مشغوله و در مرز اخراج..

ای خدا خودت کمکمون کن
:D
آخرش هم مجبور میشی به اخبار توجه کنی ها:d
من پارسالا ین داستانا رو دیده بودم،تخت گرفتم خوابیدمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا