❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
سلااااااام
تبریک به همه ی دوستای خوبم...امیدوارم نتیجه ی خوبی از این تلاش چندماهه گرفته باشین و مرحله ی بعدم موفق باشین:gol:

اینم درصدای من
زبان52
فن67
تاریخ43
درک41
منظر47

رتبه معماری174
آففففرین واقعا بچه هااااااا
من به همتون افتخار میکنم : )

sohrab98

عضو جدید
سلام به همگی . کسی از دوستان میدونه نمره کل چجوری حساب میشه ؟ و نمره اسکیس چنده ؟
ضریب ها رو میدونم ولی نحوه محاسبه نمره رو نه .

moomidi

عضو جدید
سلااااااام
تبریک به همه ی دوستای خوبم...امیدوارم نتیجه ی خوبی از این تلاش چندماهه گرفته باشین و مرحله ی بعدم موفق باشین:gol:

اینم درصدای من
زبان52
فن67
تاریخ43
درک41
منظر47

رتبه معماری174

تبریک.رتبه خوبی آوردین.آفرین ب زبان شما
سلام به همگی . کسی از دوستان میدونه نمره کل چجوری حساب میشه ؟ و نمره اسکیس چنده ؟
ضریب ها رو میدونم ولی نحوه محاسبه نمره رو نه .

نمره کل که حساب کردنش کار ما نیست یعنی اونو سیستم سنجش حساب میکنه و با توجه به نمره بقیه نمره هر فردی مشخص میشه.
تاثیر اسکیس یک چیزی حدود یک سوم هستش

sohrab98

عضو جدید
بلخره یه فرمول برا محاسبه این نمره هست با توجه به تعداد سوالات دروس. ضرایب و معدل موثر .
اگه بخواهیم برا اساس ضرایب محاسبه کنیم در گرایش اول معماری . 30 تا سوال زبان ضریب2 داریم=60و 30 تا فن ضریب 3=90 و...... که جمع سوالات وضرایب میشه =290
ویه ازمون اسکیس میمونه با ضریب 5که از 100 محاسبه میشه =500
اگه اینجوری محاسبه بشه یعنی کل امتحان 40 درصد تاثیر داشته و 60درصد که اسکیس باشه هنوز باقی مونده .

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
سلام دوستان کنکوری.
همگی خسته نباشید.
تبریک ویژه به قبولیا و رتبه های خوب.
امیدوارم مهرماه در دانشگاه تهران همدیگه رو ملاقات کنیم.
دوستانی هم که نتیجه دلخواه رو نگرفتن، اگه همچنان رو تصمیمشون مصر هستن، پا پس نکشن و دوباره تلاششون رو بکنن. قطعا شماهایین که سال بعد تجربیات خوبتون رو در اختیار دوستان تازه کنکوری قرار خواهید داد.
همگی موفق باشید.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟:gol:....با رتبه 4000 میشه شبانه قبول شد؟ تو این مدت برا اسکیس کار کنم نتیجه میده یا وقت نذارم رو اسکیس؟ :cry:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال بچه ها تیزهوشان بودن فک کنم عجیب غریب میانگینا بالاست طوری که واسه ادم انگیزه نمیمونه برای سال بعد بخونه اگه رقیبای سال بعدشم اینجوری باشن:(

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

درصد فن و تنظیمتون تو هنرهای ساخت مشخص نیست متاسفانه

آخرین ویرایش:

hani92c

عضو جدید
دوستان کسی میدونه شهریه مثلا معماری منظر شبانه تو دانشگاه قزوین چقدر میشه؟

BEHROOZ KHISH

عضو جدید
✅ شهریه دوره‌های مختلف کارشناسی ارشد

?????? شهریه دوره روزانه:
هیچ شهریه ای از شما بابت تحصیل اعم از متغیر یا ثابت دریافت نخواهد شد.

?????? شهریه دوره نوبت دوم یا شبانه:
برای تحصیل در دوره شبانه از شما شهریه ثابت و متغیر دریافت خواهد شد که در دانشگاه‌های بزرگ و معتبر که مدیریت آنها بر عهده هیأت امنای دانشگاه می‌باشد، شهریه‌ها را خود دانشگاه تعیین می‌کند. سایر دانشگاه‌ها براساس مصوبه باید شهریه را اخذ نمایند.
?????? در مورد دانشگاه‌های تهران، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امیر کبیر، تربیت مدرس، خوارزمی، خواجه نصیر، علم و صنعت، فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و صنعتی شیراز:
به ازای هر ترم حداقل 2،300،000 تومان و حداکثر 3،000،000 تومان
?????? سایر دانشگاه‌ها:
به ازای هر ترم حداقل: 1،700،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان

?????? شهریه دوره نیمه‌حضوری:
تقریبا معادل %60 شهریه دوره‌های شبانه تعیین خواهد شد.
در واقع دوره‌ای ارزانتر از دوره شبانه خواهد بود و گاهاً برخی دانشگاه‌ها مبلغی بسیار پایین‌تر از 60 درصد اعلام‌شده را دریافت می‌کنند تا بتوانند ظرفیت دانشگاه را در این دوره پر نمایند. در مجموع بسیار ارزان‌تر از دوره شبانه خواهد بود.

?????? شهریه دوره‌های مجازی دولتی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان.

?????? شهریه پردیس‌های خودگردان:
بسته به نوع دانشگاه این شهریه‌ها بسیار متفاوت است. اما می‌توان گفت که در دانشگاهی مانند تهران این هزینه برای رشته‌های انسانی در کل دوره مبلغی بالغ 16 تا 17 میلیون تومان و برای رشته‌های فنی مهندسی و علوم پایه برای کل دوره حدود 20 تا 25 میلیون تومان خواهد بود.
با کاهش رتبه دانشگاه این مبالغ در کل دوره به 10 تا 15 میلیون تومان سقوط می‌کنند.

?????? شهریه دانشگاه‌های پیام نور:
با توجه به افزایش 15 درصدی، به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان خواهد بود.

?????? شهریه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 2،000،000 تومان و حداکثر 2،600،000 تومان

?????? شهریه دوره مجازی غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان

hani92c

عضو جدید
✅ شهریه دوره‌های مختلف کارشناسی ارشد

������ شهریه دوره روزانه:
هیچ شهریه ای از شما بابت تحصیل اعم از متغیر یا ثابت دریافت نخواهد شد.

������ شهریه دوره نوبت دوم یا شبانه:
برای تحصیل در دوره شبانه از شما شهریه ثابت و متغیر دریافت خواهد شد که در دانشگاه‌های بزرگ و معتبر که مدیریت آنها بر عهده هیأت امنای دانشگاه می‌باشد، شهریه‌ها را خود دانشگاه تعیین می‌کند. سایر دانشگاه‌ها براساس مصوبه باید شهریه را اخذ نمایند.
������ در مورد دانشگاه‌های تهران، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امیر کبیر، تربیت مدرس، خوارزمی، خواجه نصیر، علم و صنعت، فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و صنعتی شیراز:
به ازای هر ترم حداقل 2،300،000 تومان و حداکثر 3،000،000 تومان
������ سایر دانشگاه‌ها:
به ازای هر ترم حداقل: 1،700،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان

������ شهریه دوره نیمه‌حضوری:
تقریبا معادل %60 شهریه دوره‌های شبانه تعیین خواهد شد.
در واقع دوره‌ای ارزانتر از دوره شبانه خواهد بود و گاهاً برخی دانشگاه‌ها مبلغی بسیار پایین‌تر از 60 درصد اعلام‌شده را دریافت می‌کنند تا بتوانند ظرفیت دانشگاه را در این دوره پر نمایند. در مجموع بسیار ارزان‌تر از دوره شبانه خواهد بود.

������ شهریه دوره‌های مجازی دولتی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان.

������ شهریه پردیس‌های خودگردان:
بسته به نوع دانشگاه این شهریه‌ها بسیار متفاوت است. اما می‌توان گفت که در دانشگاهی مانند تهران این هزینه برای رشته‌های انسانی در کل دوره مبلغی بالغ 16 تا 17 میلیون تومان و برای رشته‌های فنی مهندسی و علوم پایه برای کل دوره حدود 20 تا 25 میلیون تومان خواهد بود.
با کاهش رتبه دانشگاه این مبالغ در کل دوره به 10 تا 15 میلیون تومان سقوط می‌کنند.

������ شهریه دانشگاه‌های پیام نور:
با توجه به افزایش 15 درصدی، به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان خواهد بود.

������ شهریه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 2،000،000 تومان و حداکثر 2،600،000 تومان

������ شهریه دوره مجازی غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان

ممنون چقدر گرون :(

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال بچه ها تیزهوشان بودن فک کنم عجیب غریب میانگینا بالاست طوری که واسه ادم انگیزه نمیمونه برای سال بعد بخونه اگه رقیبای سال بعدشم اینجوری باشن:(
سال بعد خیلی ریسکه فکر کنم یه عده از همین الان دارن میخونن میانگین 98 میشه من واقعا میترسم بمونم واسه سال بعد هیچی معلوم نیست

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال بعد خیلی ریسکه فکر کنم یه عده از همین الان دارن میخونن میانگین 98 میشه من واقعا میترسم بمونم واسه سال بعد هیچی معلوم نیست
این چه شانسیه ما داریم هر سال داشت روال عادیه خودشو طی میکرد امسال انگار خود استادا اومدن امتحان دادن،واقعا سال بعد همینجوری پیش بره واسه هنرهای ساخت با میانگین 80 هم نمیشه هیچ جا اورد!!

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه دیگه شهریه شبانه و غیر انتفاعی خیلی فرق نداره
مدیر جان بیا مشاوره بد بگو چه گلی به سر بگیریم...
دیجیتال تو پارس قبول میشی؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیدونم،کاش اونو بشم اقلا:((

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مدیر چجوری مشاوره بده ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا