❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
تبریک میگم به همگی :heart::heart:

منم انرژی تهران قبول شدم :w14:

تبریک میگم دوستای گلمممم....خیلی خوشحال شدم
منم با رتبه 112 تکنولوژی دیجیتال پارس قبول شدم...بازم خدا رو شکر از هیچی بهتره :)
مباركتتتتتتتتتتتوووووووووووون دوستاي گلم
خيلي خيلي مباركه ، ايشالا موفقيت هاي بالاتر

masmas021

عضو جدید
بچه ها من سربازی نرفتم ی برگه برای پلیس + 10 بهم دادم واسه فارق التحصیلی گواهی مدرک لیسانس ندارم همین برگه هه قبوله ایا؟

mina mina22

عضو جدید
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من منظر روزانه مدرس قبول شدمممممممم
كد 25684
خدايا شكرتتتتتتتتتتتتت منظرررررررررررررررررر
مبارکه رتبت چند بود تدئوری؟کلاس محمودنزاذ بودی؟

archisal

کاربر بیش فعال
ممنونم یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید (سال پیش) یکی از دوستانم با رتبه 170 تو انرژی معماری تو (تکمیل ظرفیت )دانشگاه پارس قبول شده یکی دیگه از دوستام (امسال) با رتبه 255 انرژی معماری ،امسال تونسته تو همین دانشگاه پارس تو همون مرحله اول قبول شه و دیگه کارش به تکمیل ظرفیت نرسیده با این که رتبش بدتر از اون دوستم بوده که سال قبل امتحان داده!!!دلیلش چی میتونه باشه?
خب هر سال متفاوته...ثابت نیس...شاید ظرفیت رو برده بالا دانشگاه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

خب هر سال متفاوته...ثابت نیس...شاید ظرفیت رو برده بالا دانشگاه
اخه دانشگاه کوچیکیه انقدر جا نداره که تا دو برابر ظرفیت زیاد کنه

marijuana

عضو جدید
دوستان نتایج آزاد کی میااااااد کسی می دونه؟ فردا میاد عایا؟؟

faezeh66

عضو جدید
بچه ها جواب آزاد کی میاد کسی میدونه گفتن 17 مث پارسال ولی خبری نیست

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
مباركتتتتتتتتتتتوووووووووووون دوستاي گلم
خيلي خيلي مباركه ، ايشالا موفقيت هاي بالاتر
مبارکه آلاله جووووووووووووووووووووووووووون:w42::w40::w33:
تبریک میگم خانم آلاله:w14:

خیلی خیلی ممنونم دوستان :gol::gol::heart::w27:

دوستان نتایج آزاد کی میااااااد کسی می دونه؟ فردا میاد عایا؟؟

بچه ها جواب آزاد کی میاد کسی میدونه گفتن 17 مث پارسال ولی خبری نیست
گفتن تا آخر شهریور میاد، روزشو نگفتن

faezeh66

عضو جدید
سلام دوستان خواهشا هر کس جواب سوال منو میدونه من رو راهنمایی کنه چون واقعا گیجم من آزاد علوم تحقیقات تهران انتخاب اولم قبول شدم ولی تر جیح میدم تهران مرکز برم به نظرتون میتونم جا به جا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رتبم 200 شده
امکان داره من تو تکمیل ظرفیت سراسری پیام نور آموزش محور قبول شم چون فقظ 6 تا فاصله داشت رتبم کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون لطفا هر کسی میتونه منو راهنمایی کنه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از علوم تحقیقات اطلاعی ندارم ولی جو تهران مرکز رو کاملا اشنام باهاش اگه خواستین بگم

mojtaba_fakhradi

عضو جدید
دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گرایش انرژی زده برا تکمیل ظرفیت... اصن داخل دفترچه بود که الان تکمیل ظرفیت زده؟!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رشته تو دانشگاه تهرانشم جا نیافتاده واقعا اشتباهه همچین گرایشی رو تو دانشگاههای اینجوری رفتن

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه ارومیه تو تکمیل ظرفیت اومده
به مظرتون ججه حوریاست؟؟؟
تا
ه رتبه ایی میگیره؟؟

miladsamadi

عضو جدید
دانشگاه ارومیه یکی از داغونترین دانشگاه های معماری ایرانه هرکی اونجا بخونه نابودی خودشه ........از نظر علمی که اصلا ادم گریش میگیره من اونجا بودم اولین سال خوب بود بعدش مراحل نابودی رو داره سپری کرد...این رو جدی میگم
تعطیلترین دانشگاه ایران تو زمینه معماری حتی خیلی ضعیفترازجاهایی مثل کردستان....

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دانشگاه ارومیه تو تکمیل ظرفیت اومده
به مظرتون ججه حوریاست؟؟؟
تا
ه رتبه ایی میگیره؟؟
من سایت دانشگاهو دیدم، کلا سه تا استادیار داره، با یه مربی و یه دانشجوی دکتری، تقریبا شبیه محققه که من خوندم، این کم بودن تعداد استاد باعث می شه دست آدم باز نباشه، مثلا اگه با روش کار و تدریس یکی یا دو تا از استادا ناسازگار باشی پدرت درمیاد چون همیشه مجبوری با همونا واحد برداری، حالا ارشد با کارشناسی یه فرقایی داره، از طرفی طول دوره کوتاهه و شاید زیاد مهم نباشه که هی با استاد تکراری واحد برداری ولی از اون طرفم پایان نامه خیلی مهمه که بتونی استاد مطابق با سلیقه خودت پیدا کنی که اینجا اگه نتونی پیدا کنی گیر می کنی، خلاصه بگم که من خودم با اینکه اولش خوشحال شده بودم ارومیه معماری آورده اما حالا دلسرد شدم، فکر اینکه دوباره تو یه دانشگاه مث محقق درس بخونم دیوانه کننده ست، ولی خب از اون طرفم پشت کنکور معماری موندن مرد آهنی می خواد. شما هم با شرایط خودت بسنج که می خوایی بزنی یا نزنی، من خودمم کاملا مرددم و هنوز نمی دونم چی کار باید کرد :(

http://honar.urmia.ac.ir/Architecturefacultymembers

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا