❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
بچه ها برا شما چرا علامت سوال داره برا من نوشته به توضیحات مراجعه شود :(؟؟؟؟ استرس گرفتم :(

artin68

عضو جدید
بچه ها با رتبه 201 معماری میشه تهران قبول شد؟؟؟
اسکیسم خیلی بد خیلی ....:biggrin::crying::crying:
دوستان راهنماییم کنید لطفا
امکان کلاس رفتنم نیست :wallbash:

atp2

عضو جدید
بچه ها ردیف اول رشته معماری ردیف دوم منظر ردیف سوم داخلی ؟ بقیش چجوریه ؟ کجا نوشته؟

roya et

عضو جدید
من با رتبه 380 می خوام دانشگاه رازی کرمانشاه قبول شم.باید اسکیسمو چند درصد بزنم؟؟؟؟.دیگه سطح پایین ترین دانشگاس.برای همین امیدم زیاده.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

من تخمین رتبه 1004 شده بودم الان 998 شدم، البته بگم که اینجا درصد زبان و درک عمومیم از آکادمی بیشتر شده

درصدام : زبان 64 - فن 47 - تاریخ 14 - درک 40 - منظر 18 ...

معدلامم امسال هر دو عین معدل خودمه.... ولی پارسال معدل موثر هنر ساختم بیشتر از معدل واقعیم بود
درصد و رتبه هنرهای ساختتونم میگید لطفا

hani92c

عضو جدید
خب به خاطر اینکه دانشگاه های مختلف ضرایب مختلفی دارن ممکنه ضریب دانشگاه شما به یک نزدیک بوده باشه.من اکثر کارنامه های پارسال و سالهای قبل که دیدم معدل و معدل موثر متفاوت بود.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم بهت تبریک میگم.

پ.ن: بچه هایی که قبول شدن از ته دلم تبریک میگم بهتون. امیدوارم تو اسکیسم سربلند باشین

honeybee1370

کاربر بیش فعال
ااااااااااااااااااااا ایووووووول هانی عاللللللیه مبااااااااارکه ... دوست جونم . دانشگاه تهرانی از الان مبااااااااااااااااارکههههههههههههههه :love: :love:
قرببببووونت برم عاطفه جوونم :w40: آقااااااااا من اسکیسم ضعیفه!!! استرس گرفتم :biggrin:

moomidi

عضو جدید
دوستان چرا همکار ی کمه؟؟؟
بعضیا قایمکی میان درصدارو میبینن و میرن
خوب بگین دیگه نتیجتونو
نمیخوریم که!!!

الان 23 نفر آنلاین داریم!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا