❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان و عرض تبریک انشالا راهی که توش قدم گذاشتین پر از موفقیت باشه براتون...منم این حس و حال روزای پر استرس درس خوندن و اعلام نتایج رو تجربه داشتم و توصیم به کسانی که احتمالن از جایی که قبول شدن رضایت ندارن اینکه دیگه غصه نخورن و زمان رو از دست ندن به نظرم پشت کنکور ارشد موندن اصلن تصمیم درستی نیست...چیزی که مهمه پشتکار شماس چون دوره ی ارشد خیلی کوتاس و درین دوره ی کوتاه خودتونین که باید رشد پیدا کنین فارغ از دانشگاهی که توش هستین ... انتظار کسب علم از جانب استاد نباید داشته باشین و فقط باید خودتون مطالعتون رو بیشتر کنین و در کنار کار عملی سعی کنین به لحاظ نظری قوی بشین و کتاب تخصصی بخونین ، مقاله زیاد بخونینو مقاله بنویسین ...پس یه یاعلی بگین و برین بسمت جلو...موفق باشید ;)
واقعا حق با شماس، ممنون از راهنمایی خوبتون. :w27:

atp2

عضو جدید
بچه ها تو دوستاتون اشناهاتون كسي مدرس نميخونه؟ من ميخوام اطلاعات بگيرم كسي رو ندارم ، در مورد درسا ، خوابگاه ، استادا ، اخه ميگن دانشگاش خيلي خشكه ، مثل بقيه دانشكده معماريا نيست :( كسي اطلاعي ندارد؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......ما اینترنتمون یه هفته قطع بود.......نتایج اوووووووووووووووووووومده:w10:
گل کاشتین دوس جونا:w36::w40:........به همتون تبریک میگم بچه ها:w14::w34:.....ایشالا که همیشه موفق باشین:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

وحید33

عضو جدید
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

بین الملل قزوین,روزانه:redface:
منم روزانه قزوین قبول شدم. با رتبه۱۰۷. انگار اسکیسو خراب کردم :( :( :(

فرستاده شده از HTC Desire 616 dual simِ من با Tapatalk

faezeh66

عضو جدید
منم با رتبه 1100 دانشگاه غیر انتفاعی رسام کرج قبول شدم اما نمیرم دوستان میشه یه مشورت به من بدین با توجه به این که خونه من شرق تهران و دوتا نی نی کوچولو دارم این دانشگاه بهتره برم یا آزاد تهران چون آزاد رو خیلی خوب دادم نمیدونم والا کسی از هزینه آزاد خبر داره منتظره نظرات دوستان هستم :w05::w36:

soheil18

کاربر فعال
تبریک به همه دوستان که واقعا گل کاشتن امسال😊😊
منم مدیریت پروژه غیرانتفاهی دانشگاه خاتم قبول شدم..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

وحید33

عضو جدید

منم 170 بودم و احتمالا اسکیس داااااغون :D
من بعد تهران بین المللی قزوین رو زدم. با این سوال مزخرف اسکیس معماریشون!!!
آخه یکی نیست بگه بابا ما معماری معماری خوندیم نه انرژی معماری!! بعدشم واقعا من اسکیسم انقده بد نبود که نتونم تهران رو بیارم! اصلا معلوم نیست چطوری نمره دادن. کلی وقت و هزینه کن آخرشم اینجوری زحمت آدمو به باد میدن...

فرستاده شده از HTC Desire 616 dual simِ من با Tapatalk

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم 170 بودم و احتمالا اسکیس داااااغون :D
وای 170 که خیلی عالیه واسه معماری معماری،چه عجیب

yashel

عضو جدید

سلام با کلی تاخیر....منم بازسازی شهیدبهشتی روزانه قبول شدم :smile:

همكلاسى😊

Sent from my iPhone using Tapatalk

l-lamidreza

عضو جدید
من غیرانتفاعی شمال آمل قبول شدم. رتبه تئوری 2700 درصد اسکیس 23

میشه شمام درصداتونو بگین؟ اسکیس رو خوب دادم واقعا انتظار درصد بهتری داشتم

فرزند ققنوس

عضو جدید
من بعد تهران بین المللی قزوین رو زدم. با این سوال مزخرف اسکیس معماریشون!!!
آخه یکی نیست بگه بابا ما معماری معماری خوندیم نه انرژی معماری!! بعدشم واقعا من اسکیسم انقده بد نبود که نتونم تهران رو بیارم! اصلا معلوم نیست چطوری نمره دادن. کلی وقت و هزینه کن آخرشم اینجوری زحمت آدمو به باد میدن...

سلام روزانه بین الملل امام خمینی قزوین هم خوبه مگه چه عیبی داره فوقش تهران نیست ولی انصافا دانشگاه خوبیه با اساتید عالی چند نفر از تصحیح کننده اسکیس ارشد معماری و منظر ارشد سراسری از اساتید این دانشگاه هستن که نمره به شما می دند بعد ببینید با چه ادم هایی قراره اینده روبرو بشی از قول اونها اسکیس ارشد سراسری بیشتر به سمت نقاشی کردن داره میره تا معماری پس باید دانش معماری و طراحی فنی در اسکیس دخیل شود از این به بعد
.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه یه چیزیو واسم توضیح بدین? فرض کنین تو کارناممون رتبمونو قبلا زدن 100 بعد الان تو نتایج نهایی که اومده زده رتبه داوطلب 30!! این یعنی چی? چرا یهو رتبه 100 کارنامه تو گرایشی که میخواستیم شده 30 تو نتیجه نهایی?

archisal

کاربر بیش فعال
دوستان میشه یه چیزیو واسم توضیح بدین? فرض کنین تو کارناممون رتبمونو قبلا زدن 100 بعد الان تو نتایج نهایی که اومده زده رتبه داوطلب 30!! این یعنی چی? چرا یهو رتبه 100 کارنامه تو گرایشی که میخواستیم شده 30 تو نتیجه نهایی?
برا هر دانشگاه ی رتبه دادن...و اسکیس هم حساب شده...نهایی تون تو اون دانشگاه شده 30

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا اگه کارنامم بوده 100 ولی تو فلان دانشگاه شده 30,معنیش اینه که 70 نفر تصمیم گرفتن دانشگاه دیگه ای برن?

archisal

کاربر بیش فعال
مثلا اگه کارنامم بوده 100 ولی تو فلان دانشگاه شده 30,معنیش اینه که 70 نفر تصمیم گرفتن دانشگاه دیگه ای برن?
رتبه 100 تون...رتبه کل ه...رتبه30 برای یک دانشگاهه...نفر 30 ام شدین تو اون دانشگاه از بین اون تعدادی که همون دانشگاهو انتخاب کردن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید (سال پیش) یکی از دوستانم با رتبه 170 تو انرژی معماری تو (تکمیل ظرفیت )دانشگاه پارس قبول شده یکی دیگه از دوستام (امسال) با رتبه 255 انرژی معماری ،امسال تونسته تو همین دانشگاه پارس تو همون مرحله اول قبول شه و دیگه کارش به تکمیل ظرفیت نرسیده با این که رتبش بدتر از اون دوستم بوده که سال قبل امتحان داده!!!دلیلش چی میتونه باشه?

honeybee1370

کاربر بیش فعال
دوستان برای ثبت نام، توی سایت دانشگاه شیراز نوشته ارائه اصل مدرک کارشناسی . خب من اصل مدرک رو ندارم! فقط گواهی نامه موقت پایان تحصبلات رو دارم، آیا همین گواهی موقت رو از من قبول میکنن؟ مگه دانشگاه کارشناسی اصل مدرکو میده به ما؟

atp2

عضو جدید
دوستان برای ثبت نام، توی سایت دانشگاه شیراز نوشته ارائه اصل مدرک کارشناسی . خب من اصل مدرک رو ندارم! فقط گواهی نامه موقت پایان تحصبلات رو دارم، آیا همین گواهی موقت رو از من قبول میکنن؟ مگه دانشگاه کارشناسی اصل مدرکو میده به ما؟
همون گواهي موقت فك كنم كافيه ، روزانه بودي كارشناسي ؟ اكه اره كه مدركت اصلا ازاد نشده ، بايد بخري، اگه شبانه بودي كه فك كنم بدن أصل مدرك رو ، اونو نميدونم ،
ولي همون گواهي موقت كافيه دوست جون . اصلا نيازي به أصل نداريم

honeybee1370

کاربر بیش فعال
همون گواهي موقت فك كنم كافيه ، روزانه بودي كارشناسي ؟ اكه اره كه مدركت اصلا ازاد نشده ، بايد بخري، اگه شبانه بودي كه فك كنم بدن أصل مدرك رو ، اونو نميدونم ،
ولي همون گواهي موقت كافيه دوست جون . اصلا نيازي به أصل نداريم
آره عزیزم ، روزانه بودم. آخه هی نوشته اصل مدرک کارشناسی، استرس گرفتم یهو:confused:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید (سال پیش) یکی از دوستانم با رتبه 170 تو انرژی معماری تو (تکمیل ظرفیت )دانشگاه پارس قبول شده یکی دیگه از دوستام (امسال) با رتبه 255 انرژی معماری ،امسال تونسته تو همین دانشگاه پارس تو همون مرحله اول قبول شه و دیگه کارش به تکمیل ظرفیت نرسیده با این که رتبش بدتر از اون دوستم بوده که سال قبل امتحان داده!!!دلیلش چی میتونه باشه?
احتمالا امسال رتبه های قبل ایشون پارس رو نزدن، پارسال اکثر بچه ها زدن

یعنی اون مدرک موقتی که بهمون دادن رو کپی نکن، اصل همونو ببر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا