❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza*amini

عضو جدید
میشه لطفا هر کی قبول شده درصداشم بگه چون اینجوری که فقط بگید قبول شدین فایده ای واسه بچه های سال بعد که اینجارو میخونن نداره

اخه درصد اسکیس رو اعلام نکردن فقط دانشگاه و گرایش قبولی رو اعلام کردن
من تئوریم32 بود نمیدونم اسکیس چی شده

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها یه نفر از دوستام کد رشتشو اشتباه زده، بین الملل قبول شده ، چیکار میتونه بکنه؟
قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟ توی تکمیل ظرفیت میتونه کاری انجام بده یه جای دیگه قبول بشه؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من منظر روزانه مدرس قبول شدمممممممم
كد 25684
خدايا شكرتتتتتتتتتتتتت منظرررررررررررررررررر

علم و صنعت مسکن
خداروشکر

بازسازی شهید بهشتی:redface:

رتبه 78
معماری شیراز
مشخصه که اسکیسو چیکار کردم :biggrin:

من دانشگاه رازی کرمانشاه روزانه قبول شدم...
تبریک میگم دوستای گلمممم....خیلی خوشحال شدم
منم با رتبه 112 تکنولوژی دیجیتال پارس قبول شدم...بازم خدا رو شکر از هیچی بهتره :)

معمار_90

عضو جدید
سلام
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم و امیدوارم همیشه تو راه موفقیت و پیروزی قدم بردارن.
و یک درخواستی که دارم اگه تمایل داشتن و تونستن گاها ما کنکوری های 96 رو هم راهنمایی کنن.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من با اون اسکیسی که خراب کردم در عین ناامیدی صفحه رو بتز کردم ودیدیم قبول شدممممممممممم ی ساعتع فقط دارم جیغ میزنممممم فقط خوشحالم ک نزدیک تهرانه معماری معماری غیر انتفاعی رشد سمنان
بچه ها کسی از هزینه غیر انتفاعی خبر داره؟

roya et

عضو جدید
من دانشگاه رازی کرمانشاه روزانه قبول شدم...

سلام منم دانشگاه رازی روزانه قبول شدم.البته اولین انتخابم بود.نمیدونم چی شده اسکیسم
رتبه 380
زبان49.5
فن57.7
تاریخ31
درک46.5
منظر40یا45
...خبر ندارید ثبت نام کی هست؟

astronomygirl66

عضو جدید
سلام به همه دوستان و عرض تبریک انشالا راهی که توش قدم گذاشتین پر از موفقیت باشه براتون...منم این حس و حال روزای پر استرس درس خوندن و اعلام نتایج رو تجربه داشتم و توصیم به کسانی که احتمالن از جایی که قبول شدن رضایت ندارن اینکه دیگه غصه نخورن و زمان رو از دست ندن به نظرم پشت کنکور ارشد موندن اصلن تصمیم درستی نیست...چیزی که مهمه پشتکار شماس چون دوره ی ارشد خیلی کوتاس و درین دوره ی کوتاه خودتونین که باید رشد پیدا کنین فارغ از دانشگاهی که توش هستین ... انتظار کسب علم از جانب استاد نباید داشته باشین و فقط باید خودتون مطالعتون رو بیشتر کنین و در کنار کار عملی سعی کنین به لحاظ نظری قوی بشین و کتاب تخصصی بخونین ، مقاله زیاد بخونینو مقاله بنویسین ...پس یه یاعلی بگین و برین بسمت جلو...موفق باشید ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا