⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

raneli

عضو جدید
سلام بچه ها من میخوام یه سوال ازتون بپرسم هرجا مطرح کردم جوابی نگرفتم میدونم اینجا جاش نیست

من 2 ترم دارم تا کارشناسیم تموم بشه به نظرتون واسه ارشد91 شروع کنم؟
میخوام منابع بگیرم نمیدونم واسه چه موسسه ای بهتره ؟
پارسه به من 50% تخفیف میده کتاباش بدرد میخوره؟
لطفا راهنماییم کنید
فقط در مورد بخش اول سوالت بگم که تا گرمه بخون. نذار یه سال فارغ شی بعد. حماقتی که من کردم، وقتیکه برای کنکور اصلی یه سال وای نستاده بودم اما برای ارشد موندم. آدم هوایی میشه...

s65z21

عضو جدید
خوب من هم کلی خوندم اما انگار به ما ارشد نیومده رتبه 1147 و 59 انرژی فکر کنید چه قدر بده که یه درس اونم درک با اون سووالاتشون امسال تعیین کننده بوده بچه ها که به روشنی می گن اسکیس بالای 60 /70 جبران می کنه واقعا می دونن تو اسکیس چقدر سلیقه ای و شانسی نمره می دن واین درصدها چقدر سخته البته فکر کنم من خیلی به ذوقم خورد رتبه ام رو دیدم هم بدبین شدم هم نا امید[ !!!!!!!!!!1:cry::crying2::crying2::crying2:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این پست فرستادم
((
سلام بچه ها من میخوام یه سوال ازتون بپرسم هرجا مطرح کردم جوابی نگرفتم میدونم اینجا جاش نیست

من 2 ترم دارم تا کارشناسیم تموم بشه به نظرتون واسه ارشد91 شروع کنم؟
میخوام منابع بگیرم نمیدونم واسه چه موسسه ای بهتره ؟
پارسه به من 50% تخفیف میده کتاباش بدرد میخوره؟
لطفا راهنماییم کنید))

و راهنمایی خواستم اونوقت به من pm میدن که فروش جزوات من راهنمایی خواستم آدم سود جو

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه کسی تهران یا کرجه و اولویت دانشگاه ها رو می دونه .... از نظر اعتبار دانشگاه و طرفداری و دوری و نزدیکی نسبت به تهران یا کرج اگه میشه لیستشو بذاره اینجا و یا اگه نه که بیاد یاهو مسنجر تبادل کنیم یه مقدار. ممنون میشم.

heaven

عضو
31/11 زبان عمومي وتخصصي
37/78 دروس فني ساختمان
57/78 دروس تاريخ ومباني نظري
24/56 درك عمومي معماري
63/33 درك عمومي معماري منظر
معماری 953
منظر 297

alireza dvb

عضو جدید
!!!!!!

!!!!!!

سلام بچه ها درصدام ایناست
زبان . . . . . . . .سفید
فنی . . . . . . . .50
تاریخ . . . . . . . 21/11
درک عمومی . . 53/33
منظر . . . . . . . .30
رتبه 2145 باز خوبه حالا مجاز شدم معدلم هم خیلی پایینه

سلام .... پس چرا من شدم 4979 !!!!!!!!!!!.....اینم درصدام :

زبان ..... 25
فنی.......13
تاریخ......20
درک......41
منظر.....11.

چرا اونوقت ؟؟؟!!!!!!!!!

معدلم هم 17.61 .... البته رشتم طراحی صنعتی بوده از دانشگاه آزاد ... هیچی هم نخوندم ..... اما به نظرم درصدام خیلی بهتر از اینه که 4979 بشم ... در مقایسه با این دوستمون البته ....:confused: ...نکنه رشته قبلیم و دانشگام تاثیر داشته !!!!؟؟؟؟

راستی کسی نمیدونه چند نفر کلا شرکت کردن ؟....خواهشا اگه کسی میدونه بگه ...:(

sara2323

عضو جدید
سلام بچه ها....این هم درصد های من:

زبان.....35.56
فن.......37.78
تاریخ.....22.22
درک.....63.33
منظر....65.00

معماری:421
منظر:407

architect6529

عضو جدید
سلام .... پس چرا من شدم 4979 !!!!!!!!!!!.....اینم درصدام :

زبان ..... 25
فنی.......13
تاریخ......20
درک......41
منظر.....11.

چرا اونوقت ؟؟؟!!!!!!!!!

معدلم هم 17.61 .... البته رشتم طراحی صنعتی بوده از دانشگاه آزاد ... هیچی هم نخوندم ..... اما به نظرم درصدام خیلی بهتر از اینه که 4979 بشم ... در مقایسه با این دوستمون البته ....:confused: ...نکنه رشته قبلیم و دانشگام تاثیر داشته !!!!؟؟؟؟

فکر نمیکنم رشته و دانشگاهتون تأثیر داشته. میانگین ایشون 27.55 و میانگین شما 23.91 شده

raneli

عضو جدید
سلام بچه ها....این هم درصد های من:

زبان.....35.56
فن.......37.78
تاریخ.....22.22
درک.....63.33
منظر....65.00

معماری:421
منظر:407
میانگین شما 43.99 میشه اما میانگین من 44.49 بوده و رتبم شده 470!!!!! معدل من موثر نبوده. واسه شما تاثیر داشته که بهتر شده؟ یا عامل دیگه ای هم هست؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا می گم جایی نیس اعتراض بدیم اگه نسبت به یکی از درصدا اعتراضی داشتیم؟یا همینه که هس!!

alireza dvb

عضو جدید
فکر نمیکنم رشته و دانشگاهتون تأثیر داشته. میانگین ایشون 27.55 و میانگین شما 23.91 شده

ممنون از توجهت ;) ....منم خودم میانگینو حساب کردم ....

اما ما 3.7 درصد با هم اختلاف داریم ...معدلم هم که خوبه.....تازه معمولا سفید دادن یه درس خیلی میتومه تاثیر منفی داشته باشه...اما رتبه من کجا و رتبه ایشون کجا .... نزدیک به 3000 نفر اختلاف!!!!!..... این فقط در صورتی توجیه داره که بالغ بر 60000 نفر شرکت کرده باشن تو معماری !!!!
اگه کسی میتونست بفهمه چند نفر شرکت کردن خیلی خوب میشد:redface:

اگه یکی از پیشکسوت ها یا بچه هایی که زیاد آموزشگاه و مشاوره رفتن بیان منو روشن کنن ممنونشون میشم ... میخام درس عبرتی بشه برای سال دیگم ..و شاید کمکی به بقیه مجاز نشده ها:smile:

solar flare

مدیر بازنشسته
من رشته ام زمین شناسیه
پترولوژی شدم 720
اقتصادی شدم 428
البته اقتصادی پیام نور شدم 177

beni belazi

کاربر بیش فعال
من که کلا مجاز نشدم. ولی درصدامو میزارم که ببینین آخر سربه هوا درس خوندن و یه روز بی خیال اینترنت و تلویزیون نشدن چیه!! :( (حالا دیگه نه معدنچی های شیلی نه تونس و نه میدان التحریر مهم نیست من موندم و این درصدا)
این درصدا
زبان..........................26.66
دروس فنی.................14.44
تاریخ.........................25.56
در معماری......................35
درک منظر..................38.33
معدل.............16.17 آزاد
رتبه معماری....4368
رتبه منظر.....3441

memars

عضو جدید
چرا اصفهانی ها که رتبشون خوب شده نمی گن چی خوندن یا چه جوری خوندن نکنه اینکه میگن اصفهانی ها خسیسن راسته؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
ممنون از توجهت ;) ....منم خودم میانگینو حساب کردم ....

اما ما 3.7 درصد با هم اختلاف داریم ...معدلم هم که خوبه.....تازه معمولا سفید دادن یه درس خیلی میتومه تاثیر منفی داشته باشه...اما رتبه من کجا و رتبه ایشون کجا .... نزدیک به 3000 نفر اختلاف!!!!!..... این فقط در صورتی توجیه داره که بالغ بر 60000 نفر شرکت کرده باشن تو معماری !!!!
اگه کسی میتونست بفهمه چند نفر شرکت کردن خیلی خوب میشد:redface:

اگه یکی از پیشکسوت ها یا بچه هایی که زیاد آموزشگاه و مشاوره رفتن بیان منو روشن کنن ممنونشون میشم ... میخام درس عبرتی بشه برای سال دیگم ..و شاید کمکی به بقیه مجاز نشده ها:smile:

درسته که این دوستمون یه درسو سفید گذاشته ولی دو درس با ضریب 3 رو 50 زده. من میانگینشون حساب کردم 36.66 شد که 10.22 از من که رتبم 4368 شده بیشتره. منم از شما 2.56 درصد بیشترم این شده که رتبه شما 600 تا بیشتر شده. منم با همون نسبت از ایشون عقب افتادم یه جورایی به طور میانگین هر یه درصد 200 رتبه اختلاف شده.

alireza dvb

عضو جدید
درسته که این دوستمون یه درسو سفید گذاشته ولی دو درس با ضریب 3 رو 50 زده. من میانگینشون حساب کردم 36.66 شد که 10.22 از من که رتبم 4368 شده بیشتره. منم از شما 2.56 درصد بیشترم این شده که رتبه شما 600 تا بیشتر شده. منم با همون نسبت از ایشون عقب افتادم یه جورایی به طور میانگین هر یه درصد 200 رتبه اختلاف شده.

میانگینشو اشتباه حساب کردی ... میانگینش میشه 27.55 ....که با شما فقط 1.5 درصد فاصله داره حدودا...ولی 2200 نفر بینتون هستن ..... و همینه که برام عجیبه :redface:

اگر دقت کنی میانگین من 27 در صد نیست و33/33 درصد هست یعنی ده درصد دوستمون فکر کنم توی محاسبات یک مقدار اشتباه محاسبه کردن به تعداد سوالات و ضریب درسا هم توجه کنین این اختلاف یعنی خیلی تازه فقط زبانم صفر شده بقیه درسا اختلاف خیلی زیادی دارن

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رشته ام زمین شناسیه
پترولوژی شدم 720
اقتصادی شدم 428
البته اقتصادی پیام نور شدم 177
عزیزززززززززززززززززززززززززززززم. عاشقتم.
.
خدایی حرکت حرکت جالبی بود ... وسط این همه معماری ....:w18:

آخرین ویرایش:

alireza dvb

عضو جدید
اگر دقت کنی میانگین من 27 در صد نیست و33/33 درصد هست یعنی ده درصد دوستمون فکر کنم توی محاسبات یک مقدار اشتباه محاسبه کردن به تعداد سوالات و ضریب درسا هم توجه کنین این اختلاف یعنی خیلی تازه فقط زبانم صفر شده بقیه درسا اختلاف خیلی زیادی دارن

تعداد سوال ربطی به محاسبه میانگین نداره ...... :

0*2 + 50*3 +11.21*2 +33.53*3 +30*1

که میشه 303.01..... که اگه تقسیم بر 11 کنیم میشه 27.54 ...... درسته؟ ...پس 33/33 نمیشه:redface:
با همین روش میانگین من میشه 24 تقریبا ...... اما نزدیک به 3000 نفر با شما اختلاف رتبه دارم
اگه ممکنه رتبتو بدون سهمیه هم بگو ... ممنون .... چون رتبه اکثر بچه ها بعد از اعمال سهمیه زیاد فرقی نکرده

آخرین ویرایش:

rezvan66

عضو جدید
زبان 10
فن 30
درک 31
منظر 60
تاریخ 30
غیر مجاز بچه ها به نظرتون سال دیگه سراسری امتحان بدم یا آزاد چون نتیجه 5-6 ماه من این شد چیکار کنم؟؟؟؟

ببخشید که چند ساعت ناراحت شدید
حالا فهمیدم مشکل از کجاست فکر کنم نمره هام توی سایت چپه افتاده حالا به حروف مینویسم تا این مشکل و سو تفاهم پیش نیاد
زبان سفید
فنی پنجاه درصد
تاریخ و مبانی نظری بیست و یک و یازده درصد
درک عمومی پنجاه و سه و سی و سه درصد
درک منظر هم سی درصد
البته اینا تو کامپیوتر خودم درست دیده میشن اگر تازه اگر تعداد سوالا مطرح نباشن نمره ام بالاتر هم میره حالا نمیدونم تعداد سوالات اعمال میشه یا نه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا