⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ببخشین میدونم اسپم میشه ولی اون فرم معدل چی باید بزنیم 0-4؟؟؟
سلام.قبلا معدل بر اساس 0 تا 4 بوده و چند سالی میشه که بر اساس 0 تا 20 شده.البته فکر کنم تحصیلات حوزوی هم 0 تا 4
پس کاریش نداشته باشین

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها... برنامه ی دیروزمو که کامل انجام ندادم:thumbsdown: تنظیم شرایط و عناصر نخوندم... 4.5 ساعت درس خوندم و 2 ساعت اسکیس
ببینیم امروز چی مبشه
اشکالی ندارد:razz:..این حقیر نیز پنجشنبه به یه مسافرت اجباری رفتندی، از آن دسته مسافرتهای اجباری که با شکنجه آدمی را به رفتن وادار می کندندی و رفتن به ز نرفتن! که اگر خدای ناکرده ماندندی روزگار بر چشمان آدمی تیره و تار گشتندنی چونان جهنم!...دی شامگاه رسیدندی و خسته و کوفته بودندی و در آنجا تنها توانستندی 3 ساعت درس خواندندی....!!!:cry:
پ.ن: امروز بهتر می خونم;)

*green*

عضو جدید
سلام دوستای خوبم. من هم امروز ثبت نام کردم برای کنکور سراسری و از این به بعد همراه شما هستم. امیدوارم من رو هم تو جمع خوب و پرانرژیتون بپذیرید.
من امسال کنکور آزاد دادم فقط و تهران جنوب قبول شدم اما به دلایلی نرفتم. کمی تجربه دارم از کنکور و خوشحال میشم تجربه هامو در اختیارتون بذارم و از تجربه های خوب شما هم استفاده کنم.
هنوز مطالب این تاپیک رو نخوندم. ایشالا از اول شروع میکنم به خوندن. اما ممنون میشم اگه یه خلاصه از روند خوندنتون و منابع پیشنهادیتون به من هم بگید.
راستی اسکیس قراره کی باشه امتحانش؟ میخوام بدونم بعد از امتحان تئوری چقدر برای اسکیس وقت دارم. که ببینم آیا از الان باید تمرین کنم یا میتونم بذارمش برای بعد از امتحان تئوری و اون موقع جمعش کنم.
پیشاپیش ممنونم از همه تون و برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم ;):gol:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم. من هم امروز ثبت نام کردم برای کنکور سراسری و از این به بعد همراه شما هستم. امیدوارم من رو هم تو جمع خوب و پرانرژیتون بپذیرید.
من امسال کنکور آزاد دادم فقط و تهران جنوب قبول شدم اما به دلایلی نرفتم. کمی تجربه دارم از کنکور و خوشحال میشم تجربه هامو در اختیارتون بذارم و از تجربه های خوب شما هم استفاده کنم.
هنوز مطالب این تاپیک رو نخوندم. ایشالا از اول شروع میکنم به خوندن. اما ممنون میشم اگه یه خلاصه از روند خوندنتون و منابع پیشنهادیتون به من هم بگید.
راستی اسکیس قراره کی باشه امتحانش؟ میخوام بدونم بعد از امتحان تئوری چقدر برای اسکیس وقت دارم. که ببینم آیا از الان باید تمرین کنم یا میتونم بذارمش برای بعد از امتحان تئوری و اون موقع جمعش کنم.
پیشاپیش ممنونم از همه تون و برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم ;):gol:

سلام عزیزم خوش امدی انشاا... امسال جز برترینا بشی زمان ازمون عملی بعد از ماه رمضانه.احتمالا میشه 17یا18تیر ماه یعنی اولین پنج شنبه جمعه بعداز ماه رمضان

atp2

عضو جدید
سلام سلام صدتا سلام
دیروز معماری ایرانی رو نخوندم امروز میخونم ، زبان رو کم خوندم ، امروز باید درس ده رو تموم کنم خدایییییییییا دوروزه قراره تموم شه اا :( و اینکه غرب مسعودم باید بخونم ، 2 فصل : )
دوست عزیز جدیدمون هم خوش اومدی من برنامم رو چند صفحه پیش در کمک به یکی از دوستای جدیدمون نوشتم حدود شاید یه هفته پیش، خیلی طولانی براش شرح دادم ، از همین صفحه با عقب کم کم بخونی کلا دستت میاد چجوریه وضعیت دوست عزیز : ) موفق باشی ایشالا
شماره پست 1413# بود

*green*

عضو جدید
سلام عزیزم خوش امدی انشاا... امسال جز برترینا بشی زمان ازمون عملی بعد از ماه رمضانه.احتمالا میشه 17یا18تیر ماه یعنی اولین پنج شنبه جمعه بعداز ماه رمضان
یعنی دو ماه وقت دارم. خیییلی خیلی ممنونم عزیزم.:gol: من هم آرزوی بهترین ها رو برای شما و دیگر دوستای خوب و درسخون تاپیک دارم.
سلام سلام صدتا سلام
دیروز معماری ایرانی رو نخوندم امروز میخونم ، زبان رو کم خوندم ، امروز باید درس ده رو تموم کنم خدایییییییییا دوروزه قراره تموم شه اا :( و اینکه غرب مسعودم باید بخونم ، 2 فصل : )
دوست عزیز جدیدمون هم خوش اومدی من برنامم رو چند صفحه پیش در کمک به یکی از دوستای جدیدمون نوشتم حدود شاید یه هفته پیش، خیلی طولانی براش شرح دادم ، از همین صفحه با عقب کم کم بخونی کلا دستت میاد چجوریه وضعیت دوست عزیز : ) موفق باشی ایشالا
خیلی ممنونم دوست خوبم. حتماً میخونم :) موفق باشین.

سورا مفخر

عضو جدید
بچه ها سایت سنجش چه شلوغه می خوام ثبت نام کنم واقعا شلوغه وای خدایا منو نمی دونم چرا الان دقیقه نود شدم

سورا مفخر

عضو جدید
خدا رو شکر ثبت نام کردم هم معماری هم هنرهای و ساخت ببینیم چه کار می کنیم . دوستان تا الان من دو ساعت تاریخ معماری ایران خوندم - سیستم ساختمانی طباطبایی و سروش نیا مبحث بارگزاری - سرمایش غیر فعال قیابکلو رو یک دور کردم امشب باید دور دوم تموم بشه اگه نشه حقی ندارم بخوابم . زبان هم تست های زبان سال 90 هنرهای و ساخت فعلا تا الان کلا امشب باید کتاب سرمایش غیر فعال قیابکلو رو تمام کنم و دو قسمت از فیلم های پرسپکتیو استاد ایرانشاهی رو ببینم .

یه معمار

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز
منم با اجازه به جمعتون ملحق میشم
منم امروز ثبت نام کردم
میدونم یکم دیره ! پنج ماه مونده به کنکور ! ولی میخوام تمام تلاشمو به کار بگیرم ! وضع و اوضامم اصلا جالب نیست! اسکیسم خیلی ضعیفه ! و حتی نمیدونم از کجا شروع کنم و چه منابعی رو بخونم! ولی خب به لطف بی نهایت خدا بسی امیدوارم :love:

atp2

عضو جدید
سلام : ((((( وای دارم میپوکم ، خیلللللللی زیاده معماری ایرانی :/
دقیقا سورا جون منم تا برنامه امشبم تموم نشه حق خوابیدن ندارم :/ گل گفتی
دوست عزیز یه معمار گرامی ، خوش اومدی ما دارم میخونیم تو هم به امید خدا شروع کن ، حتما موفق میشی ، این تاپیکو بخونی دستت میاد چیکار کنی ، بچه هد اکثرا برنامشونو نوشتن و گفتن یه چرخ بزن تو تاپیک متوجه میشی چیکار باید بکنی موفق باشی : )

So-Me91

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال...این طرحی که در مورد پذیرش کترشناسی ارشد دیروز تو مجلس تصویب شده جریانش چیه؟امسال اجراش میکنن یا نه؟

atp2

عضو جدید
سلام بچه ها
دارم مبانی سازه میخونم خسته شدم اومدم گزارش بدم
بعدشم باید باغ روحانی بخونم و زبان درس 11
بچه ها آزادم شرکت میکنین؟ خیلی گروووووونه : ( ثبت نامش هفتاااااااااد هزار تومنه من شنیدم : ( من 70 تومن سراسری هم اسم نوشتم ، الان میشه 140 تومن ، من فوق لیسانس بگیرم 140 تومن کار میکنم پول ثبت نامم جبران شه ؟ : ))))))))))))))) خرج تحصیل به کنار : )))))
گزارشیا امروز غیر فعال شدینا :| بیاین ببینم >: [ بیاین دور هم یه خجالتی بکشم درس بخونم : ) الان دوروزه ساعت 5 تازه شروع میکنم درس خوندن :/ واقعا شرمندم : :)w09::w45:

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان گلم ،.atp 2 عزیز من فقط دولتی شرکت کردم جمعا شد 60 هزار تومان با دانشگاه هم تماس گرفتم برای سهمیه استعداد درخشان که استفاده نکرده بودم گفتن که سهمیه به من تعلق می گیره از خوشحالی زیاد پای گوشی به اون اقای پشت خط گفتم فدات بشم عاشقتم طرف یک لحظه مکث کرد گفت خانوم با من بودی گفتم ببخشید ذوق زده شدم نشنیده بگیرید . فقط باید الان یک خورده تلاش کنم تا رتبه خوب بیارم و با اون سهمیه که دارم بتونم انتخاب اولم قبول بشم . خدایا شکرت واسه همه چیز .... گزارش کار من امروز یک ساعت و نیم فیزیک 1 قیابکلو - جزوه منظر کوثر محمود نژاد دور سوم - تست زبان هنرهای و ساخت سال 91- جزوه سروش نیا و طباطبایی و سعیدی پور بحث ساختمان بلند کلا همه مطالبا شبیه هم بود خیلی وقت نبرد نمونه موردی هاساختمان بلند موند برای فردا - دو قسمت از فیلم های پرسپکتیو - دوساعت دیگه بایدشرق تا غرب کامل نیا و عناصر و جزئیات خرسند بحث درزهای اجرایی رو بخونم برای امروز بسه. موفق باشید همه دوستان .

atp2

عضو جدید
سلام دوستان گلم ،.atp 2 عزیز من فقط دولتی شرکت کردم جمعا شد 60 هزار تومان با دانشگاه هم تماس گرفتم برای سهمیه استعداد درخشان که استفاده نکرده بودم گفتن که سهمیه به من تعلق می گیره از خوشحالی زیاد پای گوشی به اون اقای پشت خط گفتم فدات بشم عاشقتم طرف یک لحظه مکث کرد گفت خانوم با  یک خورده تلاش کنم تا رتبه خوب بیارم و با اون سهمیه که دارم بتونم انتخاب اولم قبول بشم . خدایا شکرت واسه همه چیز .... گزارش کار من امروز یک ساعت و نیم فیزیک 1 قیابکلو - جزوه منظر کوثر محمود نژاد دور سوم - تست زبان هنرهای و ساخت سال 91- جزوه سروش نیا و طباطبایی و سعیدی پور بحث ساختمان بلند کلا همه مطالبا شبیه هم بود خیلی وقت نبرد نمونه موردی هاساختمان بلند موند برای فردا - دو قسمت از فیلم های پرسپکتیو - دوساعت دیگه بایدشرق تا غرب کامل نیا و عناصر و جزئیات خرسند بحث درزهای اجرایی رو بخونم برای امروز بسه. موفق باشید همه دوستان .

وااااای : ))))))))) از این سوتیا طبیعیه : ))))) خوشبحالت سورا جون : ) درس بخون خیلی زیاد ، سهمیه رتبه رو تقریبا میگن یک سوم میکنه ، یه اسکیس متوسطم بدی اگه رتبت خوب شه حتما حتما حتمادانشگاهی که میخوای قبولی :-* بعد یه سوال الان رتبه اول امسال دانشگاه بهشتی چی میشه؟ مگه فقط یه نفر هر سال نمیتونه اسمشو دانشگاه بفرسته واسه سنجش؟ البته چون تو قبلا استفاده نکردی میشه ظرفیت استعدادشونو زیاد میکنن ، خووووووووووشبحااااااااااااااااااالت .
سست نشیا ، به این فک کن که لحظه آخر خدای نکرده بگن نمیشه ، پس همچنان همینجوری بخون ، :-* :-*
ایشالا هممون امسال جا و رشته ای که میخوایم قبولیم : )

سورا مفخر

عضو جدید
atp جان اون یک نفر بدون ازمون پذیرش میشه ولی برای من 50 درصد سهمیه خورد 50 درصد آزمون که خودمو توی آزمون نشون بدم شاید به این سهمیه هم لازم نباشه ولی قطعی شد هفته بعد باید برم تهران واسه کارهای همین سهمیه به قول بعضی ها هنوز که تنور داغه باید نون رو چسبوند . نه من سعی و تلاشمو می کنم حالا بخونم خسته نشم وسط راه چون تا الان خیلی چیزها یاد گرفتم که حتی توی دانشگاه هم در مورد بعضی از مطالب کارنشد مثل سیستم ساختمانی به جاش پزوهش و روش تحقیق کارشد تا جایی که توان نموند واسمون . بازم خدا رو شکر می کنم .
honeybee1370 عزیز جان من صبح ها یک خورده زود پا میشم درس می خونم بعد میرم سر کار کلا سر صبح سرعت یادگیری خیلی خوبه و 1/3 مباحث برناممو صبح زود مرور می کنم درس های اسان رو می زارم برای بعد از اینکه از سر کار میام انگیزه باشه برم بخونم . سخت بگیرید این 5 ماه رو خیلی خوبه .

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام خوشحال شدم خانوم مفخر ،آفرین من مشهد هستم الان هر وقت خواستین رفتنی بشی تهران به من هم خبر بدید با هم بریم من هفته بعدباید برم اراک . بچه ها نا امید نشید اگه سرعت درس خوندنتون پایینه هدف این نیست روزهایی که انگیزه درس خوندن کمه معجزه کنیم . یادم میاد رتبه 3 تکنولوژی از دوستانم بودن که با هم درس می خوندیم روزهایی بود که ساعت مطالعش به سه ساعت هم نمیرسید ولی اون سه ساعت واقعا مفید بود و مهم کیفیت است که چی می خونی .

samranegon

عضو جدید
سلام دوستان
منم امسال شرکت میکنم امیدوارم موفق باشید ، نمیدونم تا الان چیکار کردید یا برنامه چیه اما معلومه که با انرژی که دارید رتبه های خوبی رو اخر کار میبینیم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.
من که دیروز به سلامتی یه مقداری پوکیدم و نشد بخونم .
امروز هم فقط تونستم از معماری بخونم .
لغت های زبان + گشتاور +سازه های کششی ( بدون نمونه هاش البته ) + معماری ایرانی دو فصل + معماری مدرن
من کلا باید یه دور درس رو مروری بخونم و بعد یه دور نت برداری کنم . واسه همین فکر کنم این برنامه تمدید شه.

ایشالا فردا کم کاری امروز هم جبران شه.
موفق باشیم همگی
پ.ن : من هنوز هم ثبت نام نکردم :دی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا:gol:....دوستان جدید الورود خوش اومدین
......بچه ها من در حال حاضر برا تاسیسات مکانیکی و الکتریکی جزوه های باشگاه رو می خونم. کتاب ندارم. دوستانی که جزوه ها رو کامل کردن دستشون درد نکنه، خیلی زحمت کشیدن ولی متاسفانه بعضی از قسمتای جزوه به نظرم گنگ میاد و چون بعضی جاها علامت های دستوری درست قرار نگرفتن خوندن و درک کردن مطلب واقعا سخت میشه، حالا من که اینجوریم شما رو نمیدونم. به نظرتون خرید کتاب فیزیک ساختمان 1 و 3 منطقیه؟ فیزیک 3 که فک کنم 400 صفحه س، حالا قیمتشون به کنار:cry:

keyvan2006

عضو جدید
سلام به همه دوستان
صفحه 6 دفترچه دانشگاه رو خوندین من که خوندم شوکه شدم
معنی نوشتش اینه :هر کسی حتی یه بار قبلا دانشگاه روزانه بوده الان هم اگه رتبه اول هم بشه بخواد دانشگاه روزانه بره باید شهریه شبانه پرداخت کنه

تذكر مهم: بر اساس بخشنامه شماره معاون محترم آموزشي وزارت علوم تحقيقات و فناوري با توجه به محدود بودن امكانات

دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و نيز ضرورت توزيع عادلانه امكانات مذكور بين متقاضيان، هر يك از داوطلبان ورود به آموز ش

عالي در هر يك از مقاطع تحصيلي تنها براي يك بار مي توانند از امكانات دولتي استفاده نمايند

. لذا پذيرفته شدن براي بار دوم در دوره هاي

روزانه مستلزم پرداخت شهريه معادل دوره شبانه خواهد بود

.

سورا مفخر

عضو جدید
عزیزم فیزیک 1 خلاصش داخل لیست جزوات هست مال مرکز من خودم کنار اون جزوه کتابشم می خونم کلا همون جزوه مکفی است برای ازمون . این جزوات تاسیسات الکتریکی و مکانیکی تایپ شده هست یا نه دستی داخل باشگاست که گفتی گلم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سورا مفخر

عضو جدید
سلام به همه دوستان
معنی نوشتش اینه :هر کسی حتی یه بار قبلا دانشگاه روزانه بوده الان هم اگه رتبه اول هم بشه بخواد دانشگاه روزانه بره باید شهریه شبانه پرداخت کنه

تذكر مهم: بر اساس بخشنامه شماره معاون محترم آموزشي وزارت علوم تحقيقات و فناوري با توجه به محدود بودن امكانات

دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و نيز ضرورت توزيع عادلانه امكانات مذكور بين متقاضيان، هر يك از داوطلبان ورود به آموز ش

عالي در هر يك از مقاطع تحصيلي تنها براي يك بار مي توانند از امكانات دولتي استفاده نمايند

.

عزیزم به این حواشی ها زیاد توجه نکن درست رو بخون اینجا ایران است شب بخواب صبح پاشو قانون عوض شده من تجربه دارم که میگم

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

.

سلام :)
طبیعیه خب و چیز جدیدی نیست
توجه کنید گفته تو هر مقطع تحصیلی
یعنی اگه ی بار ارشد روزانه خوندی بار دوم ک بخوای ارشد روزانه بخونی نمیشه دیگه باید پولشو بدی😆
ولی اگه کارشناسی روزانه بودی میتونی ارشد روزانه هم بخونی

وضعیت
موضوع بسته شده است.