⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه این دو تا سوال رو جواب بدید با توضیح اخه شک دارم حسابی به جواب سوال . مشاهده پیوست 254157مشاهده پیوست 254156
سوال 1: این تصویر وحدت در عین کثرته!!! تنوع فرم ها و تاکید در یک تقطه ی مرکزی که شکل رو از ناهنجاری و پراکندگی دور می کنه!!!
سوال 2: هر چی دور تر از سر کلنگ رو بگیریم گشتاور بیشتری ایجاد کردیم!!! منتهی اگه از سر کلنگ نسبت به دستمون در انتهای دسته گشتاور بگیریم، گشتاور بزرگی میشه که شاید هر دستی قادر به تحملش نباشه!!! پس یه بازه از انتها تا نیمه های دسته مناسب ترین جا برای نگه داشتنشه!!! که هر کس با توجه به قدرت دستش دور ترین جا رو از سر کلنگ انتخاب می کنه!!! (این جواب برای زمانی که از 2 دست استفاده می کنیم هم صادقه)
(این نظر منه البته)

آخرین ویرایش:

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام به همه ابجی ها و داداشای گلم ، انشالله که همه خوب و سالم هستید و درستون رو می خونید این عکس اواتار جدیدمه اقای اصغر سگ سبیل از قزوین من که حسابی از جذابیتش خوشم اومده انشالله شما هم جذابیتتون مثل ایشون باشه :D

Norman -Foster

عضو جدید
ثبت نام ازمون 95 ارشد معماری

ثبت نام ازمون 95 ارشد معماری

جای این موضوع خالی بود برای پرسش و رفع اشکال

Norman -Foster

عضو جدید
دوستان من شهریور94 کارشناسیم تموم شده ، وضعیت بردگی ازمونم کدوم یکی میشه؟؟

كد 5) مشمولان داراي برگ آماده به خدمت بدون غيبت، كه زمان پذيرش و ثبت نام آنان در دانشگاه قبل از تاريخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.
تبصره: افرادي كه تاريخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولي يا پذيرش در دانشگاه مي باشد، در صورت عدم تمديد موعد اعزام، لازم است در تاريخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. اين افراد در صورت قبولي در دانشگاه و دارا بودن ساير شرايط و ضوابط، جهت ادامه تحصيل از خدمت ترخيص خواهند شد. در غير اينصورت غايب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصيل نخواهند بود.

كد 7) فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي فارغ التحصيل شده و از تاريخ فراغت از تحصيل آنها تا زمان پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد، بيش از يك سال سپري نشده باشد.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ابجی ها و داداشای گلم ، انشالله که همه خوب و سالم هستید و درستون رو می خونید این عکس اواتار جدیدمه اقای اصغر سگ سبیل از قزوین من که حسابی از جذابیتش خوشم اومده انشالله شما هم جذابیتتون مثل ایشون باشه :D
لطفا این چرت و پرت ها رو تو تاپیک های زنگ تفریح بذارید :razz:

• Like
واکنش ها: atp2

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اینا اقای ایرانشاهی گذاشتن واسه سوال درمورد علمی کاربردی بودن و ناپیوسته بودن کارشناسیای معماری
سلام یه مطلب بسیار مهم که سوال خیلی از شما بود و من برای اطمینان با دکتر سعیدی پور هم مشورت کردم.

خیلی از شما ها ناپیوسته لیسانس معماری گرفتید و اسم لیسانستون علمی کاربردی معماری یا... هست.

شما باید اسم رشتتون رو از بین سه گزینه ای که میشه " ناپیوسته تکنولوژی " بزنید چون اگر گزینه "سایر" رو بزنید رو معدل موثرتون تاثیر داره و فرض میکنه معماری نخوندید.

اگر هم سایر زدید بعدا تو تصحیح میشه درستش کرد. موقعی که کارت ورود به جلسه میدن تصحیح هم میزارن.

لطفا این رو به دوستاتونم بفرستید چون خیلی ها اشتباه کردن.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اینا اقای ایرانشاهی گذاشتن واسه سوال درمورد علمی کاربردی بودن و ناپیوسته بودن کارشناسیای معماری
سلام یه مطلب بسیار مهم که سوال خیلی از شما بود و من برای اطمینان با دکتر سعیدی پور هم مشورت کردم.

خیلی از شما ها ناپیوسته لیسانس معماری گرفتید و اسم لیسانستون علمی کاربردی معماری یا... هست.

شما باید اسم رشتتون رو از بین سه گزینه ای که میشه " ناپیوسته تکنولوژی " بزنید چون اگر گزینه "سایر" رو بزنید رو معدل موثرتون تاثیر داره و فرض میکنه معماری نخوندید.

اگر هم سایر زدید بعدا تو تصحیح میشه درستش کرد. موقعی که کارت ورود به جلسه میدن تصحیح هم میزارن.

لطفا این رو به دوستاتونم بفرستید چون خیلی ها اشتباه کردن.
شما میدونید چه فرقی تو معدل موثر داره؟؟ یعنی اگه رشته غیر معماری باشیم تاثیر معدل کمتر میشه؟؟ کارشناسی پیوسته و نا پیوسته ضریب معدلش فرق داره؟؟
یعنی پیوسته که 4 ساله با ناپیوسته که 2 ساله مثل هم اعمال میشن؟؟ چون تو فرم ثبت نام که معدل کاردانی نخواسته بود از ناپیوسته ها

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میدونید چه فرقی تو معدل موثر داره؟؟ یعنی اگه رشته غیر معماری باشیم تاثیر معدل کمتر میشه؟؟ کارشناسی پیوسته و نا پیوسته ضریب معدلش فرق داره؟؟
یعنی پیوسته که 4 ساله با ناپیوسته که 2 ساله مثل هم اعمال میشن؟؟ چون تو فرم ثبت نام که معدل کاردانی نخواسته بود از ناپیوسته ها
چرا گلم، معدل کاردانی و کارشناسی هردوتاشو خواسته بود

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا عزیزم اگر بزنی کارشناسی ناپیوسته عنوان مدرکتو مطمئنن میپرسه و تا معدل کاردانیتو نزنی نهایی نمیشه چون از فیلدهای ضروریه. معدل موثر میانگین دوتا معدله و ضریب کاردانی و کارشناسی یکیه چون من پارسال معدل موثرمو که توی کارتم زده بود میانگین دوتا معدل بود و ضریب نداشت.اگر ازتون پرسیده نشده معدل کاردانیتونو پس حتما کارشناسی پیوسته زدید
واینکه یه رشته دیگه باشید نمیدونم معدل تاثیر داره یانه چون توی کنکور کارشناسی اگر رشته امتحانی با رشته دیپلمتون متفاوت باشه معدل تاثیری نداره اما ارشدو نمیدونم

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عزیزم اگر بزنی کارشناسی ناپیوسته عنوان مدرکتو مطمئنن میپرسه و تا معدل کاردانیتو نزنی نهایی نمیشه چون از فیلدهای ضروریه. معدل موثر میانگین دوتا معدله و ضریب کاردانی و کارشناسی یکیه چون من پارسال معدل موثرمو که توی کارتم زده بود میانگین دوتا معدل بود و ضریب نداشت.اگر ازتون پرسیده نشده معدل کاردانیتونو پس حتما کارشناسی پیوسته زدید
واینکه یه رشته دیگه باشید نمیدونم معدل تاثیر داره یانه چون توی کنکور کارشناسی اگر رشته امتحانی با رشته دیپلمتون متفاوت باشه معدل تاثیری نداره اما ارشدو نمیدونم
من الان دوباره نگاه کردم,کارشناسی ناپیوسته زدم معدل کاردانی هم خواست اما ضروری نبود (کنارش ستاره نداشت)

سورا مفخر

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز و atp2 ، خوشحالم جزوه رو پیدا کردی ، بچه ها من الان حرم آقا امام رضا هستم دارم به زائرهای اقا خدمت رسانی می کنم واسه همه شما از آقا امام رضا سلامتی و عاقبت بخیری رو طلب کردم انشالله که امسال به لطف آقا امام رضا همه به خواسته و نتیجه تلاشمون برسیم من که سه روز شبانه روزی اینجاباید خدمت کنم دیگه خونه نمیرم خوشحالم که این لیاقت رو دارم که خدمتگذار زائر آقا باشم واقعا این چند شب آغوش اقا به روی غریب نوازی باز شده حسابی گفتم از اینجا تا مشهد چقدر راه است ؟گفت آنقدر که بگویی

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز و atp2 ، خوشحالم جزوه رو پیدا کردی ، بچه ها من الان حرم آقا امام رضا هستم دارم به زائرهای اقا خدمت رسانی می کنم واسه همه شما از آقا امام رضا سلامتی و عاقبت بخیری رو طلب کردم انشالله که امسال به لطف آقا امام رضا همه به خواسته و نتیجه تلاشمون برسیم من که سه روز شبانه روزی اینجاباید خدمت کنم دیگه خونه نمیرم خوشحالم که این لیاقت رو دارم که خدمتگذار زائر آقا باشم واقعا این چند شب آغوش اقا به روی غریب نوازی باز شده حسابی گفتم از اینجا تا مشهد چقدر راه است ؟گفت آنقدر که بگویی

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
:cry:...سورا جون التماس دعا:gol:....لطفا اگه میشه برا هممون دعا کن. من تا حالا حرم امام رضا نرفتم، دعا کن یه روزی بتونم برم اونجا:crying2:

سورا مفخر

عضو جدید
:cry:...سورا جون التماس دعا:gol:....لطفا اگه میشه برا هممون دعا کن. من تا حالا حرم امام رضا نرفتم، دعا کن یه روزی بتونم برم اونجا:crying2:

سلام عزیزم واقعا متنی که نوشتی یک حالی بهم دست داد واقعا نمی دونم چی بگم حسمو ، رفتم پای پنجره فولاد برای همه شما دعا کردم که آقا امام رضا خودش شما رو طلب کنه بیایید زیارتش هر چه زودتر، ای امام خوبان، ای غریب خراسان ،ای ضامن اهو به حق خانوم بی بی فاطمه زهرا هر کس آرزوی زیارت تو رو داره زوتر چشمش رو به نور گنبد طلا ت منور کن و به تبرکی از سقاخانه اسماعیل طلات جرعه آبی به نیت روشنی و شفای قلب هدیه توشه راهش کن . بچه ها واقعا از ته دل برای همتون دعا کردم که انشالله سال بعد با نتیجه خوب و درخشان خودتون بیایید پابوس اقا برای سجده شکر .

khunkhah

عضو
سلام و خسته نباشید به همههههههههههههههههه:gol::gol:
1فصل از دکتر زارعی +مرور 3فصل گذشته+مانا قابوسی
1فصل از کتاب بانی مسعود
ادامه زبان 504
درس سوم سینا سریفی +تحلیل تست های فصلای گذشته
مبحث خاک سروش نیا

zohre0011

عضو جدید
سلام و خدا قوت به همگی
دوستان کسی جزوه بتن و سیمان دکتر سعیدی پور داره ؟ اگر نه واسه مصالح ساختمانی چی بخونم .ممنون میشم کمکم کنید

monaa1993

عضو جدید
سلام به همگی خوبیییییییین؟؟؟؟
من این هفته 3 فصل فناوری نویین خوندم با کتاب پوسته که یکم مونده که باید امشب تموم کنم
قسمت غرب امیر بانی مسعودکامل و 6 فصل معماری جهان
زبانم مرور سری عمران و تافل درس 6
برنامه این هفتمو کامل انجام ندادم!!! زیر ابی زیاد رفتم:mad: که امیدوارم که تو هفته جدید دیگه از این زیرابیییاااا نرم.

چقدر خوبه تعداد بچه هایی که از خوندهای خودشون میگن زیاد شده خیلیییییی خوبببه
امیدوارم هفته خوبی رو شروع کنید و به برنامه هاتون کامل عمل کنید.
همگی موفق باشید دوستااااااان.:smile:

monaa1993

عضو جدید
بچه ها اخرین چاپ تاریخ عصر کنکاش چنده؟
من میخواستم بگیرم چاپ 92 بود الان این چاپ قدیمش میشه؟
ممنونم.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها اخرین چاپ تاریخ عصر کنکاش چنده؟
من میخواستم بگیرم چاپ 92 بود الان این چاپ قدیمش میشه؟
ممنونم.
سلام:redface: من کتاب تنظیم شرایط و تاسیساتشو خریدم، چاپ 94 هست! احتمالا اونکه مال 92 عه یه سری از تستای کنکورو نداره ولی فکر نمیکنم که مطالبش فرقی کرده باشه

honeybee1370

کاربر بیش فعال
صبح همگی بخیر:w36:
من برای اینکه زیر آبی نرم(به قول مونا جون) و برناممو کامل انجام بدم میخوام هر روز صب بیام اینجا اعلام کنم که تا شب چی میخونم که روم نشه انجامش ندم:w25: شب هم میام اعلام میکنم که انجام شده یا نه.
امروز : 1.5 ساعت ایستایی تعادل و تکیه گاه/ 1.5 ساعت معماری غرب قبادیان مکتب شیکاگو و یه مقدار از رمانتیسم / 2 ساعت زبان تافل مرور درس 14 و رستگارپور/ 1.5 ساعت عناصر جزئیات/ 2 ساعت تنظیم فصل 5 و 6/ 1.5 ساعت هم اسکیس
موفق باششششیم همگی :w33:

faezeh66

عضو جدید
ببخشید پاسخنامه رو ندارین
http://s3.picofile.com/file/8223596768/جزوه_ایستایی_جلسه_1و2_مدرس_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود جزوه کلاس ایستایی و فن تبریز
جلسه 1 و 2 - مفاهیم پایه سازه و ایستایی
مدرس: هادی رحیمی
http://s6.picofile.com/file/8223605142/آزمون_15_درک_رفتار_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود آزمون شماره 15 کلاس ایستایی و فن تبریز
موضوع آزمون: درک رفتار سازه ها
طبقه بندی آزمون: کتابی
http://s6.picofile.com/file/8223606292/آزمون_40_ساختمانهای_بلند_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود آزمون شماره 40 کلاس ایستایی و فن تبریز
موضوع آرمون: ساختمان های بلند
طبقه بندی آزمون: مبحثی
مدرس: هادی رحیمی

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان وقت بخیر منم اومدم که شروع کنم شکر خدا عزاداری آقا امام رضا باشکوه تر از پارسال برگزار شد .پس دیگه درس خوندن شروع میشه الان دو ساعت جزوه زبان مهندس معینی رو بخونم . دو ساعت تنظیم شرایط ایزدی ، و یک ساعت معماری جهان لادن اعتصادی و سه ساعت هم جزوه سیستم ساختمانی سروش نیا فعلا امروز جزوه می خونم دور هیچ کتابی نمیرم پس به سوی تلاش و درس خوندن . ;)

atp2

عضو جدید
سلام بچه ها
سورا جون زیارت و خدمتت قبول ایشالا : * : * : *
امروز من 2 ساعت باید تنظیم شرایط بخونم با دو فصل غرب مسعود ، یعنی 9 و 10 اگه تموم بشه ایشالا و بخش مسجد از کتاب معماری ایرانی ، زبانم که امروز 3 ساعت خوندم اول ، فک کنم بازم موقع خواب یه نگاه بندازم ، دیروزم فقط مبانی سازه و زبان خوندم : ( تنظیم از دیروز مونده ، خیلی بده که ادم به برنامش عمل نکنه >: [ بعدش جبرانش سخته : )))))

من هنوز ثبت نامم نکردم : ))))))

آخرین ویرایش:

سورا مفخر

عضو جدید
[h=1]بررسی رابطه معماری با طبیعت و انسان در برنامه «سفید» شبکه آموزش –امشب شنبه 21 اذر با حضور استاد ارجمند مهندس محمد رضا درستی و با حضور امیر محمد خانی مدیر مرکز معماری با موضوع ویژگی طبیعت و انسان در طراحی بحث و گفتگو دارند. دوستان عزیز من با آقای مهندس درستی درس داشتم واقعا با معلومات هستن امشب حتما ببینید خیلی می تونه برای شما موثر باشه من که آرزومه یک روز دوباره پای درس ایشون بشینم و از ایشون خاطره زیادی دارم .[/h]

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خدا قوت به همگی
دوستان کسی جزوه بتن و سیمان دکتر سعیدی پور داره ؟ اگر نه واسه مصالح ساختمانی چی بخونم .ممنون میشم کمکم کنید

سلام مصالح فقط یه دونه سوال میاد ...بنظره من میتونی اصلا نخونی مصالح رو

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان گزارش امروز من یک ساعت و نیم تنظیم شرایط ایزدی با تست - زبان امروز نخوندم - سه ساعت جزوه سروش نیا و طباطبایی بخش ارتقا دهنده معماری الان واقعا هنگم خیلی بحث سنگینی بود و یک ساعت جزوه جهان خوندم اگه وقت بشه حالم خوب باشه زبان هم می خونم سرما خوردم برم استراحت کنم فعلا شب خوش بچه ها موفق باشید

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.منم از امروز به جمع گزارش نویسان می پیوندم.با اینکه هنوز ثبت نام نکردم :دی
ایستایی : بردارها با تست از جزوه مهندس طباطبایی .
خلاصه ی کتاب طبیعت منبع الهام
سه فصل اول معماری ایرانی پیرنیا و فصل مشابهش از کتاب معماری اسلامی ایران از کیانی
چون دارم برای مرمت هم می خونم فصل اول مصالح و ملات ها از کتاب فن شناسی ایران آیدین جوانی
زبان هم که لغت و با اپلیکیشن ممرایز خوندم. 504 و 1100 واژه و لغات تافل رو هر روز یه مقداری می خونم ولی نمیشه آمار دقیق داد :دی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. از بین جزوه های موجود در باشگاه به نظرتون کدوم یک از جزوه ها برا آکوستیک، نور و مکانیک با کیفیت و مفیده؟ اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:gol:
پ.ن: آکوستیک خانم قیابکلو رو دانلود کردم (البته از سایت آکادمی، دستشون درد نکنه:gol: ولی متاسفانه اصلا خوانا نیس، نمیدونم چرا اینجوریه:confused:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.