یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بگو دقیقا چکار میکنی منم خیلی اوقات جواب میده ولی نمیدونم چرا یه مدت حس میکنم نمیتونم درست تمرکز بکنم واسه دیدن اون شخص مورد نظر تا بتونم ببینمش

• Like
واکنش ها: etnn

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید رو چیزی که میخوای بشه خییییلی تمرکز کنی...لمسش کنی...!!!
مثل من کامل توضیح بده!
از مرحله ی درخواست-باور و دریافت.
می خوام ببینم روش شما چجوریه.
این 3 مرحله رو چطور انجام میدی.
با یه مثال توضیح بده دوست عزیز:gol:

abdcef

عضو جدید
خب بگو دقیقا چکار میکنی منم خیلی اوقات جواب میده ولی نمیدونم چرا یه مدت حس میکنم نمیتونم درست تمرکز بکنم واسه دیدن اون شخص مورد نظر تا بتونم ببینمش

همش تمرکزه نه چیز دیگه...البته این که جواب بده ممکن گاهی طول بکشه هاااااا....واس منم شده که طول کشیده..
گاهی من مثلا کسی و میخوام ببینم با شرایط خاصی تصور میکنم...مثلا تو جای خاصی ببینمش...شاید اگه اتفاق و جزیی ترش کنی بهتر باشه.

abdcef

عضو جدید
مثل من کامل توضیح بده!
از مرحله ی درخواست-باور و دریافت.
می خوام ببینم روش شما چجوریه.
این 3 مرحله رو چطور انجام میدی.
با یه مثال توضیح بده دوست عزیز:gol:
ببین من تا حالا اینقدر دقت نکرده بودم به این موضوع:smile:
مثلا اگه بخوام کسی و ببینم اول جایی که دوس دارم ببینمش و یا حتی حرفی که میخوام بهش بگم و تعیین میکنم ...گاهی زمان دیدنش که چه روزی باشه.
بعدش روش تمرکز میکنم...خییییییییییلی...مثلا تو ذهنم باهاش حرف میزنم...خودمو دقیقا تو اون موقعیت قرار میدم...انگار که برام پیش اومده..
بعدشم اتفاق میفته دقیقا...:smile:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من تا حالا اینقدر دقت نکرده بودم به این موضوع:smile:
مثلا اگه بخوام کسی و ببینم اول جایی که دوس دارم ببینمش و یا حتی حرفی که میخوام بهش بگم و تعیین میکنم ...گاهی زمان دیدنش که چه روزی باشه.
بعدش روش تمرکز میکنم...خییییییییییلی...مثلا تو ذهنم باهاش حرف میزنم...خودمو دقیقا تو اون موقعیت قرار میدم...انگار که برام پیش اومده..
بعدشم اتفاق میفته دقیقا...:smile:
یه چیزی باقی میمونه:
فقط چیزی که می خوای بهش بگی و تجسم می کنی که داری بهش میگی یا چیزی که دوست داری اون بهت بگه هم تجسم می کنی که داره بهت میگه؟
فکر میکنم فقط در مورد چیزی که خودمون می خوایم به طرف بگیم صدق میکنه چون برای طرف نمی تونیم تکلیف معلوم کنیم که به ما چی بگه.نظرت چیه؟

• Like

abdcef

عضو جدید
یه چیزی باقی میمونه:
فقط چیزی که می خوای بهش بگی و تجسم می کنی که داری بهش میگی یا چیزی که دوست داری اون بهت بگه هم تجسم می کنی که داره بهت میگه؟
فکر میکنم فقط در مورد چیزی که خودمون می خوایم به طرف بگیم صدق میکنه چون برای طرف نمی تونیم تکلیف معلوم کنیم که به ما چی بگه.نظرت چیه؟
تا حالا بهش دقت نکردم .یادم نیست که چطور شد....فکر میکنم رو حرف طرف مقابلم شده تاثیر بذارم....اخه خیلی موقع ها یادمه که چیزی که من میخواستم شده...:biggrin:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش تمرکزه نه چیز دیگه...البته این که جواب بده ممکن گاهی طول بکشه هاااااا....واس منم شده که طول کشیده..
گاهی من مثلا کسی و میخوام ببینم با شرایط خاصی تصور میکنم...مثلا تو جای خاصی ببینمش...شاید اگه اتفاق و جزیی ترش کنی بهتر باشه.

خب برای من بعضی موقع ها خییلی طول میکشه و اصن به اون درخواستم نمیرسم! این باعث میشه که یه کم به این قانون شک کنم ...اما با این قانون به طور خیلی عجیب به یه سری خواسته هام رسیدم که باعث شده بهش ایمان بیارم...ممنون میشم از دوستان اگه بهم بگین چطور میتونم انرژی منفی رو وارد خواسته هام نکنم و خیییلی تمرکز کنم؟
یکی از چیزایی که فهمیدم اینه که باید مکتوب کنم خواسته مو ...... من معمولا در ذهنم چیزی رو ایده آل فرض میکنم تا بهش برسم و مکتوب نمیکردم تا الان! دیگه چه کارایی لازمه انجام بدم؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قانون جذب در مورد هرچیزی نباید جواب بده؟ فرناز جان شما گفتی با فکر کردن به یه فرد خاص فقط کائناتو محدود میکنیم و شاید اون فرد واسه دیگری باشه! پس الان اینجا قانون جذب نقض نمیشه؟

چطور در مورد تله پاتی و دیدن یا زنگ زدن یه فرد خاص در یه زمان این قانون کاملا جواب میده ..اما در مورد عشق و علاقه بحث مالکیت و اینا پیش میاد؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا این قانون عملیه ؟

آره..راسته! :smile:

اگه دقت کنی تو زندگیت دقیقا اون چیزایی که از اعماق وجودت میخواستی بهش رسیدی و اون چیزایی هم که دید منفی داشتی هم جذب کردی! (همون مَثل از هرچی بدت بیاد سرت بیاد! )

یا توی بحث تله پاتی و اینا ...فکر کنم خیلی برات پیش اومده که به یه شخص خیلی فکر میکنی و همون روز یا همون ساعت اون شخص رو میبینی یا بهت زنگ میزنه! (همون دل به دل راه داره خودمون!:D)

به شخصه در مورد حتی رتبه کنکورم و دانشگاه محل تحصیلم و رشته ودیدار دوستان و. .... به نظرم همه و همه طبق قانون جذب بوده!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا بیشتر وقت ها نتیجه عکس میده ؟

چون به قول وستان تمرکز کافی روی جنبه مثبت خواسته ات نداری و انرژی منفی واردش میکنی!

به شخصه اگه 99 درصد از چیزی خوشم بیاد و فقط 1 درصدجنبه منفیشو در نظر بگیرم ...صد درصد همونی میشه که نمیخوام! چون ازش بدم میومده و دقیقا سرم اومده!

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی باقی میمونه:

من یه سری اونی که میخواستم رو ببینم تصور کردم با همون لباسی که دوست داشتم و حرفایی که اون قراره بهم بزنه و جوابی که من بهش میدم باورت نمیشه عین همون واسم فردا صبحش اتفاق افتاد جوری که یه لحظه فکر کردم خواب دارم میبینم خیلی واسم جالب بود

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون به قول وستان تمرکز کافی روی جنبه مثبت خواسته ات نداری و انرژی منفی واردش میکنی!

به شخصه اگه 99 درصد از چیزی خوشم بیاد و فقط 1 درصدجنبه منفیشو در نظر بگیرم ...صد درصد همونی میشه که نمیخوام! چون ازش بدم میومده و دقیقا سرم اومده!
پس من یه مدت امتحان میکنم ببینم این بار بدون انرژی منفی جواب میده یا نه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قانون جذب در مورد هرچیزی نباید جواب بده؟ فرناز جان شما گفتی با فکر کردن به یه فرد خاص فقط کائناتو محدود میکنیم و شاید اون فرد واسه دیگری باشه! پس الان اینجا قانون جذب نقض نمیشه؟

چطور در مورد تله پاتی و دیدن یا زنگ زدن یه فرد خاص در یه زمان این قانون کاملا جواب میده ..اما در مورد عشق و علاقه بحث مالکیت و اینا پیش میاد؟
راستش کار ما سر دراوردن از چگونگی اجرای این قانون نیست.
مثلا ما از نور لامپ استفاده میکنیم ولی نمی دونیم که دقیقا چجوری برق تولید میشه و چجوری با فشردن یک کلید روشن میشه!
کار ما فقط استفاده از نوره و با طریقه ی ایجادش کاری نداریم.
ما با انتخاب یه شخص خاص به کائنات میگیم که حتما باید اینجوری کار کنی در صورتی که ما نمی دونیم چجوری کار میکنه و کار ما هم این نیست که بدونیم چجوری خواستمون و براورده میکنه خودش عمل میکنه.
ما ایده ال هامونو درخواست(در مورد لامپ با فشردن دکمه) میکنیم (سفارش میدیم)کائنات برامون تهیه میکنه.به ما ربطی نداره چجوری و از چه طریقی براش امکان داره!
یه چیز دیگه اینکه ما وقتی می خوایم یه فرد خاص باهامون تماس بگیره که نمی تونیم به کائنات بگیم یکی مثل اون شخص با ما تماس بگیره!
چون کار ما فقط به اون شخص خاص مربوطه.

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش کار ما سر دراوردن از چگونگی اجرای این قانون نیست.
مثلا ما از نور لامپ استفاده میکنیم ولی نمی دونیم که دقیقا چجوری برق تولید میشه و چجوری با فشردن یک کلید روشن میشه!
کار ما فقط استفاده از نوره و با طریقه ی ایجادش کاری نداریم.
ما با انتخاب یه شخص خاص به کائنات میگیم که حتما باید اینجوری کار کنی در صورتی که ما نمی دونیم چجوری کار میکنه و کار ما هم این نیست که بدونیم چجوری خواستمون و براورده میکنه خودش عمل میکنه.
ما ایده ال هامونو درخواست(در مورد لامپ با فشردن دکمه) میکنیم (سفارش میدیم)کائنات برامون تهیه میکنه.به ما ربطی نداره چجوری و از چه طریقی براش امکان داره!
یه چیز دیگه اینکه ما وقتی می خوایم یه فرد خاص باهامون تماس بگیره که نمی تونیم به کائنات بگیم یکی مثل اون شخص با ما تماس بگیره!
چون کار ما فقط به اون شخص خاص مربوطه.

خب زمان رسیدن و جذب کردن یک خواسته خاص به چیا بستگی داره؟ چجوری میتونم تمرکزمو رو یه هدف 100 درصد کنم و انرژی منفی رو اصن راه ندم در اون خواسته ام؟

irelectronic

عضو جدید
چطور می شود با تمرکز و تصویرسازی ذهنی و بدون انجام مثلا یک سری فعالیت های اقتصادی به مثلا یه پنت هوس رسید که کل تهران رو.بصورت پانوراما ۳۶۰ توی ویو داشته باشی؟ جایگاه تلاش و کوشش فرد توی این قانون کجاست؟ جایگاه علم و دانش بشری کجاست؟ ممکن است یک آدمی از همه جا بی خبر به شکل عجیبی تصویرسازی کند که در مریخ یه مزرعه خشخاش! داشته باشه, آیا به آن می رسد؟

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب زمان رسیدن و جذب کردن یک خواسته خاص به چیا بستگی داره؟ چجوری میتونم تمرکزمو رو یه هدف 100 درصد کنم و انرژی منفی رو اصن راه ندم در اون خواسته ام؟
زمان اینکه کی خواستتون از حالت نامرئی(زمانی که شما در مورد هر چیزی ایده ال هاتو مشخص میکنی یعنی دقیقا مشخصات اون چیزی که می خوای نه اون چیزی که فکر میکنی می خوای! مشخص می کنی در واقع اون چیز و با اون خصوصیات همون موقع داری فقط حالت نامرئی داره!) به حالت مرئی دربیاد به میزان باور شما بستگی داره!
جذب یک چیز بزرگ و کوچک هیچ فرقی با هم نداره! فقط ما فکر میکنیم و باور داریم که اگه یه چیز کوچیک و بخوایم(مثلا داشتن یک خودکار با این خصوصیات....)بدستش میاریم چون ارزش کمی داره!
اما اگر مثلا یک bmw x6 مشکی میخوایم چون خیلی گرونه پس باور بدست آوردنش هم سخت تر میشه برامون!
در صورتی که جذب 1 خودکار و جذب اون bmw هیچ فرقی نداره!
فقط به باور ما بستگی داره که می تونیم bmw رو داشته باشیم یا نه!
زمان بدست آوردن هم به باور یعنی خود را لایق داشتن اون وسیله دانستن و باور اینکه برای کائنات فراهم کردن اون یه خودکار و اون 1 ماشین برای ما کاری نداره!
این قانون عین گفته ی خداونده: بخوان مرا تا اجابت کنم.
دعا کن تا اجابت کنم.(دعا= درخواست)
فقط باید به توانایی های خدا ایمان و باور داشته باشیم.

در مورد اون موارد منفی به خاطر اینکه باور اتفاق افتادن موارد منفی برای شما بسیار راحت تر از باور بدست آوردن و اتفاق مثبت هست.
شما هر وقت این احساس و داشتی با متضادش جایگزین کن.
مثلا هر وقت نسبت به کسی عصبانی هستی به خوبی هاش فکر کن و کارهایی که برات انجام داده اون وقته که عصبانیتت از بین میره و احساس مهربانی جایگزینش میشه و این میشه که شما مهربانی و جذب میکنی.

خداوند کلیدهای گنجینه های خویش را در دستان تو گذاشته است چرا که به تو اجاز ه داده است که از او بخواهی . پس هرگاه بخواهی می توانی درهای نعمتش را با دعا بگشایی و ریزش باران رحمتش را طلب کنی...جلال و عشق خداوند در تمام لحظه های زندگیتون پر برکت باد(آمین)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور می شود با تمرکز و تصویرسازی ذهنی و بدون انجام مثلا یک سری فعالیت های اقتصادی به مثلا یه پنت هوس رسید که کل تهران رو.بصورت پانوراما ۳۶۰ توی ویو داشته باشی؟ جایگاه تلاش و کوشش فرد توی این قانون کجاست؟ جایگاه علم و دانش بشری کجاست؟ ممکن است یک آدمی از همه جا بی خبر به شکل عجیبی تصویرسازی کند که در مریخ یه مزرعه خشخاش! داشته باشه, آیا به آن می رسد؟

چطور میشه بعضی ها تو قرعه کشی برنده میشن؟آیا تلاشی کردند؟یا اینکه باورشون نسبت به بقیه به اینکه اسمشون تو قرعه کشی در میاد قوی تر بوده؟
شما باید آرزوی بزرگ داشته باشی تا برنامه ریزی کنی برای رسیدن به اون هدفت.
مثلا برای داشتن ماشین دلخواهت میری نمایشگاه و بررسیش میکنی قیمت میگیری شرایطش و می پرسی.
این قانون میگه که شما برای رسیدن به خواستتون باید مقدماتشو فراهم کنی یعنی این اقدامی که مثلا برای داشتن اون ماشین گفتم.
یعنی جوری عمل میکنی که واقعا می خوای اون ماشین و بخری.
همین باورشه که سخته...
کلیدش همینه.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان اینکه کی خواستتون از حالت نامرئی(زمانی که شما در مورد هر چیزی ایده ال هاتو مشخص میکنی یعنی دقیقا مشخصات اون چیزی که می خوای نه اون چیزی که فکر میکنی می خوای! مشخص می کنی در واقع اون چیز و با اون خصوصیات همون موقع داری فقط حالت نامرئی داره!) به حالت مرئی دربیاد به میزان باور شما بستگی داره!
جذب یک چیز بزرگ و کوچک هیچ فرقی با هم نداره! فقط ما فکر میکنیم و باور داریم که اگه یه چیز کوچیک و بخوایم(مثلا داشتن یک خودکار با این خصوصیات....)بدستش میاریم چون ارزش کمی داره!
اما اگر مثلا یک bmw x6 مشکی میخوایم چون خیلی گرونه پس باور بدست آوردنش هم سخت تر میشه برامون!
در صورتی که جذب 1 خودکار و جذب اون bmw هیچ فرقی نداره!
فقط به باور ما بستگی داره که می تونیم bmw رو داشته باشیم یا نه!
زمان بدست آوردن هم به باور یعنی خود را لایق داشتن اون وسیله دانستن و باور اینکه برای کائنات فراهم کردن اون یه خودکار و اون 1 ماشین برای ما کاری نداره!
این قانون عین گفته ی خداونده: بخوان مرا تا اجابت کنم.
دعا کن تا اجابت کنم.(دعا= درخواست)
فقط باید به توانایی های خدا ایمان و باور داشته باشیم.

در مورد اون موارد منفی به خاطر اینکه باور اتفاق افتادن موارد منفی برای شما بسیار راحت تر از باور بدست آوردن و اتفاق مثبت هست.
شما هر وقت این احساس و داشتی با متضادش جایگزین کن.
مثلا هر وقت نسبت به کسی عصبانی هستی به خوبی هاش فکر کن و کارهایی که برات انجام داده اون وقته که عصبانیتت از بین میره و احساس مهربانی جایگزینش میشه و این میشه که شما مهربانی و جذب میکنی.

خداوند کلیدهای گنجینه های خویش را در دستان تو گذاشته است چرا که به تو اجاز ه داده است که از او بخواهی . پس هرگاه بخواهی می توانی درهای نعمتش را با دعا بگشایی و ریزش باران رحمتش را طلب کنی...جلال و عشق خداوند در تمام لحظه های زندگیتون پر برکت باد(آمین)

مرسی که وقت میذاری و جواب میدی :gol:
خب من احساس میکنم این شعاره که بگیم فراهم کردن خودکار و بی ام و برای کائنات فرقی نداره! چطور منو متقاعد میکنی؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی که وقت میذاری و جواب میدی :gol:
خب من احساس میکنم این شعاره که بگیم فراهم کردن خودکار و بی ام و برای کائنات فرقی نداره! چطور منو متقاعد میکنی؟
شما به اینکه خداوند داراست اعتقاد نداری؟
به نظرت براش کاری داره؟
کتاب راز و قانون جذب راندا برن و حتما بخون.

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور میشه بعضی ها تو قرعه کشی برنده میشن؟آیا تلاشی کردند؟یا اینکه باورشون نسبت به بقیه به اینکه اسمشون تو قرعه کشی در میاد قوی تر بوده؟
مثلا برای داشتن ماشین دلخواهت میری نمایشگاه و بررسیش میکنی قیمت میگیری شرلیطش و می پرسی.
این قانون میگه که شما برای رسیدن به خواستتون باید مقدماتشو فراهم کنی یعنی این اقدامی که مثلا برای داشتن اون ماشین گفتم.
همین باورشه که سخته...
کلیدش همینه.

اینکه مثال قرعه کشی رو میزنی ..شخصا برای خودم پیش اومده چند بار انقدر مطمئن بودم اسمم درمیاد و آخرشم در نیومده! :surprised: بدون اینکه انرژی منفی واردش کنم!

یا مثلا فرض کن توی کلاس ..برای درس و سوال پرسیدن اساتید بارها شده برای جواب دادن حاضر نبودم و کلی با دید منفی میگفتم وای الان استاد منو صدا میزنه! و در آخر هم اکثریتو صدا زده غیر از من! :surprised:

خب این تجربیات منو یه کم در مورد این قانون دچار تردید میکنه! چرا پس بعضی مواقع جواب نمیده؟ مثلا همون مثالای ساده ای که گفتم..

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به اینکه خداوند داراست اعتقاد نداری؟
به نظرت براش کاری داره؟

به اینکه خداوند داراست صددرصد اعتقاد دارم ....اما پس بحث صلاح و حکمت چی میشه؟ این با قانون جذب تداخل نداره؟ خیلی وقتا هست که یه چیو از اعماق قلبمون میخوایم و بهش نمیرسیم و میگن صلاح نبوده! اینا با هم در تضاد نیست؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه مثال قرعه کشی رو میزنی ..شخصا برای خودم پیش اومده چند بار انقدر مطمئن بودم اسمم درمیاد و آخرشم در نیومده! :surprised: بدون اینکه انرژی منفی واردش کنم!

یا مثلا فرض کن توی کلاس ..برای درس و سوال پرسیدن اساتید بارها شده برای جواب دادن حاضر نبودم و کلی با دید منفی میگفتم وای الان استاد منو صدا میزنه! و در آخر هم اکثریتو صدا زده غیر از من! :surprised:

خب این تجربیات منو یه کم در مورد این قانون دچار تردید میکنه! چرا پس بعضی مواقع جواب نمیده؟ مثلا همون مثالای ساده ای که گفتم..
باور با بیان زبونی فرق میکنه.باید تفاوت این 2 رو بدونی.
شما ممکنه ته قلبت به یه چیز اعتقاد داشته باشی اما زبونن چیز دیگه ای گفته باشی.
این باور و باید درک کنی که چی هست.

• Like

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینکه خداوند داراست صددرصد اعتقاد دارم ....اما پس بحث صلاح و حکمت چی میشه؟ این با قانون جذب تداخل نداره؟ خیلی وقتا هست که یه چیو از اعماق قلبمون میخوایم و بهش نمیرسیم و میگن صلاح نبوده! اینا با هم در تضاد نیست؟
این کلمات که تقدیر این بوده و صلاح این بوده بهونه ست.همه چیز به طرز فکر ما و باور ما برمیگرده.البته تو این قانون میگه که زمانی به خواستمون میرسیم که با قانون جهان تناقض نداشته باشه و نظم جهان و از بین نبره.راستش نمی دونم شاید منظورش همون صلاح باشه.
اگر شما باور به این داشته باشی که تقدیر برات تصمیم میگیره و اختیاری نداری همینطور هم میشه.
باید باور کنی که این خودت هستی که با اعمال و رفتار و طرز فکرت دنیاتو میسازی.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور با بیان زبونی فرق میکنه.باید تفاوت این 2 رو بدونی.
شما ممکنه ته قلبت به یه چیز اعتقاد داشته باشی اما زبونن چیز دیگه ای گفته باشی.
این باور و باید درک کنی که چی هست.

نمیدونم ...ولی تا اون جایی که یادمه دل و زبونم یکی بوده! :surprised:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کلمات که تقدیر این بوده و صلاح این بوده بهونه ست.همه چیز به طرز فکر ما و باور ما برمیگرده.البته تو این قانون میگه که زمانی به خواستمون میرسیم که با قانون جهان تناقض نداشته باشه و نظم جهان و از بین نبره.راستش نمی دونم شاید منظورش همون صلاح باشه.
اگر شما باور به این داشته باشی که تقدیر برات تصمیم میگیره و اختیاری نداری همینطور هم میشه.
باید باور کنی که این خودت هستی که با اعمال و رفتار و طرز فکرت دنیاتو میسازی.

خب من از کجا بدونم با این خواستم نظم جهان به هم میخوره یا نه؟؟؟ اگه برآورده نشه که میخوره تو پَرَم! :D

irelectronic

عضو جدید
Re: یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

مثلا برای داشتن ماشین دلخواهت میری نمایشگاه و بررسیش میکنی قیمت میگیری شرایطش و می پرسی.
همین باورشه که سخته...
کلیدش همینه.

از توضیحاتتون ممنونم ولی من فکر میکنم برنده شدن در قرعه کشی یک امر کاملا" تصادفیه و خرید یک خودرو گرانقیمت مستلزم تلاش در جهت کسب بودجه لازم است. قانون جذب مگر از نظر روانشناسی کمک کند که شخص هدفش را گم نکند و دست از تلاش برندارد غیر از این رو متاسفانه من متوجه نمیشم.

Vahid.Net

عضو جدید
دارم یه سایت و یه برنامه مینویسم در جهت بیشتر عملی شدن این قانون،

البته بیشتر رو مبحث هدف گذاری کار کردم،

ولی با امکاناتی که دارم به این سایت میدم تمرکز آدم روی اهدافش بیشتر میشه،

9112513495

عضو جدید
وقتی این بحث هارو میخوندم پیش خودم میگفتم این دخترا چه فکر هایی میکنن:confused:
اگه تلاش نکنی به هیچی نمیرسی اگرم برسی زود گذر میشه;)
من میخواستم تغییر رشته بدم عمران هر چه قدر خودمو به درو دیوار زدم نشد یه چیزو فهمیدم اگه برای چیزی به اندازه کافی تلاش کردی و نشد بدون اون تو تقدیرت نیست:eek:
کلا اگه مثبت فکر کنی کار هاتم خوب پیش میره اگه هم نه گاوت زاییده است:cool:
در مورد عشق بگم اگه با جنس مخالفت حرف زدی و 75درصد موقع حرف زدن به هم نگاه کردین احتمال عاشق شدنتون بالا میره .در مورد خانوما هم بگم خانوما یه چند روزی تو ماه نیاز شدید به دلداری و نوازش دارند یعنی محبت اگه اون موقع ها بتونی علاقشونو جلب کنی میتونی عاشق خودت بکنی .(یه زن خوبو وقتی میشناسی که تو بی پول ترین و بدترین شرایط کنارت باشه و یه مرد خوبو وقتی میشناسی که تو بهترین و پولدارترین زمانش کنار زنش بمونه):surprised:
خانوما یکی از راههای که از دیگران محبت میگیرن نگاه کردن به چشم اقایون هستش پس هر نگاهی رو عشق ندون هواست باشه;)
در کل( اگه دارا باشی سارا خودش میاد)
به نظر من خواسته های یک انسان اول تو رویاهاش شکل میگیره بعد اگه منطقی باشه یعنی قابل دست رس باشه میاد تو فکر ادم و بعد اگه با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه عملی میشه
مثلا همین x6که گفتی اول تو رویاشه بعد میبینه که در صورتی میتونه اونو داشته باشه که پول داشته باشه پس میاد به پول دار شدن فکر میکنه و کسب در امدشو هی بیشتر میکنه تا جایی که فکر میکنه حالا میتونه به x6فکر کنه بعد با نگاه کردن به سرمایش منطق اینو که بره بخرتش رو بررسی میکنه واون تصمیم میگیره که با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه;)
با ارزوی بهترین سر انجام ها برای دوستان عزیز:)