یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Mhdsk

عضو جدید
چرت ترين نقدي بود كه خوندم
هركي اين نقد و نوشته يه ادم منفي نگر و بسته بوده كه بسيار هم افراطيه

aliiagh

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان و عزیزان. این اولین پست من در این تاپیک است. خیلی دوست دارم شروع کنم و زندگی رو با راز پیش ببرم ولی هر بار نمیدونم چجوری شد هی ولش میکردم ولی الان تصمیم گرفتم اون رو حداقل تا تابستون بکار ببرم. قبل از همه چیز بسم الله الرحمن الرحیم.

ازاده جان

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:[/سلام
من ميخام ببينم ايا قانون جاذبه راسته
زود باش قول جادو
من يه عاشق ميخام يه خاطر خواه كه منم ازش خوشم بياد
يه پسر متولد67.66.65.
قد بلند.نماز خون.
ناز.
سفيد پوست.
مهندس عمران.
مهربون.
بخشنده.
خوش صدا.

jitanda

عضو جدید
من یکو دوس دارم دلم میخواد حتما بهش برسم چطوری فکر منفیو از خودم دور کنم

jitanda

عضو جدید
سلام

سلام

خسته نباشید من میخوام باهاتون همراه بشم تا به ارزوم برسمممممممممممممممممممممممممممم

Tahoora Farahani

عضو جدید
سلام ... خسته نباشید...

من منتظر تلفن کسی هستم که 3 ماهه ازش بی خبرم... میشه لطفا بهم یاد بدین چطور از قانون جذب استفاده کنم؟؟؟؟ :que:

شهلای تنها

عضو جدید
اره من خیلی تجربیات داشتم اما جالب اینجاست وقتی هم به خواستم نرسیدم از رو نرفتم دوباره دنبالش افتادم پیگیرش شدم.غیر از دانشگاه که با رتبه 2500 رد شدم دقیقا سالی که رئیس سازمان سنجش همه رو بدبخت کرد.البته راضیم به رضای خدا.البته من از شیلات و مرغداریم بگم.4 ساله دنبال کار شیلات بودم که همه میگفتن نمیشه من این چهار سال از رو نرفتم تا آخرش رئیس سازمان منابع طبیعی کل گفت مجوز کلا نمیدیم.بعد رفتم دنبال مرغداری که البته آگه خدا قسمت کنه اینو دیگه تموم میکنم.لازم به ذکر است تا میدیدن من دخترم این لامصبا نه تنها چشاشون میرفت فرق سرشون منو میپیچوندن که دوباره برم اداره:biggrin:

شهلای تنها

عضو جدید
عزیزم اگه متولد 69 باشی فعلا واست عشق عاشقی زوده.جدا از این مسئله میتونی با ناز کردن.محبت کردن.دیدن زیاد.و ابراز ناراحتی و پشیمانی از اینکه خطایی رو مرتکب شدی دلشو بدست بیاری این از تجربیات شخصی خودمه.اما نمیدونم طرفت دیگه تا چه حدی منطقیه

tvbea

عضو جدید
من یکو دوس دارم دلم میخواد حتما بهش برسم چطوری فکر منفیو از خودم دور کنم

ان شا الله به خواسته ات برسی
تلاشتو بکن و بقیه کار رو بسپار به خدا اینطوری بهتره
در کاری از این قانون استفاده کردم جواب داد ولی در اصل خواست خدا بود

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط دوستان یه توضیحی پیرامون این قانون:
شما در هر زمینه ای توصیفی از اون چیز و یا موقعیتی که میخواین تصور میکنید نه اینکه دقیقا اون چیز و به صورت یک چیز خاص مشخص کنید.مثلا:
در مورد همسر شما خصوصیات همسر مطلوبتون و جز به جز (خصوصیات ظاهری-باطنی-خونواده اش-رشته و تحصیلاتش و ...)رو یه کاغذ مینویسید و اونو در یه جای مشخصی میذارید.مثل سفارش دادن میمونه.
اینکه شما یک شخص معینی و مشخص کنید اشتباست و با این قانون سازگاری نداره چون این قانون فرد ایده آلتون و بهتون میده چون اگر شما یه شخص خاصی و مشخص کنید شاید اون شخص ایده التون با اون خصوصیات نباشه .
ولی میتونید اگر کسی و دیدید بگید که یک شخصی شبیه به این خصوصیات دوست دارم(نه دقیقا خود اون شخص)چون این مشخص کردن چیز خاص با این قانون همخونی نداره و در واقع شما با مشخص کردن یک چیز خاص دارید میگید که به به این قانون شک دارید! (قانون کائنات یا همون خود خدا)یعنی اینکه این قانون نمی تونه اون شخص و سر راه شما قرار بده و خود شما برای این قانون تکلیف مشخص کردید!
وقتی شما ایده آل هاتونو در هر زمینه ای جز به جز مشخص میکنید این مرحله ی درخواست ه
سپس:
تو ذهنتون مجسم میکنید که به ایده آلتون رسیدید اون وقت چه حسی دارید؟اگر تونستید همون احساسی که در موقع داشتن ایده آلتون خواهید داشت و همین الان داشته باشید یعنی اینکه شما تونستید به باور داشتن ایده آلتون برسد و این احساس شادی از داشتن ایده آلتون هست که باعث اتفاق افتادن اون موضوع در واقعیت میشه در واقع مرحله ی دریافت اتفاق میوفته! و دیگه اون درخواستتون و میذارید کنار چون باور داشتن اون ایده آل و تونستید مجسم و باور و از داشتن اون احساس شادی کنید چون با خودتون کنار اومدید و باور دارید که این قانون(خداوند)براتون زمینه ی رسیدن به اون چیز ی که سفارش دادید فراهم میکنه...
و بعد به زندگی تون و اهداف دیگرتون ادامه میدید و دیگه به اون ماجرا فکر نمی کنید! چون مطمئن هستید که غول چراغ جادو(کائنات یا همون خداوند بزرگ)به شما میده.
اینکه از چه راه هایی میتونه اتفاق بیفته به ما مربوط نیست!
دقیقا مثل اینکه چیزی سفارش میدیم و مطمئن هستیم که اون چیز مال ماست و اینکه چطوری میخواد فروشنده به دستمون برسونه به ما مربوط نیست!
امیدوارم تونسته باشم مطلب و برسونم و بگم به دوستان که فکر یه شخص خاص و که گفتم از ذهنتون بیرون کنید و به جای اون ایده آلهاتون رو کاغد بنویسید.اون موقع هست که میبینید با اون شخص خاص متفاوته و شما فکر میکردی که اون شخص خاص دیگه آخرشه!
به خودتون بگید ایده آل من یه شخصیه با این خصوصیات و میدونم که خداوند اون شخص ایده آلمو به سمتم رهنمون میکنه چون به من این قدرت و داده که ازش استفاده کنم!
و از خداوند سپاسگزاری کنید که همچین قدرتی و به شما داده که هر چی بخواین اتفاق میوفته فقط بایدبه بزرگی خداوند باور داشته باشید!
و رسیدن به ایده آلتون و امری سهل و ساده در نظر بگیرید.
راستی یادتون باشه که قبل و حین و بعد از رسیدن به خواستتون از داشتن اون از خداوند سپاسگزاری کنید...بگید خداونم بابت داشتن ... از شما سپاسگزارم .سپاسگزارم و 3 بار تکرار کنید.
کتاب معجزه ی شکرگزاری از راندا برن بخونید بسیار بسیار عالی ه.

راستی دوستان من یه جعبه (صندوق) خوشگل دارم.اسمشو گذاشتم جعبه ی آرزوها !
این قانون و گذاشتم که من هر چی و رو کاغد بنویسم و داخل جعبه بذارم صد در صد اتفاق میوفته!
مثلا نوشتم که بابت پروژه های جدید با من تماس گرفته شود(مثل یه دستور نوشتم که غول اجرا کنه! ببینید من دستور دادم ولی پروژه ی خاصی و اینکه چجوری و کی به من زنگ بزنه مشخص نکردم)جالب اینکه بعد از 3 روز با من بابت یک پروژه تماس گرفته شد!!!!!!
در ضمن رو یه کاغذ هم از خداوند برای پروژه های جدیدی که سمتم میان سپاسگزاری کرده بودم و روز شنبه رو برای رفتن و مهر کردن اون پروژه مشخص کردم جالب اینکه همون شنبه با من تماس گرفتند! این معجزه ی شکرگزاری هم بوده!!!

آخرین ویرایش:

Reza system 94

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این اولی پستم تو اینجاست
امیدوارم ازتون چیزهای خوب و انرژی مثبت بگیرم:D

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ... خسته نباشید...

من منتظر تلفن کسی هستم که 3 ماهه ازش بی خبرم... میشه لطفا بهم یاد بدین چطور از قانون جذب استفاده کنم؟؟؟؟ :que:
سلام
باید تو ذهنت مجسم کنی که روبروت نشسته و بهش بگی که من چند وقته که ازت بیخبرم لطفا با من تماس بگیر و اون هم بهت بگه باشه و تو از این بابت احساس آرامش کنی
باید طوری تجسم کنی که انگار واقعا میبینیش و اون احساسی و حس کنی که وقتی بهت زنگ میزنه اون احساس وخواهی داشت!
دیگه بهش فکر نمی کنی که چرا بهت زنگ نزد چون اون گفت که بهت زنگ میزنه!
و تو زندگیتو میکنی!

amin tai

عضو جدید
وقتتون بخیر
براساس قانون جاذبه افراد شبیه خودشان را پیدا می کنند و با شبیه خودشان دوست می شوند چه در عالم روح و چه در عالم مادی

irelectronic

عضو جدید
Re: یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

من به قانون جاذبه به شکلی که میگویند اعتقاد ندارم. منتهی یک چیز را قبول دارم و به تجربه نیز دریافته ام و آن اندیشه مثبت است. وقتی اشتیاق رسیدن به هدف را داشته باشی و باور کنی که با تلاش به آن خواهی رسید، نا امیدی که ریشه و بنیان تنبلی است از بین خواهد رفت و تلاش انسان برای رسیدن به هدف دو چندان می شود. غیر از این اگر باشد نظام علیت زیر سوال می رود. من اعتقاد ندارم که با قانون جذب به جای پارک در یک منطقه شلوغ دست پیدا کنی,مگر به تصادف. اما قبول دارم که با آن ارتقا شغلی و مالی و معنوی پیدا کنی.

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

irelectronic

عضو جدید
یه نکته دیگر اینکه این قانون جذب شمشیر دو لبه است و اگر درست درک نشود باعث شکست عظیم خواهد شد. لذا هروقت دیدید این قانون باعث شده کار و تلاشتان در زندگی بیشتر شده ادامه بدهید و درست انتخاب کرده اید اما اگر باعث توهم شده و فکر کنید که کاینات خودش ترتیب کارها را می دهد اما خودتان تلاش نکنید سریعا بی خیال این قانون شده و زندگی سابقتان را از سر بگیرید تا دچار پشیمانی نشده اید.

irelectronic

عضو جدید
Re: یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

اره من خیلی تجربیات داشتم اما جالب اینجاست وقتی هم به خواستم نرسیدم از رو نرفتم دوباره دنبالش افتادم پیگیرش شدم.غیر از دانشگاه که با رتبه 2500 رد شدم دقیقا سالی که رئیس سازمان سنجش همه رو بدبخت کرد.البته راضیم به رضای خدا.البته من از شیلات و مرغداریم بگم.4 ساله دنبال کار شیلات بودم که همه میگفتن نمیشه من این چهار سال از رو نرفتم تا آخرش رئیس سازمان منابع طبیعی کل گفت مجوز کلا نمیدیم.بعد رفتم دنبال مرغداری که البته آگه خدا قسمت کنه اینو دیگه تموم میکنم.لازم به ذکر است تا میدیدن من دخترم این لامصبا نه تنها چشاشون میرفت فرق سرشون منو میپیچوندن که دوباره برم اداره:biggrin:

سلام شهلا خانم
من از نوشته شما که همش شکست و نرسیدن به هدف رو متوجه شدم آنوقت می فرمایید اینها از قانون جاذبه بوده؟
اصلا مگر می شود بدون تلاش و کوشش به چیزی دست یافت. من نمی فهمم دوستان چطور فکر می کنند؟

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم تازه واردم ولی تقریبا با قانون جذب آشنایی دارم و ازش نتیجه هم گرفتم ولی نمیدونم سر یه موضوعی چرا نمیتونم درست تمرکز کنم آخه :cry: ولی در موردش اصلا نامید نیستم و حسم میگه حتما به دستش میارم ولی تا به حال هیچ چراغ سبزی از اون موضوع دریافت نکردم

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم تازه واردم ولی تقریبا با قانون جذب آشنایی دارم و ازش نتیجه هم گرفتم ولی نمیدونم سر یه موضوعی چرا نمیتونم درست تمرکز کنم آخه :cry: ولی در موردش اصلا نامید نیستم و حسم میگه حتما به دستش میارم ولی تا به حال هیچ چراغ سبزی از اون موضوع دریافت نکردم
اگر موضوع راجع به رابطه و عشقه باید ایده آل هاتو مشخص کنی و پیداشدن شخص و به دست کائنات بسپری.
در هر موردی شما 1 چیز خاص و نمی تونی مشخص کنی و بگی که همین و می خوام چون ممکنه مال شخص دیگه ای باشه.مثلا شما دست 1 نفر یک کیف میبینی یا تو ویترین جایی میبینی و خوشت میاد(ولی اون موقع شرایط خرید نداری) تو دلت میگی که یک کیفی مثل این می خوام (نه خود همون کیف)
کائنات هم شرایط و جوری مهیا میکنه که روزی اون کیف(یا کیفی شبیه اون کیف) و میبینی و می تونی بخری.
تا حالا این قضیه برات پیش اومده؟
برای من پیش اومده.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر موضوع راجع به رابطه و عشقه باید ایده آل هاتو مشخص کنی و پیداشدن شخص و به دست کائنات بسپری.
در هر موردی شما 1 چیز خاص و نمی تونی مشخص کنی و بگی که همین و می خوام چون ممکنه مال شخص دیگه ای باشه.مثلا شما دست 1 نفر یک کیف میبینی و خوشت میاد تو دلت میگی که یک کیفی مثل این می خوام (نه خود همون کیف)
کائنات هم شرایط و جوری مهیا میکنه که روزی اون کیف و میبینی و می تونی بخری.
تا حالا این قضیه برات پیش اومده؟
برای من پیش اومده.

شما چقدر مطمئن درباره این قانون حرف میزنی! :smile:

چرا نمیشه برای این قانون زمان تعیین کرد؟ من در دراز مدت به خواسته هام میرسم ..درصورتیکه انقدر هم خواسته های شاقّی نیستن!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اینکه من نمیدونم چرا برای خواسته هام (ینی انرژی ها مثبتم :D) خیلی دیر اجابت میشن یا حتی بعضیاشون اصلا اجابت نمیشن ..با اینکه خواسته شاقی نیست و شدنیه! و 100 درصد توشه انرژی مثبتو هم همراه خواسته هام کردم! :D

اما فقط کافیه 1 درصد انرژی منفی رو وارد خواسته ای کنم ...دقیقاااا عین همون چیزی که نمیخواستم بارم اتفاق میفته ..چرا اخه؟ :confused:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشخص كردم و حالا بعد اينهمه دقيقا اون چيزي كه هميشه ارزوش رو داشتم رو پيدا كردم چه از لحاظ شخصيتي و چه قيافه خودمم باورش برام سخت بود باورش كه اين چقدر ميتونه شبيه اون چيزي باشه كه هميشه دوست داشتم
الان دوست دارم همين رو جذب كنم ميخوام بهم كمك كنيد

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اینکه من نمیدونم چرا برای خواسته هام (ینی انرژی ها مثبتم :D) خیلی دیر اجابت میشن یا حتی بعضیاشون اصلا اجابت نمیشن ..با اینکه خواسته شاقی نیست و شدنیه! و 100 درصد توشه انرژی مثبتو هم همراه خواسته هام کردم! :D

اما فقط کافیه 1 درصد انرژی منفی رو وارد خواسته ای کنم ...دقیقاااا عین همون چیزی که نمیخواستم بارم اتفاق میفته ..چرا اخه؟ :confused:
زمان اینکه کی خواستتون از حالت نامرئی(زمانی که شما در مورد هر چیزی ایده ال هاتو مشخص میکنی یعنی دقیقا مشخصات اون چیزی که می خوای نه اون چیزی که فکر میکنی می خوای! مشخص می کنی در واقع اون چیز و با اون خصوصیات همون موقع داری فقط حالت نامرئی داره!) به حالت مرئی دربیاد به میزان باور شما بستگی داره!
جذب یک چیز بزرگ و کوچک هیچ فرقی با هم نداره! فقط ما فکر میکنیم و باور داریم که اگه یه چیز کوچیک و بخوایم(مثلا داشتن یک خودکار با این خصوصیات....)بدستش میاریم چون ارزش کمی داره!
اما اگر مثلا یک bmw x6 مشکی میخوایم چون خیلی گرونه پس باور بدست آوردنش هم سخت تر میشه برامون!
در صورتی که جذب 1 خودکار و جذب اون bmw هیچ فرقی نداره!
فقط به باور ما بستگی داره که می تونیم bmw رو داشته باشیم یا نه!
زمان بدست آوردن هم به باور یعنی خود را لایق داشتن اون وسیله دانستن و باور اینکه برای کائنات فراهم کردن اون یه خودکار و اون 1 ماشین برای ما کاری نداره!
این قانون عین گفته ی خداونده: بخوان مرا تا اجابت کنم.
دعا کن تا اجابت کنم.(دعا= درخواست)
فقط باید به توانایی های خدا ایمان و باور داشته باشیم.

در مورد اون موارد منفی به خاطر اینکه باور اتفاق افتادن موارد منفی برای شما بسیار راحت تر از باور بدست آوردن و اتفاق مثبت هست.
شما هر وقت این احساس و داشتی با متضادش جایگزین کن.
مثلا هر وقت نسبت به کسی عصبانی هستی به خوبی هاش فکر کن و کارهایی که برات انجام داده اون وقته که عصبانیتت از بین میره و احساس مهربانی جایگزینش میشه و این میشه که شما مهربانی و جذب میکنی.

خداوند کلیدهای گنجینه های خویش را در دستان تو گذاشته است چرا که به تو اجاز ه داده است که از او بخواهی . پس هرگاه بخواهی می توانی درهای نعمتش را با دعا بگشایی و ریزش باران رحمتش را طلب کنی...جلال و عشق خداوند در تمام لحظه های زندگیتون پر برکت باد(آمین)

آخرین ویرایش:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشخص كردم و حالا بعد اينهمه دقيقا اون چيزي كه هميشه ارزوش رو داشتم رو پيدا كردم چه از لحاظ شخصيتي و چه قيافه خودمم باورش برام سخت بود باورش كه اين چقدر ميتونه شبيه اون چيزي باشه كه هميشه دوست داشتم
الان دوست دارم همين رو جذب كنم ميخوام بهم كمك كنيد
شما پست صفحه ی قبلی من و با دقت نخوندی!
شما ایده آل هاتو مشخص میکنی و پیدا کردن شخص مورد نظر وظیفه ی شما نیست!
کار شما پیدا کردن نیست.کار شما سفارش دادن است!
شاید اون شخص خاصی که شما روش زوم کردی سهم کس دیگه ای باشه .متوجه منظورم هستی؟
کار شما اینه که باید بشینی و ریز به ریز خصوصیات فرد مورد نظرتو رو کاغذ بیاری.عین سفارش دادنه.
زمان پیدا شدن اون شخص به باور شما و اینکه درست سفارش داده باشی بستگی داره.
(یعنی واقعا اون چیزی که می خوای و باور داری که می تونی داشته باشیش)
آزاد و رها زندگی کن.
اینکه یه شخص خاص و مشخص کنی فقط خودتو و کائنات و محدود میکنی.
آزاد فکر کن.بذار خودش اتفاق بیفته.بذار خودش پیدا میشه.فقط سفارش بده.
با خیال راحت زندگی کن.

آخرین ویرایش:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدودی متوجه شدم عزیزم :surprised: یعنی من اگه همه اون خصوصیات شخص مورد نظرم رو بنویسم امکان داره کائنات همین رو واسم در نظر بگیرن:redface:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدودی متوجه شدم عزیزم :surprised: یعنی من اگه همه اون خصوصیات شخص مورد نظرم رو بنویسم امکان داره کائنات همین رو واسم در نظر بگیرن:redface:
ببینید نوشتن که معجزه نمی کنه.اینکه میگن رو کاغذ بنویسید به خاطر اینه که وقتی شما مینویسی دقیقا فکر می کنی و اون چیزی که واقعا مدنظرت ه می نویسی ولی اگر رو کاغذ نیاری یه جورایی خودت هم دقیقا نمی دونی که چی می خوای.یعنی رو کاغذ تکلیف خودتو با خودت مشخص می کنی.اینکه خصوصیات اون فرد و بنویسی و بگی فقط همین یعنی اینکه کائنات و محدود کردی و جلوی جریان جذب فرد واقعی که مطابق معیارهات هست و میگیری.میدونی وقتی درخواست به دریافت تبدیل میشه که با قانون دنیا مطابق باشه و خللی در نظم و ترتیب جهان بوجود نیاره(منظورم اینه که شاید این فرد و که شما میگید پیدا کردم سهم کس دیگه ای باشه)
شاید این موردی که میگی و خصوصیاتی که مدنظرت بود و داره از طریق همین قانون جذب کرده باشی نه اینکه پیدا کرده باشی.
برای اینکه خیالت راحت بشه می تونی با نگاه بهش بگی که علاقه داری.اگر اون هم به تو علاقه داشت مسلما نشون میده.
ولی نکته ای که اینجا هست اینه که شما باید انتظار و کنار بذاری.اگر این شخص همون باشه خودش میاد سراغت.
پس بعد از اینکه بهش نشون دادی که علاقه داری دیگه بقیه شو بسپار به خدا و زندگیت و کن.

abdcef

عضو جدید
من خیییییییییییلی به این قانون اعتقاد دارم و ازشم استفاده میکنم همش...حتی طی چند ساعت بعضی موقع ها جواب میده!!!!!!!!!!!:eek: