یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
9112513495;7562644[COLOR=#ff0000 گفت:
]وقتی این بحث هارو میخوندم پیش خودم میگفتم این دخترا چه فکر هایی میکنن[/COLOR]:confused:
اگه تلاش نکنی به هیچی نمیرسی اگرم برسی زود گذر میشه;)
من میخواستم تغییر رشته بدم عمران هر چه قدر خودمو به درو دیوار زدم نشد یه چیزو فهمیدم اگه برای چیزی به اندازه کافی تلاش کردی و نشد بدون اون تو تقدیرت نیست:eek:
کلا اگه مثبت فکر کنی کار هاتم خوب پیش میره اگه هم نه گاوت زاییده است:cool:
در مورد عشق بگم اگه با جنس مخالفت حرف زدی و 75درصد موقع حرف زدن به هم نگاه کردین احتمال عاشق شدنتون بالا میره .در مورد خانوما هم بگم خانوما یه چند روزی تو ماه نیاز شدید به دلداری و نوازش دارند یعنی محبت اگه اون موقع ها بتونی علاقشونو جلب کنی میتونی عاشق خودت بکنی .(یه زن خوبو وقتی میشناسی که تو بی پول ترین و بدترین شرایط کنارت باشه و یه مرد خوبو وقتی میشناسی که تو بهترین و پولدارترین زمانش کنار زنش بمونه):surprised:
خانوما یکی از راههای که از دیگران محبت میگیرن نگاه کردن به چشم اقایون هستش پس هر نگاهی رو عشق ندون هواست باشه;)
در کل( اگه دارا باشی سارا خودش میاد)
به نظر من خواسته های یک انسان اول تو رویاهاش شکل میگیره بعد اگه منطقی باشه یعنی قابل دست رس باشه میاد تو فکر ادم و بعد اگه با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه عملی میشه
مثلا همین x6که گفتی اول تو رویاشه بعد میبینه که در صورتی میتونه اونو داشته باشه که پول داشته باشه پس میاد به پول دار شدن فکر میکنه و کسب در امدشو هی بیشتر میکنه تا جایی که فکر میکنه حالا میتونه به x6فکر کنه بعد با نگاه کردن به سرمایش منطق اینو که بره بخرتش رو بررسی میکنه واون تصمیم میگیره که با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه;)
با ارزوی بهترین سر انجام ها برای دوستان عزیز:)

راستش منم جواب شما رو خوندم پیش خودم گفتم این آقا چه فکرایی میکنه!!!!! :surprised::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

اینجا نه بحث عشق و عاشقیه و نه چیز دیگه! بحث قانون جذبه ...حالا این جذب میتونه جذب جاندار باشه یا بی جان!!!!!! به موضوع سر در تاپیک و پستهای اخیر یه نیم نیگاهی مینداختین بحث دستتون میومد! :smile:

با آرزوی بهترین انجام و سرانجام ها برای شما! :D

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام من مشکلم اینه به یه هدف که میرسم با افکار منفی دوباره ازش دور میشم ، چیکار کنم این افکارو ؟:confused:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم یه سایت و یه برنامه مینویسم در جهت بیشتر عملی شدن این قانون،

البته بیشتر رو مبحث هدف گذاری کار کردم،

ولی با امکاناتی که دارم به این سایت میدم تمرکز آدم روی اهدافش بیشتر میشه،
دست شما درد نکنه.
ولی خواهشا این سیگار و بذار کنار!

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من مشکلم اینه به یه هدف که میرسم با افکار منفی دوباره ازش دور میشم ، چیکار کنم این افکارو ؟:confused:
تنها راحش شکرگزاری ه.
شکرگزاری بابت تموم داشته هات.ریز و درشتش.
توجه به داشته هات به جای نداشته هات.
اگر درخواست کردی دیگه رهاش می کنی تا پیش بیاد وبابت داشته هات (سلامتی-شادی-خانواده و کلا هر چیز خوبی که داری)از خدا شکر گزاری کنی.
در هر موقعیت منفی دنبال مثبت هاش باش!
مثلا ممکنه راجع به چیزی رنجی متحمل شدی اما مثلا ممکنه که خیلی چیزها به واسطه ی اون چیزی که شما فکر میکردی رنج ه بدست آورده باشی بابت اون چیزهایی که بدست اوردی از خدا تشکر کن.
مثلا ممکنه از یه نفر ناراحت باشی ولی اون شخص برای شما نکات مثبتی هم داشته و کارهای مثبتی هم کرده پس چرا کارهای خوبشو نبینی و کارهای بدش و ببینی!؟
رو کارهای خوبش زوم کن.اون وقته که انرژی حاصل از این خوب فکر کردن در مورد اون شخص بهش میرسه و اون شخص به تلاش میکنه که به شما منفعت برسونه.
اینجوریه که منفیا خداحافظی می کنند:w33:

آخرین ویرایش:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی این بحث هارو میخوندم پیش خودم میگفتم این دخترا چه فکر هایی میکنن:confused:
اگه تلاش نکنی به هیچی نمیرسی اگرم برسی زود گذر میشه;)
من میخواستم تغییر رشته بدم عمران هر چه قدر خودمو به درو دیوار زدم نشد یه چیزو فهمیدم اگه برای چیزی به اندازه کافی تلاش کردی و نشد بدون اون تو تقدیرت نیست:eek:
کلا اگه مثبت فکر کنی کار هاتم خوب پیش میره اگه هم نه گاوت زاییده است:cool:
در مورد عشق بگم اگه با جنس مخالفت حرف زدی و 75درصد موقع حرف زدن به هم نگاه کردین احتمال عاشق شدنتون بالا میره .در مورد خانوما هم بگم خانوما یه چند روزی تو ماه نیاز شدید به دلداری و نوازش دارند یعنی محبت اگه اون موقع ها بتونی علاقشونو جلب کنی میتونی عاشق خودت بکنی .(یه زن خوبو وقتی میشناسی که تو بی پول ترین و بدترین شرایط کنارت باشه و یه مرد خوبو وقتی میشناسی که تو بهترین و پولدارترین زمانش کنار زنش بمونه):surprised:
خانوما یکی از راههای که از دیگران محبت میگیرن نگاه کردن به چشم اقایون هستش پس هر نگاهی رو عشق ندون هواست باشه;)
در کل( اگه دارا باشی سارا خودش میاد)
به نظر من خواسته های یک انسان اول تو رویاهاش شکل میگیره بعد اگه منطقی باشه یعنی قابل دست رس باشه میاد تو فکر ادم و بعد اگه با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه عملی میشه
مثلا همین x6که گفتی اول تو رویاشه بعد میبینه که در صورتی میتونه اونو داشته باشه که پول داشته باشه پس میاد به پول دار شدن فکر میکنه و کسب در امدشو هی بیشتر میکنه تا جایی که فکر میکنه حالا میتونه به x6فکر کنه بعد با نگاه کردن به سرمایش منطق اینو که بره بخرتش رو بررسی میکنه واون تصمیم میگیره که با شرایط ومحیط زندگیش سازگار باشه;)
با ارزوی بهترین سر انجام ها برای دوستان عزیز:)
در مورد تغییر رشته حتما شما تلاشی که باید میکردی نکردی.یا راه و اشتباه رفتی.
ولی تا زمانی که شما درخواست(مشخص کردن آرزو)نکنید و یا آرزوهای بزرگ نداشته باشی هیچ تلاشی هم نمی کنی که بهش برسی ولی این قانون میگه که هر چی دوست داری بخواه وقتی که بخوای تموم تلاش و تمرکزتو رو این میذاری که به خواستت برسی و این قانون هم افراد و شرایطی که می تونه تو رو به خواستت برسونه برات مهیا میکنه.
مثلا کسی و سر راحت قرار میده که میاد در مورد خرید این ماشین برات توضیح میده و ...ولی ممکنه که زمانبر باشه.زمان بر باشه تا افراد و شرایط سر راحت قرار گیرند.
در واقع همون از تو حرکت از خدا برکت ه.
ولی این قانون میگه که تلاش برای کار ه.شما تلاش میکنی و کائنات هم شرایط و برات مهیا می کنه.
راجع به قرعه کشی اینو بگم که مثلا ممکنه شما احتیاج شدید به پول برای خرید چیزی داشته باشی و به خودت گفته باشی که حتما باید بخرم چون واقعا نیاز دارم از قضا شما مثلا یه جایی خرید کرده بودی که برگه ی قرعه کشی دادند و شما در قرعه کشی شرکت کردی و اصلا یادت نیست.بعد بهت میگن که تو قرعه کشی مثلا اسم شما درومد.
برنده شدن شما شانسی نبوده!
در واقع شما از کائنات خواستی که پول برات فراهم کنه و کائنات هم با برنده شدن شما تو قرعه کشی برات فراهم کرد(اینکه ما نمی دونیم و کار ما نیست که بدونیم پوله رو چجوری برامون تهیه میکنه.برنده شدن در قرعه کشی هم یکی از راههایی که کائنات پول برای رفع نیاز براورده می کنه.
نکته ای که هست اینه که شخص خودش برای رسیدن به پول تلاش کرده و تلاشش هم اون برگه ی قرعه کشی بود.
اینه که از هر راهی میشه به خواستمون برسیم .

آخرین ویرایش:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من از کجا بدونم با این خواستم نظم جهان به هم میخوره یا نه؟؟؟ اگه برآورده نشه که میخوره تو پَرَم! :D
اگر خواسته ی خوب داشته باشی با نظم جهان یکی ه.اگر خواستت به خودت و کسی آسیب نرسونه با نظم جهان یکیه.
همینه دیگه میگن که شما درخواستت و مشخص میکنی تلاشتم می کنی برای این که عملی بشه باید با نظم جهان یکی باشه.
مثلا در مورد مثال اون کیفی که گفتم شما کیف و دست دوستت میبینی و خوشت میاد و ممکنه آرزو کنی که من دقیقا همون کیف و می خوام! در صورتی که اون کیف مال دوستته و این که شما اونو بخوای با نظم جهان هماهنگی نداره چون مال کس دیگه ست.
ولی شما میتونی درخواست کنی که یک کیف شبیه اون کیفی که دوستم داره می خوام نه خود همون کیف.بعد کائنات هم برات شرایط و مهیا می کنه که یه روزی اون کیف و یا بخری یا هدیه بگیری و یا ....
هر چیزی هم که می خوایم یه بار که در خواست دادیم اون و رها می کنیم اگر با نظم جهان یکی بود(یا به اصطلاح صلاحمون بود بهمون میرسه اگر هم نبود مطمئن باشید چیزی بهتر از اون صلاحمون هست)
به نظر من این قانون تو اسلام و همه ی ادیان هست منتها نحوه ی بیانش فرق میکنه وگرنه در اصول یکی هستند.
همین که میگیم: از تو حرکت از خدا برکت.
هر چه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند(اگر برای دیگران خوب آرزو کنی به خودت برمیگرده)
و ...

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
تنها راحش شکرگزاری ه.
شکرگزاری بابت تموم داشته هات.ریز و درشتش.
توجه به داشته هات به جای نداشته هات.
اگر درخواست کردی دیگه رهاش می کنی تا پیش بیاد وبابت داشته هات (سلامتی-شادی-خانواده و کلا هر چیز خوبی که داری)از خدا شکر گزاری کنی.
در هر موقعیت منفی دنبال مثبت هاش باش!
مثلا ممکنه راجع به چیزی رنجی متحمل شدی اما مثلا ممکنه که خیلی چیزها به واسطه ی اون چیزی که شما فکر میکردی رنج ه بدست آورده باشی بابت اون چیزهایی که بدست اوردی از خدا تشکر کن.
مثلا ممکنه از یه نفر ناراحت باشی ولی اون شخص برای شما نکات مثبتی هم داشته و کارهای مثبتی هم کرده پس چرا کارهای خوبشو نبینی و کارهای بدش و ببینی!؟
رو کارهای خوبش زوم کن.اون وقته که انرژی حاصل از این خوب فکر کردن در مورد اون شخص بهش میرسه و اون شخص به تلاش میکنه که به شما منفعت برسونه.
اینجوریه که منفیا خداحافظی می کنند:w33:

ببینید من کلا به دور از ریا برای آرامش خودمم شده زبانی هم شده شکر گزاری میکنم ، ولی سوال من چه ربطی به شکر گزاری داره؟ من میگم دوس دارم یه اتفاقی بیفته ، میفته ، بعد ادامشو نمیتونم برم جلو ، همش افکاری میاد تو ذهنم که میگه نمیشه نمیشه .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به دوستان گرامی
هدف داشتن و زندگی کردن در واقعیت چه تاثیری بر ما خواهد گذاشت؟
با سپاس

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینروزا به هرکی فکر میکنم یه جورایی سر راهم سبز میشه
این یه نشونه است که میگه به هر چی فکر کنی واست پیش میاد
درضمن قانون جذب زمانی جواب میده که تضاد درونی با هدف نداشته باشی وگرنه شکست میخوری
مثلا هدفت لاغر شدنه ولی تو ضمیر ناخوداگاه خودتو چاق بدونی و فکر کنی که هیچوقت لاغر نمیشی

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم توصیه میکنم کلیپها و فایلهای صوتی استاد عباس منش رو ببینید وگوش کنید ..جواب خیلی از سوالاتون پیدا میکنید
از دوستم که تو این تاپیک ایشون معرفی کردن ممنونم

b.a.b.a.k

عضو جدید
ماجرا از اونجایی شروع میشه که احساس کردم در زندگی همه چیز برام تموم شده و اینجا خط پایانه...
میتونید تصورش کنید ؟
8 ساعت ، 9 ساعت ، 10 ساعت ... و بارها و بارها و بارها 18 ساعت ، 20 ساعت و گاهی 24 ساعت کار در روز
8 سال پیش استارت کودکانه ی یک رویا رو زدم و شروع کردم به صورت دست و پا شکسته ، به کسب تجربه
با تمام لذت رشد می کردم خودمو به چالش میکشیدم ... اینترنت ، دیسک های آموزشی ، رویا پردازی و... و... و...
بعد از چند سال وارد بازار مدرن ، بی قانون ، شلوغ پلوغ و داغ شدم و کار طراحی گرافیک رو شروع کردم ، تسلطی که روی کارم داشتم منو به پروژه های شرکت های بزرگ دولتی رسوند...
هر روز با مغزی پر از سر و صدایی مثل صدای آهنگری ها ، چشم های پر از فریاد کمک... و بغضی مثل الان که دارم این متن رو تایپ میکنم...
دعوا با مشتری ها ، کنترل روزانه حساب ها ، کنایه های خانواده و دوستای نزدیک......
هر روز بدون صبحانه و ناهار در ساعت 3 4 عصر
طوری شده بود که حتی گریه هم حسی ازم عوض نمی کرد
به هر دری می زدم بلکه صورت حساب ماهانه م کمی بیشتر بشه... ولی در اوج نا باوری هر ماه سخت تر و کمتر
یک سیستم تمام عیار و قدرتمند که به قیمت 3/750/000 تومن در همون وضعیت سخت خریدم تا بتونم سخت تر کار کنم بلکه کمی بوی زندگی رو حس کنم نه زنده بودن رو...
تا اون روز که بخاطر شرایطم دختر مورد علاقه م رو هم از دست دادم...

و صدای شکستن ستون رویاهام رو شنیدم

فریاد کمک بود که از دفعات تکرارش توی ذهنم ، خودم هم دیگه نمی شنیدمش...
"یعنی میشه منم یه روز آروم داشته باشم؟"
وااااای خدایا دقیقا" کجای ماجرا ایستاده بودی ؟
به طور اتفاقی برای بار هزارم The Secret رو نگاه کردم و اینبار کمی بیشتر به فکر فرو رفتم ولی مثل همیشه دوباره به روزمرگی خودم برگشتم
یکی از همون روزها حدود 12 ظهر بود یکی از دوستای دوست داشتنیم از دانشگاه بهم زنگ زد و برای چند دقیقه دیدن ساده ازم خواست که بیاد پیشم و منم با بی حوصلگی دعوتش کردم (که البته حالم شبیه نوشته هام نبود...)
بعد از کمی صحبت کردن راجب کار جدید باهام حرف زد که آنچنان براش جالب نبود
و من ازش خواستم تا راجع بهش بیشتر بدونم. پس یه قرار ملاقات با کسی که پیشنهاد داده بود تنظیم کردیم و 2 روز بعد دیدیمش...
پاهام مثل موشک شده بود ، همه چی رو فراموش کرده بودم ، میخواستم هرچه سریع تر به کار جدید ملحق بشم
این کارو کردم و شروع به کار کردم
ولی اینجا نیومدم تا از شغلی که الان دارم بگم(که البته همین بود که کل داستان رو عوض کرد)
روزها و روزها گذشت تا هوش و آرامش از دست داده م رو دوباره به دست آوردم
اما قدم به قدم یک چیز رو حس میکردم...
یک روز که به گذشته نزدیکم فکر میکردم چشام پر از اشک شد و اونجا بود که فهمیدم این همونی بود که من می خواستم
بین تمام دوستام و خانواده من تنها فردی بودم که شجاعت باور این راز رو داشتم و حس کردم خدا و قدرت هایی رو که جلوشون زانوی شکر میزنم و هر روز به خاطرشون شکرگزاری میکنم
رک و بی پرده مینویسم ، شرایط زندگی من از کودکی جوری بوده که آرامش همیشه کمی اونطرف تر از من نشسته بود و هیچ توضیحی نمیتونم واسش بنویسم
واقعا هم هنوز نمیدونم این قدرت چیه ولی می دونم و با تمام احساس فریاد میزنم که وجود داره
از این موهبت الهی که اسمش زندگیه زیبا ترین روزها و لذت هارو بسازید
خدای بزرگ و قدرتمند انسان رو فقط یک جسم نیافریده...
به عظمت زمین و بزرگترین شاهکار خدا که انسان نام داره کمی فکر کنید...
اینو برای کسانی که هنوز این موضوع رو درک نکردن میگم
نباید ببینید تا باور کنید ، باید باور کنید تا ببینید...
و یادتون باشه ، این راز دقیقا همون افکاری رو نمایان می کنه که احساستون هم باهاش درگیر باشه ، حالا اون احساس و افکار چه + باشه و چه -
این روزها از زندگی با همه انسان ها لذت می برم
به داشتن دنیای پیرامونم ، هر شکلی که هست افتخار می کنم
هر روز آدمها و موقعیت ها و چیزهایی رو میبینم که باورش پیچیده است
هنوز هم بارها توی این اتفاق ها ، زمانی که افکار روزهای قبل رو مرور می کنم یک حس شیرین چشم هامو خیس میکنه
و وجود خدا و قدرت هایی که در زمینش قرار داده رو تاکید می کنه
توی این ساعت از شب که این مطلب رو مینویسم ، با تمام حسی که وجودمو فرا گرفته ، عاشقانه زیبا ترین هارو براتون آرزو میکنم و همه تونو دوست دارم

-اگه یک روز از خواب بیدار شی و ببینی که دیگه این قدرت رو نداری چیکار میکنی؟
-تا وقتی که این قدرت رو دارم ازش نهایت لذت رو میبرم;) "بخشی از دیالوگ انیمیشن Turbo"

و در آخر کتاب "خدا ، حقیقتی در اعماق وجود انسان" و "اسرار کوانتومی موفقیت" رو پیشنهاد می کنم

شب و روزگارتون غرق در عشق و دوستی:gol:

آخرین ویرایش:

Mona_moazen

عضو جدید
منم این قانون رو تجربه کردم و به خیلی چیز هایی که میخواستم رسیدم پیشنهاد میدم شمام تجربه ش کنید.:smile:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نباید ببینید تا باور کنید ، باید باور کنید تا ببینید...

جمله ی جالبی بود...مرسی

elahe.s.h

عضو جدید
سلام دوست خوبم.
قانون جذب بحث جالبیه و خیلیا دوست داشتن ازش استفاده کنن و حتی سعی کردن ازش استفاده کنن اما نتیجه ای نگرفتن..حالا سوال اینجاس؟؟
یا ما راه رو اشتباه میریم یا بلد نیستیم ازش استفاده کنیم..
جواب دومی محتملتره..چون تمام کائنات از این قانون دارن استفاده میکنن وجواب گرفتن. منم استفاده کردم و جواب گرفتم. اما راه استفاده از اونه که کلید طلایی این معمای بزرگ آفرینشه دوستای خوبم.