یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر من!

نظر من!

خب قانون جاذبه که شکی درش نیست حتماً جواب میده ولی معمولاً نباید در مورد چیزی که میخوای به دیگران بگی چون نظرات منفی اونها گاهی قویتر از خواسته ی خودته و اونها نرسیدن به هدفت رو برات جذب می کنند و اگر اینطور باشه به هدفت نمی رسی!:w10:

این چیزی هستش که من تو چند تا کتاب خوندم راجع بهش ، اولش جاذبه آسون به نظر میرسه ولی عمل بهش تمرین میخواد دوستم!:w34:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد قانون جاذبه مطالب زیادی هست
اما خوب فکر می کنم
مهم تر از همه اینه که خودت به شخصه واقعا اون اتفاقو بخوای
و نمیشه و نشدو کنار بذاری
و ایمان داشته باشی که فقط بخواست تو بستگی داره
و در مورد تفکر و رویا پردازی هم مطالبی هست
که خودتونو در اون وضعی که طالبش هستید تصور کنید:gol:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیاهای موازی در قانون جذب

دنیاهای موازی در قانون جذب

ایده جالبی که مدافعان قانون جذب بر اساس آن امکان برآورده شدن همزمان همه آرزوهای آدم ها و موجودات عالم را ممکن می دانند,نظریه وجود دنیاهای موازی به طور همزمان در همین دنیایی است که درآن زندگی می کنیم.

برای این که نظریه دنیای موازی را بهتر درک کنیم بهتر است ابتدا دنیایی را که خودمان در آن هستیم یک بار باهم مرور کنیم.ما ساکنان کره زمین هستیم.کره زمین یکی از سیارات منظومه شمسی است و منظومه شمسی گرد ستاره ای به نام خورشید شکل گرفته است و این میلیاردها میلیارد خورشید در هزاران هزار کهکشان عالم وجود دارد.همه این ها بخشی از دنیای ما هستند. اما این تنها دنیای موجود در کاینات نیست.
بر طبق نظریه دنیاهای موازی که دانشمندان از طریق روابط ریاضی و قوانین نظری فیزیک مدرن به آن پی برده اند,هزاران هزار دنیا مثل دنیای ما امکان وجود دارد.دنیاهایی که شاید فاصله ی ما با آنها از یک تار مو هم کمتر باشد و ما آنها را نمی بینیم,چون ذهن و مغزمان توان دیدن و مشاهده آن دنیاها را ندارد.در هر کدام از این دنیاها ممکن است موجوداتی در حال زندگی باشند.دنیای ما هم موازی دنیای آنها وجود دارد و آنها هم شاید به دلایل مشابه نمی توانند دنیای ما را ببینند.

نظریه دنیاهای موازی در قانون جذب همه چیز را معنا دار می کند.برای مثال آرزو کنید که ای کاش صاحب اتومبیلی خاص با رنگ مشخص شوید.اتفاقا در کنار شما ده ها نفر همکار همکلاس و خواهر و برادر هم همین آرزو را به کاینات ارسال می دارند.طبق قانون جذب باید کاینات برای هر کدام از آنها اتومبیلی اختصاص دهد.اما چگونه این امر امکان پذیر است؟در قانون جذب گفته می شود که در خصوص این که چگونه آرزویت محقق می شود اصلا نگران نباش.

تو فقط کافی است آرزویی را در دل بگردانی و محکم و استوار روی تحقق حتمی آن پافشاری کنی و حتی در دنیایی که این آرزو محقق شده زندگی کنی.اما این دنیا کجاست؟

مدافعان قانون جذب می گویند در یکی از دنیاهای موازی که ما نمی بینیمش اما به زودی بر ما ظاهر خواهد شد!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمرین کردن این قانون مهمتر از دونستن و درک کاملش هستش، ولی سخت ترین کار همین تمرین کردن ِ به نظر من ، اینکه مدام مراقب افکارت باشی ، ولی من خودم چندین بار جواب گرفتم ازش!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال مبهمه! قانون جاذبه چی؟

قانون جاذبه در روانشناسی نوین یعنی به هر چیزی که فکر کنی و خودت رو لایقش بدونی برات پیش میاد، این یه توضیح کلی هستش اگر دوست دارید بیشتر بدونید فیلم یا کتاب "راز" رو تهیه کنید تا اطلاعاتتون بیشتر بشه!
البته کتابهای خیلی زیادی در این زمینه وجود داره مثل "شفای زندگی" ، "چهار اثر از فلورانس اسکاول شین" و ... ولی فیلم راز برای شروع از همه بهتره!

shahab_A

عضو جدید
سلام .. میخواستم بگم من شدیدا به این قانون اعتقاد دارم و جالبه بدونید از وقتی بهش اعتقاد پیدا کردم خدارو شکر تا الان به هرچی خواستم رسیدم .. و این قانون کاملا برای من اثبات شده ست و من بهش یقین دارم ... از همه ی دوستان عزیز هم خواهش میکنم برای یک بار هم که شده امتحان کنند .. مطمئن باشید نتیجه میگیرید
;):gol:

نصیری

عضو جدید
من هم خیلی به این قانون اعتقاد دارم.به نظر من هر کس هدفی را دنبال می کنه هدف هم او را دنبال و جذب می کنه. به قول مولانا:
تشنگان گر آب جویند از جهان آب هم جوید به عالم تشنگان.
انسان ها همان طور که باور کنند زندگی می کنند.و باور های انسان توانمندیهای او را می سازد.
مهم ترین راز جهان هستی که بشر آن را به عنوان قانون در کائنات کشف کرده راز یا قانون جاذبه است.و قانون جاذبه یعنی هر رشته فکری هم جنسش را در کائنات خدا جذب می کند. و انسان هر آنچه را که به عنوان دستاوردهای زندگی دارد،خود جذب کرده;)
من خیلی مایلم این بحث را ادامه بدیم:smile:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان اگر کسی کتابی در این زمینه خونده لطفاً معرفی کنه تا به اطلاعات هممون اضافه بشه!:w34:

Setayesh

مدیر تالار
خب قانون جاذبه که شکی درش نیست حتماً جواب میده ولی معمولاً نباید در مورد چیزی که میخوای به دیگران بگی چون نظرات منفی اونها گاهی قویتر از خواسته ی خودته و اونها نرسیدن به هدفت رو برات جذب می کنند و اگر اینطور باشه به هدفت نمی رسی!:w10:

این چیزی هستش که من تو چند تا کتاب خوندم راجع بهش ، اولش جاذبه آسون به نظر میرسه ولی عمل بهش تمرین میخواد دوستم!:w34:

سلام
چرا نباید بگی؟؟منظور من اهداف خیلی مهم توی زندگی نیست.گفتم که کارای کوچیکم می شه!!
در ضمن قراره اینجا همه انرژی مثبت داشته باشن!!و دیگرانو تو رسیدن به اهدافشون کمک کنن و تشویق!
من شخصا اعتقادی به انرژی منفی دیگران ندارم!!
کسی می تونه بگه واقعا چنین چیزی وجود داره؟؟:surprised:

Setayesh

مدیر تالار
دوستان اگر کسی کتابی در این زمینه خونده لطفاً معرفی کنه تا به اطلاعات هممون اضافه بشه!:w34:

ممنون.فکر خوبیه!!
در ضمن خودمون هم می تونیم راجع بهش بحث کنیم!:)

Setayesh

مدیر تالار
تمرین کردن این قانون مهمتر از دونستن و درک کاملش هستش، ولی سخت ترین کار همین تمرین کردن ِ به نظر من ، اینکه مدام مراقب افکارت باشی ، ولی من خودم چندین بار جواب گرفتم ازش!

می شه تا بحال از تجربیاتی که داشتی بگی؟؟
چی می خواستی و چیکار کردی؟؟:warn:

سوال مبهمه! قانون جاذبه چی؟

قانون جاذبه رو می شه اینطور خلاصه کرد که هر وقت تو چیزیو با تمام وجودت بخوای کاینات هم به تو پاسخ مثبت می ده و همه چیز در جهت رسیدن تو به خواستت عمل می کنه!!
البته بحثش خیلی مفصله!!

سلام .. میخواستم بگم من شدیدا به این قانون اعتقاد دارم و جالبه بدونید از وقتی بهش اعتقاد پیدا کردم خدارو شکر تا الان به هرچی خواستم رسیدم .. و این قانون کاملا برای من اثبات شده ست و من بهش یقین دارم ... از همه ی دوستان عزیز هم خواهش میکنم برای یک بار هم که شده امتحان کنند .. مطمئن باشید نتیجه میگیرید
;):gol:

ممنون اگه از تجربیاتت در اختیار ما هم بذاری!!:gol:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه نظر شخصی دارم نمیدونم ناشی از تجربه هستش یا افکار نا مثبت
به نظر من این فکر زمانی به مخیله شخص نمود میکنه که فرد احساس عدم توانایی داشته و یابه دلیل عدم وجود امکانات برای رسیدن به ارمانش این قدر نا خوشبخت شده باشه که تو خواب و خیال اونو ببینه وگرنه مثل یه انسان معقول میرفت دنبال ارمانش که به صورت منطقی به اون برسه شایدم این تجسم خلاقانه بهانه ای برای برنامه ریزی نا خود اگاه برای نیل و نزدیک شدن به ارمان باشه
نظر شما چیه؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چرا نباید بگی؟؟منظور من اهداف خیلی مهم توی زندگی نیست.گفتم که کارای کوچیکم می شه!!
در ضمن قراره اینجا همه انرژی مثبت داشته باشن!!و دیگرانو تو رسیدن به اهدافشون کمک کنن و تشویق!
من شخصا اعتقادی به انرژی منفی دیگران ندارم!!
کسی می تونه بگه واقعا چنین چیزی وجود داره؟؟:surprised:

اینکه نباید بگی رو من از خودم نمی گم که، چندجا راجع بهش خوندم، راجع به چرخه اقبال هم همین رو میگن که باید جایی دور از دید بقیه باشه!
اگر خواستی برات میگم که کجاها این اومده و تو کدوم کتاب!
الان عجله دارم که برم بعداً بیشتر می نویسم راجع بهش!

نصیری

عضو جدید
خدا می گوید ما هر آنچه را که در کائنات است به تسخیر اندیشه های تو در آورده ایم. یعنی وقتی ما چیزی را خواستیم و به عنوان هدف در نظر گرفتیم در کائنات برای ما تیک خورده می شود و فقط متعلق به خود ماست.و بعد کائنات اسباب و وسایل رسیدن به آن را برای ما فراهم می کند.
امام صادق می فرمایند:بدان که اگر چیزی را به عنوان هدف از خدا خواستی خدا آن را به تو داد فقط گذاشته پشت در و باید خودت برداری;)

نصیری

عضو جدید
کتاب راز دکتر آزمندیان. البته من سی دی سمینار دکتر را دیدم. ایشون مؤسس تکنولوژی فکر در ایران هستن.توصیه می کنم حتما ببینی ;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب راز دکتر آزمندیان. البته من سی دی سمینار دکتر را دیدم. ایشون مؤسس تکنولوژی فکر در ایران هستن.توصیه می کنم حتما ببینی ;)

ممنون من هم CD رو دیدم هم کتاب رو خوندم، ولی به هر حال ممنون!:w30:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من این فکر زمانی به مخیله شخص نمود میکنه که فرد احساس عدم توانایی داشته و یابه دلیل عدم وجود امکانات برای رسیدن به ارمانش این قدر نا خوشبخت شده باشه که تو خواب و خیال اونو ببینه وگرنه مثل یه انسان معقول میرفت دنبال ارمانش که به صورت منطقی به اون برسه شایدم این تجسم خلاقانه بهانه ای برای برنامه ریزی نا خود اگاه برای نیل و نزدیک شدن به ارمان باشه
نظر شما چیه؟

ببین این احساس ناتوانی از هر کجا که اومده باشه نتیجه اش معلومه : شخص به هدفش نمی رسه ، ولی قانون جذب اصلاً خیالبافی و امید واهی دادن نیست بلکه به نوعی می خواد مرزهای ذهنی آدمها رو از بین ببره ، چون معمولاً انسانها برای خودشون در طول زندگی دلایلی دست و پا می کنند که خودشون رو تو یه زمینه هایی محدود کنن، این قانون میگه هیچ حدی برای خواسته ها وجود نداره، اصلاً مهم نیست کی هستی و تا حالا چطور زندگی کردی ، اگر افکارت رو عوض کنی و برای خودت مسلم بدونی که به چیزی می رسی هیچ چیز توی دنیا قویتر از خواسته ی تو نیست ، به شرطی که به طور کامل بهش باور داشته باشی ، و وقتی کسی چیزی رو باور داشته باشه مطمئناً احساس ضعف نمی کنه که بخواد تو رؤیا خودشو خوشبخت ببینه یا خیالبافی کنه!:w10:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می شه تا بحال از تجربیاتی که داشتی بگی؟؟
چی می خواستی و چیکار کردی؟؟:warn:

خوب من خیلی چیزها می خواستم و بهشون رسیم از چیزهای پیش پا افتاده گرفته تا مثلاً قبولی تو رشته معماری تهران!

میدونی از همه مهمتر اینه که اصلاً به خواسته ات شک نکنی، حتماً میدونی که قانون جذب سه مرحله داره:
1 تقاضا
2 پاسخ
3 دریافت

و همه ما معمولاً تو قسمت سوم مشکل داریم یعنی درخواست می کنیم، کائنات پاسخ میده و دقیقاً وقتی که میخواد خواستمون ظاهر بشه امید و ایمان خودمون رو از دست میدیم و نتیجه ش معلومه ، هیچ اتفاقی نمی افته!!!

پس اگر میخوای به خواسته ات برسی رو قسمت سوم خیلی دقت کن!
اگر فیلم راز رو داری هر روز نگاه کن ، من بیشتر از 25 بار کتاب شفای زندگی رو خوندم و فیلم راز رو هر وقت خیلی نا امید هستم نگاه می کنم!
گاهی نکته هایی توشون هست که با یکبار دیدن دستگیرت نمیشه!
:w34:

kittleboy_87

عضو جدید
بله منم موافقم که 100% جواب میده
ولی می دونین چه بلایی سر من آورد،
من اینو واسه امتحانات این ترمم بکار بردم، الکترونیک 2 رو خوب نفهمیدم. همش می گفتم سخته، نمی فهمم و... یباره گفتم نه!!! من می فهمم من می تونم، کمکم که نه خیلی سریع روحیه به سراغم اومد، هر مطلب رو سریع می گرفتم و اونقدر علاقه پیدا کردم که نگو،جزوه شریف رو هم خوندم ، اماااااااااا....
وقتی نمره ها اومد، :confused: :confused::confused:
مثلا میخواستم این ترم معدلم بره بالای 18 اومد شد 16.5
هیچ کدوم از نمده ها اونطوری که من می خواستم نشد.
تنها خوبی و اثری که داشت این بود که با خیال آسوده رفتم سر جلسه و با روحیه عالی اومدم بیرون
حالا دیگه نمی دونم
ولی واقعا خیلی بارها اینو من درک کردم
باور من این شده که هرچیزی که بهش باور داشته باشی، ایمان پیدا کنی( ایمان صحیح)، همون واست بهترین میشه و بدستش میاری
و بهترین کار اینه که از آرزوهای کوچیک شروع کنیم،اگه همون اول بزرگ باشه نمیشه ( همون که میگن : سنگ بزرگ نشانه نزدنه)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینو واسه امتحانات این ترمم بکار بردم، الکترونیک 2 رو خوب نفهمیدم. همش می گفتم سخته، نمی فهمم و... یباره گفتم نه!!! من می فهمم من می تونم، کمکم که نه خیلی سریع روحیه به سراغم اومد، هر مطلب رو سریع می گرفتم و اونقدر علاقه پیدا کردم که نگو،جزوه شریف رو هم خوندم ، اماااااااااا....
تنها خوبی و اثری که داشت این بود که با خیال آسوده رفتم سر جلسه و با روحیه عالی اومدم بیرون
حالا دیگه نمی دونم
باور من این شده که هرچیزی که بهش باور داشته باشی، ایمان پیدا کنی( ایمان صحیح)، همون واست بهترین میشه و بدستش میاری
و بهترین کار اینه که از آرزوهای کوچیک شروع کنیم،اگه همون اول بزرگ باشه نمیشه ( همون که میگن : سنگ بزرگ نشانه نزدنه)

فکر کنم اشکال کار اینجا بوده که یه جایی ته دلت بهش شک داشتی ، یا تکیه کلامت یه چیزی بوده که به این نتیجه رسیدی!
مثلاً اینکه می گفتی "نمره برام مهم نیست" یا "همینکه دارم میفهمم خودش کلی ِ" یا اینکه خواسته ات رو دقیق مشخص نکردی!
در مورد خود من این اتفاق افتاده بارها چون اونی که توی ذهنم بوده دقیقاً با خواسته ام یکی نبوده!
:w10: باید خواسته ت رو دقیق مشخص کنی!!!!

نصیری

عضو جدید
حالا دیگه نمی دونم
به نظر من تا حدودی جوابتو گرفتی ، به نظر خودت اگه همچین روحیه ای به سراغت نمی اومد نمره ات تا این حدم می شد؟ حالا اگه اون چیزی که می خواستی نشد،به قول پریسا ایمانت به این مسئله زیاد قوی نبود;)

نصیری

عضو جدید
معادله هستی

معادله هستی

در معادله هستی باید اسباب و وسایل را فراهم کنی و به امتیاز 100 برسی تا پدیده ای به نام x خلق شود.
A+B+C+D......................=X​
اینک به معادله هستی توجه کن:
اندیشه + باور + روحیه + انگیزه + ارتباطات + تلاش + استقامت + شرایط محیط + خواست و عنایت خداوند + ..............................= خلق هدف

امتیاز 100 لازمه خلق هدف است;)

نصیری

عضو جدید
اولین گام در خواست کردن است،از کائنات در خواست کن بگذار کائنات بداند تو چه می خواهی.کائنات در قبال افکارت واکنش نشان می دهد.

کائنات خودش کارها را به نحوی ردیف می کند تا اتفاقی که می خواهی برایت بیفتد;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من عاشق يه دختر بسيار با كمالاتم تمام تمركزمم رسيدن به اونه از شما هم تقاضا ميكنم با فرستادن پالس + مو ياري كنيد به نظرتون ميشه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من عاشق يه دختر بسيار با كمالاتم تمام تمركزمم رسيدن به اونه از شما هم تقاضا ميكنم با فرستادن پالس + مو ياري كنيد به نظرتون ميشه[/quote

شک نکن که میشه، فقط یه عکس یا نوشته یا هر چیزی که خواسته ات رو به یادت بیاره تهیه کن و بذارش یه جایی که توی روز چندین بار ببینیش، تا مدام رو به هدفت باشی!

منم برات انرژی مثبت می فرستم!

Setayesh

مدیر تالار
سلام
نظر شما چیه؟

سلام
اول ممنون به خاطر اینکه توی این بحث شرکت کردی.:)
دوم باید بگم که با نظرت کاملا مخالفم.
قانون جاذبه به ناتوان بودن آدم ها اشاره نمی کنه بلکه می خواد بگه اگه آدم بخواد به چیزی برسه حالا چه ناتوان چه توانا!باید با تمام ذهن و وجودش اونو بخواد!
یه موقع آدم می تونه کاریو خیلی راحت انجام بده اما به خاطر افکار منفی که داره پاسخ مثبتو دریافت نمی کنه!!
نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه؟؟

اینکه نباید بگی رو من از خودم نمی گم که، چندجا راجع بهش خوندم، راجع به چرخه اقبال هم همین رو میگن که باید جایی دور از دید بقیه باشه!
اگر خواستی برات میگم که کجاها این اومده و تو کدوم کتاب!
الان عجله دارم که برم بعداً بیشتر می نویسم راجع بهش!

مرسی پریسا جون به خاطر مطالب خوبت!!این نشون می ده واقعا تو این زمینه کار کردی.
کتاب هایی که گفتیو اگه بنویسی ممنون می شم!:gol:

Setayesh

مدیر تالار
خوب من خیلی چیزها می خواستم و بهشون رسیم از چیزهای پیش پا افتاده گرفته تا مثلاً قبولی تو رشته معماری تهران!

میدونی از همه مهمتر اینه که اصلاً به خواسته ات شک نکنی، حتماً میدونی که قانون جذب سه مرحله داره:
1 تقاضا
2 پاسخ
3 دریافت

و همه ما معمولاً تو قسمت سوم مشکل داریم یعنی درخواست می کنیم، کائنات پاسخ میده و دقیقاً وقتی که میخواد خواستمون ظاهر بشه امید و ایمان خودمون رو از دست میدیم و نتیجه ش معلومه ، هیچ اتفاقی نمی افته!!!

پس اگر میخوای به خواسته ات برسی رو قسمت سوم خیلی دقت کن!
اگر فیلم راز رو داری هر روز نگاه کن ، من بیشتر از 25 بار کتاب شفای زندگی رو خوندم و فیلم راز رو هر وقت خیلی نا امید هستم نگاه می کنم!
گاهی نکته هایی توشون هست که با یکبار دیدن دستگیرت نمیشه!
:w34:

درسته.به نظر من هم قسمت سوم از همه سخت تره.اما مشکل اینجاست که این فاصله بین پاسخ و دریافت چقدره!!!
به نظرم اگه این فاصله زیاد بشه،شخص خیلی راحت روحیشو می بازه!!:(

اقا من عاشق يه دختر بسيار با كمالاتم تمام تمركزمم رسيدن به اونه از شما هم تقاضا ميكنم با فرستادن پالس + مو ياري كنيد به نظرتون ميشه

همه چیز بستگی به خودت داره!!
راستی یه سوال!!اگه طرف خودش نخواد چی؟؟
انرژی های منفیش چی می شه!!!:surprised: