گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

Zienkiewicz

عضو جدید
سلام دوستان
می خواستم اگر ممکنه فرصت های شغلی مهندسی مکانیک را برای کار خصوصی با ذکر درآمد ماهیانه نام ببرید. (یعنی یک مهندس مکانیک اگر نخوهد برای کسی کار کند و برای خودش شرکت بزند و کار کند، چه کار هایی میتواند بکند؟)
ممنون.

سلام، هر کاری می تواند بکند و هر درامدی هم ممکن است داشته باشد. از صفر تا مثبت بی نهایت. سوالتان پاسخ مشخصی ندارد. ارادتمند

MEHDISH12

عضو جدید
سلام دوستان
می خواستم اگر ممکنه فرصت های شغلی مهندسی مکانیک را برای کار خصوصی با ذکر درآمد ماهیانه نام ببرید. (یعنی یک مهندس مکانیک اگر نخوهد برای کسی کار کند و برای خودش شرکت بزند و کار کند، چه کار هایی میتواند بکند؟)
ممنون.

میتونه کارهای طراحی رو تو زمینه های مختلف انجام بده،طراحی نقشه ها،تهویه مطبوع ، سیستم انتقال آب و ... حتی کارهای تحلیلی هم میتونه انجام بده که اکثرا اینا با نرم افزار انجام میشه اما اگه بخوای درست وارد شی باید اولش داخل یه شرکت خصوصی یا دولتی کار کنی که کار یاد بگیری..

mohammad smb

عضو جدید
آقایون وخانم های مهندس سلام کی میتونه برام جزوه هالیدی ارسال کنه واقعا نیازش دارم .باتشکر

mohammad smb

عضو جدید
سلام آقایون وخانم های مهندس کی میتونه جزوه هالیدی درست حسابی برام بفرسته واقعا نیازش دارم ۰۹۳۳۳۹۷۶۶۱۴

mohammad smb

عضو جدید
سلام آقایون وخانم های مهندس کی میتونه جزوه هالیدی درست حسابی برام بفرسته واقعا نیازش دارم ۰۹۳۳۳۹۷۶۶۱۴

mohammad smb

عضو جدید

سحرخیز

عضو جدید
سلام دوستان من اثبات معادله پیوستگی و انرژی و مومنتم ناویراستوکس را در مختصات کروی رو می خواستم
ممنون میشم زیاد

mahdi.edal

عضو جدید
سلام دوستان جزوه یا تستهایی میخوام واسه ازمون کارشناس رسمی دادگستری گرایش برق ماشین و تاسیسات کارخانجات البته قسمت مکانیکش مثل:تبرید گرمایش آب بخار پمپ فاضلاب ....

POURIA_IE

عضو جدید
سلام :)
دوستان کسی اطلاع داره سال قبل ازمون ارشد دانشگاه آزاد رشته مکانیک در چه روزی برگزار شد ؟ پنجشبه یا جمعه ؟

مریض

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستای عزیز مکانیکی ...
من مرضیه هستم کاربر جدید سایت ... ترم 1 کارشناسی مکانیک دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین :D خیلی خوشحالم از اینکه تو جمع شما هستم ... اگه میشه به من کمک کنید من اصلا بلد نیستم چیکار باید بکنم ... با تشکر

Ehsan.1364

عضو جدید
سلام دوستان.من تازه به جمع شما پیوستم و از اینکه در این جمع هستم خیلی خوشحالم

hi-reza

عضو جدید
مکانیک خودرو کیا هستن?چون من کاردانیم مکانیک نیروگاه.کارشناسیم مکانیک خودرو.الانم ارشد تبدیل انرژی هستم.لطفا شما هم اعلام کنید.

mohsen majd

عضو جدید
سلام
ممنون که این گپ رو برای ارتباط بچه های مکانیک تشکیل دادید
اگه مشکلی نباشه یه سوال مطرح کنم؟
و اونم اینه که مهندسین مکانیک تا چه حد تونستن روی اقصاد کشور تاثیرگذار باشن؟
آیا در زمینه اقصاد مقاومتی مهندسین کدام شاخه موثرتر بوده اند؟

Zienkiewicz

عضو جدید
سلام
ممنون که این گپ رو برای ارتباط بچه های مکانیک تشکیل دادید
اگه مشکلی نباشه یه سوال مطرح کنم؟
و اونم اینه که مهندسین مکانیک تا چه حد تونستن روی اقصاد کشور تاثیرگذار باشن؟
آیا در زمینه اقصاد مقاومتی مهندسین کدام شاخه موثرتر بوده اند؟
قطعا مهندسین مکانیک روی اقتصاد کشور موثر بوده اند اگر مهندسین مکانیک ایرانی نبودند کشور مجبور بود حتی برای این چهارتا آتوآشغال که اسمش را صنعت گذاشته اند برود و مهندس خارجی استخدام کند. اقتصاد مقاومتی هم که بستگی به این داره که از اقتصاد چه درکی داشته باشید.

SoheilSmart

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من رشته ام ساخت و تولید هست
برای اتوکد شما چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟
مثلث نارنجی یا جمشیدی ؟

بچه ها میتونین به من بگین ریاضی یک..
ارتعاشات
و استاتیک از چندتا سوال..چند تا میاد؟!؟

چنددرصد
و از چه مباحثی؟!؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها میتونین به من بگین ریاضی یک..
ارتعاشات
و استاتیک از چندتا سوال..چند تا میاد؟!؟

چنددرصد
و از چه مباحثی؟!؟

مباحث ارشد . استاتیک 6 سوال
ارتعاشات 6 سوال
هر باکسی حدود 20 سوال میاد .
مباحث هم میشه از از روی انالیز کنکور های قبل که در سایت ها میشه پیداشون کرد متوجه میشه بشید

گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=231878&d=1423678771

امروز یک مجرم فراری دستگیر شده و به زندان افتاد.... جرم این مجرم اسپم کردن بوده که خلاف قوانین سایت باشگاه مهندسان و نمایندگاه مجلس سایت باشگاه مهندسان است.

این مجرم فراری تحت پیگرد قانونی سر انجام تحت بازجویی حفن به جرم خود که اسپم کردن بود اعتراف کرد. این فرد در نبود مدیران نظر خود را بر خلاف قوانین سایت می نوشت و متواری می شد.

البته ادمین قبلا تهدید کرده بود که وی را روانه زندان می کند ......... سرانجام هم وی به زندان افتاد و سو سابقه اسپم و مالتی یوزر در پرونده قضایی وی ثبت شد.

عکس او نیز قبلا به عنوان اسپمر فراری در روزنامه ها چاپ شده بود تا کفی نت ها و سرویس های داینامیک به وی سرویس ندهند!!!

spammer error//
واقعا؟!؟!!؟؟!

NASTOH

عضو جدید
خانم های تهرانی که رشتشون مهندسی مکانیکی و علاقه مند به کار کردن در زمینه مقالات isi هستند و به کار عددی آشنایی دارند و پشتکار زیادی دارن پیام خصوصی بهم بدن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم های تهرانی که رشتشون مهندسی مکانیکی و علاقه مند به کار کردن در زمینه مقالات isi هستند و به کار عددی آشنایی دارند و پشتکار زیادی دارن پیام خصوصی بهم بدن

سلام....

دانشگاه کاشان خوش میگذره؟

بالا