گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

یوسفی نسب

عضو جدید
سلام مهندس از اینکه تصمیم داری ادامه تحصیل بدهید شکر چون من هم دوست داشتم در رشته تبدیل انرژی ادامه بدم اما نشد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من یوسفی هستم و دارای مدرک لیسانس تاسیسات هستم و تازه با این سایت آشنا شدم امیدوارم من را هم در استفاده از این سایت رارهنمای کنید

سلام.....به لینک زیر رجوع کنین، کلی اطلاعات هست که راحت میتونی از سایت استفاده کنی

[h=2]راهنمای سایت[/h]
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ضمنا بابت قرار دادن این تاپیک در تالار اصلی از گروه مدیریت جدید ممنون.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

amir.parsa!

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم...من تازه به جمع مکانیکی هااومدم میخواستم کمکم کنید برا انتخاب واحد ترم سه..ممنون

سلام دوستان عزیزم...من تازه به جمع مکانیکی هااومدم میخواستم کمکم کنید برا انتخاب واحد ترم سه..ممنون

كار قشنگيه... يك موضوع بديد كه بحث رو شروع كنيم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودت کارت چی بوده؟
ولش کردی؟
ارشد چند ترم مونده؟ راضی هستی خوندی؟

من کارم رسمی نبوده....کارای تاسیساتی زیر دست یه مهندس.
آره ول کردم.....بدردم نمیخورد...ترم یک و دو ارشد هم خیلی باید وقت بزاری نمیشه کار کرد.الانم هنوز تو ترم دو موندم...و باید پروژه یه درس رو کامل کنم.
خدا بخواد دو ترم دیگه تموم میشه......آره راضی هستم...تو این اوضاع بیکاری ،درس خوندن ضرر نداره.....باید علاقه داشت....و زرنگ بود.

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارم رسمی نبوده....کارای تاسیساتی زیر دست یه مهندس.
آره ول کردم.....بدردم نمیخورد...ترم یک و دو ارشد هم خیلی باید وقت بزاری نمیشه کار کرد.الانم هنوز تو ترم دو موندم...و باید پروژه یه درس رو کامل کنم.
خدا بخواد دو ترم دیگه تموم میشه......آره راضی هستم...تو این اوضاع بیکاری ،درس خوندن ضرر نداره.....باید علاقه داشت....و زرنگ بود.

میدونی چی زور داره این همه درس میخونی بعد میری تو کار میبینی 90 درصدش هیچی نیست به کارت نمیاد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چی زور داره این همه درس میخونی بعد میری تو کار میبینی 90 درصدش هیچی نیست به کارت نمیاد

این حرفی هست که خیلیا میگن.....ولی من این نظر رو قبول ندارم...میدونی چرا؟

چون ما درس رو نفهمیدیم......مطمئن باش اگه این درس ها نبود ماشینی مثل بنز ساخته نمیشد.

ولی اگه در مورد اوضاع کاری کشورمون بگی درسته....دیگه همه چی روتینه و نیازی به طراحی و کتابا نیست....و مثلا برای مهندس ارشد، ارزش قائل نمیشن....ولی خب اگه خودت بتونی طراحی کنی و خیلی چیزا رو بفهمی قطعا برات لذت بخشه..من اینطوریم....

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرفی هست که خیلیا میگن.....ولی من این نظر رو قبول ندارم...میدونی چرا؟

چون ما درس رو نفهمیدیم......مطمئن باش اگه این درس ها نبود ماشینی مثل بنز ساخته نمیشد.

ولی اگه در مورد اوضاع کاری کشورمون بگی درسته....دیگه همه چی روتینه و نیازی به طراحی و کتابا نیست....و مثلا برای مهندس ارشد، ارزش قائل نمیشن....ولی خب اگه خودت بتونی طراحی کنی و خیلی چیزا رو بفهمی قطعا برات لذت بخشه..من اینطوریم....

بابا طراح :D
اینجا چیزی ارزش طراحی نداره
رفتی خارج منم ببر :D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر قبرستونی بریم بهتر از اینجاست
خوب شد رفتم کلاس زبان، یه جا بدردم خورد :D بقیه ش رو هم برم فشرده،کی میریم؟ :D

خندم گرفت:biggrin:...
خوبه.........................بریم آلمان؟:D
راستی تو رو اصلا تو تالار مکانیک نمبینم....کدوم ورا هستی؟:D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خندم گرفت:biggrin:...
خوبه.........................بریم آلمان؟:D
راستی تو رو اصلا تو تالار مکانیک نمبینم....کدوم ورا هستی؟:D

المان که انگلیسی نمیخواد المانی میخواد
من اصلا پامو تو اون تالار نمیذارم :D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
المان که انگلیسی نمیخواد المانی میخواد
من اصلا پامو تو اون تالار نمیذارم :D

خوب آلمانی یاد میگیریم.....بریم نروژ؟:D

ازین به بعد پاتو بزار تو تالار مکانیک:D...ما باید از تجربیات شماها که تو کار هستین استفاده کنیم دوست عزیز

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب آلمانی یاد میگیریم.....بریم نروژ؟:D

ازین به بعد پاتو بزار تو تالار مکانیک:D...ما باید از تجربیات شماها که تو کار هستین استفاده کنیم دوست عزیز

تو ببر هرجا میخوای ببری ببر :D
من حالشو ندارم خسته ام :D
تازه من تجربه ای ندارم که :D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو ببر هرجا میخوای ببری ببر :D
من حالشو ندارم خسته ام :D
تازه من تجربه ای ندارم که :D

اتفاقا داری....خودتو بریز بیرون:D....هر کسی یه برتری نسبت به دیگران داره......تجربه زندگی که داری....در هر حال خوشحال میشم بازم ببینمت دوست عزیز...
من بچه شمالم....پاتوقم هم بیشتر همین جاست.....ایشالله با هم میریم نروژ....جای خیلی خوبیه:D
موفق باشی

یاعلی

بالا