[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

sina1864

عضو
بچه ها کسی جواب این سوالو نمی دونست؟
گزینه 2 میشه

نمودار رسم شده، یکی خط رابط داره (خط RE) پس سیستم تک مرحله‌ای هست. اگه بخواد چندمرحله‌ایش رو رسم کنیم، تو سیستم متقاطع از نقطۀ S و تو سیستم متقابل از نقطه تفاضل deltaR استفاده میشه.

نقطۀ پلیت (P) روی محور x هست، یعنی N=0 هست. پس طبق محور عمودی که N=B/A+C هست، B=0 میشه؛ یعنی مقدار حلال در خروجی فاز E مساوی صفر شده و در نتیجه حلال زدایی کامل رخ داده.

sanam_el

عضو جدید
نقاط تفاضل از نظر مفهومی به چه معنی اند؟میشه دقیق توضیح بدید؟

توی برج ها مگه برج پرشده برای تقطیر در خلا مناسب تر نیست؟اگر توی گزینه ها برج پرشده و دیواره مرطوب همزمان باشند کدام رو باید انتخاب کرد؟

sambastian

عضو جدید
تو سایت پارسه فک کنم هست
چند تا پست بالاتر هم یکی از دوستان لینک یک تاپیک رو گذاشتن

البته پارسه هم غلط زیاد داره
خصوصا راکتوری که دکتر سیمعی (سال 93)حل کرده
حرارتش هم غلط داشت

sanam_el

عضو جدید
البته پارسه هم غلط زیاد داره
خصوصا راکتوری که دکتر سیمعی (سال 93)حل کرده
حرارتش هم غلط داشت
خب بجز این چی هست دیگه؟
من الان فقط پارسه رو دارم
البته پارسه هم ریاضی 94 رو نداشت،جای دیگه هم پیدا نکردم
کسی حل ریاضی 94 رو داره؟

dac_ali

عضو جدید
نقاط تفاضل از نظر مفهومی به چه معنی اند؟میشه دقیق توضیح بدید؟

توی برج ها مگه برج پرشده برای تقطیر در خلا مناسب تر نیست؟اگر توی گزینه ها برج پرشده و دیواره مرطوب همزمان باشند کدام رو باید انتخاب کرد؟

نقاط تفاضل در روش پانچوان نشون میده که شما برای هر قسمت از برج مثلا بالای برج موازنه رو به ازای هر سینی که بنویسید، تفاوت جریانهای گاز و مایع متقابل مقدار ثابتی است که نشون میده تا وقتی عامل سبب تغییر در دبی جریانها نشده این اصل برقرار هست به همین دلیل خطوط عملیاتی بالای برج همگی در نقطه دلتا d همرس هستند.
بله برج پرشده منظم بهترین گزینه است و انتخاب این دو دستگاه بستگی میزان جداسازی داره...برج پرشده برای دبی های بیشتر و ایجاد مراحل جداسازی بیشتر مناسبه و دیواره مرطوب برای سیستم هایی که با واکنش همراه اند و نیرو محرکه بالایی دارند کاربرد دارد. اولویت با پرشده است.

m@hdi13579

کاربر فعال
اول باید نمودار رو به شکل تابع چند ضابطه ای بنویسید
بعد ضابطه کلیشو بدست بیارید و ازش لاپلاس بگیرید

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خوبم
امیدوارم همه تون بتونین با کمترین استرس وارد جلسه بشین و نتیجه ی زحمتاتونو بگیرین.
از الان به درصد و تراز و رتبه و قبولی فکر نکنین. از الان به این فکر کنین چطوری رو جلسه ی کنکور بتونین از تمام بازدهتون استفاده کنین و هر چی بلدین رو پیاده کنین.
موفق باشین.

xperia10

عضو جدید
سلام به همگی
خسته نباشین
وااااییی عجب آزمونی بود به ظاهر ساده اما گیج کننده بودن سوالا
خدا بگم چیکار نکنه طراحای آزمونو
دقیقا الان نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت:redface::razz:
ولی حداقلش اینه ک تموم شد دیگه:)
امیدوارم بقیه هم مث علی آقا راضی باشن از آزمونشون

dac_ali

عضو جدید
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون كارشناسي ارشد سال 1395 مي رساند كه سوالات هر يك از كد رشته هاي امتحاني آزمون مذكور روز يكشنبه 95/2/19 بر روي سايت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. ضمناً كليد اوليه سوالات آزمون روز چهارشنبه 95/2/22 بر روي سايت قرار مي گيرد و داوطلبان مي توانند هرگونه مطلبي در خصوص سوالات و كليد آزمون دارند، از روز چهارشنبه 95/2/22 لغايت دوشنبه 95/2/27 منحصراً از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايند.

dac_ali

عضو جدید
سلام به همگی
خسته نباشین
وااااییی عجب آزمونی بود به ظاهر ساده اما گیج کننده بودن سوالا
خدا بگم چیکار نکنه طراحای آزمونو
دقیقا الان نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت:redface::razz:
ولی حداقلش اینه ک تموم شد دیگه:)
امیدوارم بقیه هم مث علی آقا راضی باشن از آزمونشون

ممنون...راضیم به این خاطر که همه چیز سر وقتش انجام دادم و خدارو شکر وقتی گفتن آزمون تمومه سر سوال آخر بودم....بنظرم آزمون ساده از سال گذشته بود...ترمو و راکتور واقعا در حد سال گذشته بود و ساده بود...حرارت و ریاضی نسبت به پارسال ساده تر بود و مکانیک مشکل تر بود....راجبه جرم و عملیات الان هیچی از سوالات تو ذهنم نیست ولی مشکل خاصی نداشتن
حالا تا کلید بیاد با صبر کنیم.

sina1864

عضو
سوالای امسال بسیار شک برانگیز بود؛ اصلا انگار سوال طرح کردن که بچه ها غلطاشون بره بالا...
سیالات هم که رفتن 3 تا از تراکم‌پذیر سوال دادن!!! ...

در هر صورت خود من تا کلید نیاد چیزی نمیتونم بگم.

محبوه

عضو
سلام خسته نباشید

من از این که از شر استرس راحت شدم خدا رو شکر میکنم

امیدوارم هممون به اون رشته و دانشگاهی که میخوایم برسیم

محبوه

عضو
به جز سیالات و ریاضی که نمیتونم نظر بدم چون نتونسته بودم بخونمشون و در حد چند فصل بلد بودم

ولی بقیه درسا به نظرم اسون تر از سال 94 و 90 بود

البته این باعث شده به خودم شک کنم شاید تله تستی زیاد داشته و من نمیدونستم

xperia10

عضو جدید
سوالای امسال بسیار شک برانگیز بود؛ اصلا انگار سوال طرح کردن که بچه ها غلطاشون بره بالا...
سیالات هم که رفتن 3 تا از تراکم‌پذیر سوال دادن!!! ...

در هر صورت خود من تا کلید نیاد چیزی نمیتونم بگم.

دقیقا همین گیج کننده بودن سوالا فوق العاده رو اعصاب بود
و باعث شد رمانبدیم بهم بخوره
خدا بخیر کنه نتیجه رو

bb70

عضو جدید
سلام خدا رو شکر تموم شد من که از امتحان راضیم البته اگر خرابکاری نکرده باشم. امیدوارم همگی قبول شیم البته اونی که دوست داریم.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
امیدوارم از ازمونتون راضی باشین و نتیجه ی زحماتتونو بگیرین.
از الان به نظرم بهتره در مورد انتخاب دانشگاه و گرایشو و اصلا هدفتون از خوندن ارشد و ... تحقیق کنین. نقاط ضعف و قدرت دانشگاه ها رو پیدا کنین. اون چند روزی که برای انتخاب رشته میزارن اولا وسط امتحانا باید باشه ثانیا زمانی کافی برای تحقیق و انتخاب رشته ی درست نیست.

محبوه

عضو
سلام
امیدوارم از ازمونتون راضی باشین و نتیجه ی زحماتتونو بگیرین.
از الان به نظرم بهتره در مورد انتخاب دانشگاه و گرایشو و اصلا هدفتون از خوندن ارشد و ... تحقیق کنین. نقاط ضعف و قدرت دانشگاه ها رو پیدا کنین. اون چند روزی که برای انتخاب رشته میزارن اولا وسط امتحانا باید باشه ثانیا زمانی کافی برای تحقیق و انتخاب رشته ی درست نیست.

چطوری تحقیق کنیم؟

بالا