[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

samane a

عضو جدید
برگرفته از صفحه رسمی آقای بابایی: "بعد از این­که طی 3 سال گذشته تمام مؤسسات آموزشی پیشنهاداتی مبنی بر همکاری در زمینه تدریس، طراحی آزمون و تألیف داشتند و هیچ کدام از آن­ها منجر به همکاری نشد ( عدم پذیرش همکاری به این علت بود که با توجه به سابقه مؤسسه، سیاست­ و فضای حاکم بر آموزشگاه، نگرش آن­ها به کار آموزشی و … فاصله زیادی تا استانداردهای مورد نظر من در زمینه آموزش وجود داشت. در بعضی موارد نیز نپذیرفتن شرایط مؤسسات توسط من و یا بالعکس باعث عدم این همکاری شد) سرانجام به دعوت مؤسسه بینش و جناب آقای صفری فرد این همکاری برای سال 95 برقرار شده است. بنابراین تدریس و طراحی سؤالات آزمون­های آزمایشی در دروس انتقال جرم و عملیات واحد، کاربرد ریاضیات، طراحی راکتور و کنترل فرایند در مؤسسه بینش توسط من ارائه می­شود (همچنین تدریس و طراحی سؤالات آزمون­های آزمایشی در دروس انتقال حرارت، ترمودینامیک و مکانیک سیالات توسط آقای صفری فرد ارائه خواهد شد). لازم به ذکر است که روند تدریس دروس فوق (یعنی دروس انتقال جرم و عملیات واحد، کاربرد ریاضیات، طراحی راکتور و کنترل فرایند) به همان سبک ویژه خودم خواهد بود. به عنوان مثال برای تدریس درس انتقال جرم و عملیات واحد، 120 ساعت زمان در نظر گرفته شده است که تمامِ این 120 ساعت را شخصاً تدریس خواهم نمود. برای طراحی آزمون­ها نیز برنامه ویژه ای خواهم داشت. از آنجایی که در سال­های گذشته حتی 1 مرحله آزمون استاندارد که بتوان نام آزمون آزمایشی را روی آن گذاشت توسط هیچ مؤسسه­ ای برگزار نشده است تصمیم دارم سؤالات کاملاً فکر شده و استانداردی را طراحی کنم. بدین ترتیب این نوید را به داوطلبان محترم می­دهم که متفاوت ­ترین آزمون­های آزمایشی در رشته مهندسی شیمی را می­توانند در این مؤسسه در سال 95 تجربه نمایند."

پ.ن: من هیچ نسبتی با آقای بابایی ندارم دوستان یوقتی برداشت اشتباه نشه ک فکر کنید که اینارو واسه تبلیغ میزارم/ صرفا جهت اطلاع گفتم.
اینم لینک متن بالا و صفحه رسمی اقای بابایی:
http://www.omidbabaie.com/?page_id=227

huracan07

عضو جدید
سلام دوستان نتایج کی اعلام میشن ؟ نیمه ی دوم خرداد هستیم دیگه
چرا اینجا اینقد سوت و کوره

dac_ali

عضو جدید
ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما داوطلبان عزيز در ماه مبارك رمضان، بدين وسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند. ضمناً داوطلباني كه مطابق مندرجات كارنامه مجاز به انتخاب رشته مي باشند لازم است از تاريخ 95/3/30 الي 95/4/2 نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته خود از طريق سايت سازمان اقدام نمايند. اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه، انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته و نحوه انتخاب رشته داوطلبان همزمان با اعلام نتايج اوليه در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان منتشر خواهد شد.

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
اینجا چقدر ساکته. سال گذشته اومده بودم گزارش لحظه به لحظه بود. ووووووییییییی من استرس دارم. ممکنه فردا شب اعلام کنن یا مثل سال گذشته فردا ظهر؟:cry: :que:

sina1864

عضو
ساعت 8:30 تا 9:45 دقیقه رو سایت بود (مثل کلید، یه لینک مخصوص داشت که رو سایت اصلی نبود، ولی کار میکرد)... بعدش ترافیک سایت رفت بالا، برداشتن... بعضیا گرفتن... ولی به من نرسید :|

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
به لینکه زیر مراجعه کنید توضیحاتش ذکر شده من اعلام کردم

dac_ali

عضو جدید
به لینکه زیر مراجعه کنید توضیحاتش ذکر شده من اعلام کردم

من از صبح ساعت هفت و نیم دارم میزنم ولی اصلا باز نشده...حالا نمیدونم چطوری بعضی از بچه ها گرفتن
ولی انگار درصدها پایین تر از حد انتظار بوده...پایین تر از میانگین ۹۴

samane a

عضو جدید
من از صبح ساعت هفت و نیم دارم میزنم ولی اصلا باز نشده...حالا نمیدونم چطوری بعضی از بچه ها گرفتن
ولی انگار درصدها پایین تر از حد انتظار بوده...پایین تر از میانگین ۹۴

نفهمیدم؟
چیو بچهها گرفتن؟ مگه جوابا اومد؟
سنجش که گفته فردا میاد

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی اینجوری شد؟ کاش زودتر میگفتین ما هم میدیدیم کارناممونو
شما دیدین؟

تا ساعت10 لینک باز بوده الانم بستن چون دارن اپدیت میکنن و بارگذاری میکنن..

امکان داره هر ان باز بشه..

بله من هم دیدم تو گروه برق جزئیات رو نوشتم

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
سلام دوستان. کسی از وضعیت دانشگاه پردیس آگاهی داره؟ پردیس شریف و تهران؟ اگی کسی میدونه راهنماییم کنه لطفا...

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های گل 95.:gol:

میدونم لحظات پر هیجانی رو دارید الان.
یادش بخیر پارسال ما خیییلی منتظر بودیم و هیجان داشتیم.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم. ان شاء الله که بهترین ها براتون رقم بخوره.
قطعا هرچه که خیر و صلاح و حقتونه همون میشه، پس توکلتون به خدا باشه و استرس نداشته باشید.:smile::)

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
سلام دوستان خسته نباشید. شنیدم امسال ممکنه تکمیل ظرفیت نگیرن کسی رو شما اطلاعی دارین؟

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ده سال کنکور پوران پژوهش بهتره یا مدرسان؟؟؟و اینکه برای کنکور اردیبهشت بنظرتون از مهر باید شروع کرد یا تابستون؟؟؟خواهشمندم بر روی از مهر بیشتر تفکر نمایید:D:D

sambastian

عضو جدید
در موردپایه درسی شما اطلاعاتی ندارم اما اگر پایه خوبی ندارید و جزو نوابغ نیستید حتما تابستونشروع کنید

rezaee415

عضو جدید
سلام دوستان ده سال کنکور پوران پژوهش بهتره یا مدرسان؟؟؟و اینکه برای کنکور اردیبهشت بنظرتون از مهر باید شروع کرد یا تابستون؟؟؟خواهشمندم بر روی از مهر بیشتر تفکر نمایید:D:D

به نظر من اگه می خواید کم نیارید از مهر شروع کنید. من وقتی تازه می خواستم شروع کنم، فکر می کردم هر چی زودتر شروع بشه بهتره چون پایه ام واقعا ضعیف بود، اما وقتی به یک ماه(حتی دقیق تر بگم دو هفته) آخر رسیدم واقعا خسته شده بودم و اگه کنکور نیم ماه زودتر بود خیلی نتیجه بهتری می گرفتم
در نهایت پیشنهاد من 7 ماه (در صورت ضعیف بودن پایه) ست

parhamx

عضو جدید
سلام دوستان. من بارتبه 2000 تکمیل ظرفیت دانشگاه مالک دعوت به مصاحبه شدم...رشته مهندسی تسلیحات شبانه..به نظرتون شانس قبولی دارم با توجه به رتبم؟؟اگر ندارم که این همه راه نرم تهران مصاحبه

بالا