گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
چه خبرا؟ در حال امتحان دادن هستید یا چی؟
اینجا کسی هست که Doom بازی کرده باشه؟

Drago

کاربر ممتاز
من درگیر " چی " هستم .

pes 2013 بازی نمیکنیم ؟
خوبه، فقط وقتتو تلف نکن، برو دنبال یه «چی» درست حسابی.

نه کلا فوتبال علاقه ندارم، فقط فیفا98 و فیفا2000 رو بازی کردم تا حالا.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اینجا کسی هست که Doom بازی کرده باشه؟

در حال امتحان گرفتن هستیم .. آخرای خدمت هست
نه بازی نکردم ..
حالا چرا اینو پرسیدی؟ گیر کردی توی بازیش؟ :D

pes 2013 بازی نمیکنیم ؟

دانیال سوئیچ کن روی فیفا 14 تا تغییر را احساس کنی :)

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من که هفته دیگه دوشنبه دفاع می کنم. کم کم داره استرس داورا و سوال پیچ شدن منو میگیره!!!

واااااااای دل لک زده برا همچین چیزایی. یادش بخیر با بچه ها جمع می شدیم، هر 2نفر یک تیم میشدن، و 4 نفری همزامن بازی می کردیم. آخرش هم همیشه بچه ها با هم دعوا می کردن که چرا پاس نمیدی، چرا این جوری زدی، این چیه و...

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

من بمیرم هم فیفا بازی نمیکنم. فقط pes :cool:

خوبه، فقط وقتتو تلف نکن، برو دنبال یه «چی» درست حسابی.

نه کلا فوتبال علاقه ندارم، فقط فیفا98 و فیفا2000 رو بازی کردم تا حالا.

دنبال " چی " درست حسابی هستم دیگه. دارم بچه 3 ساله ام رو بزرگ میکنم ( آ ذ ی ن - و ب - د ی ز ا ی ن )

تازه یه بچه تازه هم ساختم. 1 روزشه البته !!

----

فیفا 98 با کامپیوتر بازی کردی؟؟ اگه با play station 1 بازی کردی. اسمش فیفا نبود. wining eleven بود .

توصیه میکنم pes بازی کنی که با گیم پلی بازی به اوج میرسی :D

منم به هیچ بازی به غیر از فوتبال علاقه ندارم.

البته بعد کنکور ارشد یه 2 هفته بازی total war rome 2 رو بازی کردم. خیلی خوب بود. همیشه بازی استراتژیک دوست داشتم. ولی هیچوقت بازی نکرده بودم.

---
اون sims رو هم معرفی کردی. یه چند ساعت نسخه اندرویدش رو بازی کردم. زندگی انگلی براش ساخته بودم. :D
شب ها خونه دیگران میخوابید. غذا هم اونجاها میخورد !!!!
روز ها هم سرکار نمیرفت. فقط یکی دو ساعت میرفت ماهیگیری !!!!!
حیف که دزدی نداشت !!!!!!!!!!! :D

Drago

کاربر ممتاز
۱.در حال امتحان گرفتن هستیم .. آخرای خدمت هست

۲.حالا چرا اینو پرسیدی؟ گیر کردی توی بازیش؟ :D
۱. ای گیرنده امتحان! ای استاد! ای درس معلم ار بود زمزمه محبتی!!!

۲. سال ۱۹۹۸ یه بار یه جاش گیر کرده بودم، اما الان دیگه نه! یکی اومده یه چیزی منتشر کرده به اسم Brutal Doom که همون Doom خودمونه ولی روی اسلحه ها و گرافیک و ایناش کار کردن، خییییییییلی خفن شده.

۱. من که هفته دیگه دوشنبه دفاع می کنم. کم کم داره استرس داورا و سوال پیچ شدن منو میگیره!!!

۲. یادش بخیر با بچه ها جمع می شدیم، هر 2نفر یک تیم میشدن، و 4 نفری همزامن بازی می کردیم...
۱. استرس نداشته باش، داورا و استادا معمولا خیلی هم خدا نیستن، با اعتماد به نفس بری جلو نه تنها کارت رو خوب انجام میدی بلکه یه تاثیرگذاری فراتری هم خواهی داشت.

۲. توی فوتبال هم میشه چت کرد؟
۱. دنبال " چی " درست حسابی هستم دیگه. دارم بچه 3 ساله ام رو بزرگ میکنم ( آ ذ ی ن - و ب - د ی ز ا ی ن )

۲. فیفا 98 با کامپیوتر بازی کردی؟

۳.توصیه میکنم pes بازی کنی که با گیم پلی بازی به اوج میرسی :D

۴. البته بعد کنکور ارشد یه 2 هفته بازی total war rome 2 رو بازی کردم. خیلی خوب بود. همیشه بازی استراتژیک دوست داشتم. ولی هیچوقت بازی نکرده بودم.

۵. اون sims رو هم معرفی کردی. یه چند ساعت نسخه اندرویدش رو بازی کردم. زندگی انگلی براش ساخته بودم. :D
شب ها خونه دیگران میخوابید. غذا هم اونجاها میخورد !!!!
روز ها هم سرکار نمیرفت. فقط یکی دو ساعت میرفت ماهیگیری !!!!!
حیف که دزدی نداشت !!!!!!!!!!! :D
۱. خوبه، موفق باشی، نیرو نمیخواین؟!!
۲. آره با کامپیوتر. من بعد از میکرو (همون نینتندو تقلبی ها که باهاش ماریو و غیره بازی میکردیم) تا حالا کنسول نداشتم!
۳. به اوج میرسم؟ ارگاسم میشم آیا؟!
۴. من بعد کنکور ارشد Skyrim نصب کردم و بازی کردم. تا اون موقع زیاد RPG بازی نکرده بودم ولی این فوق العاده بود.
۵. Sims اصلا ذاتش همینه! حتما آدم یه بار یه فرد یا خانواده ای درست میکنه که ناجوره!

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
۱. استرس نداشته باش، داورا و استادا معمولا خیلی هم خدا نیستن، با اعتماد به نفس بری جلو نه تنها کارت رو خوب انجام میدی بلکه یه تاثیرگذاری فراتری هم خواهی داشت.

۲. توی فوتبال هم میشه چت کرد؟
ممنون امیرجان، سعی می کنم این طور باشم.

چت؟؟؟ ما 4 نفر جمع میشدیم، با 4تا دسته یا پد همزمان بازی می کردیم. که هر دو نفر یک تیم رو برمیداشتند و بازی میکردیم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من که هفته دیگه دوشنبه دفاع می کنم. کم کم داره استرس داورا و سوال پیچ شدن منو میگیره!!!

واااااااای دل لک زده برا همچین چیزایی. یادش بخیر با بچه ها جمع می شدیم، هر 2نفر یک تیم میشدن، و 4 نفری همزامن بازی می کردیم. آخرش هم همیشه بچه ها با هم دعوا می کردن که چرا پاس نمیدی، چرا این جوری زدی، این چیه و...
موفق باشی طاها جان
پ ن: منم pes بازی کردم و fifa را تست نکردم باید ی ناخنکی بزنم.هر چند نمیدونم چرا میونه ای با بازیهای رایانه ای ندارم.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
۱.
۲. سال ۱۹۹۸ یه بار یه جاش گیر کرده بودم، اما الان دیگه نه! یکی اومده یه چیزی منتشر کرده به اسم Brutal Doom که همون Doom خودمونه ولی روی اسلحه ها و گرافیک و ایناش کار کردن، خییییییییلی خفن شده.

۱. خوبه، موفق باشی، نیرو نمیخواین؟!!
۲. آره با کامپیوتر. من بعد از میکرو (همون نینتندو تقلبی ها که باهاش ماریو و غیره بازی میکردیم) تا حالا کنسول نداشتم!
۳. به اوج میرسم؟ ارگاسم میشم آیا؟!
۴. من بعد کنکور ارشد Skyrim نصب کردم و بازی کردم. تا اون موقع زیاد RPG بازی نکرده بودم ولی این فوق العاده بود.
۵. Sims اصلا ذاتش همینه! حتما آدم یه بار یه فرد یا خانواده ای درست میکنه که ناجوره!

2- اهان. این همون بازی که با اسلحه میرفتی جلو بعد زامبی ها رو میزدی. بعد فکر کنم 10 سال پیش یکم بازی کردمش. ولی ازش خوشم نیومد.

1- انشالله برسیم به روزی که نیرو بخوایم. شما بشی مدیرمون.

2- چرا نینتندو تقلبی ؟؟ منم خونه بازی نمیکردم. با دوستای مدرسه میرفتیم بیرون بازی میکردیم.

3- یه چیز از اون بالاتر .
pes رو با چیزهای زمینی مقایسه نکن اصلا. در حد یه عشق فرا زمینی نگاه کن که حاضری جونت رو هم در راهش فدا کنی !!

4- حتی اسم بازیش رو هم نشنیده بودم !

5- خیلی خوبه :D

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

ان شاالله با موفقیت دفاعت رو پشت سر بزاری :)

چهارنفری هم خیلی حال میده ولی دعوا کردن توش هم غیرقابل اجتنابه (به رفیقم میگفتم پاس بده چیکار میکنی؟؟؟ اون هم میگفت بابا توپ زیر پای خودته )

من بمیرم هم فیفا بازی نمیکنم. فقط pes :cool:

منم همین حرف تو رو تا چندماه پیش میزدم
فیفا 2014 نصب کن تا با یکی از شاهکارهای خلقت آشنا بشی
بازی کاملا قانون مند و اصولی و خیلی واقعی تر از pes هست .. در مورد گرافیک بازیش هم بگم که دیگه حتی اسم pes هم نمیاری :)
(واقعا یک فوتبال واقعی هست)

( pes2013 اینقدر غیر واقعیه توی چهار ثانیه میشه توپ رو از دروازه خودت ببری و گلش کنی :| )

البته pes همیشه دوست داشتنی هست فقط در مقابل فیفا 14 یکم غیرواقعی هست

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه دیگه، همه جا بحث فوتبال، اینجا هم بحث فوتبال!!!!
تو یکی از مغازه های سمت مطهری چشم به یه دست لیوان افتاد که روشون برای جام جهانی 2014 کار شده بود، بخدا ملت تو جو هستن!!!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم به یه دست لیوان افتاد که روشون برای جام جهانی 2014 کار شده بود، بخدا ملت تو جو هستن!!!

تو جو هستن یعنی چی؟

شما که تجارت خوندید دیگه چرا ؟؟

جام جهانی فوتبال مهمترین رویداد جهان در هر 4 سال هست که بیشترین تبلیغات در سطح جهان در موردش انجام میشه.

اینکه رو لیوان نوشته بشه world cup 2014 . کمترین ایده تبلیغاتی هست که میشه از این رویداد جهانی داشت.
تازه باید منتظر این باشید که عکس بازیکن های فوتبال و مسائل مرتبط با جام جهانی رو بقیه محصولات هم چاپ بشه.

همین الانش هم به نظر من از فرصتی که این رویداد ایجاد کرده به نحو احسن استفاده نمیشه. وگرنا میدونید چقدر میشه از فرصت جام جهانی برای تبلیغات استفاده کرد .

به مسائل فروش ساده نگاه نکنید. فروش مهمترین رکن هر شرکت و هر تجارتی هست .

Drago

کاربر ممتاز
چت؟؟؟ ما 4 نفر جمع میشدیم، با 4تا دسته یا پد همزمان بازی می کردیم. که هر دو نفر یک تیم رو برمیداشتند و بازی میکردیم.
نه کلی می‌گم، امکان چت هم داره؟
1.اهان. این همون بازی که با اسلحه میرفتی جلو بعد زامبی ها رو میزدی. بعد فکر کنم 10 سال پیش یکم بازی کردمش. ولی ازش خوشم نیومد.

2- چرا نینتندو تقلبی ؟؟ منم خونه بازی نمیکردم. با دوستای مدرسه میرفتیم بیرون بازی میکردیم.

3- خیلی خوبه :D
۱. کفر میگی. یعنی همین الان خونت مباح اعلام شد.
۲. چون اصلش نینتندو بود که من هیچ کجا ندیدم. بقیه اینایی که به اسم Genius و Fuma و غیره اومد توی بازار (و کلا به اسم میکرو معروف شد) همه اش کپی اون بود.
۳. یکی از کارهایی که حتما هر کسی توی Sims حداقل یه دفعه انجام می‌ده اینه که به طرز مریض گونه ای یکی رو می‌کشه! مثلا این روش که استخر درست کنی، کاراکتر رو بفرستی شنا کنه بعدش پله استخر رو برداری خیلی معروفه! یا کارهای دیگه. بسته به روحیات کاربر ممکنه این کار تکرار بشه یا نه.

خوبه دیگه، همه جا بحث فوتبال، اینجا هم بحث فوتبال!!!!
تو یکی از مغازه های سمت مطهری چشم به یه دست لیوان افتاد که روشون برای جام جهانی 2014 کار شده بود، بخدا ملت تو جو هستن!!!
من هم نظرم کم و بیش شبیه دانیاله.
جو مگه بده؟ اگه کسی بتونه از این جو استفاده کنه میتونه پول خوبی به جیب بزنه یا منافع دیگه ای به دست بیاره (شهرت یا غیره).
اصلا سازمانها کلی تلاش می‌کنن که یه trend دست کنن، اگه موفق بشن اون trend رو جا بندازن و مردم دنبالش برن میشه گفت موفق شدن، حالا یه ترند به این خوبی و گستردگی وجود داره، چرا ازش استفاده نشه؟

اتفاقا شرکت ما هم می‌خواست یه سایت درست کنه که توش پیش بینی نتایج و قرعه کشی و جایزه و اینا باشه، که متاسفانه کنسل شد.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش ما اینجا عموما پروژه آماده به کسی نمی‌دیم، مخصوصا اگه کسی دنبال این باشه که «جلوی استاد لو نره» و غیره.
اما صرفا فقط به خاطر اینکه این سوال رو توی ذهن من آوردید که «کاربینی دیگه چه مزخرفیه؟؟» بهتون کمک می‌کنم.
اینجا و اینجا و اینجا پروژه‌های کاربینی موجود است.
البته باز هم باید بگم شما واقعا صلاحیت گرفتن نمره این درس رو ندارید چون من این پروژه ها رو فقط با جستجو کردن کلمه «کاربینی» توی گوگل پیدا کردم؛ دقت کنید حتی «پروژه کاربینی» هم نزدم، فقط زدم «کاربینی». یعنی شما حتی این رو هم سرچ نکرده بودی بعد انتظار داشتی بیای یکی بهت پروژه آماده بده؟

من یه داداش 8 ساله دارم. دوم ابتداییه.

امروز فهمیدم میخواد بازی انلاین کنه. با گوگل کروم سرچ میکنه : بازی انلاین یا مثلا بازیهای کینگ کنگ.
خیلی تعجب کردم که سرچ کردن بلده :surprised:

امروز جایی رفته بود که گوگل کروم نداشتن و فقط اینترنت اکسپلورر داشتن. فکر میکرد نمیشه رفت تو اینترنت :D

خوبه پیش فرض ذهنی اینترنت بچه های آینده با کروم و فایرفاکس هماهنگ میشه و اطلاعی از اینترنت اکسپلورر نخواهند داشت. بعد ما قدیمی به حساب میایم و از خاطراتمون با اینترنت اکسپلورر براشون تعریف میکنیم :D

0- نه کلی می‌گم، امکان چت هم داره؟

۱. کفر میگی. یعنی همین الان خونت مباح اعلام شد.
۲. چون اصلش نینتندو بود که من هیچ کجا ندیدم. بقیه اینایی که به اسم Genius و Fuma و غیره اومد توی بازار (و کلا به اسم میکرو معروف شد) همه اش کپی اون بود.

0- جان امیر. مگه وسط فوتبال به این حساسی میشه چت کرد؟؟ :D کانتره مگه ؟ :)))

1- چرا ؟؟ متوجه نشدم اشتباهم چی بود ؟ باز خوبه خونم حلال نشد . !!

2- نمیدونستم. ممنون برای اطلاعاتت

3- اسم شرکت رو نگفتی اخرش . سکرته ؟
اگه میشه گفت اسم شرکت رو بگو. خودت اونجا چیکار میکنی. هدف شرکت در کل چیه. مشتریانشون رو چه گروههایی تشکیل میدن . ( کلا اطلاعات در مورد بازار کسب و کار )

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
موفق باشی طاها جان
ممنون، ایشالا خودتم هم با خوشی و موفقیت دفاع کنی.
ان شاالله با موفقیت دفاعت رو پشت سر بزاری :)چهارنفری هم خیلی حال میده ولی دعوا کردن توش هم غیرقابل اجتنابه (به رفیقم میگفتم پاس بده چیکار میکنی؟؟؟ اون هم میگفت بابا توپ زیر پای خودته )
ممنون، ایشالا ما هم یه روز خبر قبولی ارشد تو رو بشنویم.آره این اتفاقم قبلاً دیدم که طرف توپ میخواست اما توپ زیر پای خودش بود!!! بعد یه دوستی داشتم وقتی دروازه بان توپ رو می گرفت هی می گفت من گرفتم هااا.
نه کلی می‌گم، امکان چت هم داره؟
مطمئن نیستم. ولی فکر می کنم وجود داشته باشه مخصوصا تو سری های آنلاین این قابلیت اضافه شده باشه. من حدود 10 سال پیش با دوستم با اینترنت دایال اپ آنلاین دوتایی بازی می کردیم. بازی هایی مثل فیفا 2004 و midtown madness رو این طوری بازی کردم. یه بخش Multiplay داشت که داخلش می تونستی شماره تلفن چند نفر رو call کنی بعد اونا باید جواب می دادن تا کامپیوترا و بازی ها به هم وصل می شدن. توی midtown madness مطمئنم که امکان چت وجود داشت ولی فیفا رو شک دارم. خداییش گاهی فکر می کنم اون زمان عجب کارایی می کردیم!!!

Drago

کاربر ممتاز
۱- .من یه داداش 8 ساله دارم. دوم ابتداییه.

امروز فهمیدم میخواد بازی انلاین کنه. با گوگل کروم سرچ میکنه : بازی انلاین یا مثلا بازیهای کینگ کنگ.

0- جان امیر. مگه وسط فوتبال به این حساسی میشه چت کرد؟؟ :D کانتره مگه ؟ :)))

1- چرا ؟؟ متوجه نشدم اشتباهم چی بود ؟ باز خوبه خونم حلال نشد . !!

2- اسم شرکت رو نگفتی اخرش . سکرته ؟
اگه میشه گفت اسم شرکت رو بگو. خودت اونجا چیکار میکنی. هدف شرکت در کل چیه. مشتریانشون رو چه گروههایی تشکیل میدن . ( کلا اطلاعات در مورد بازار کسب و کار )
۱- . به داداشت چیزهای به درد بخور یاد بده، هم خوشش میاد، هم جلو بقیه پز میده، هم به دردش میخوره. از الان بهش html و css یاد بده.

۰ . چرا نشه؟ اگه نشه که اصلا teamwork معنی نداره دیگه.

۱. از Doom خوشت نیومد؟! به Doom حرف زدی؟؟ میدونی کسی که خونش مباحه وضعیت چطوریه دیگه؟

۲. اسم شرکت زیاد مهم نیست، هرگز نشنیدین اسمش رو، احتمالا هیچوقت هم نخواهید شنید! توی اینترنت هم هیچی در موردش وجود نداره!!!
اما من اونجا کار برنامه نویسی جاوا و برنامه نویسی و پشتیبانی پایگاه داده SQL Server رو میکنم. شرکت برای یکی از شرکتهای زیرمجموعه بانک ملت کار می‌کنه. تمام پروژه ها مربوط به بانکه. مثلا گروهی که من توش کار می‌کنم باشگاه مشتریان بانک ملت رو توسعه و پشتیبانی (فقط پشتیبانی فنی) می‌کنه، همچنین تهیه و بررسی داده های قرعه کشی های باشگاه مشتریان و گاهی هم شرکت به پرداخت ملت رو انجام میدیم، اما پروژه های دیگه هم هست که همونطور که گفتم مربوط به بانکه و گروه های دیگه انجامش میدن.
مطمئن نیستم. ولی فکر می کنم وجود داشته باشه مخصوصا تو سری های آنلاین این قابلیت اضافه شده باشه!
اصلا بازی گروهی بدون چت، چه تکست و چه صوتی غیر ممکنه! نه اینکه اصلا نشه، اما درست حسابی نمیشه.
یادش بخیر ما SWAT4 رو آنلاین میزدیم، قبل از اینکه بازی شروع بشه تقریبا یکی دو دقیقه منتظر میشد که اگه کسی می‌خواد Join بشه و کسایی هم که هستن آماده بشن. توی اون مدت واسه بازیکن ها استراتژی میریختم! چون طول میکشید اسمها رو تایپ کنم از ترتیبشون استفاده میکردم، مثلا می گفتم ۳ نفر اول از سمت جلو برن، ۲ نفر آخر از عقب و بقیه هم با من بیان!!! حالا بگذریم از اینکه یه عده اصلا متوجه نمی‌شدن چی به چیه، یه عده کلا تک رو بودن و ... .

mtrmtr

عضو جدید
سلام به تمام دوستای خوبم.....
بعدازیک مدت طولانی که درگیر درس و کار بودم بالاخره آزادی :دی

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
پس کی حمله کرد؟؟:D
حمله که کار داوراست، البته حمله به تنقلات تهیه شده!!!

مبارک باشه طاها جان
کی شیرینی میدی؟؟
ممنون داداش. خب میومدی دفاع، شیرینیشم می خوردی، تازه آب میوه و موز هم داشتم:D
جلسه دفاع تجربه جالبی بود.
ایشالا خودت به زودی دفاع کنی.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
حمله که کار داوراست، البته حمله به تنقلات تهیه شده!!!

ممنون داداش. خب میومدی دفاع، شیرینیشم می خوردی، تازه آب میوه و موز هم داشتم:D
جلسه دفاع تجربه جالبی بود.
ایشالا خودت به زودی دفاع کنی
.
اتفاقا میخواستم بیام اما تهران نبودم!!!
پذیراییتا تو این جعبه ها گذاشته بودی که تو مراسما هم میذارن؟

Drago

کاربر ممتاز

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
تبریک. چند شدی؟؟
ممنون. 0.6 از پژوهش کم کرده بودن، 0.5 هم برا دوتا مقاله بود که من یکیشو داشتم. در کل نمره ای که میتونستم بگیرم 19.15 بود و همونم داورا بهم دادن. خیلی راضی بودن.
نمره کم کردن پژوهش هم به خاطر تاخیر در دفاع و تحویل بعضی از گزارشام بود.

اتفاقا میخواستم بیام اما تهران نبودم!!!
پذیراییتا تو این جعبه ها گذاشته بودی که تو مراسما هم میذارن؟
میومدی خوشحال می شدم.
توی ظرف یک بار مصرف گذاشته بودم. ولی برا اساتید رو رو میز چیده بودم.

دعوت کردی و نیومدیم؟
دارگو عمه اته!
فک نمی کردم کسی بیاد وگرنه دعوت می کردم.
همه دوستان قدیمیم که تو لیسانس با هم بودیم یا با هم دوست بودیم رو دعوت کرده بودم.

تو که عاشق غلط گرفتن از همه ای، بذار یه غلط ازت بگیرم. "دراگو عمه اته؟" این الفی که گذاشتی اینجا چیه؟ چرا گذاشتی؟؟؟؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خببببببببببب منم دفاع کردم، هورااااااااااااا
تبریک میگم. با بهترین ارزوها برای شما

میگم دارگوی عزیز. حالت چطوره ؟ :biggrin: :biggrin:
اولش منم وقتی پست رو خوندم خندم گرفت که طرف نوشته دارگو!!! بعدش تاسف خوردم که چرا خیلی از ماها برای یه پست ساده وقت کافی نمیذاریم، اقلا یه دور بخونیم و بعد ارسال کنیم!!

بالا