گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f.babaei

عضو جدید
یه پیشنهاد حتما بخونید

اگه دودلی که کنور بدی یا نه!
دودلی که ادامه تحصیل بدی یانه!
دودلی بری سرکار یا بری خدمت!

فقط یه هفته ببین منو فقط یه هفته با این مدرکی که داری برو دنبال کار اگه گیر اوردی بازم فقط یه هفته برو سرکار بهت قول میدم به نتیجه خیلی خوبی میرسی که من رسیدم!
البته اینم بگم هرکسی یه روحیه وطرز تفکر وآستانه تحملی داره اما میدونم واسه بیشتر شمایی که تحصیل کرده هستید خیلی حرفیه که بخوای بری زیردست کسی که تحصیلاتش از شما کمتره یا کارایی انجام بدی که درحدکارگر سادس! بهرحال زحمت کشیدید تا حالا درس خوندید پس حق دارید انتظار شرایط خوب داشته باشیدکه متاسفانه تو کشور ما..............ولش کن!
حرف آخرم اینکه تصمیمتو مردونه و جدی بگیر وتا آخرشم هر اتفاقی افتاد پاش بایست وخودتو سرزنش نکن و کارتو با توکل بخدا و فکر نکردن به نتیجش شروع کن به این میگن عزت نفس
حرف زیاد دارم اما سرتونو درد نمیارم:redface:
موفق باشید
یاحق

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

یه پیشنهاد حتما بخونید

اگه دودلی که کنور بدی یا نه!
دودلی که ادامه تحصیل بدی یانه!
دودلی بری سرکار یا بری خدمت!

فقط یه هفته ببین منو فقط یه هفته با این مدرکی که داری برو دنبال کار اگه گیر اوردی بازم فقط یه هفته برو سرکار بهت قول میدم به نتیجه خیلی خوبی میرسی که من رسیدم!
البته اینم بگم هرکسی یه روحیه وطرز تفکر وآستانه تحملی داره اما میدونم واسه بیشتر شمایی که تحصیل کرده هستید خیلی حرفیه که بخوای بری زیردست کسی که تحصیلاتش از شما کمتره یا کارایی انجام بدی که درحدکارگر سادس! بهرحال زحمت کشیدید تا حالا درس خوندید پس حق دارید انتظار شرایط خوب داشته باشیدکه متاسفانه تو کشور ما..............ولش کن!
حرف آخرم اینکه تصمیمتو مردونه و جدی بگیر وتا آخرشم هر اتفاقی افتاد پاش بایست وخودتو سرزنش نکن و کارتو با توکل بخدا و فکر نکردن به نتیجش شروع کن به این میگن عزت نفس
حرف زیاد دارم اما سرتونو درد نمیارم:redface:
موفق باشید
یاحق
مفید بود دوست عزیز.. اما من نه یه هفته بلکه یک سال دنبال کار بودم و نهایتا کارایی بهم پیشنهاد میشد ک چ عرض کنم.. حتی نمیخام ب یاد بیارم...
..
من ک سفتو سخت تصمیم خودمو گرفتم تا اخرشم پاش واستادم انگیزه هم دارم در حد تیم ملی (البته تیم ملی مقابل ارزانتین) .. تلاشمو میکنم زحمتمو میکشم ب نتیجشم فکر نمیکنم چون میدونم خدا ب همه چیز اگاهه و داره میبینه تلاش ماهارو.. کافیه بهش توکل کنیم و به خودمون اعتماد داشته باشیم.. والسلام.

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

ashkan 56789

اخراجی موقت
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]****هر وقت به یک دری که قفل بود بر می خورم ناامید نمی شم چون اگه قرار بود باز نشه جاش دیوار میذاشتن****[/FONT];)[FONT=arial,helvetica,sans-serif]

بچه ها این جمله به من که خیلی روحیه میده امیدوارم همتون روحیتون عالی باشه و از همدیگه روحیه بگیریم.
[/FONT]

0192

عضو جدید
[/QUOTE]
من فکر میکنم شما هم با من هم عقیده باشید که فکر نکردن به نتیجه مساوی با فکر نکردن به نتیجه غیر ایده آل باشه

در کنار حرفهاتون منم یه مثال که روزمره گی داره بگم :

نمی رسم انتقال وجه از عابربانکمو خودم انجام بدم میسپرم به یه نفر که بهش اعتماد دارم ، اینجا دیگه نتیجه ش نیاز
به فکر کردن نداره،انتقال وجه همونقدریه که ازش خواستم

دلمو میسپرم به خدا که بهش اعتماد دارم ، اینجا دیگه نتیجه ش نیاز به فکر کردن نداره،انتقال وجه همونقدریه که ازش خواستم

مثال مالی براه همه قابل درک تره :d
حق نگهدارتون

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این لیست اساتید گروه کنترل دانشگاه امیر کبیر هست:
اساتید کنترل
دکتر طالبی جوون هست ولی دیگه نه خیلی!

بله ممنون

ولی در حال حاضر تو این چند سال اخیر کسی اطلاع داره ک استاد کنترل خطی امیرکبیر کی بوده؟

sanup2006

عضو جدید
مفید بود دوست عزیز.. اما من نه یه هفته بلکه یک سال دنبال کار بودم و نهایتا کارایی بهم پیشنهاد میشد ک چ عرض کنم.. حتی نمیخام ب یاد بیارم...
..
من ک سفتو سخت تصمیم خودمو گرفتم تا اخرشم پاش واستادم انگیزه هم دارم در حد تیم ملی (البته تیم ملی مقابل ارزانتین) .. تلاشمو میکنم زحمتمو میکشم ب نتیجشم فکر نمیکنم چون میدونم خدا ب همه چیز اگاهه و داره میبینه تلاش ماهارو.. کافیه بهش توکل کنیم و به خودمون اعتماد داشته باشیم.. والسلام.

دقیقا همینطوره.
من حتی راضی شدم به کارهای معمولی و خیلی سطح پایین ولی همونم نه بیمه میکردن نه تضمین شغلی ای داشت و...
خوب وقتی معلوم نیست فردا میندازنت بیرون یا .... چجوری تشکیل زندگی بدی.
تصمیم گرفتم درس بخونم چون تو کار که به بنبست خوردم.
یک سری مشکلات دارم و امیدوارم زودتر حل بشه خیلی غصه میخورم که زمان داره از دست میره و کند پیش میرم.
خدا خودش کمک کنه به همه ی جوونها.

shahamiri

عضو جدید
خواهش میکنم.
گرایش من همون گرایشی هست که بچه های برق دو دسته هستند یا این گرایش هستند یا دوست داشتند این گرایش می بودند یعنی مخابرات...شوخی کردم :biggrin:

شما که کازرون هستید !! اگه امکانش رو داشتید بد نبود می رفتید در وقتتون خیلی صرفه جویی میشد مخصوصا اگه پایه ی ضعیفی دارید .

سلام
پایه درسیم ضعیف نیست،برای بهتر تست زدن گفتم.

بله کازرون هستم اما تا شیراز 1 ساعت فاصله دارم و کلاس های کنترل اساتید خوبی شیراز برگزار میشه.
معمولا هم هفته ای 1 بار شیراز میرو به خاطر کارهایی که اونجا میگیرم.

باز هم تشکر از وقتی که می گذارید.

shahamiri

عضو جدید

دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند ، زیر پایت بچین که پله شوند.;)

هر وقت زندگی بهت یه ضربه زد؛
آروم لبخند بزن و
بهش بگو:
جوجه همه زورت همین بود...

شاید نشود به گذشته برگشت و یک آغاز زیبا ساخت ولی میشود هم اکنون آغاز کرد و یک پایان زیبا ساخت.

آخرین ویرایش:

ali_gsm

عضو جدید
سلام دوستان کنکوری عزیز خسته نباشید.
میخواستم بپرسم نظرتون در مورد تدریس دروس سیگنال،ریاضی مهندسی و مغناطیس دکتر عباس شفیعی چیه؟؟

چندروز پیش یکی از موسسات آموزش عالی شهرمون(مشهد) یک همایش گذاشته بود و ایشون هم به همراه مهندس توسلی دعوت بود و خیلی با اعتماد به نفس بالا حرف میزدند.

ادعایی هم که این موسسه داره اینه که تضمین میده این درسا رو توی کنکور کمتر از 70% نزنید و اگر نزدید کل شهریه رو برمیگردونه!

در عین حال من امروز صبح جلسه اول کلاس سیگنالشو به طور رایگان شرکت کردم ولی فقط 3 نفر دیگه غیر از من حضور داشتند.
میخواستم بپرسم در شهرهای دیگه هم تعداد حاضران سرکلاس همین قدر کمه یا خیر؟؟

bahram1992

عضو جدید
راستی این تاثیر معدل چجوری حساب میشه؟ من دانشگاه آزاد قزوین میخونم و معدل کلم 16.70 شده ضریب دانشگاه ما 1 هستش آره؟‌

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان کنکوری عزیز خسته نباشید.
میخواستم بپرسم نظرتون در مورد تدریس دروس سیگنال،ریاضی مهندسی و مغناطیس دکتر عباس شفیعی چیه؟؟

چندروز پیش یکی از موسسات آموزش عالی شهرمون(مشهد) یک همایش گذاشته بود و ایشون هم به همراه مهندس توسلی دعوت بود و خیلی با اعتماد به نفس بالا حرف میزدند.

ادعایی هم که این موسسه داره اینه که تضمین میده این درسا رو توی کنکور کمتر از 70% نزنید و اگر نزدید کل شهریه رو برمیگردونه!

در عین حال من امروز صبح جلسه اول کلاس سیگنالشو به طور رایگان شرکت کردم ولی فقط 3 نفر دیگه غیر از من حضور داشتند.
میخواستم بپرسم در شهرهای دیگه هم تعداد حاضران سرکلاس همین قدر کمه یا خیر؟؟

سلام
من این بنده خداروشکر نمیشناسم ولی از تضمینی که میدن مشخصه اصلا نمیدونن کنکور ارشد چی هست
خدا پدرت رو بیامرزد مگه میشه تو کنکور درصد کسی رو تضمین کرد
طرف تو شریف درس خونده باشه بهترین شاگرد هم باشه نمیتونه بگه بالای 70 میزنم بعد اینها بدون شناخت از شما میگن بیا به ما پول بده تا 70 بزنی
خب معلومه چرت میگن

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام دوستان.کسی راهکار خاصی برای بهتر زدن تستاهای درک مطلب برای زبان داره؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستان.کسی راهکار خاصی برای بهتر زدن تستاهای درک مطلب برای زبان داره؟

سلام
یسری روشا داره که لازم نیس متنو بخونی و به وسیله اونا می تونی جواب بدی
روشای اسکیمو اسکنو این حرفا تو کتاب تافل بچه ها می گفتن هست

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سلام
یسری روشا داره که لازم نیس متنو بخونی و به وسیله اونا می تونی جواب بدی
روشای اسکیمو اسکنو این حرفا تو کتاب تافل بچه ها می گفتن هست
خخخخخ اسکیمو؟؟:D ... جواب هم داده تا حالا یانه این اسکیمو؟ میشه بیشتر توضیح بدین

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خخخخخ اسکیمو؟؟:D ... جواب هم داده تا حالا یانه این اسکیمو؟ میشه بیشتر توضیح بدین

من خودم کنکور سال پیش 40 درصد زبان زدم. لغت یدونه هم نزدم. 3 تا گرامر زدم.9 تا ریدینگ یعنی از 15 تا سوال مربوط به ریدینگ من با همین روش 9 تا زدم که همش درست بود.در ثانی کنکور امسال یه ریدینگش خیلی سخت بود 4 تام سوال داشت دو تام ازینور اونور نزدم که بیشتر سوالاتی بود که نظر شخصو میخواست و ریسک نکردم

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

اسکیم برادر من
باز میان میگن تو اسپم نمودی
ی روشه ک تو کلاس زبان بهمون گفتن
من با همین روش با اینکه اصن زبان نخونده بودم 35 زدم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
اسکیم برادر من
این روش اسکیم رو چطور میشه پیداش کرد ؟
کسی که پایه ی زبانش ضعیفه چی جواب میده؟

power4ever

عضو جدید
اسکیم برادر من

یه ذره در مورد این روش توضیح میدین چطوریاست

0192

عضو جدید
این مقاله جالبه بد نیست نگاه کنید درمورد اسکیم و اسکن هم توضیح مختصری گفته

skim: سریع و سرسری نگاه كردن به موضوعی بدون دریافت اطلاعات و فقط یافتن یك رمز مثلا دیدن اسم داوطلب در روزنامه بعد از اعلام نتایج امتحان

scan: دقیق‌تر نگاه كردن به یك مطلب مثلا تاریخ تولد فردی بین چندین تاریخی كه در متن درج شده باشد

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام
پایه درسیم ضعیف نیست،برای بهتر تست زدن گفتم.

بله کازرون هستم اما تا شیراز 1 ساعت فاصله دارم و کلاس های کنترل اساتید خوبی شیراز برگزار میشه.
معمولا هم هفته ای 1 بار شیراز میرو به خاطر کارهایی که اونجا میگیرم.

باز هم تشکر از وقتی که می گذارید.

سلام ..
راستش چی بگم دوست من..

شما برای هر کلاس حداقل باید دو ساعت وقت بزاری توی راه... من میدونم توی شیراز کلاس کنترل با چه کسی برگزار میشه..کلاس ایشون رو برید هم خوبه..یکی از دوستان هم جناب ارمین armincoobilas کلاس ایشونو رفتند فکر کنم کنترل رو حدود 39 زده بودند
از ایشون بپرسید تا بهتر راهنمایی کنند شما رو که دقیقا منوال کلاس چطور هستش..

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این روش اسکیم رو چطور میشه پیداش کرد ؟
کسی که پایه ی زبانش ضعیفه چی جواب میده؟

سلام
چرا نشه جواب داد منم پایه زبانم ضعیف بود !!!
اسکن و اسکیم (جایابی در متن) همون کاریه که شاید خیلیامون تو حل متنا ازش استفاده می کردیم یعنی می رفتیم صورت سوالو می خوندیم بعد میومدیم تو متن پیداش می کردیمو از رو همون جواب میدادیم به سوالمون
با این روش لازم نیست ک کل متنو خوند و معنی کرد این روش می رسونت به جمله ای که جواب توشه

تو این روش شما صورت سوالو می خونی تو صورت سوال یه واژه کلیدی یا شاخص رو انتخاب می کنی اول اول زوم کن رو اینکه نام اشخاص یا تاریخ یا عدد اگه تو سوال بود اونو انتخاب کنی و گرنه یه گلمه دیگه
بعد با چشم سریع در حد چند ثانیه می گردی و تو متن اون کلمه رو پیدا می کنی بعد جمله ای که کلمه توشه با صورت سوال تطببیق می دی تا مطمئن شی مخصوصا اگه چنتا از کلمه شاخصت تو متن پیدا بشه حالا که جای سوالتو پیدا کردی تو همون جمله به دنبال جوابت می گردی
یه مقدار سخت به نظر می رسه ولی تمرین میخاد به خصوص اینکه گاهی عینا جملات متن تو سوال نمیاد و هم معنیاش میاد :D
البته درک مطلب انواع مختلفی داره که این سوال فراوانیش بین بقیه بیشتره فک کنم حداقل دیگه 6 7 تا رو بشه زد باهاش کم کمش

کتابایی هم فک کنم باشه که توش توضیح داده باشه
من خودم یه کتاب دارم که البته تو درسنامش توضیح چندانی نداده ولی سوالارو که حل کرده تو پاسخنامه خوب توضیح داده
من از یکی شنیدم که فلش کارتای تافل هم توش مهارتا هست

ولی یه سرچ بزنی مهارتهای حل سوالات درک مطلب کنکور میتونی یه چیزایی پیدا کنی

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
فقط یه چیزی تا یادم نرفته یکی از بچه ها ک خصوصی در مورد این روشه پرسیده بود گفته بود زبانو میخاد حذف کنه
اومدم به شوما جوانان توصیه بکنم
زبانو جدی بگیرین یه برگ برندست اونقدام ک فک می کنین سخت نیست فقط خوندن میخااد اونم درست خوندن :Dو از منبع درست خوندن
من خودم درصدامو که نگاه می کردم با رتبه حدود 200 مقایسه می کردم درصدا مون نزدیک بود با این تفاوت که اون زبانو منفی یک زده بود و من 35 و همین 36 درصد اختلاف رتبه منو رسونده بود به یک دهم رتبه اون
و جالبیش اینه 35 درصد زبان زدن اصلن کار شاقی نیست و با یکم خوندن می شه بیشتر از اینام زد اگه براش وقت بزاری

همه به اونایی ک زبانشون ضعیفه همیشه درک مطلبو توصیه می کنن ولی به نظر من باید برعکس رو وکب سرمایه گذاری کرد
البته کار درسته اینه ادم رو همه چی وقت بزاره
یه سال می بینی مث کنکور سال قبل ما لغاتش ساده بود یه سال می بینی مث امسال لغاتش نفس گیرو درک مطلب و گرامر ساده

اما در مورد خوندن زبان من خواستم بگم اولین گام برای زدن درصد خوب اعتقاد به اینه که زبان هم مثل بقیه درساست و با خوندن منسجم می شه درصد رو به حد مطلوبی رسوند و نباید زبان رو به چشم یک مانع دید بلکه بایستی ازش یک پل ساخت .نباید از زبان ترسید

این که زبان اگه ضعیفه بزارید کنار من کاملا مخالفم من دوستی داشتم که زبان ضعیف داشت ولی با مطالعه درست+یه کلاس کنکور و سخت خونی تو کنکور 70 درصد زد و. کسانی بودن که تو همون کلاس با سطح خوب زبان درصد زیر 40 داشتن .پس می بینید به هیچ وجه سواد زبان ادم تعیین کننده نیست
در مورد منابع که منابع در بازار زیادن اما کتاب 504 و واژگان ضروری تافل بیشتر مورد تاکیدن اما اگه تو بازار کتاب چرخی بزنید کتابای زیادی رو می بینید که کنکور ها رو بررسی کردن و لغات چند سال اخیر رو دسته بندی کردن . می تونید از این کتاب ها هم استفاده کنید کتاب زبان ارشد زیر ذره بین هم خیلی تعریفشو شنیدم ولی خیلیا اومدنو لغاتو سر جمع کردنو کتاب دادن ک با خوندن اونا می تونین بخش اعظمی از سوالای وکب رو جواب بدین و خوبی این کتابا داشتن تسته
من خودم دو جلدی لغات محسن قاسمی رو دارم

شما اگه بتونین واژگانتونو به حد مطلوبی برسونید درک مطلب رو هم می تونید پاسخ بدید پس بدونین واژگان کلید اصلی حل این معماست

برای جواب دادن به درک مطلب هم باید لغات تخصصی رشته رو تسلط داشته باشید و کمی گرامر بدونید مثلا با ساختارهای مختلف فعل و زمان ها آشنا باشید چون تو ترجمه راه گشاست همچنین تا حدودی با جمله واره های توصیفی آشنا باشید ... اما زیاد وارد نکات نشید در گرامر
یه تجربم من داشتم تو این بود طراح سوال تنبله نمیره کتاب برداره و درک مطلب بده میره از ویکی پدیا متناشو میاره
البته برا رشته ما اینطور بوده من خودم متنای کنکورمونو از سه تا دوتاشو تو ویکی پدیا پیدا کردم ،منظورم اینه لازم نیست برا درک مطلب دنبال متن خاصی بگردین همون متنای ویکی پدیام خوبه برا خوندن
یه توصیه هم اینکه سوالای زبان سالای قبلو حفظ کنین من از این خیلی ضربه خوردم کلی کلاس زبان رفتمو زبان خوندم بعد رفتم سر جلسه رسیدم سر متنا دیدم ای داد بیداد دقیقا 15 تا سوال درک مطلب زبان عینا کپی پارساله و حتی گزینه ها رو جا به جا هم نکردده و این بود ک کلا هنگ کردم و نتونستم هیچی ج بدم

در مورد گرامر خیلی از اساتید می گن بهتره بی خیال بشید چون طراح دست می زاره رو نکات استثنایی و فکر می کنه ما متولد انگلیسیم ..ولی من به شخصه نظری در این مورد ندارم یه سال سخته یه سال آسون من پارسال هیچی نتونستم بزنم اما امسال آسون بود سه تا زدم

برای خوندن هم لغت به مرور زیاد نیاز داره و یه برنامه روزانه چعبه لایتنر خیلی می تونه بهتون کمک کنه
من مخالف این روشام که خیلیا میان میگن لغتو ببنویس هم معنیشو بنویس یه جمله بنویس براشو و وو... حتی تلفظش وقت تلف کنی محضه و حماقت
این برا کسیه که میخاد زبانش خیلی توپ بشه و اساسی نه برا ما که هدفمون بالا بردن درصده

بهترین روش اینه فقط و فقط لغت و معنی فارسیشو یاد بگیرین همین وقتی لغاتو به سطح بالا رسوندین می تونین برین سراغ تست
لایتنر بهترین راهه برا به حافظه سپردنش طرز ساختو استفادشم تو نت هست

روزی 2 ساعت برای زبان بزارید شما با یه مطالعه روزانه 2 تا 3 ساعتی زبان می تونید درصدتونو به 30تا 40 و شاید هم بیشتر برسونید الان می گین اوه چه زیاد
شما زبانو بزارین برا وقتای استراحت رفت و امد تو نت پرخیدن و ... من خودم همیشه زبان تو فلش کارت نوشته بودم تو اتوبوس تو مسیر پیاده روی قبل خاب پا کامپیوتر موقع غذا پختن و .. می خوندم یعنی زمان خاصی بهش اختصاص نداده بودم ولی سر جمع تو روز زیاد میشد

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
ممنون دوست عزیز.. من تا همین ماه پیش داشتم با لایتنر لغات 504رو پیش میبردم ک دیگه دلسرد شدم .. پس با توجه ب توضیحات شما میشه ب درصدی حدود 20-30 رسید.. راستش من از نظر کمبود وقت مشکلی ندارم میتونم در طول شبانه روز یکی دوساعتی ب زبان اختصاص بدم.. پس پیشنهاد شما اینه ک بعد از تسلط ب لغات 504و وازگان ضروری تافل بریم سراغ متون درک مطلب با همون شیوه هایی ک نمونش رو شما توضیح دادین..
ب نظرتون اینکه بیایم و متون درک مطلب کنکورهای سالهای گذشته رو با همین روشهای اسکن و اسکیم مورد بررسی قرار بدیم میتونه مارو ب اون مهارت تو این روش برسونه؟ یا اینکه شما مقالات یا متون دیگری هم برا این روش پیشنهاد میکنین؟ سوال دیگه اینکه لغات تخصصی هر رشته رو از کجا میشه کامل گیر اورد؟ مثلا برا همین رشته برق .

nasrin1990

عضو جدید
سلام. رفته بودم همایش مدرسان شریف مشاور اونجا هی میگفت که فقط تستای کنکورو بزنید و تالیفی اصلا خوب نیستو ازین جور حرفا.......من تصمیم داشتم که همراه با تستای کنکور تستای ازمونای ازمایشی موسسات رو هم بزنم برا همین ازمونای بینش ومدرسان و پارسه پارسال رو از دوستانم گرفتم ولی با این حرفایی که شنیدم به شک افتادم...میخواستم نظر تون رو در این مورد بدونم ایا زدن تستای موسسات مفید میدونید اگه اره چه موسساتی خوبن و شما توصیه میکنید؟ ببخشید طولانی شد ممنون.

power4ever

عضو جدید
سلام. رفته بودم همایش مدرسان شریف مشاور اونجا هی میگفت که فقط تستای کنکورو بزنید و تالیفی اصلا خوب نیستو ازین جور حرفا.......من تصمیم داشتم که همراه با تستای کنکور تستای ازمونای ازمایشی موسسات رو هم بزنم برا همین ازمونای بینش ومدرسان و پارسه پارسال رو از دوستانم گرفتم ولی با این حرفایی که شنیدم به شک افتادم...میخواستم نظر تون رو در این مورد بدونم ایا زدن تستای موسسات مفید میدونید اگه اره چه موسساتی خوبن و شما توصیه میکنید؟ ببخشید طولانی شد ممنون.
به نظر من اول تمام سوالات کنکور رو با جزییاتش بزن وقتی همه رو زدی اگه فرصت شد اون موقع سوالات موسسات رو بزن
آزمون مدرسان بررسی قدرتش خوبه بینش کنترل و مغناطیسش خوبه نصیر سیگنال و الکترونیکش خوبه

llvll.asoud

کاربر ممتاز

ممنون میشم خلاصه وار و تیتروار نکات مهمی که توی این همایش مطرح شده رو بگید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنون میشم خلاصه وار و تیتروار نکات مهمی که توی این همایش مطرح شده رو بگید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

یه یارو بود که ظاهرا مشاور و مدرس موسسه بود(یا یه همچین چیزی) که از یه ادم عادی خیلی کمتر در مورد ارشد برق اصلاعات داشت
یه بنده خدا هم بود که از رتبه های برتر سالهای قبل بود که ادم باحالی بنظر میرسید و من باهاش حال کردم.
هر درس رو یه مرور چند دقیقه ای کردن
در مورد امار حرف زدن و زبان که اهمیت زیادی دارن و اینجور حرفها
بنظر من که خیلی خوب نبود
من یکی دیگه رفته بودم حرفهای بهتری میزدن
کسی نیومده باشه چیزی از دست نداده

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سلام.. میشه بگین منابع و کلا برنامتون برا درس زبان چی بود ک تونستین 40درصد بزنین؟؟ و همینطور اگه میشه در رابطه با پایه تون بگین و اینکه چجوری تو روش اسکیمواسکن تونستین ب مهارت نسبی برسین برا کنکور..ممنون

bahram1992

عضو جدید
والا انقد کنکور برق پرنوسان و هرسال یه شکلیه آدم میترسه براش وقت بزاره :\
یهو یه طراح میاد و با چندتا سوال که فقط ایده شخصیه و مطلب موردعلاقش گند میزنه به اینده یکی :(
من واقعا بین دوراهی موندم mba یا برق. پریروز تو همایش ماهان خیلی حرفای خوبی میزدن درباره ام بی ای...
ولی اونم سخته انگار باید زیر 50 شد واسه تهران
تا اول مرداد تکلیفمو روشن میکنم و به امید یزدان شروع میکنم

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

سلام
سوالتون رو دیدم ترجیح دادم نظر خودم رو بگم
به نظرم حرف ایشون تا حدی صحیح بوده اما به این معنی نیست که فقط سوال کنکور و تمام
شما اگه بتونید همون تستای تالیفی مدرسان،پارسه یا هرموسسه دیگه ای رو بزنید (هرچند مسلما هم در سوال ها و هو درجواب هاشون ایراداتی دیده میشه و این طبیعیه چون ما در کنکور اصلی هم هیچ وقت آزمون بدون نقص نداشتیم)خیلی واضح تر میتونید تشخیص بدید توی چه مطالبی ایراد دارید وکجاها تسلط بیشتری دارید
البته این درصورتیه که آزمون ها رو به صورت مرحله مرحله به طور مثال هفته ای یا دوهفته یه بار جلو برید واگه همونطوری که تستای کنکور سال های قبل رو میخونید تستای تالیفی بزنید مسلما از تست تالیفی به نتیجه ای نمیرسید
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا