گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دوستای گرامی این لینک اون دفترچه اس ...دانشگاه تبریز الکتونیک شو نگا کنین میبینن که ماشین و سیستم قدرت داره!!!!حتی تو اصلاحیه ام درستش نکرده....

www6.sanjesh.org/download/Arshad93Pardis_Majazi.zip
میشه رشته الکترونیک گرایش سیستم های قدرت در ایران عجیب نیست .
شاد باشید :d

saeed_spy

عضو جدید
کتاب برای الکترونیک3

کتاب برای الکترونیک3

سلام.دوستان میشه بگید استادتون واسه الک3 چه کتابی بهتون معرفی کرده؟ ممنون.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام.دوستان میشه بگید استادتون واسه الک3 چه کتابی بهتون معرفی کرده؟ ممنون.
ی کتاب هست تحلیل و طراحی مدارهای مجتمع انالوگ ترجمه دیانی.. یادمه استاد از رو اون بعضی سرفصلعا رو در س میداد..کتاب کاملیه و خیلی مباحثو پوشش داده.

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلم دوستان ارشدیه 94
عزیزان من داشتم یه سری پستهارو میخوندم که دیدم بعضیا یکم احساس نا امیدی میکنن..مثلا یکی ب خاطر سربازی ، یکی به خاطر عقب افتادن از برنامش ، یکی به خاطر پروژش و...
ببینید دوستان به هیچ عنوان نا امید نباشید..همه اینها طبیعیه..به این فکر کنید که اگه نا امید بشید و از خوندن دلسرد شید ، بعدها تا بحث ارشد شه مطمئنا به خودتون سرکوفت میزنید اما در صورتی که خودتونو جمع و جور کنید وقتی نتیجه خوب گرفتین به خودتون و ارادتون افتخار میکنید..اینکه کسی تو بهترین شرایط چه از لحاظ روحی و چه مادی بتونه نتیجه بگیره ، این خیلی ارزشش پایینتر از اونیه که تو شرایط سخت نتیجه گرفته..بدونید که فقط شما نیستید و مشکلات شمارو خیلیهای دیگه هم دارن..نا امید نباشید ..شما حدود 7 ماه فرصت دارید..کم نیارید و بخونید و خودتونه راحت کنید از بحث کنکور..موفق باشید

xzsawq21

عضو جدید
سلام
کتاب تست برای ریاضی مهندسی که تستهای سالهای اخیر داخلش باشه سراغ دارید؟ از کتابهای معتقدی و کریمی برای ریاضی مهندسی کدومش بهتره؟

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
کتاب تست برای ریاضی مهندسی که تستهای سالهای اخیر داخلش باشه سراغ دارید؟ از کتابهای معتقدی و کریمی برای ریاضی مهندسی کدومش بهتره؟
سلام
انصافا هر دو کتاب خیلی خوب هستند
به لحاظ تعداد تست کتاب اقای کریمی بیشتر تست داره-دو جلدی هست-ولی کتاب اقای معتقدی تک جلدی هست.
کتاب اقای معتقدی داره ویرایش میشه و احتمالا تا یک ماه دیگه ویرایش جدیدش بیاد که قرار تمام تستهای کنکورهای سالهای گذشته رو داشته باشه.
سلیقه ی افراد با هم فرق داره ببینید کدوم رو بیشتر میپسندین.
تقریبا کتاب اقای معتقدی تمام فصلهارو خوب درس داده ولی کتاب اقای کریمی تو یکسری از فصلها کمی ضعیف هست-مثلا نگاشت رو خیلی تستی یاد داده و خیلی خوب نیست ولی بحث فوریه رو عالی گفته.
سعی کنید اول یه نگاه به هر کدوم بندازین هر کدوم رو که بیشتر باهاش حال کردین بگیرین
این هم بذ نیست بگم که کتاب اقای کریمی تقریبا مثالهاش از ساده به سخت هست ولی درسنامه کتاب اقای معتقدی اینطور نیست و زیاد میبینید که مثال دوم یه بحث سخت ترین مثال اون بحث هم هست

آخرین ویرایش:

hamed4263

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال این جزوه ی دکتر حلم زاده با کتابش خیلی فرق داره؟

amir3620

عضو جدید
کسی میدونه چاپ جدید کتابهای ماشین حلم زاده- الکترونک اسلام پناه- ریاضی ومعادلات کریمی-مدار وکنترل تقوی کی چاپ میشه؟
ایا چاپ جدید انها به جز سوالهای کنکور 93 تغییر اساسی خواهد داشت؟

کسی جزوات ماشین حلم زاده و ریاضیات ومعادلات معتقدی یا کریمی 92-93 را نداره بگذاره تو سایت؟

آخرین ویرایش:

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بخدا غفور سلطان دلهاست
فوق العاده است این پسر
دمش گرم
باختن ولی فوق‌العاده بودن

آخرین ویرایش:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

من مشکلم با عبادی پور ه! مرده ی میرزا جان پور از این بهتره!
عبادی پور بد بود واقعا.. با اون چند تا اشتباهی ک داشت تیمو ب باد داد..
ماشالله ب غفور با اون اسپکاش..گرچه گیم 5 خراب کرد.

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

امشب یکی از شب های پر برکت قدر بود و هست.من پارسال توی چنین شبی یکی از ارزوهام این بود امسال اون جایی که میخوام قبول شده باشم ولی خب نشدم.ولی در عوضش به خیلی چیز هایی دیگه که خواسته بودم رسیدم مخصوصا معنوی و از این بابت خدا رو خیلی شاکر هستم.به هر حال امیدوارم اگه قراره این شب ها تقدیر یه سال اینده ی ما نوشته بشه اول از همه خدا بهمون توفیق دوباره درک این شب و مهمانی ماه خدا رو سال دیگه بهمون عطا کنه و این فرصت رو مجددا بهمون بده

و برای دوستان عزیز کنکوری ارزومند هستم به حق ابروی مولای مردان علی (ع) انشالله همه ی عزیزان به قدری که تلاش می کنند اون طور که صلاحشون هست و شایسته هست به نتیجه ی دلخواهشون برسند طوری که هیچ وقت افسوس نخورند..همچنین دوستان عزیزی که پارسال توی این انجمن بودند و کم تر از دو سه ماه دیگه دانشجوی ارشد دانشگاه مورد علاقشون میشند طوری که بعد ها همیشه خدا رو شکر کنند از این که این طوری انتخاب دانشگاه و رشته کردند و فکر کنند که از این بهتر براشون رقم نمی خورد و هیچ وقت احساس پشیمانی نکنند و بیان بگند که راضی هستند از جایی که قبول شدند.

در این شب های عزیز لطفا فراموش نکنیم برای همدیگه دعا کنیم.التماس دعا دارم.:gol::gol::gol:

Nazliiiiii

اخراجی موقت
هر رسیدن و نرسیدنی یه حکمتی داره که ما شاید یکم دیر درکش کنیم انشاالله امسال به اونچه که میخوای و صلاحته برسی .

التماس دعا

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.

بچه ها درسای قرآن و وصایا تو معدل کل لیسانس تاثیر داره یا نه؟

خیلی حیاتیه اگه بگید ممنون می شم.

• Like
واکنش ها: 0192

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.

بچه ها درسای قرآن و وصایا تو معدل کل لیسانس تاثیر داره یا نه؟

خیلی حیاتیه اگه بگید ممنون می شم.

سلام

خب درسای قرآن و وصایا فکر کنم درسای اختیاری محسوب میشن و درسای اختیاری هم توی معدل لیسانس تاثیر داره طبیعتا

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

خب درسای قرآن و وصایا فکر کنم درسای اختیاری محسوب میشن و درسای اختیاری هم توی معدل لیسانس تاثیر داره طبیعتا
این دوتا درسای اجباری رایگان دانشگاه آزاده و حداقل نمره اش واسه قبولی 12 هستش و میشه این در رو کنار 20 واحد دیگه گرفت،یعنی تو یه ترم 21 واحد داشته باشی.

اما اینگه تو معدل کل تاثیر داره یا نه رو هرکسی یه چیزی می گه

power4ever

عضو جدید
این دوتا درسای اجباری رایگان دانشگاه آزاده و حداقل نمره اش واسه قبولی 12 هستش و میشه این در رو کنار 20 واحد دیگه گرفت،یعنی تو یه ترم 21 واحد داشته باشی.

اما اینگه تو معدل کل تاثیر داره یا نه رو هرکسی یه چیزی می گه
یادمه یه چند تا درس عمومی اختیاری اضافه شد که گرفتنش دل به خواه بود
اگه کسی واحدش کم بود می گرفت تا معدلش هم بیاد بالا ولی آخر سر شما فقط 141 واحد واست در نظر گرفته میشه ولی بهتره از آموزش
دانشگاهتون بپرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا