گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

uchiha_keyvan

عضو جدید
من هرچیزی که لازم بوده رو خوندم؛ اما نمی دونم چرا دیگه نمی تونم ادامه بدم هی فکر و خیالای بد میاد توسرم :cry:
با هر ارشد و دکترایی صحبت میکنم همه میگن ارشد بخونی فقط دوسال از زندگی عقب میافتی؛ سخت تر استخدام میشی کسی حاضر نیست مدرک بالا استخدام کنه ودرس ها هیچکدوم تو ارشد عملی نیست و.... :cry:
وقتی وضعیت جامعه رو هم میبینم نا امید میشم، خیلی احساس بدی دارم:(

البته به حساب جسارت نذار ولی شریعتی یه جمله داشت که الان میفهممش
میگه خر باش و خوش باش:D(یعنی شما کاره خودتو بکن و به حاشیه ها فک نکن)
بابته کارم نگران نباش مطمئن باش اگه تلاش کنی و دانشگاه خوب قبول بشی بیکار نمیمونی
اصلا نهایتش اینه کارم نباشه اخرش که چی همه میریم زیر خاک
خیلی جدی نگیر زندگیرو و سعی کن از داشته هات لذت ببری;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
متاسفانه امروز تو جامعه ما این حرف ها درسته، برای پسرا که باید دو سالم سربازی برن شرایط بدتر هم هست و میشه:wallbash:

منم پارسال کنکور دادم منتها فکر میکنم قبل از ما هم یه سری بودنا :confused:

pencel جان شمام نگرانه خدمت نباش(من رفتم 24 ماه نفهمیدم چطوری گذشت;))
و در ضمن شما ایشالا ارشد قبول شی یکم همت کنی میتونی 2 تا پروژه ساخت بگیری حتی تا 24 ماهم کسری بگیری;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
بچه ها من این خلاصه فرمولایه ریاضیرو دیروز پیدا کردم خیلی بدرده خودم خورد
امیدوارم بدرد دوستانیم که ندارنش بخوره
برا امثاله منی که خیلی ریاضیرو پایه ای نخوندیم میتونه مفید باشه
خودم دیگه کلافه شده بودم وقتی فرمولیرو فراموش میکردم بینه کتابایه مختلفو خلاصه نویسیایه خودم سردرگم میشدم!!!!

http://s7.picofile.com/file/8242290884/1.pdf.html

00hadis

عضو جدید
البته به حساب جسارت نذار ولی شریعتی یه جمله داشت که الان میفهممش
میگه خر باش و خوش باش:D(یعنی شما کاره خودتو بکن و به حاشیه ها فک نکن)
بابته کارم نگران نباش مطمئن باش اگه تلاش کنی و دانشگاه خوب قبول بشی بیکار نمیمونی
اصلا نهایتش اینه کارم نباشه اخرش که چی همه میریم زیر خاک
خیلی جدی نگیر زندگیرو و سعی کن از داشته هات لذت ببری;)
آخه نمیشه که آدم واقعیت رو نبینه؛ من برادر بزرگم ارشد عمرانش رو امیرکبیر گرفته بود بنده خدا سی سالشه اما هنوز شروع به زندگی نکرده داشته یا درس میخونده یا سربازی میرفته هر جام دنبال کار میرفت چون برای مدرکش باید بهش حقوق زیاد میدادن قبولش نمیکردن؛
منم فکر میکنم اگه بخوام به ارشد ادامه بدم فقط الکی دوسال از عمر و آینده ام رو هدر مبدم؛ با اینکه 7 ماهه برای ارشد میخونم اما الان خیلی نا امیدم، فکر میکنم اگه درس رو ول کنم خیلی موفق تر شم :cry::cry:

uchiha_keyvan

عضو جدید
آخه نمیشه که آدم واقعیت رو نبینه؛ من برادر بزرگم ارشد عمرانش رو امیرکبیر گرفته بود بنده خدا سی سالشه اما هنوز شروع به زندگی نکرده داشته یا درس میخونده یا سربازی میرفته هر جام دنبال کار میرفت چون برای مدرکش باید بهش حقوق زیاد میدادن قبولش نمیکردن؛
منم فکر میکنم اگه بخوام به ارشد ادامه بدم فقط الکی دوسال از عمر و آینده ام رو هدر مبدم؛ با اینکه 7 ماهه برای ارشد میخونم اما الان خیلی نا امیدم، فکر میکنم اگه درس رو ول کنم خیلی موفق تر شم :cry::cry:

بذار یه چیزی بهت بگم خلاص شی:D
بعنوان یه تجربه بهش نگاه کن
موفقیت تو کشوره ما که تقریبا هیچ چیزیش رو حساب کتاب نیست فقط میتونه نتیجه ثباته شما رو تصمیم گیریاتون باشه
یعنی اولا هدفتو مشخص کنی و بدونه در نظر گرفتن حواشی برا به نتیجه رسوندنش تلاش کنی و متاسفانه در این بینم باید قید یه سری مسائل رو بزنید
و بهت اطمینان میدم اگه ازین شاخه به اون شاخه بپری آخرش میبینی هیچی واست نمونده:biggrin:
و اینو بدون خیلیا مثله شما و برادرتون تو این کشور هستن
نمونش خوده من درسم تموم شد دو سال رفتم خدمت دوساله بعدشم درگیر محیطایه کاری بودم ولی دیدم اونجوری چیزی که ایده المه بهش نمیرسم
و حالا برگشتم از اول شرو کردمو مثه مرغ نشستم پایه کتابام صب تا شب:)
خلاصه کلام سعی کن مسیر زندگیتو جوری بچینی که مسیرت به لذتت تبدیل بشه بدونه استرس از آینده(خواهر با برادر عزیز باور کن مقصد فقط یه بهانس مهم مسیرته;) )

uchiha_keyvan

عضو جدید
اطلاعیه سنجش در خصوص کلید ازمون دکتری 95
ضمن آرزوي توفيق براي شركت كنندگان آزمون ورودي دكتري (نيمه متمركز) سال 1395 به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند سوالات و كليد اوليه آزمون مذكور از ساعت 20 امروز سه شنبه 94/12/18 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjhesh.org قرار مي گيرد. شركت كنندگان محترم، در صورت داشتن هرگونه نظر نسبت به كليد آزمون، مي توانند حداكثر تا روز دوشنبه 94/12/24 از طريق سايت اين سازمان اعلام نظر نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

لینک دفترچه کامل رشته مهندسی برق:

http://s7.picofile.com/file/8242558226/Dr_95.pdf

نکته:
فقط تو کفه اون 3 صفحه سفید اخرش برا چرک نویسم:biggrin:
برا ارشدیایه بدبخت همون دو صفحرم گرافیکه سه بعدی زده بودن که نشه چیزی که نوشتیمو بخونیم!!!!!!!!!

امیر 1224

عضو جدید
خلاصه کلام سعی کن مسیر زندگیتو جوری بچینی که مسیرت به لذتت تبدیل بشه بدونه استرس از آینده(خواهر با برادر عزیز باور کن مقصد فقط یه بهانس مهم مسیرته;) )

واقعا به نظر منم زندگی یعنی مسیرهایی که میریم نه جاهایی که بهشون میرسیم. درسته که دیگران از جاهایی که رسیدیم یا نرسیدیم صحبت می کنند ولی باور کنید که لذتی که میشه از مسیرها برد خیلی بیشتر از لذتیه که به خاطر جلب توجه دیگران از رسیدن ها می برید.

ع رشیدی

کاربر فعال
دوستان، برای محاسبات باید چیکار کرد؟؟یسری از جوابا خیلی ناجورن!باید اعداد رو رند کرد و حدودی به دست اورد؟امان از دست این طراحای کنکور...

Pencil

عضو جدید
دوستان، برای محاسبات باید چیکار کرد؟؟یسری از جوابا خیلی ناجورن!باید اعداد رو رند کرد و حدودی به دست اورد؟امان از دست این طراحای کنکور...

خود سوال های کنکور تقریبا از سال 85 به بعد از سبک و سیاق محاسبات و خرکاری کم کم جمع شده وبیشتر به سمت مفهوم رفته.(که باعث میشه به جای دست، مغز آدم خسته شه)
تعداد محاسبات های پبچیده خیلی کمه.(شاید یک یا دو تست)

sogand.m

عضو جدید
بعد مدت ها سرزدم اینجا..من پارسال کنکور دادم اگه سوالی کمکی از دستم برمیاد بفرمایید دریغ نمی کنم

اما اگر یک توصیه بخوام بکنم اینه که الکی خودتونو درگیر استرس های الکی نکنین و حتی یک ماه اخر به اینجا سرنزنین اگه استرس اوره واستون

من سال اول فقط به خاطر استرسهای الکی خراب کردم اما سال دوم شاید حداکثر دو ماه خوندم ولیی بی خیال همه چیز بودمو می گفتم می خونم هرچی شد شد ولی در کمال ناباوری 300مخابرات شدم

و اینکه دیگه هرچی خوندین بسه الان این دوماهو فقط تست بزنین که روی سرعت عمل خیلی موثره

alice7952

عضو جدید
بعد مدت ها سرزدم اینجا..من پارسال کنکور دادم اگه سوالی کمکی از دستم برمیاد بفرمایید دریغ نمی کنم

اما اگر یک توصیه بخوام بکنم اینه که الکی خودتونو درگیر استرس های الکی نکنین و حتی یک ماه اخر به اینجا سرنزنین اگه استرس اوره واستون

من سال اول فقط به خاطر استرسهای الکی خراب کردم اما سال دوم شاید حداکثر دو ماه خوندم ولیی بی خیال همه چیز بودمو می گفتم می خونم هرچی شد شد ولی در کمال ناباوری 300مخابرات شدم

و اینکه دیگه هرچی خوندین بسه الان این دوماهو فقط تست بزنین که روی سرعت عمل خیلی موثره

شما کلا دو ماه خوندی 300 شدی؟ ایووووووووول بابا ما هر چی می خونیم تموم نمیشه لا مصب

Pencil

عضو جدید
روزی تصمیم گرفتم که دیگر همه چیز را رها کنم . شغلم را ، دوستانم را ، مذهبم را و خلاصه تمام وابستگی های زندگی ام را!
به جنگلی رفتم تا برای آخرین بار با خداوند صحبت کنم و اگر نتوانستم دلیلی برای ادامه ی زندگیم بیابم به آن نیز خاتمه دهم!
به خدا گفتم : آیا می توانی دلیلی برای ادامه این زندگی برایم بیاوری ؟ و جواب او مرا شگفت زده کرد .
او گفت : آیا سرخس و بامبو را می بینی ؟
پاسخ دادم : بلی .
خداوند فرمود : هنگامیکه درخت بامبو و سرخس را آفریدم، به خوبی از آنها مراقبت نمودم. به آنها نور و آب و غذای کافی دادم. دیر زمانی نپایید که سرخس سر از خاک برآورد و تمام زمین را فرا گرفت اما از بامبو خبری نبود . من از او قطع امید نکردم . در دومین سال سرخس ها بیشتر رشد کردند و زیبایی خیره کننده ای به زمین بخشیدند اما همچنان از بامبو ها خبری نبود . من بامبو ها را رها نکردم .
در سالهای سوم و چهارم نیز بامبو ها رشد نکردند . اما من از آنها قطع امید نکردم .
در سال پنجم جوانه کوچکی از بامبو نمایان شد . در مقایسه با سرخس بسیار کوچک و کوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بیش از 100 فوت رسید .
5 سال طول کشیده بود تا ریشه های بامبو به اندازه کافی قوی شوند . ریشه هایی که بامبو را قوی می ساختند و آنچه را برای زندگی بدان نیاز داشت را فراهم می کردند .
خداوند در ادامه فرمود : آیا می دانی در تمام این سالها که تو درگیر مبارزه با سختی ها و مشکلات خودت بودی در حقیقت ریشه هایت را مستحکم می ساختی ؟ من در تمامی این مدت تو را رها نکردم همانگونه که بامبو ها را رها نکردم .
هرگز خودت را با دیگران مقایسه نکن . بامبو و سرخس دو گیاه متفاوتند اما هر کدام به نوبه خود به زیبایی جنگل کمک می کنند . زمان تو نیز فرا خواهد رسید تو نیز رشد می کنی و قد می کشی !
از او پرسیدم : من چقدر قد می کشم .
در پاسخ از من پرسید : بامبو چقدر رشد می کند ؟
جواب دادم : هر چقدر که بتواند .
گفت : تو نیز باید رشد کنی و قد بکشی . هر اندازه که بتوانی .
ولی به یاد داشته باش که من هرگز تو را رها نخواهم کرد . و در هر زمان پشتیبان تو خواهم بود !
پس هرگز نا امید نشو !

آنچه امروز یک درخت را تنومند ، سایه گستر و پر ثمر ساخته است ، ریشه دواندن دیروز بذر آن در تاریکی های خاک بوده است . در هنگامه ی رنج های بزرگ ، ملال های طاقت فرسا ، شکست ها و مصیبت های خورد کننده ، فرصت های بزرگی برای تغییر ، گام نهادن به جلو و تصوری برای خلق آینده ایجاد می شود . ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست ، بلکه با انگیزه زیستن و امیدوار زیستن است ...

Pencil

عضو جدید
جهانگردی در کنار ساحل دورافتاده ای قدم می‌زد.
مردی را در فاصله دور می بیند که مدام خم می‌شود و چیزی را از روی زمین بر می‌دارد و توی اقیانوس پرت می‌کند. نزدیک تر می شود، می‌بیند مردی بومی صدفهایی را که به ساحل می افتد در آب می‌اندازد.
+ صبح بخیر رفیق، خیلی دلم می­خواهد بدانم چه می­کنی؟
- این صدفها را در داخل اقیانوس می اندازم. الآن موقع مد دریاست و این صدف ها را به ساحل دریا آورده و اگر آنها را توی آب نیندازم از کمبود اکسیژن خواهند مرد.
+دوست من! حرف تو را می فهمم ولی در این ساحل هزاران صدف این شکلی وجود دارد. تو که نمی‌توانی آنها را به آب برگردانی خیلی زیاد هستند و تازه همین یک ساحل نیست. نمی بینی کار تو هیچ فرقی در اوضاع ایجاد نمی کند؟
مرد بومی لبخندی زد و خم شد و دوباره صدفی برداشت و به داخل دریا انداخت و گفت:
"برای این یکی اوضاع فرق کرد!"
یکی یکی صدف ها را برمیداشت و به آب می انداخت و تکرار میکرد:
اوضاع برای این یکی هم فرق کرد!

alice7952

عضو جدید
دوستان کسی پاسخ تشریحی سوالات دکتری برق از 91 تا 94 رو داره؟یه سری ها شو تو نت پیدا کردم ولی همه شو نه!!!

ع رشیدی

کاربر فعال
خود سوال های کنکور تقریبا از سال 85 به بعد از سبک و سیاق محاسبات و خرکاری کم کم جمع شده وبیشتر به سمت مفهوم رفته.(که باعث میشه به جای دست، مغز آدم خسته شه)
تعداد محاسبات های پبچیده خیلی کمه.(شاید یک یا دو تست)

بله.به نظر من از سال 90 به بعد سبک و سیاق کنکور فرق کرده
دیگه خسته شدم ای خدااا

uchiha_keyvan

عضو جدید
یا پروردگار چه غلطی کردیم اومدیم مهندسی برق!!!!!!!!!:w29:
مدارو میخونی سیگنالو یادت میره میری سیگنالو میخونی میبینی مدارو یادت رفته بعد برمیگردی این دوتارو میخونی میبینی از اونور الک و کنترلو یادت رفته معادلاتو ریاضی مهندسیم که کلا در هر حالتی یادت نیست:w10::w06::w00:
عجب طالع نحسی داریم ما به خدا
هم سن و ساله ما الان تو سویس داره با اسکیت بردش از رشته کوهایه آلپ پایین میاد و آدرنالین فوران میکنه ماهام اندر خواص تزریق سیگناله ضربه ای بحث میکنیم که به بی نهایت میل میکنه اونم رو محور موهومی(کی زندگیه مام بالاخره قسمته موهومیش صفر میشه و حقیقی میشه خدا داند)
همینجوری پیش بریم لاجرم خودمونم به وهم بدل میشیم :w47:

ازونطرف اینو کجایه دلمون بذاریم که تو این بزن بکوبه عید باید بریم تو دورانه جمعبندی مثه مرغی که میره تو لونش میترسم آخرشم تخمه دوزرده بذاریم:w15:

ای کاش همون پیک نوروزیامونو به موقش حل میکردیم که الان اینجوری سرویس نمیشدیم

همه اینا فدایه سر بچه هایه گله هم هدفمون تو این تاپیک
پیشا پیشم عیده همتون مبارک باشه و امیدوارم تک تکتون ساله 95 کارنامه هایه درخشانتونو همینجا ضمیمه کنین ;)
:w32::w31::w33::w31::w32:

آخرین ویرایش:

Pencil

عضو جدید
مدارو میخونی سیگنالو یادت میره میری سیگنالو میخونی میبینی مدارو یادت رفته بعد برمیگردی این دوتارو میخونی میبینی از اونور الک و کنترلو یادت رفته معادلاتو ریاضی مهندسیم که کلا در هر حالتی یادت نیست:w10::w06::w00:
عجب طالع نحسی داریم ما به خدا
هم سن و ساله ما الان تو سویس داره با اسکیت بردش از رشته کوهایه آلپ پایین میاد و آدرنالین فوران میکنه ماهام اندر خواص تزریق سیگناله ضربه ای بحث میکنیم که به بی نهایت میل میکنه اونم رو محور موهومی(کی زندگیه مام بالاخره قسمته موهومیش صفر میشه و حقیقی میشه خدا داند)
همینجوری پیش بریم لاجرم خودمونم به وهم بدل میشیم :w47:

ازونطرف اینو کجایه دلمون بذاریم که تو این بزن بکوبه عید باید بریم تو دورانه جمعبندی مثه مرغی که میره تو لونش میترسم آخرشم تخمه دوزرده بذاریم:w15:

ای کاش همون پیک نوروزیامونو به موقش حل میکردیم که الان اینجوری سرویس نمیشدیم

همه اینا فدایه سر بچه هایه گله هم هدفمون تو این تاپیک
پیشا پیشم عیده همتون مبارک باشه و امیدوارم تک تکتون ساله 95 کارنامه هایه درخشانتونو همینجا ضمیمه کنین ;)
:w32::w31::w33::w31::w32:

حالا اگه به آینده ی سیاه کسایی که ارشد خودندن هم یه نگاه کنی بطور کلی امیدت از زندگی ساقط میشه :biggrin::biggrin::biggrin:

آقا کیوان شما امسال خیلی برای بچه های نود و پنچی مایه گذاشتی امیدوارم یک رقمی شی :D، بقیه بچه ها هم دو رقمی :D

آخرین ویرایش:

scrat_68

عضو جدید
اینو هستم
ببخشید سلام اومدم بگم من هستم هنوز ..... چه لوس .....بیخیال
عید همه مبارک
پاسخ های تشریحی دکترا 95 مورد نیاز است دوستان
سال و فال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام
سال خرم فال نیکو مال وافر حال خوش اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام

مرو بخواب که حافظ به بارگاه قبول *** زورد نیمه شب و درس صبحگاه رسید

uchiha_keyvan

عضو جدید
حالا اگه به آینده ی سیاه کسایی که ارشد خودندن هم یه نگاه کنی بطور کلی امیدت از زندگی ساقط میشه :biggrin::biggrin::biggrin:

آقا کیوان شما امسال خیلی برای بچه های نود و پنچی مایه گذاشتی امیدوارم یک رقمی شی :D، بقیه بچه ها هم دو رقمی :D
پنسیل جان شما لطف داری
منم امیدورام هم شما هم کله کسایی که این روزا دارن از زندگیشون میزنن که بتونن آینده ای بهترو برا خودشونو عزیزانشون بسازن همون اندازه که زحمت میکشن نتیجشم ببینن;)

jeneral_dj

عضو جدید
سال نو همه دوستان مبارگ !!! ان شالله که سال خوبی داشته باشید، کنکور رو هم عالی بدید !!! دیگه چیزی تا کنکور نمونده ، 45 روز خیلی حساس ، برنامه ریزی کنید برای یه مرور عالی تا از داشته هاتون بهترین استفاده رو ببرید.

uchiha_keyvan

عضو جدید
خدا به ما رحم کنه همه دوستان کله کردن تو کتاب یکیم نیست اینجا سری بزنه;)
برادران و خواهران گرامی و کسایی که امسال تو ازمون ازمایشیا شرکت کردین یه لطفی بکنین یه راهنمایی بدین برا ساله بعد کدوم موسسه ثبت نام کنم؟جامعه اماری کجا از بقیه بیشتره؟

alice7952

عضو جدید
خدا به ما رحم کنه همه دوستان کله کردن تو کتاب یکیم نیست اینجا سری بزنه;)برادران و خواهران گرامی و کسایی که امسال تو ازمون ازمایشیا شرکت کردین یه لطفی بکنین یه راهنمایی بدین برا ساله بعد کدوم موسسه ثبت نام کنم؟جامعه اماری کجا از بقیه بیشتره؟
منم هر روز سر میزنم می بینم هیچ کی پی ام نمی ذاره دیگه بی خیال میشم ! حتی سوالامو دیگه اینجا نمی ذارم!باشگاه قبلنا خیلی فعال بود!الان انگاااار نه انگااااااااار!دوست عزیز هنوز زوده برای نا امیدی فعلا حسابی روی 10 سال اخیر کنکور تمرکز کنین و تستاشو بخونین !ناامیدی واسه بعد اومدن رتبه اس :))))))) اگه زیر 400 نشد بعد دنبال کنکور سال بعد باشین امیدوارم موفق باشی

uchiha_keyvan

عضو جدید
منم هر روز سر میزنم می بینم هیچ کی پی ام نمی ذاره دیگه بی خیال میشم ! حتی سوالامو دیگه اینجا نمی ذارم!باشگاه قبلنا خیلی فعال بود!الان انگاااار نه انگااااااااار!دوست عزیز هنوز زوده برای نا امیدی فعلا حسابی روی 10 سال اخیر کنکور تمرکز کنین و تستاشو بخونین !ناامیدی واسه بعد اومدن رتبه اس :))))))) اگه زیر 400 نشد بعد دنبال کنکور سال بعد باشین امیدوارم موفق باشی

اخه دوستان دارن بکوب میخونن ماشالا:w10:
منم که از ناامیدی نیست بیخیال شدنم
برنامم از اولشم برا مخابرات سیستم و الک دیجیتال شریف بود که مطمئنم امسال نمیارم(مثه یه وزنه بردار که رکورد خودشو میدونه منم میدونم حدود 100 تا 300 نهایته رتبمه :) )واسه همین کلا بیخیال شدم برناممو همین الان برا ساله بعد ریختم دیگه
ایشالا همه شما قبولین و اینجانب بعنوان ریش سفیدی با قامتی خمیده از جور و ستم زمانه در حال مشاوره دادن به ارشدی های 96 هستم:D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه عزیزان و داوطلبان کنکور 95.دوستان در این روزهای پایانی که به کنکور مانده است سعی کنید تمام مطالبی که تا الان مطالعه کردید رو مجددا مرور کرده و از خلاصه هاتون استفاده کنید.سعی کنید توی 2 آزمون آزمایشی جامع شرکت کنید.آزمون جامع خیلی مهم هست.سعی کنید تستهای برق رو در این روزها مجددا حل کنید.

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان ما هم هستیم همراهتون
بعد نگین نامرد میخوند نمیومد اینجا
ایشالا هممون قبولیم .. من که خیلی امیدوارم اصلا امسال روشن تره
اما الان ...فقط به فکر بالا بردن درصد هاتون باشید به رتبه فکر نکنین (به قول معروف پایینو نگا نکن میوفتی )
جناب عشق بلند است همتی حافظ *** که عاشقان ره بی همتان به خود ندهند

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ما هم هستیم همراهتون
بعد نگین نامرد میخوند نمیومد اینجا
ایشالا هممون قبولیم .. من که خیلی امیدوارم اصلا امسال روشن تره
اما الان ...فقط به فکر بالا بردن درصد هاتون باشید به رتبه فکر نکنین (به قول معروف پایینو نگا نکن میوفتی )
جناب عشق بلند است همتی حافظ *** که عاشقان ره بی همتان به خود ندهند

سلام....
خوش به حالتون که به آینده امیدوارید.من که:razz:

ﭼﻪ ﺍﻳﺪﻩ ﺑﺪﻱ ﺑﻮﺩﻩ، ﺩﺍﻳﺮﻩ ﺍﻱ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺳﺎﻋﺖ! ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻴﮑﻨﻲ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻫﺴﺖ... اما ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ؛ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻭﺭ ﻳﮏ ﺩﺍﻳﺮﻩ ﻧﻤﻲ ﭼﺮﺧﺪ! ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﺧﻄﻲ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ ﻣﻲ ﺩﻭﺩ ﻭ ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ، ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ، ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻴﮕﺮﺩﺩ... ﺍﻳﺪﻩ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺩﺍﻳﺮﻩ، ﺍﻳﺪﻩ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮﻱ ﻓﺮﻳﺒﮑﺎﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ! ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﺏ، ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﻲ ﺍﺳﺖ! ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻳﺎﺩﺁﻭﺭﻱ ﻣﻴﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﻱ ﮐﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﺩﻳﮕﺮ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻲ ﮔﺮﺩﺩ…
"احمد شاملو"

بالا