گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

مگه کهن میخواست کتاب بده؟ من رفتم Pdf جزوه رو پیدا کردم (300 صفحه ای) رفتم پرینت گرفتم؛ کاش کتابش چاپ می شد چون جزوه اش چنگی به دل نمیزنه
اره قرار بود کتاب بده تمرین باشه توش تست اینا...گفته بود همین کتابو بخونید نیازی به جزوه نیس
تابستون قرار بود کتاب بده فعلااااا که اصلا خبری نیس

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

behnaz.khalaj

عضو جدید
سلام بچه ها.جزوه سیگنال تقدسی کنکور 94 را میتونید دانلود کنید.جزوه های دیگه هم مثل مدار کهن-مغناطیس اشرفیان-الکترونیک باغستانی-زبان رستمی-مغناطیس شفیعی-بررسی و ماشین حلم زاده-بررسی پژمانفر-کنترل ابویی-کنترل شیرین آبادی-الکترونیک اسلام پناه را از سال 94 دارم که از دوستانم گرفتم که سال پیش با این اساتید کلاس داشتند ...

http://s3.picofile.com/file/82181924...osi94.rar.html

پسورد:
www.www.www.iran-eng.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir-chiko

عضو جدید
سلام دوستان من پارسال کنکور مدیریت اجرایی MBA شرکت کردم الان تو تکمیل طرفیت دانشگاه سمنان نوبت دوم قبول شدم نمیدونم ارزش داره برم یا نه همین برقو بخونم (یک ماه بودشروع کرده بودم داشتم میخوندم) نطری ندارین؟!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من پارسال کنکور مدیریت اجرایی MBA شرکت کردم الان تو تکمیل طرفیت دانشگاه سمنان نوبت دوم قبول شدم نمیدونم ارزش داره برم یا نه همین برقو بخونم (یک ماه بودشروع کرده بودم داشتم میخوندم) نطری ندارین؟!
سلام
رشته کارشناسیتون برق بوده؟
پارسال منظورتون همین نتایج تکمیلی که دیروز اومده؟
به نظرتون ارزش داره شبانه اونم شهر غیر از خودتون با خوابگاه؟
به نظر من به علایق توجه کنید اگر واقعا دنباله این فرصت بود و خیلی بابتش زحمت کشیدید برید اگر هم نه شانسی خوندید و شانسی فکر میکنید قبول شدید مجدد رشته مورد علاقه را انتخاب کنید.
نمیشه یه سال عمر گذاشت mba خوند یه سال عمر گذاشت برق!
موفق باشید

Pencil

عضو جدید
سلام بچه ها.جزوه سیگنال تقدسی کنکور 94 را میتونید دانلود کنید.جزوه های دیگه هم مثل مدار کهن-مغناطیس اشرفیان-الکترونیک باغستانی-زبان رستمی-مغناطیس شفیعی-بررسی و ماشین حلم زاده-بررسی پژمانفر-کنترل ابویی-کنترل شیرین آبادی-الکترونیک اسلام پناه را از سال 94 دارم که از دوستانم گرفتم که سال پیش با این اساتید کلاس داشتند ...

پسورد:
www.www.www.iran-eng.ir

سلام
اینم جزوه مدار کهن هست؛ که 300 صفحه هست وخودم از روش میخونم؛ گفتم بزارم شاید کسی نیاز داشته باشه. مدار 1 رو کامل داره اما مدار2 اون کامل نیست

http://cld.persiangig.com/download/lizFpHRaKU/Electrical circuit Kohan.pdf/dl

amir-chiko

عضو جدید
سلام
رشته کارشناسیتون برق بوده؟
پارسال منظورتون همین نتایج تکمیلی که دیروز اومده؟
به نظرتون ارزش داره شبانه اونم شهر غیر از خودتون با خوابگاه؟
به نظر من به علایق توجه کنید اگر واقعا دنباله این فرصت بود و خیلی بابتش زحمت کشیدید برید اگر هم نه شانسی خوندید و شانسی فکر میکنید قبول شدید مجدد رشته مورد علاقه را انتخاب کنید.
نمیشه یه سال عمر گذاشت mba خوند یه سال عمر گذاشت برق!
موفق باشید
سلام اره دوست عزیز برقم که اینجا مطرح کردم!
منم سر همین قضیه بعد مسافت و هزینه شبانه دودلم!اخه بازارکار خوبی داره نسبت به برق و اکثرنم مهندسیا واسه کنکورش شرکت میکنن!

eltudor

عضو جدید
سلام
اینم جزوه مدار کهن هست؛ که 300 صفحه هست وخودم از روش میخونم؛ گفتم بزارم شاید کسی نیاز داشته باشه. مدار 1 رو کامل داره اما مدار2 اون کامل نیست

http://cld.persiangig.com/download/lizFpHRaKU/Electrical%20circuit%20Kohan.pdf/dl

سلام.این جزوه ای که میزارم جزوه 93 هست .فکر کنم اخرین جزوه باشه که تو سایت ها هست.شاید اون مباحثی تو اون جزوه نیست ممکنه تو این باشه.780 صفحه است .

http://www.4shared.com/office/LiQ3f2Ojce/madar_kohan_93.html

mvchsh

عضو جدید
من جزوه 93 کهن رو از نت خریدیم حالا که میبینم اون جزوه ای که خریدم ناقصه و چندتا مثالا رو جا انداخته:surprised::mad:

mvchsh

عضو جدید

پسورد:
www.www.www.iran-eng.ir

اگه ممکنه جزوه بررسی و ماشین حلم زاده رو هم بزارین خعععععععععلی بهش نیاز دارم

Pencil

عضو جدید
یه سوال درباره کتاب ریاضی مهندسی معتقدی دارم
می خواستم ببینم این کتابش تست های مکمل هم داره؟( اگه کسی داره Pdf رو بزاره:) یا معرفی کنه)
چون این کتاب یه سری نکات طولانی و خوب داره اما بین نکاتش تمرین و تست نداره و وقتی به آخرش میرسی اولش رو یادت میره :D کسی راهی یا شیوه ای بلده آدم چجوری این کتاب رو بخونه؟

Majid Nemo

عضو جدید
می خواستم ببینم این کتابش تست های مکمل هم داره؟( اگه کسی داره Pdf رو بزاره:) یا معرفی کنه)
چون این کتاب یه سری نکات طولانی و خوب داره اما بین نکاتش تمرین و تست نداره و وقتی به آخرش میرسی اولش رو یادت میره :D کسی راهی یا شیوه ای بلده آدم چجوری این کتاب رو بخونه؟

خب مجبورنیستی ازاین کتاب بخونی که حتما
میتونی کتابتوعوض کنی

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
مكمل به اون معني كه شما منظورت هست نه نداره-يه جزوه 90 درصد هست كه تو نت ميتوني پيداش كني-اتفاقا جزوه خوبي هم هست.
كتاب اقاي معتقدي رو بايد با حوصله خوند ولي اگه بتوني خوب بخونيش در نهايت از انتخاب اين كتاب راضي خواهي بود

salmanro

عضو جدید

کتاب جالبی نیست وقتتونذاربنظرمنم رفرنستوعوض کن کتابای زیادومنابع خوبی برای ریاضی مهندسی داریم که میتونی جایگزین کنی

Pencil

عضو جدید
خب مجبورنیستی ازاین کتاب بخونی که حتما
میتونی کتابتوعوض کنی
من از کتاب راضی هستم، منتها الان وسطای نگاشت هستم؛ از طرفی سر فصل های این کتاب گویا استانداد با کتاب های دیگه نیست پس فکر نکنم تعویض کتاب کار منطقی باشه، تمرکز آدم بهم میریزه اینطوری

سلام
مكمل به اون معني كه شما منظورت هست نه نداره-يه جزوه 90 درصد هست كه تو نت ميتوني پيداش كني-اتفاقا جزوه خوبي هم هست.
كتاب اقاي معتقدي رو بايد با حوصله خوند ولي اگه بتوني خوب بخونيش در نهايت از انتخاب اين كتاب راضي خواهي بود
گویا چند سال پیش هم یه کتاب تست در کنار کتاب معتقدی بوده و الان چندساله چاپ نمیشه، از اون جهت گفتم

کتاب جالبی نیست وقتتونذاربنظرمنم رفرنستوعوض کن کتابای زیادومنابع خوبی برای ریاضی مهندسی داریم که میتونی جایگزین کنی
ولا این کتاب هم بچه های باشگاه تعریفش رو کرده بودن خودمم تو نمایشگاه یه نگاه سرسری انداختم نسبت به بقیه کتابها برام جالب تر اومد.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من از کتاب راضی هستم، منتها الان وسطای نگاشت هستم؛ از طرفی سر فصل های این کتاب گویا استانداد با کتاب های دیگه نیست پس فکر نکنم تعویض کتاب کار منطقی باشه، تمرکز آدم بهم میریزه اینطوری

گویا چند سال پیش هم یه کتاب تست در کنار کتاب معتقدی بوده و الان چندساله چاپ نمیشه، از اون جهت گفتم

ولا این کتاب هم بچه های باشگاه تعریفش رو کرده بودن خودمم تو نمایشگاه یه نگاه سرسری انداختم نسبت به بقیه کتابها برام جالب تر اومد.

حق با شماست
فصل نگاشت ده تا مثال اول رو ول كن
برو قسمت نگاشتهاي مقدماتي رو بخون اخر سر بيا ده تا مثال اول رو بخون

salmanro

عضو جدید

خب اینکه بنظرشماجالب اومده دیگه برمیگرده به علایق وسلیقه ی شخصی شما
ولی درکل کتاب جالب ترازاون کتاب خیلی زیادداریم توبازارشمااگربعدمطالعاتیتونوبیشترکنیدمتوجه این موضوع میشید،نه اینکه وقتی متوجه متن یه کتاب نیستیدبه مطالعه کردن اون کتاب ادامه بدیدچرا؟چون تانصفه اومدم بقیه شم بایدبخونم
نه این کاردرستی نیست شمااگرکتابای دیگه روهم بخونیدمتوجه میشیدجریان ازچه قراره!
البته اگرهدفتون واقعآپیداکردن وخوندن کتاب هستش!

scrat_68

عضو جدید
کنکوری چه ربطی به شکم لخت و مشت داره ؟؟:surprised: اهههههه برادر چقدر به جزییات اهمیت میدی بابا کلیاتو بچسب
منظورش اینه اگر عرقگیر هم نداری مهم نیست، خودتو مشت کن بکوبون وسط درسا ایشالا که موفق میشی

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورهای نامرئی
ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﻱ ﺁﮐﻮﺍﺭﻳﻮﻣﻲ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺩﻳﻮﺍﺭﻱ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ان را ﺩﻭ ﻗﺴﻤﺖ ﮐﺮﺩ، ﺩﺭ ﻳﮏ ﻗﺴﻤﺖ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮔﻲ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮑﻲ ﮐﻪ ﻏﺬﺍﻱ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﻱ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﻮﺩ!
ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮏ ﺗﻨﻬﺎ ﻏﺬﺍﻱ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻏﺬﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﻧﻤﻲ ﺩﺍﺩ
ﺍﻭ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮏ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻭ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺑﻪ ﻃﺮﻓﺶ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩ، ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺑﻪ ﺩﻳﻮﺍﺭﻱ ﻧﺎﻣﺮﺋﻲ ﻣﻲ ﺧﻮﺭﺩ
ﻫﻤﺎﻥ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﻱ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﺶ ﺟﺪﺍ ﻣﻲﮐﺮﺩ
ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺪﺗﻲ ﺍﺯ ﺣﻤﻠﻪ ﺑﻪ ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮏ ﻣﻨﺼﺮﻑ ﺷﺪ
ﺍﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻃﺮﻑ ﺍﮐﻮﺍﺭﻳﻮﻡ ﻭ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮏ ﮐﺎﺭﻱ ﻏﻴﺮ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ!
ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪ ﺷﻴﺸﻪ ﻭﺳﻂ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ؛ ﺍﻣﺎ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ ﻣﺎﻫﻲ ﮐﻮﭼﮏ ﺣﻤﻠﻪ ﻧﮑﺮﺩ!
ﺍﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﻗﺪﻡ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﻳﮕﺮ ﺍﮐﻮﺍﺭﻳﻮﻡ ﻧﮕﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺍﺯ ﮔﺮﺳﻨﮕﻲ ﻣﺮﺩ !!
ﻣﻲﺩﺍﻧﻴﺪ ﭼﺮﺍ ؟!
ﺁﻥ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺷﺖ، ﺍﻣﺎ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﺶ ﻳﮏ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺑﻮﺩ
ﻳﮏ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﮐﻪ ﺷﮑﺴﺘﻨﺶ ﺍﺯ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﻫﺮ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺑﻮﺩ؛
ﺁﻥ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻮﺩ
ﺑﺎﻭﺭﺵ ﺑﻪ ﻣﺤﺪﻭﺩﻳﺖ
ﺑﺎﻭﺭﺵ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﻳﻮﺍﺭ
ﺑﺎﻭﺭﺵ ﺑﻪ ﻧﺎﺗﻮﺍنی

باورهای انسان هاست که واقعیت هایشان را می سازد

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین گام موفقیت، این است که بتوانی موفقیت دیگران را تحمل کنی.
دومین گام موفقیت، این است که بتوانی موفقیت دیگران را تحسین کنی.
سومین گام موفقیت، این است که بتوانی موفقیت دیگران را تقلید کنی.
آخرین گام موفقیت این است که بتوانی به شیوه خودت موفق شوی

ماه را نشانه بگيريد، اگر به هدف نزنيد، حتماً يكي از ستاره ها را خواهيد زد.

(براون)

sam72

عضو جدید

پسورد:
www.www.www.iran-eng.ir
لطفا جزوه ی درسای دیگه رو هم بذارین
:smile:

iman.63

عضو جدید
سلام بچه ها من تصمیم دارم سال آینده برم خارج از کشور ادامه بدم و چون تا الان حدودا دو سه سالی بین کارشناسی گپ ایجاد شده متوجه شدم که بهترین راه حل اینه که کنکور سراسری قبول بشم تا به این گپ گیر ندن.فعلا در حال خوندن زبان هستم(البته زبان انگلیسی نیست) اما چند روزه تصمیم گرفتم کنکور بدم که مشکلی ایجاد نکنه برای اون ور.در نتیجه من نیاز دارم که فقط در امتحان سراسری قبول بشم.به نظر شما و با توجه به اینکه من نمیدونم با چه درصدی میشه کجا قبول شد و اصلا چه درصدی باید بیارم میتونین بگین بهتره که کدوم کتاب ها رو بخونم که نتیجه ی بهتری بیارم.ضمنا کارشناسی من الکترونیک بوده در نتیجه علاقه ای به درسای قدرت و شخصا مغناطیس هم ندارم.ضمنا اگه میشه نمونه کارنامه ای از افرادی که فقط تونستن قبول بشن هم لطفا ارایه کنین که بدونم تا چه حدی میشه قبول شد فقط.
شنیدم کنکور ارشد امسال بعد از عید برگزار میشه درسته؟
پیشاپیش از پاسختون متشکرم.

Pencil

عضو جدید
سلام بچه ها من تصمیم دارم سال آینده برم خارج از کشور ادامه بدم و چون تا الان حدودا دو سه سالی بین کارشناسی گپ ایجاد شده متوجه شدم که بهترین راه حل اینه که کنکور سراسری قبول بشم تا به این گپ گیر ندن.فعلا در حال خوندن زبان هستم(البته زبان انگلیسی نیست) اما چند روزه تصمیم گرفتم کنکور بدم که مشکلی ایجاد نکنه برای اون ور.در نتیجه من نیاز دارم که فقط در امتحان سراسری قبول بشم.به نظر شما و با توجه به اینکه من نمیدونم با چه درصدی میشه کجا قبول شد و اصلا چه درصدی باید بیارم میتونین بگین بهتره که کدوم کتاب ها رو بخونم که نتیجه ی بهتری بیارم.ضمنا کارشناسی من الکترونیک بوده در نتیجه علاقه ای به درسای قدرت و شخصا مغناطیس هم ندارم.ضمنا اگه میشه نمونه کارنامه ای از افرادی که فقط تونستن قبول بشن هم لطفا ارایه کنین که بدونم تا چه حدی میشه قبول شد فقط.

به این تاپیک مراجعه کنید زودتر نتیجه میگیرید ;)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/396593-تاپیک-جامع-تحصیل-در-خارج-از-کشور

iman.63

عضو جدید

ممنون اما اشتباه متوجه شدین من در مورد مسایل پیرامون خارج رفتن سوال ندارم سوال من دقیقا مربوط به همینجا میشه.در مورد درس ها سوال پرسیدم.اینکه چقدر بخونم که بتونم حداقل یه جای پرت هم شده حتی شبانه قبول بشم.البته سراسری.
اگه امکان داره یه بار دیگه متنی که در بالا نوشتم رو بخونید.

eltudor

عضو جدید

خوب شما در حال حاضر هیچ فرقی با کسایی که میخوان کنکور بدن نداری پس همون کتابا و کارهایی اونا انجام میدن باید انجام بدی(شاید کمتر چون به جاهای پرت هم راضیی)اینجا یه تاپیک مربوط تجربه های رتبه های برتر سال پیش هست هم کارنامه هاشون هست هم اینکه منابعشون هست.و هم کارهایی که کردن نتیجه داده.پس از اون تاپیک کمک بگیری خیلی به نفعته

iman.63

عضو جدید
خوب شما در حال حاضر هیچ فرقی با کسایی که میخوان کنکور بدن نداری پس همون کتابا و کارهایی اونا انجام میدن باید انجام بدی(شاید کمتر چون به جاهای پرت هم راضیی)اینجا یه تاپیک مربوط تجربه های رتبه های برتر سال پیش هست هم کارنامه هاشون هست هم اینکه منابعشون هست.و هم کارهایی که کردن نتیجه داده.پس از اون تاپیک کمک بگیری خیلی به نفعته

در مورد زمان آزمون هم میشه توضیح بدید؟

بالا