گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

joonii

عضو جدید
سلام دوستان عزیز وارجمند شاید سوال کلیشه ای و نامربوطی باشه و شایدم درست خلاصه اگه سوالم بیخود بود منو ببخشید چون خودم نمیدونستم دونبال جوابم در اینجا هستم
من لیسانس الکترونیک دارم و شغلم ازاد خیلی دنبال کار دولتی و کارمندی بودم ولی ناموفق در رشته کاری خودم فنی هستم ولی به خاطر شراط موجود دلم میخواست کارمند بودم
حالا به نظرتون رشته ای که در شرایط فعلی بازار کار خوبی در شرایط استخدامی دولتی داره چیه ؟
برای تغییر رشته باید چیکار کرد؟
چه طور میشه در کنکور موفق شد باید موسسه شرکت کرد ؟ چه موسسه ای ؟
ممنون اگر دوستان اطلاعات کاملتری دارن ممنون میشم بگم خدا خیرتون بده

واقعیتش منم بانظرآقاعلیرضاموافقم اولآکه شمااگرمیخوایین ارشدبخونین فعلآبیخیال کاردولتی بشین چون اونطوری فقط بایدیکیشوانتخاب کنید!
دررابطه باشرکت توی موسسات من حتمآحتمآبهتون پیشنهادمیکنم چون این موسسات بابرنامه ریزی خوب وحساب شده ای که برای داوطلب انجام میدن خودش باعث پیشروی بهتروسریعتری میشه!
وبازهم اگرنظرمنوبرای یک موسسه خاص بخوایین پیشنهادمنم مدرسان هستش!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون کتاب آقای طورانی رو که گفتن من دارم. نخوندمش ولی به نظرم منبع تستی خوبیه. اگه پایه تون متوسطه کاری که خودم کردمو پیشنهاد میکنم. من جزوه نود درصد پارسه که خیلی کم حجم و انصافه عالیه رو خوندم و به سوالات امار به راحتی جواب دادم انصافا. تستم نزده بودم اگ تستم بزنید که دیگه عالی.

ممنون
متاسفانه نظرتون دیر بدستم رسید رفتم امروز کتاب مدرسان شریف رو گرفتم .ان شالا به نتیجه برسم.
خانم زند بی زحمت شما که زبانتون خیلی عالیه یه مشاوره برای زبان بدید مخصوصا ریدینگ من هر کاری میکنم تا الان حدودا 20 تا ریدینگ زدم اما هر دفعه نصفش اشتباه میشه!
چطور ریدینگ بزنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .والا دیگه خسته شدم!:cry:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من که انصرافمو تحویل آموزش دانشکده دادم !!! خودم موندم حیرون و متعجب ازین تصمیم!!! امیدوارم درآینده از کرده خویش پشیمون نشم!!! امیدوارم همه به خواستشون برسن!!!!

سلام دوست عزیز
افسوس گذشته رو نخورید حتما حکمتی بوده
من تو ماجرا نیستم اخه برای چی انصراف دادید؟مشکلتون چی بود؟میشه ما هم بدونیم:redface:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون
متاسفانه نظرتون دیر بدستم رسید رفتم امروز کتاب مدرسان شریف رو گرفتم .ان شالا به نتیجه برسم.
خانم زند بی زحمت شما که زبانتون خیلی عالیه یه مشاوره برای زبان بدید مخصوصا ریدینگ من هر کاری میکنم تا الان حدودا 20 تا ریدینگ زدم اما هر دفعه نصفش اشتباه میشه!
چطور ریدینگ بزنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .والا دیگه خسته شدم!:cry:
.. همونم من ندیدم ولی اول درسو قشنگ بفهمید چیه و بعد چن تا تمرین. یعنی اگ درسنامه ای خوب باشه ادم تستم نزنه اوکی هستش یهنی من که خودم اینطوریم. اما اگه تست بزنی که دیگه عالی.
زبان من خیلی عالی نیستش. من فقط وحشتناک زبان رو دوست دارم. شما لطف دارید.
خب دلیل اشتباهاتون چیه؟
من نمیدونم چجور اشتباهاتی دارید ک.
ببینید یه سری چیزا خیلی واضح برمیگرده به گرامر مثلا not only this but also خوب باید بدونه ادم که وقتی اینطور گفته میشه یعنی بحث تموم نشده و موارد دیگ ام هستش. خ وقتا ممکنه کسی سر همین موارد رو کامل نبینه و بحثو ناقص متوجه بشه.
نکته بعدی ببینید مثلا neither nor یا either or اینارم باید توجه داشته باشید به کاربردشون.
یا حتی دقت فروان بهin spite of s.th و کلمات این چنینی
و موارد این چنینی که کم هم نیستش.
یه سری موارد برمیگرده به لغت. دایره لغات تخصصی و عمومی. که گسترشش نیازمند برنامه ریزی و زمان گذاری با کیفیتو صحیحه.
یه سری موارد برمیگرده به خود بحث خوندن. اصلا بعضیا دو هزار تا یا بیشتر لغت حفظ میکنن ولی نمیتونن متنی رو بخونن. خوندن با سرعت کافی و درک همزمانم یه هنره و زمانبره و نیاز به کار داره. که با لسنینگ ارتباط تنگاتنگی داره. شما میتونید همراه گوش دادن و سعی بر اجرای موازی توسط خودتون این مقوله رو تقویت کنید. زمان کمتری هم صرف خوندن میکنید...
در همین حد از دستم بر میومد کمکتون کنم.
موفق باشید.

Pencil

عضو جدید
.. همونم من ندیدم ولی اول درسو قشنگ بفهمید چیه و بعد چن تا تمرین. یعنی اگ درسنامه ای خوب باشه ادم تستم نزنه اوکی هستش یهنی من که خودم اینطوریم. اما اگه تست بزنی که دیگه عالی.
خب دلیل اشتباهاتون چیه؟
ببینید یه سری چیزا خیلی واضح برمیگرده به گرامر مثلا not only this but also خوب باید بدونه ادم که وقتی اینطور گفته میشه یعنی بحث تموم نشده و موارد دیگ ام هستش. خ وقتا ممکنه کسی سر همین موارد رو کامل نبینه و بحثو ناقص متوجه بشه.
نکته بعدی ببینید مثلا neither nor یا either or اینارم باید توجه داشته باشید به کاربردشون.
یه سری موارد برمیگرده به لغت. دایره لغات تخصصی و عمومی. که گسترشش نیازمند برنامه ریزی و زمان گذاری با کیفیتو صحیحه.
یه سری موارد برمیگرده به خود بحث خوندن. اصلا بعضیا دو هزار تا یا بیشتر لغت حفظ میکنن ولی نمیتونن متنی رو بخونن. خوندن با سرعت کافی و درک همزمانم یه هنره و زمانبره و نیاز به کار داره. که با لسنینگ ارتباط تنگاتنگی داره. شما میتونید همراه گوش دادن و سعی بر اجرای موازی توسط خودتون این مقوله رو تقویت کنید. زمان کمتری هم صرف خوندن میکنید...
موفق باشید.

خانم زند 504 + Use grammar رو خوندن کافیه؟ :D

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خانم زند 504 + Use grammar رو خوندن کافیه؟ :D
توی زبان که اصولا کافی نداریم. و خوندن همیشه ادامه داره. ولی اگر منظور برای کنکور میپرسید خیر کافی نیست. و البته بستگی به هزارتا چیز داره. زمان -سطح زبان -انتظارکسب چه درصدی در کنکور و غیره. البته برای شروع دو موردی که گفتید خوبه. هر وقت تموم شدن مقداری تست بزنید دستتون بیاد کجا هستید. و بعد برای لغت منبع دیگه ای رو شروع کنید. مثلا لغات ضروری تافل
البته کتاب ذیر ذره بین هم لغاتش خوبه. یعنی اول اونو بخونید. بعد به تافل و پونصدو چار مراجه کنید ببینید چیا رو پوشش نداده بوده و کامل کنید داشته هاتونو. به نظر من این کار بهتر هست. در نهایت اگر وقتی بود حتما سراغ تست های کتاب مدرسان برید.

jeneral_dj

عضو جدید
سلام دوست عزیز
افسوس گذشته رو نخورید حتما حکمتی بوده
من تو ماجرا نیستم اخه برای چی انصراف دادید؟مشکلتون چی بود؟میشه ما هم بدونیم:redface:
راستش من خیلی به مخابرات سیستم علاقه داشتم ، اما نیاوردم ، بعدشم که وارد دانشگاه شدم بحث خوابگاه و این جور چیزا کلا روان منو ریخت بهم !! خوابگاه به دانشجوی ارشد روزانه ندادن !!:(:(
کلا شرایط یه جوری پیش رفت که دلسرد شدم ، هزینه های تحصیل اونم تو شهری مثل تهرانم که خودتون بهتر میدونید!!! اضافه کن به اینا اجاره 200 هزارتومنی ماهانه خوابگاه خودگردانو!!!! کلا عصبی شده بودم!! انصرافمو دادم به آموزش !! البته تا یه ماه میشه انصرافو پس بگیری ، ولی من خوابگاهمم پس دادم ، هنوز توش ساکن نشده بودم ، قرار شده کل پولی که ریخته بودم رو بهم برگردونن!! 430 تومن ریخته بودم ، واسه پول پیش و اجاره یه ماه !!! دوستام و کلا هر کسی که منو میشناسه سرزنشم میکنه واسه این تصمیم!!! یعنی این تصمیم مورد تایید هیچکسی نیست !!! فعلا که تو انصرافم شایدم دیدی مجبور شدم پسش بگیرم!!

salmanro

عضو جدید
راستش من خیلی به مخابرات سیستم علاقه داشتم ، اما نیاوردم ، بعدشم که وارد دانشگاه شدم بحث خوابگاه و این جور چیزا کلا روان منو ریخت بهم !! خوابگاه به دانشجوی ارشد روزانه ندادن !!:(:(
کلا شرایط یه جوری پیش رفت که دلسرد شدم ، هزینه های تحصیل اونم تو شهری مثل تهرانم که خودتون بهتر میدونید!!! اضافه کن به اینا اجاره 200 هزارتومنی ماهانه خوابگاه خودگردانو!!!! کلا عصبی شده بودم!! انصرافمو دادم به آموزش !! البته تا یه ماه میشه انصرافو پس بگیری ، ولی من خوابگاهمم پس دادم ، هنوز توش ساکن نشده بودم ، قرار شده کل پولی که ریخته بودم رو بهم برگردونن!! 430 تومن ریخته بودم ، واسه پول پیش و اجاره یه ماه !!! دوستام و کلا هر کسی که منو میشناسه سرزنشم میکنه واسه این تصمیم!!! یعنی این تصمیم مورد تایید هیچکسی نیست !!! فعلا که تو انصرافم شایدم دیدی مجبور شدم پسش بگیرم!!

ای بابا!
توتهران ناسلامتی پایتخت برادوره روزانه خوابگاه ندادن عایا؟؟؟؟؟؟
چقدرفلاکت بارخیلی زشته اگه شهرستان بوداونم یه شهرستان دورافتاده جای تعجب نداشت آخه تهران چرا؟
ولی پیشنهادمنم به شمااینه که این کارونکنیدبرید انصرافتونوپس بگیریددرسته براتون سخته ولی میتونیدخودتون یه کارنیمه وقت پیداکنیدارشدم که خیلی کلاس نمیری!این فرصت روازخودت نگیردوست عزیز
توکلت به خداباشه

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

بیشتر از من به مخابرات علاقه نداری که ! من اومدم مخابرات سیستم میخونم الان ولی میبینم واقعا اون چیزی که فکر میکردم نیستش احساس میکنم علاقه ندارم بهش تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم مهندسی پزشکی تبریز رو زدم که حداقل نزدیک خونه خودم باشم.واسه اینکه بدونی چقدر به مخابرات علاقه داشتم همینو بگم که من بخاطر مخابرات مسافت 23 ساعتی خونه تا دانشگاهو قبول کردم ولی الان میبینم چه اشتباهی کردم!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دلیل اشتباهاتون چیه؟
موفق باشید.
ممنون از اینکه وقتتون رو گذاشتید و پاسخ دادید.
این سوالا رو از جانب خودتون پاسخ بدید لطفا
1)ریدینگ رو چطوری شما میخونید مثلا در کنکور .ایا توصیه شما اینه اول خط به خط بخونیم یا با توجه به سوال دنبالش بگردیم
2)من کامل 504 رو خوندم به اضافه 30 یا 40 درصد لغات ته کتاب زیر ذره بین اما واقعا لغت حفظ کردن خیلی سخته هر چهقدر هم برای خودم مثال میزنم باز اون مثالها یادم میره چه برسه به کلمات داخلش.شما چگونه لغت حفظ میکنید بر چه مبنا و اصولی؟
اگر سایتی هم میشناسید محبت کنید معرفی کنید
ممنون[/QUOTE]ممنون

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
.چه رشتته ای قبول شدید مگه؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر از من به مخابرات علاقه نداری که ! من اومدم مخابرات سیستم میخونم الان ولی میبینم واقعا اون چیزی که فکر میکردم نیستش احساس میکنم علاقه ندارم بهش تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم مهندسی پزشکی تبریز رو زدم که حداقل نزدیک خونه خودم باشم.واسه اینکه بدونی چقدر به مخابرات علاقه داشتم همینو بگم که من بخاطر مخابرات مسافت 23 ساعتی خونه تا دانشگاهو قبول کردم ولی الان میبینم چه اشتباهی کردم!

سلام
ممکنه بگید چرا ؟یعنی چرا میگید اشتباه کردم؟!

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
ممکنه بگید چرا ؟یعنی چرا میگید اشتباه کردم؟!

سلام نگاه کنید اینکه ادم با یه پیش فرضی نسبت به گرایش میره دانشگاه قرار نیس اون پیش فرضا درست باشه. واسه همینه میگم زیاد نگید این گرایش اون گرایش. الان که دارم بیشتر نگاه میکنم میبینم اگه میدان میرفتم برام بهتر بود شاید!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدارمجتمع خواجه نصیر قبول شدم !!!!

بعضی وقتها هرچی ادم میخواد نمیشه...اینو که قبول دارید؟....منظورم اینه تو این شرایط و سختی قبول شدن تو ایران ادمها نباید انتظاری فراتر داشته باشن ...
واقعا اگه نگاه کنید خیلی ها این گرایش رو میزنن چون شاید گرایش های دیگه کمه.ولی با این حال شما زحمت کشیدی (در حد اینکه اینجا صحبتاتون رو میخوندم شاهدم)هم روزانه و هم دانشگاه خوبی قبول شدید .به نظرتون این بهتر نیست بخونید تا اینکه دو سال از کنکور محروم بشید؟و بعد بخوایید دوباره استارت بزنید؟واقعا سخته به نظرم
من دوستم عاشقه دیجیتال بود اما حالا یه رشته ی دیگه تو همونجا (خواجه)اونم شبانه قبول شده. ولی گفت واقعا شانس اورده و داره میخونه. با اینکه کم کم داره علاقه پیدا میکنه.
منم به عنوانه یه دوست(اگر حساب کنید البته) به نظرم حیفه .
شما حتی میتونید تو همین تهران کار کنید حالا هرکاری شده حالا.خودتون پوله خوابگاه رو بدید اینجور نه عذاب وجدان دارید و واقعا راضی میشید .
ببخشید دخالت کردم
ان شالا همیشه سلامت و موفق باشید
مارو هم دعا کنید

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام.اگه به رشته ای که قبول شدی علاقه ای نداری حتما انصراف بده.ولی سعی کن توی این یک ماه خوب درسهایی که میدن رو بخونی و کامل سعی کنی دقیق بشی روشون.اینطوری میتونی بفهمی که به این رشته ای که قبول شدی علاقه داری یا نه.انصراف دادن در مقطع ارشد اصلا چیز عجیب غریبی نیست و خیلی از دوستانم رو میشناسم که این کار رو کردن چون به رشتشون علاقه نداشتن و آسمون هم به زمین نرسید براشون

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از اینکه وقتتون رو گذاشتید و پاسخ دادید.
این سوالا رو از جانب خودتون پاسخ بدید لطفا
1)ریدینگ رو چطوری شما میخونید مثلا در کنکور .ایا توصیه شما اینه اول خط به خط بخونیم یا با توجه به سوال دنبالش بگردیم
2)من کامل 504 رو خوندم به اضافه 30 یا 40 درصد لغات ته کتاب زیر ذره بین اما واقعا لغت حفظ کردن خیلی سخته هر چهقدر هم برای خودم مثال میزنم باز اون مثالها یادم میره چه برسه به کلمات داخلش.شما چگونه لغت حفظ میکنید بر چه مبنا و اصولی؟
اگر سایتی هم میشناسید محبت کنید معرفی کنید
ممنون
ممنون[/QUOTE]
الان یه کم به هم ریختم. شاید دقیق نگم دگه خودتون ببخشید. یه جورایی دلم برای خودمو همه عالمو ادم میسوزه. چی بگم.
ببینید ریدینگ رو اول نمیخونم میرم سوالارو میخونم و جلوشم ب فارسی سریع مینویسم که چی میخاد. بعد میرم متنو میخونم و تو ذهنم دنبال اون سوالام و این خ کمک میکنه بهم. البته تمام متنو از اول شروع میکردم و اینططور نبود که بگردم دنبال واژه ها چون دیگه قدیم نیستش که سوالا ساده باشه الان اکثرا باید متنارو بفهمی و گول نخوری و بعد سعی میکردم ج بدم. که متنای سخت اصولا اعصابمو میریزه بهم اونم بخاطر اینکه حس میکردم باید بتونم و ازش نمیگذشتم. وای یاد متن ofdm افتادم که راجع به lte اینا بود. خلاصه اینکه با توجه به سوال میرفتم تو متن. یعنی گوشه ذهنم میدونستم دنبال چی ام. اما متنم قشنگ میخوندم.
سوال دومتون خب هر کس یه طوریه. برای خودتون مثال بزنید و تکرار تکرار تکرار اونم با مثال و عکس و فیلمو یه لغتیو ادم یه جا میخونه بعدا تو یه فیلمی اهنگی چیزی میشنوه خیلی لذت بخشه اونوقت. شما سعی کنید به روشی که میگم عمل کنید. من عاشق این روش بودم. ببنید من بیست تا لغت حفظ میکردم و بعد فردا اول اون بیستا و بعد بیستای بعدی و پس فردا اول اون چهل تا و بعد بیستای بعدی و همینطور الی ابد. این روش رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم. و هر بار لغتی رو نمیگفتم کنارش یه ضرب در با خودکار میزدم. نرم افزار اینا نداشتم. از دیکشنری لانگمن که قبلنم بهتون گفتم استفاده میکردم اگه ج نمیداد میرفتم بابی لون فارسیشم چک میکردم. اما اول لانگ من با تمام مثالهاش و مترادفاش.
یه چیزی ام بگما نمیدونم شما اینطوری هستید یا نه . اما من تا تلفظ صحیح و با توجه به لهجه ام آمریکایی لغت رو نمیدونستم اصلا مغزم ارور میده یعنی اون لغت اجازه ورود به مغزمو نداره. وحشتناک روی تلفظ حساسم. شما حتما سعی کنید که لغات رو با توجه به تلفظ صحیحش یاد بگیرید. از نرم افزارا استفاده نکردم. شاید خوب باشه. راستش یه دونه از نمایشگاه کتاب تهران گرفتم چقدرم پول دادم اوردم ران نشد که نشد بعد از اون دیگ سراغ این چیزا نرفتم و به همون روش خودم پیش رفتم.

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

دوست عزیز تو این مدت دو سال میخای چیکار کنی؟شاید هرگز دیگه این شانس که دوباره بخونی برات پیش نیاد...اگه بخاطره هزینه هاس که بقول دوستان میشه با کار پیدا کردن جبرانش کرد اما هزینه ی دو سال از عمر خیلی گرون تموم میشه..
بقول دوست عزیز فعلا درسا رو تا یک ماه بخون اگه مساله ی علاقه هست ببین چی میشه...درهر حال این تصمیم بزرگیه

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یه کم به هم ریختم. شاید دقیق نگم دگه خودتون ببخشید. یه جورایی دلم برای خودمو همه عالمو ادم میسوزه. چی بگم.
ببینید ریدینگ رو اول نمیخونم میرم سوالارو میخونم و جلوشم ب فارسی سریع مینویسم که چی میخاد. بعد میرم متنو میخونم و تو ذهنم دنبال اون سوالام و این خ کمک میکنه بهم. البته تمام متنو از اول شروع میکردم و اینططور نبود که بگردم دنبال واژه ها چون دیگه قدیم نیستش که سوالا ساده باشه الان اکثرا باید متنارو بفهمی و گول نخوری و بعد سعی میکردم ج بدم. که متنای سخت اصولا اعصابمو میریزه بهم اونم بخاطر اینکه حس میکردم باید بتونم و ازش نمیگذشتم. وای یاد متن ofdm افتادم که راجع به lte اینا بود. خلاصه اینکه با توجه به سوال میرفتم تو متن. یعنی گوشه ذهنم میدونستم دنبال چی ام. اما متنم قشنگ میخوندم.
سوال دومتون خب هر کس یه طوریه. برای خودتون مثال بزنید و تکرار تکرار تکرار اونم با مثال و عکس و فیلمو یه لغتیو ادم یه جا میخونه بعدا تو یه فیلمی اهنگی چیزی میشنوه خیلی لذت بخشه اونوقت. شما سعی کنید به روشی که میگم عمل کنید. من عاشق این روش بودم. ببنید من بیست تا لغت حفظ میکردم و بعد فردا اول اون بیستا و بعد بیستای بعدی و پس فردا اول اون چهل تا و بعد بیستای بعدی و همینطور الی ابد. این روش رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم. و هر بار لغتی رو نمیگفتم کنارش یه ضرب در با خودکار میزدم. نرم افزار اینا نداشتم. از دیکشنری لانگمن که قبلنم بهتون گفتم استفاده میکردم اگه ج نمیداد میرفتم بابی لون فارسیشم چک میکردم. اما اول لانگ من با تمام مثالهاش و مترادفاش.
یه چیزی ام بگما نمیدونم شما اینطوری هستید یا نه . اما من تا تلفظ صحیح و با توجه به لهجه ام آمریکایی لغت رو نمیدونستم اصلا مغزم ارور میده یعنی اون لغت اجازه ورود به مغزمو نداره. وحشتناک روی تلفظ حساسم. شما حتما سعی کنید که لغات رو با توجه به تلفظ صحیحش یاد بگیرید. از نرم افزارا استفاده نکردم. شاید خوب باشه. راستش یه دونه از نمایشگاه کتاب تهران گرفتم چقدرم پول دادم اوردم ران نشد که نشد بعد از اون دیگ سراغ این چیزا نرفتم و به همون روش خودم پیش رفتم.

واقعا ممونم .لطف کردید
ان شالا همیشه سلامت و موفق باشید:gol::gol:

bahar-control

عضو جدید
سلام .از دوستان کسی همایش روز جمعه پارسه رو شرکت میکنه ؟ من که حدود 5 ساعتی تا تهران فاصله دارم و واقعا هم تهرانو بلد نیستم . به نظرتون برم یا نرم؟ آیا مفیده و برم خیلی فرق میکنه؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .از دوستان کسی همایش روز جمعه پارسه رو شرکت میکنه ؟ من که حدود 5 ساعتی تا تهران فاصله دارم و واقعا هم تهرانو بلد نیستم . به نظرتون برم یا نرم؟ آیا مفیده و برم خیلی فرق میکنه؟

سلام.این موسسات غیر از تبلیغات هیچ سودی ندارند و نخواهند داشت.میشه بپرسم شما برای چه هدفی میخواهید برید اونجا؟بگید تا بتونیم بیشتر در اون زمینه راهنماییتون کنیم .هم من هم دوستان عزیز

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خبري نيست تو اين همايشها
باز خود داني ولي راهت هم زياده ارزش نداري بكوبي بيايي
يكسري تخفيف برا ازمونها هم ميزارن اگه قصد شركت تو كنكور ازمايشي پارسه رو داري فردا زنگ بزن بپرس اگه تخفيف داشت خواستي بيا

bahar-control

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

خبري نيست تو اين همايشها
باز خود داني ولي راهت هم زياده ارزش نداري بكوبي بيايي
يكسري تخفيف برا ازمونها هم ميزارن اگه قصد شركت تو كنكور ازمايشي پارسه رو داري فردا زنگ بزن بپرس اگه تخفيف داشت خواستي بيا
راستش من تا بحال همایش شرکت نکردم واس همین پرسیدم .هزینه رفت وامدم و.. حدود 60 تومن درمیاد . حالا بازم میپرسم ولی وقتی تماس گرفتن نگفتن تخفیف و...داره

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
راستش من تا بحال همایش شرکت نکردم واس همین پرسیدم .هزینه رفت وامدم و.. حدود 60 تومن درمیاد . حالا بازم میپرسم ولی وقتی تماس گرفتن نگفتن تخفیف و...داره
60 تومن پول دوتا كتابه خوبه-دوتا كتاب بگيري بخوني خيلي جلوتر هستي
شما اگه قصد شركت تو ازمون پارسه رو داري فردا زنگ بزني به موسسه بپرسي بهت ميگن تو همايش ثبت نام ازمون دارن و تخيف هم داره يا نداره

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
من همایش موسسه ی دیگه ای رو شرکت کردم این موسسات فقط و فقط کاری میکنن که به سود خودشون تموم بشه نه به سود دانشجویان.
از بس که قیمت بالاست یه بن نهایت 50 هزار تومنی تخفیف میدن که با این مثلا بگن بیا ازمون مارو ثبت نام بکن.شما که میگی 60 تومن برات خرج داره فکر نکنم غقلانی باشه پاشید بیایی تهران اونم 10 تومن ضرر میکنید.
پارسه تو ماه فکر کنم شهریور یا اواخر مرداد دقیق یادم نیست قیمتش 450 بود الان فکر کنم به 700 رسیده.چون مدرسان الان قیمتش همین حدودا است.
و به هر حال اگر تهران نیستید این کار صلاح نیست.حداقل ببینید کدوم موسسه همایش داره تو شهرتون.اگه واقعا به مشاوره نیاز دارید.
موفق باشید

Majid Nemo

عضو جدید
با سلام
من همایش موسسه ی دیگه ای رو شرکت کردم این موسسات فقط و فقط کاری میکنن که به سود خودشون تموم بشه نه به سود دانشجویان.
از بس که قیمت بالاست یه بن نهایت 50 هزار تومنی تخفیف میدن که با این مثلا بگن بیا ازمون مارو ثبت نام بکن.شما که میگی 60 تومن برات خرج داره فکر نکنم غقلانی باشه پاشید بیایی تهران اونم 10 تومن ضرر میکنید.
پارسه تو ماه فکر کنم شهریور یا اواخر مرداد دقیق یادم نیست قیمتش 450 بود الان فکر کنم به 700 رسیده.چون مدرسان الان قیمتش همین حدودا است.
و به هر حال اگر تهران نیستید این کار صلاح نیست.حداقل ببینید کدوم موسسه همایش داره تو شهرتون.اگه واقعا به مشاوره نیاز دارید.
موفق باشید

خب به نظرمن نمیشه عمومیت دادوفقط بعدمالی قضییه رودرنظرگرفت آره شایدخیلی جاهابه نفع شرایط خودشون برنامه هاروپیش ببرن ولی همیشه هم همینطوری نیست یه وقتی مثلامن نوعی ترجیح میدم بیشترهزینه کنم ولی به نتیجه دلخواه برسم تااینکه کمترهزینه کنم ولی هزینه بیخودی کرده باشم!
پس نمیتونم این موضوع روکلی بیان واستدلال کنیم دوست عزیزم

shh91

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
بنده حدود 2 سال پیش ، قرار بود ارشد شرکت کنم که نشد و رفتم خدمت مقدس سربازی
اون موقع ها به نظرم تالار شلوغ تر بود !
الان هم البته خودمون میتونیم شلوغش کنیم !
انشاالله مشاوره ها و کمک هامون به همدیگه ، بتونه شرایط خوبی برای همه ایجاد کنه تا کنکور را با موفقیت پشت سر بگذاریم
فکر میکنم در جمع شما دوستان جوان هم ، یکی از پیرترین افراد باشم! و خب تجربیات زیادی در مورد این کنکور ها دارم ! :biggrin:

بالا