گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جزوه استاد کهن رو از کجا میتونم گیر بیارم

من فایل PDF جزوه ایشون رو از نت گرفتم ولی وقتی زیاد با کامپیوتر میخونم سر درد میگیرم کجا میتونم جزوه پرینت گرفته رو بگیرم......آیا انتشارات دانشگاه نصیر داره؟

سلام
اولا مهندس کهن هیچ ربطی به دانشگاه نصیر نداره!چون اونجا تدریس نمیکنن.
دوما اگر جزوه ورژن 93 رو دانلود کردید:smile: بهتره خودتون پرینت بگیرید چه کاریه در به در دنبالش بگردید تا پیداش کنید!
قیمت هر برگ هم اگه جای خوب برید 50 تومنه!
موفق باشید

arshadi95

عضو جدید
دوستان برای گرامر زبان انگلیسی کنکور ، کتاب یا جزوه ای سراغ دارین ؟

سوسن14

عضو جدید
سلام بچه ها.کسی سایتی میشناسه آزمونای آزمایشی سالای قبلو برا دانلود گذاشته باشه؟ پولی نباشه!!

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.کسی سایتی میشناسه آزمونای آزمایشی سالای قبلو برا دانلود گذاشته باشه؟ پولی نباشه!!
سلام.تالار کارشناسی ارشد برق باشگاه مهندسان در حال حاضر یکی از بهترین تالارهای ایران هستش.کافیه کمی جستجو کنید.
خدمت شما :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/412721-کنکورهای-آزمایشی-کارشناسی-ارشد-(دانلود-سوالات)
دوسسسسسستان خسته نباشید
سلامت باشید مهندس.همچنین.

zahra7000

عضو جدید
باسلام
بچه هاامروز آخرین تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیته اگه میخوایین شرکت کنیدزمان ازدستتون نره!
موفق باشید

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
باریکلا بخونید ببینم چه کار میکنیداااااااااا...همش مثل برق و باد میگذره...
من یه توصیه دوستانه دارم
عالی عالی درس بخونید چون همینا پایه ای برای دکتراتون هم میشه...
عالی یاد بگیرین چون وقتی رفتین ارشد نخواین دیگه برگردین رو این مطالب حسابی پایتون رو قوی کنین...چون بعدا پشیمون میشین چرا نباید بهترین و باسوادترین ادم تو رشته خودتون باشین...
دیگه همه میدونیم تحصیلات تکیملی رو اغلب برای کار بهتر میرن سراغش پس هرچی دارین الان میخونین به باسواد شدن و تخصص بالاتر و بهترتون کمک میکنه...
حرفام تموم شد میتونین واسم دست بزنین

سوسن14

عضو جدید
سلام.تالار کارشناسی ارشد برق باشگاه مهندسان در حال حاضر یکی از بهترین تالارهای ایران هستش.کافیه کمی جستجو کنید.
خدمت شما :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/412721-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%28%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%29

سلامت باشید مهندس.همچنین.
مرسی.من این قسمتو یه هفته پیش اینا دیده بودم نمیدونم یادم نیس چرا ناراضی بودم!فک کنم جواباش نبود یا چی بود یادم نیس!الان دوباره میبینم

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام کسی میدونه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت در چه تاریخی هستش؟

jeneral_dj

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل!!!
ممنونتون میشم اگه جوابی به این سوال من بدین، من دانشجوی ترم یک ارشد روزانه هستم دانشگاه خواجه نصیر ، اگه الان بخوام انصراف بدم باید چقدر هزینه بپردازم؟؟؟

رامیز دایی

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من دانشجو برق کارشناسی ناپیوسته ترم 2 هستم
به نظرتون در کنکور ارشد شرکت کنم یا هنوز زوده؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل!!!
ممنونتون میشم اگه جوابی به این سوال من بدین، من دانشجوی ترم یک ارشد روزانه هستم دانشگاه خواجه نصیر ، اگه الان بخوام انصراف بدم باید چقدر هزینه بپردازم؟؟؟

سلام ، من دقیقا از دانشگاه خوجه نصیر خبر ندارم اما روالش اینجوریه که قبل از برگزاری امتحانات انصرف بدین هزینه ای پرداخت نمی کنید. توصیه می کنم از آموزش خود دانشگاه بپرسید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من دانشجو برق کارشناسی ناپیوسته ترم 2 هستم
به نظرتون در کنکور ارشد شرکت کنم یا هنوز زوده؟

الان باید همه درسای کنکور رو خونده باشید پس از همین الان خودتنو محک بزنید یه روز سر جلسه چیزی از دارایتون کم نمیشه :smile:

alice7952

عضو جدید
سلام بچه ها این دانشگاه های تهران که همه نوشتن خوابگاه نمیدن یا از ترم دو خوابگاه می دن یا نوشتن تعهدی به دادن خوابگاه ندارنقعا خوابگاه ندادن؟من میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم برام خوابگاه خیلی مهمه؟کسی هیچ کدوم از دانشگاه های تهران قبول شده بدونه اوضاع چطوره؟؟؟:surprised:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها این دانشگاه های تهران که همه نوشتن خوابگاه نمیدن یا از ترم دو خوابگاه می دن یا نوشتن تعهدی به دادن خوابگاه ندارنقعا خوابگاه ندادن؟من میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم برام خوابگاه خیلی مهمه؟کسی هیچ کدوم از دانشگاه های تهران قبول شده بدونه اوضاع چطوره؟؟؟:surprised:
سلام
من دیروز رشته های تکمیل ظرفیتو دیدم دانشگاهای تهران که درخواستی ندیدم فقط شاهد یه رشته ای پنج تا میخاست
دانشگاهای تهران مگه خالی میمونن:surprised:
در هر صورت دوستای من که تهرانن همه خوابگاه دارن کلا اگه خود یونی هم امکان خوابگاه روزانه اون موقع نداشته باشه خودگردان میده راستش من ندیدم کسی رو زمین بمونه
از ترم دو ؟ خوب مگه اینا که تکمیل ظرفیت میرن از ترم دو نمیرن یونی؟ نیم سال اولی نمیشن که دیگه نه؟

jeneral_dj

عضو جدید

من خواجه نصیر قبول شدم ، روزانه هم هستم ولی متاسفانه به نصف بچه های ارشد خوابگاه ندادن ، یه خوابگاه خود گردان معرفی کردن با ماهی 180 هزارتومن ، یکی از دلایل دلسرد شدن من همین بود ، اوضاع تو خواجه افتضاحه ، ولی علم و صنعت و بهشتی و اینا بهترن ، شریف و تهرانم نمیدونم!!!

djbehrouz

عضو جدید
سلام کسی میدونه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت در چه تاریخی هستش؟

سلام.با توجه به خبر فوق حداکثر تا آخر مهر ماه اعلام خواهد شد!

"نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه بسته به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود."

djbehrouz

عضو جدید
من خواجه نصیر قبول شدم ، روزانه هم هستم ولی متاسفانه به نصف بچه های ارشد خوابگاه ندادن ، یه خوابگاه خود گردان معرفی کردن با ماهی 180 هزارتومن ، یکی از دلایل دلسرد شدن من همین بود ، اوضاع تو خواجه افتضاحه ، ولی علم و صنعت و بهشتی و اینا بهترن ، شریف و تهرانم نمیدونم!!!

سلام.بله متاسفانه حتی دانشگاه های شهرستان هم خوابگاه خوب ارائه میکنند ولی دانشگاه های تهران محدودیت ارائه خوابگاه دارند!

"سرپرست اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی با اشاره به میزان ظرفیت خوابگاه‌های این دانشگاه در سال جدید عنوان کرد: این ظرفیت در سال تحصیلی 94-95 حدود 5000 دانشجو است.

محسن قانع در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان،گفت: پیش‌بینی می‌کنیم حدود 3500 دانشجو از ورودی‌های سال‌های قبل و 1500 دانشجو از ورودی‌های جدید در خوابگاه‌های ما ساکن خواهند شد.

سرپرست اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی تصریح کرد: این تعداد دانشجو در دو مجموعه خوابگاه پردیس و فجر ساکن خواهند شد. تعداد 6 خوابگاه در مجموعه پردیس و یک خوابگاه جداگانه برای دانشجویان دختر شبانه وجود دارد. همچنین پنج خوابگاه نیز در قالب مجموعه خوابگاه‌های فجر در اختیار دانشجویان شیفت روزانه پسر است.

قانع افزود: ما برای دانشجویان شبانه دختر یک خوابگاه خیرین داریم که آن را وقف دانشجویان شبانه کرده‌اند و ظرفیت آن بین 450 تا 500 دانشجو است. اما برای پسران نوبت شبانه خوابگاه نداریم.

وی با بیان اینکه دانشجویان شبانه از خوابگاه‌های خودگردان نیز استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه خوابگاه "مریم"، "ناظران" و "اندیشه" در سطح شهر برای دانشجویان شبانه آماده است. البته خوابگاه "اندیشه" برای دانشجویان متاهل خواهد بود.

سرپرست اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی همچنین درخصوص فرآیند ساخت‌وساز خوابگاه‌های جدید در دانشگاه تصریح کرد: تابستان امسال با کمک یکی از خیرین قرار شد خوابگاهی در دانشگاه به ظرفیتی حدود 400 تا 500 دانشجو ساخته شود. براساس قولی که مصلی‌نژاد، مجری این طرح، به ما داده، این خوابگاه قرار است تا سال 95 آماده بهره‌برداری شود.

قانع همچنین در خصوص احتمال افزایش شهریه‌ خوابگاه‌های شبانه عنوان کرد: احتمال دارد شهریه خوابگاه‌های شبانه بین 10 تا 20 درصد افزایش یابد."

wili67

عضو جدید
سلام دوستان عزیز وارجمند شاید سوال کلیشه ای و نامربوطی باشه و شایدم درست خلاصه اگه سوالم بیخود بود منو ببخشید چون خودم نمیدونستم دونبال جوابم در اینجا هستم
من لیسانس الکترونیک دارم و شغلم ازاد خیلی دنبال کار دولتی و کارمندی بودم ولی ناموفق در رشته کاری خودم فنی هستم ولی به خاطر شراط موجود دلم میخواست کارمند بودم
حالا به نظرتون رشته ای که در شرایط فعلی بازار کار خوبی در شرایط استخدامی دولتی داره چیه ؟
برای تغییر رشته باید چیکار کرد؟
چه طور میشه در کنکور موفق شد باید موسسه شرکت کرد ؟ چه موسسه ای ؟
ممنون اگر دوستان اطلاعات کاملتری دارن ممنون میشم بگم خدا خیرتون بده

karimialireza555

عضو جدید
سلام دوستان عزیز وارجمند شاید سوال کلیشه ای و نامربوطی باشه و شایدم درست خلاصه اگه سوالم بیخود بود منو ببخشید چون خودم نمیدونستم دونبال جوابم در اینجا هستم
من لیسانس الکترونیک دارم و شغلم ازاد خیلی دنبال کار دولتی و کارمندی بودم ولی ناموفق در رشته کاری خودم فنی هستم ولی به خاطر شراط موجود دلم میخواست کارمند بودم
حالا به نظرتون رشته ای که در شرایط فعلی بازار کار خوبی در شرایط استخدامی دولتی داره چیه ؟
کلا دولتی نری راحت تری :)
واسه اینکه ارشدم شرکت کنی اول یه منابع خوب گیر بیار بعد حتما آرمون شرکت کن خیلی کمک میکنه بهت
هرکسی که قبول شده ارشد بپرسی میگه بهت که آزمون شرکت کن.
در مورد اسم موسسه هم من تو پستای قبلم گفتم که از مدرسان استفاده میکنم و واقعا راضیم. همین که میتونی با رتبه برترتم صحبت کنی و ازش راهنمایی بگیری خودش خیلی کمکه بزرگیه.
این صرفا نظر منه و این راهو انتخاب کردم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست من شهید بهشتیه شیمی با رتبه ی 60. قبلنم گفتم. اونم اولش یه خوابگاه بهش دادن خییییییییلی از یونی دور بود و جمعیتش زیاد. تا دو ترم فک کنم اونجا بود بعدش دیگه رفت خود کوی. اتفاقا یکی از دلایلی که من دلسرد شده بودم تعاریف ناامید کننده اش از اینکه چرا با این ذوق اومده و حالا باید بره همچین خوابکاهیو این جور حرفا. ولی الان راضیه و فکرای بلندی داره. در هرصورت فک نکنم خابکاه به تنهایی باعث انصراف بشه و دلیل عمدش عدم علاقتون به رشتست. وگرنه اگ یونی خوب باشه رشته خوب باشه و ارزش داشته باشه ادم تحمل میکنه.

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای امار چه کتابی پیشنهاد میکنید؟!:redface:

djbehrouz

عضو جدید
سلام دوستان
سلام.برای منبع کنکوری درس آمار مهندسی دو کتاب مهندس طورانی و دهكردي مناسب می باشد!البته سایر منابع دانشگاهی هم هستند مثل آمار و احتمال کاربردی
دکتر نیکوکار و آمار و احتمال تالیف جان فروند ترجمه دکتر وحیدی که ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد برای همین پیشنهاد می شود از منبع کنکوری استفاده نمایید.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اون کتاب آقای طورانی رو که گفتن من دارم. نخوندمش ولی به نظرم منبع تستی خوبیه. اگه پایه تون متوسطه کاری که خودم کردمو پیشنهاد میکنم. من جزوه نود درصد پارسه که خیلی کم حجم و انصافه عالیه رو خوندم و به سوالات امار به راحتی جواب دادم انصافا. تستم نزده بودم اگ تستم بزنید که دیگه عالی.

jeneral_dj

عضو جدید
دوست من شهید بهشتیه شیمی با رتبه ی 60. قبلنم گفتم. اونم اولش یه خوابگاه بهش دادن خییییییییلی از یونی دور بود و جمعیتش زیاد. تا دو ترم فک کنم اونجا بود بعدش دیگه رفت خود کوی. اتفاقا یکی از دلایلی که من دلسرد شده بودم تعاریف ناامید کننده اش از اینکه چرا با این ذوق اومده و حالا باید بره همچین خوابکاهیو این جور حرفا. ولی الان راضیه و فکرای بلندی داره. در هرصورت فک نکنم خابکاه به تنهایی باعث انصراف بشه و دلیل عمدش عدم علاقتون به رشتست. وگرنه اگ یونی خوب باشه رشته خوب باشه و ارزش داشته باشه ادم تحمل میکنه.

والا من که انصرافمو تحویل آموزش دانشکده دادم !!! خودم موندم حیرون و متعجب ازین تصمیم!!! امیدوارم درآینده از کرده خویش پشیمون نشم!!! امیدوارم همه به خواستشون برسن!!!!

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
والا من که انصرافمو تحویل آموزش دانشکده دادم !!! خودم موندم حیرون و متعجب ازین تصمیم!!! امیدوارم درآینده از کرده خویش پشیمون نشم!!! امیدوارم همه به خواستشون برسن!!!!
پشیمونی نداره. تو هر مرحله میشه یه راهی پیدا کرد. در هر صورت کاری که آدم بی میل هستش انجام نده بهتره. کار خوبه با علاقه و محرک درونی جلو بره نه به زور و به خاطر خوش آمد دیگران. ایشالا که همه موفق باشن.

Sajjad_k

عضو جدید
اون کتاب آقای طورانی رو که گفتن من دارم. نخوندمش ولی به نظرم منبع تستی خوبیه. اگه پایه تون متوسطه کاری که خودم کردمو پیشنهاد میکنم. من جزوه نود درصد پارسه که خیلی کم حجم و انصافه عالیه رو خوندم و به سوالات امار به راحتی جواب دادم انصافا. تستم نزده بودم اگ تستم بزنید که دیگه عالی.
خیلی ممنون از پیشنهاد خوبتون. دانلود کردم به نظرم خلاصه خوبیه .
لینک دانلود کل درس های 90 درصد :http://worldaprilblogfacom.persiangig.com/%5bworldapril.blogfa.com%5dtarhe%2090%20parse.rar/download?dff7
password:
worldapril.blogfa.com
لینک آمار 90 درصد :http://dl.esfand.org/get/ubunto/amar_ehtemal_90%_www.esfand.org.zip

بالا