گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

A R A S T E

عضو جدید
سلام مهندس های عزیز
انگار همه جا گیر شدن به جز ما ... من هنوز تو هیچ موسسه ای ثبت نام نکردم .. موندم وسط زمین و هوا :(
چیکار کنم ؟

خب شمابایدپرس وجوکنی که بتونی ی موسسه مطمعن پیداکنی یه موسسه ای که موردتاییدهمه باشه یه سری فاکتورایی روکه ی موسسه خوب بایدداشته باشه روداشته باشه که باخیال راحت پیش بری زودتربایدتصمیمتوبگیری دیگه خیلی وقت نداری ی جوری باشه که حداقل بتونی استفاده کنی اززمان باقی مونده

scrat_68

عضو جدید
بله من پرس و جو کردم ... حرفای ضد و نقیض هم زیاد شنیدم ... شهریه ها هم چقدر متفاوت شده امسال ... من که فکرامو کردم فردا میرم ثبت نام در هر صورت آزمایشیه

A R A S T E

عضو جدید
بله من پرس و جو کردم ... حرفای ضد و نقیض هم زیاد شنیدم ... شهریه ها هم چقدر متفاوت شده امسال ... من که فکرامو کردم فردا میرم ثبت نام در هر صورت آزمایشیه

انشاالله که موفق باشی براتون آرزوی موفقیت میکنم

scrat_68

عضو جدید
دوستان درسته که کار برای گرایش های راه آهن برقی و انژی های نو خیلی کمه؟
مثلا یه دکتر که از این گرایش ها فارغ التحصیل شده نمیتونه استاد برای درس رشته های دیگه مثل کنترل بشه
مگه تو مدرکش نمینویسن مهندس برق قدرت ... خب بازم تو استخدام مشکل پیدا میکنه ؟ اگر نه چرا اینقدر خواهانشون کمه که با رتبه های متوسط هم قبول میشن اما فارغ التحصیلاش اصلا از گرایششون راضی نیستن ... خیلیهاشونم میگن بیکارن ... همه میگن گرایش سیستم و الک قدرت شهرستان رو بالاتر از اونا بزنید

masou2169

عضو جدید
سلام دوستان وقت بخیر..من یه مشکل دارم خواستم با بچه های برق در میون بذلرم...من تو یه پروژه سرپرست تاسیسات برقی ومکانیکی ام ولی از برق ساختمون و هتل سر در نمیارم...چیکار باید بکنم

masou2169

عضو جدید
به خدا سخته که یه استاد کار بیسواد با نگاه عاقل اندر سفیه بهت نگاه کنه...اونا که نمیدونن بی اطلاعی یه مهندس مکانیک از مسائل برقی امری طبیعیه فقط میگن تو مهندسی و باید بلد باشی

A R A S T E

عضو جدید
اره باباهمه چی روهم ربط میدن به سوادتو علی الخصوص مهندس بودنت ناسلامتی مهندسیااااااااااا:redface:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام دوستان وقت بخیر..من یه مشکل دارم خواستم با بچه های برق در میون بذلرم...من تو یه پروژه سرپرست تاسیسات برقی ومکانیکی ام ولی از برق ساختمون و هتل سر در نمیارم...چیکار باید بکنم
با سلام

دوست عزیز به دنبال سوال خود در تالار برق - قدرت باشین، سوال شما خارج از بحث این تاپیک و تالار هست.

موفق باشید.

Alirezajamshidi8

عضو جدید
سلام بچه ها
خدا قوت
یه سوال دارم کسی اطلاع داره که کلاس های کنترل شیرین آبادی بهتره یا کاروزرگر؟
در ضمن هزینه کلاس های شیرین آبادی می دونید چقدره حدودا؟

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
مرسی آقای مهندس فعلا که پاس کاری میشیم...:biggrin:

با تشکر

شما می تونید در تالار قدرت هم سوالاتتون را بپرسید و هم در زیر تالار تاسیسات الکتریکی با منابع مربوطه در تاپیک نظام مهندسی و تاپیک های مرتبط آشنا بشین.

amir-chiko

عضو جدید
سلام دوستان من چن روزه شروع کردم ریاضی مهندسیو میخونم از هفته دیگه مدارو هم استارتشو میزنم.بنظرتون ماکزیمم چقدر واسشون وقت بذارم؟ مابینش شروع کنم معادلاتو سیگنالو بخونم چطوره؟ مثلا از اواسط آبان. هی با خودم میگم وقت کم میارم :(

bahar-control

عضو جدید
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیس ولی تنها جاییه که سوالم خونده میشه .میخواستم بدونم کسی پروژه شبیه سازی پروتیوس گلخانه هوشمند رو داره ؟ اگه کسی سراغ داره ازش خواهش میکنم بهم کمک کنه بدجور ی گیر کردم:(

A R A S T E

عضو جدید
سلام دوستان من چن روزه شروع کردم ریاضی مهندسیو میخونم از هفته دیگه مدارو هم استارتشو میزنم.بنظرتون ماکزیمم چقدر واسشون وقت بذارم؟ مابینش شروع کنم معادلاتو سیگنالو بخونم چطوره؟ مثلا از اواسط آبان. هی با خودم میگم وقت کم میارم :(

سلام
من فکرنمیکنم وقت کم بیاری بستگی به روش مطالعه وتایمی که برای مطالعه میزاری داره واینکه میخوای ازاین روش برای مطالعه استفاده کنی خیلی کارخوبی میکنی اینکه 2،3تاکتاب روهمزمان بخونی بنظرم نتیجه ی بهتری خواهی گرفت!
نگران تایمتم نباش بابرنامه ریزی پیش برو ان شاالله که وقتت کم نمیاد!!!!;)

A.G7

عضو جدید
اطلاعیه سنجش درباره تکمیل ظرفیت : نيمسال پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه بسته به امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، در اولين نيمسال تحصيلي ممكن خواهد بود / خب این یعنی چی ؟ دانشگاه بگه مهر بیا باید حتمی مهر برم ؟ ورودی بهمن نیست ؟

karimialireza555

عضو جدید
من خودم چنتا درسو باهم و کنار هم تو برنامم گذاشتم یعنی فک میکنم یه روز کامل گذاشتن مثلا برای ریاضی مهندسی درست نیست ذهنم از کار میفته و خسته میشه . زمانم امسال دیگه واقعا کم نیست فقط باید با دقت بخونیم که رتبه عالی بیاریم.

Majid Nemo

عضو جدید

منم بانظردوستان موافقم!
بنظرمن شماازهمون اولم همین چندتاکتاب روکه گفتین اگه استارتشوباهم میزدی بازهم هیچ مشکلی پیش نمیومدتازه خیلیم خوب پیش میرفتی.
بازاین برنامه ریزی هم که خودتون انجام دادین بنظرمن میتونه مثمرثمرواقع بشه.
اصلنم نگران نباش وقتتم کم نمیاداگرطبق برنامه ریزیتون پیش برید.

alice7952

عضو جدید
بچه ها سلام یه سوال دارم : من می خوام بدونم هر آزمون های آزمایشی توی کدوم درس سوالاتش بهتره؟مثلا بدونم درس مدار رو از کدوم آزمون آزمایشی و درس مثلا کنترل رو از کدوم آزمون سوالاشو حل کنم بهتره؟شنیدم الکترونیک نصیر خیلی خوبه!!آیا این درسته؟ممنون میشم راهنمایی کنین...

joonii

عضو جدید
بچه ها سلام یه سوال دارم : من می خوام بدونم هر آزمون های آزمایشی توی کدوم درس سوالاتش بهتره؟مثلا بدونم درس مدار رو از کدوم آزمون آزمایشی و درس مثلا کنترل رو از کدوم آزمون سوالاشو حل کنم بهتره؟شنیدم الکترونیک نصیر خیلی خوبه!!آیا این درسته؟ممنون میشم راهنمایی کنین...

شمابایدسطح کلی رودرنظربگیری آزمونهای آزمایشی رومعمولاتوکلیه دروس باهم میسنجن وکلی هم بخوای بسنجی همه جاصحبت ازآزمونهای مدرسان هستش برای مطمعن ترشدنتونم یه دانشگاه تهران یاشریف بریدسربزنید بیشترراجبه برتربودن آزمونهای مدرسان بهتون توضیح میدن اونجوری دیگه خیالتونم راحتتره!

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
بچه ها میخوام یک کتاب خوب برای الکترونیک کنکور بهم معرفی کنید. برای یکی از بچه ها میخام. خواستم نظر شما رو بدونم. با تشکر.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
بچه ها میخوام یک کتاب خوب برای الکترونیک کنکور بهم معرفی کنید. برای یکی از بچه ها میخام. خواستم نظر شما رو بدونم. با تشکر.

تحلیل نظری مسائل الکترونیک نوشته محمدصادق اسلامپناه انتشارات راهیان ارشد

mvchsh

عضو جدید
بچه ها کسی هست هر دو کتاب مومن زاده و کریمی رو خونده باشه؟ کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jeneral_dj

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان ، عاجزانه از دوستانی که مطلع هستند تقاضای کمک دارم ،
من در رشته مدار مجتمع دانشگاه خواجه نصیر پذیرفته شدم ولی این رشته باب میل من نیست، الان هم اگه بخوام انصراف بدم یه سال از کنکور محروم میشم ، لازم به ذکر است که من سرباز بودم و در حین خدمت از خدمت ترخیص شدم.
حالا چندتا سوال دارم که هرکسی هرکدومشو بلده لطف کنه و منو راهنمایی کنه !1
1- اگر من الان در تکمیل ظرفیت شرکت کنم و یه رشته مثلا شبانه رو انتخاب کنم طبق اعلام سازمان سنجش قبولی قبلی من در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کان لم یکن تلقی میشه ،حالا اگه ازین رشته شبانه انصراف بدم میتونم در کنکور 95 شرکت کنم یا نه؟؟ و آیا از لحاظ قانون خدمت منع قانونی دارم یا نه؟؟؟

2- اگر کلا از مدار مجتمع خواجه نصیر انصراف بدم الان ، با توجه به اینکه روزانه هستم ، حق شرکت در کنکور تجربی سال 95 رو خواهم داشت یا نه؟؟؟ و آیا از منظر قانون نظام وظیفه منعی خواهم داشت یا نه؟؟؟؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من در رشته مدار مجتمع دانشگاه خواجه نصیر پذیرفته شدم ولی این رشته باب میل من نیست، الان هم اگه بخوام انصراف بدم یه سال از کنکور محروم میشم ، لازم به ذکر است که من سرباز بودم و در حین خدمت از خدمت ترخیص شدم.
1- اگر من الان در تکمیل ظرفیت شرکت کنم و یه رشته مثلا شبانه رو انتخاب کنم طبق اعلام سازمان سنجش قبولی قبلی من در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کان لم یکن تلقی میشه ،حالا اگه ازین رشته شبانه انصراف بدم میتونم در کنکور 95 شرکت کنم یا نه؟؟ و آیا از لحاظ قانون خدمت منع قانونی دارم یا نه؟؟؟

2- اگر کلا از مدار مجتمع خواجه نصیر انصراف بدم الان ، با توجه به اینکه روزانه هستم ، حق شرکت در کنکور تجربی سال 95 رو خواهم داشت یا نه؟؟؟ و آیا از منظر قانون نظام وظیفه منعی خواهم داشت یا نه؟؟؟؟

سلام.در کل از منظر نظام وظیفه، شما از زمان انصراف قطعی یا فارغ التحصیلی،1 سال زمان دارید تا خودتون رو معرفی کنید.من در جریان تکمیل ظرفیت نیستم به هیچ وجه و متاسفانه نمیتونم جوابی بدم بهتون.یکی از دوستان من در دانشگاه در مقطع ارشد در دوراه روزانه پس از گذشت چند ترم انصراف داد.اگر شما در دانشگاه ثبت نام کنید و یک ترم بگذره فک کنم میتونید انصراف بدید و از کنکور سال 95 هم محروم نشید.فقط بحث مالیش مطرح میشه.اگر خواستید این کار رو بکنید حتما ازآموزش کل دانشگاه بپرسید که برای انصراف آیا باید هزینه ای رو بپردازید یا خیر.حتی در طول ترم 1 هم پرس و جو کنید که قبل از پایان ترم 1 میتونید انصراف بدید یا خیر.انصرفا حین تحصیل فرقش با انصراف قبل از ثبت نام در همین محرومیت کنکور بعدی هست.
اما در کل اگر بتونید شبانه قبول بشید و از اون مقطع انصراف بدید(در صورتی که ازتون پول نگیرن موقع انصراف)، اون بهترین انتخاب هست.

power4ever

عضو جدید

بهتره زنگ بزنی سنجش بپرسی
در مورد کنکور تجربی باید یا سربازی رو تمام کرده باشی یا معافیت باشی تازه اگه کارشناسی دانشگاه دولتی بودی باید ترمی 3 تا 5 میلیون پول بدی
یکی از دوستای من معاف بود بعد ارشد پزشکی قبول شد ترمی 3 تا 5 تومن داره پول میده با اینکه روزانه هم قبول شده

A.G7

عضو جدید
دوست عزیز برای من این اتفاق افتاد و روزانه بودم تکمیل ظرفیت شرکت کردم ک جای دیگه برم بعد مطلع شدم ک از کنکور سال بعد محروم شدم چون به هر صورت روزانه قبول شده بودم

بالا