گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Devilinator

عضو جدید
سلام و تبریک به همه امیدوارم همه راضی باشن

دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران - مهندسي برق - سيستم هاي الكترونيك ديجيتال - روزانه

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام و تبریک به همه دوستانی که نتیجه زحمتاشون رو دیدن
امیدوارم همه از نتیجه بدست اومده راضی باشن

دوستانی که دانشگاه تهران و گرایش کنترل قبول شدن اگه سوالی بود من در خدمتم.

مریم.7

عضو جدید
تبریک به همه مهندسین باهوش برق که موفق شدن و به اهدافشون رسیدن.

خسته نباشید و خداقوت.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و تبریک به همه امیدوارم همه راضی باشن

دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران - مهندسي برق - سيستم هاي الكترونيك ديجيتال - روزانه
سلام تبریک میگم
رتبتون چند بوده که دیجیتال قبول شدید؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان منم قبول شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

خدا رو شکر می کنم فقط..... خیلی خوشحالم......:smile:

سلام جناب پایدار بهتون تبریک میگم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و تبریک به همه دوستانی که نتیجه زحمتاشون رو دیدن
امیدوارم همه از نتیجه بدست اومده راضی باشن

دوستانی که دانشگاه تهران و گرایش کنترل قبول شدن اگه سوالی بود من در خدمتم.
سلام اقا ارمین..من دانشگاه بین المللی قزوین قبول شدم..گرایش کنترل..میخاستم بدونم...ارزش رفتن داره؟؟

بعدشم درباره رشته کنترل کمی توضیح بدید..و بگید آینده کاریش چطوره؟؟؟

Devilinator

عضو جدید

سلام
آره تهران و امیر کبیرم زده بودم که نشد , قبولیه پارسال و امسال تقریبا یجور بود , شنیده بودم ۹۳ نسبت به ۹۲ کمتر شده.

سلام تبریک میگم
رتبتون چند بوده که دیجیتال قبول شدید؟

سلام ممنون ۳۰۹ الکترونیک

Hidden shadow

عضو جدید
دوستان من دانشگاه تربیت مدرس مجموعه مهندسی برق قبول شدم...
دو تا سوال دارم ازتون

1. دانشگاه تربیت مدرس می شناسین؟ دانشگاه خوبیه؟ از نظر رتبه و بار علمی چندمه؟

2. مجموعه مهندسی برق یعنی کدوم گرایش؟ من فقط کنترل می خوام

sogand.m

عضو جدید
دو تا سوال دارم ازتون

اره دانشگاه خوبیه که قطعا..خب شما باید کد دانشگاه قبول شدتونو ببینین دیگه(توی دفترچه انتخاب رشته کدها وجود داره شما از از قسمت نتایج نهایی کد قبولیتون وجود داره)

va.hid

عضو جدید
بهترین رشته برای بازار کار اگه کار بلد باشی کنترل هستش من خودم قدرتم اما الان کنترل کار میکنم واقعا کارش خوبه البته بنظرم هر گرایشی باشی میتونی کنترل کار کنی اما خب سختتر میشه

شما نسبت به گرایش اتوماسیون اطلاعاتی داری؟تربیت مدرس تو این گرایش چطوره؟

juvefans

کاربر ممتاز
دو تا سوال دارم ازتون

دانشگاه خوبی هست. فقط به نظرم برای گرایش سیستم خیلی خوبه و برای گرایش ماشین و الکترونیک قدرت بهتره به جاهای دیگه فکر کنید.

Devilinator

عضو جدید
دوستان کسی میدونه ثبت نام چیا میخواد ؟ کلا چی به چیه
چه مدارکی میخواد؟ خوابگاه کی باید اقدام کنیم؟ کلاسا کی شروع میشه؟ یه اطلاعیه زده شروع ثبت نام ۱۷ و ۱۸ ام ... اگه کسی میتونه راهنمایی کنه :smile:

مریم.7

عضو جدید
سلام
یه سوال:
آیا عنوان مجازی در مدرک پایانی نوشته میشه؟؟
اصلا مجازی یعنی چی؟نیازی نیست که بریم دانشگاه و سرکلاس و..؟؟
تقریبا شهریه کلی 13-14 تومن درمیاد..به نظرتون می ارزه؟؟

Pencil

عضو جدید
سلام
یه سوال:
آیا عنوان مجازی در مدرک پایانی نوشته میشه؟؟
اصلا مجازی یعنی چی؟نیازی نیست که بریم دانشگاه و سرکلاس و..؟؟
تقریبا شهریه کلی 13-14 تومن درمیاد..به نظرتون می ارزه؟؟

آره تو مدرک نوشته میشه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میدونه ثبت نام چیا میخواد ؟ کلا چی به چیه
چه مدارکی میخواد؟ خوابگاه کی باید اقدام کنیم؟ کلاسا کی شروع میشه؟ یه اطلاعیه زده شروع ثبت نام ۱۷ و ۱۸ ام ... اگه کسی میتونه راهنمایی کنه :smile:
تو سایت که مدارک هست
من شهید بهشتی قبول شدم مدارک رو زده

600ali

عضو جدید

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام اقا ارمین..من دانشگاه بین المللی قزوین قبول شدم..گرایش کنترل..میخاستم بدونم...ارزش رفتن داره؟؟

بعدشم درباره رشته کنترل کمی توضیح بدید..و بگید آینده کاریش چطوره؟؟؟

سلام دوستم

والا دست رو دلم نذار که خونه... نمیخوام دلت رو بزنم ولی اگه وقت و حوصله خوندن داری و ارشد برات مهمه، 1 سال دیگه پاش صبر کن، اما نه اگه فک میکنی حسش نیست و سال دیگه احتمال داره نتیجه بهتر نشه، برو
نمیگم دانشگاه افتضاحیه، ولی واقعا سطحش پایینه... عذر خواهی میکنم که شاید تو ذوقت میزنم، ولی فک کنم الان بدونی بهتر باشه، همونطور که من هم ترجیح میدادم بعد از قبولی توی دوره کارشناسی یکی این حرف رو به من میزد...

راجع به رشته کنترل اصلا نمیشه به صورت دقیق بگی بازار کارش خوبه یا بده، چون به شدت گسترده و بین رشته ای ه و تو هر زمینه ای ازش استفاده میشه... اگه بتونی راه درستش رو پیدا کنی بازار کار خیلی خوب هم میتونه داشته باشه... در کل رشته جذابیه، حداقل واسه من اینطور بوده، البته من مخابرات رو تا حدودی بیشتر از کنترل دوست داشتم ، ولی چون کارشناسی کنترل بودم و سختم بود که گرایش رو عوض کنم کنترل رو ادامه دادم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم

والا دست رو دلم نذار که خونه... نمیخوام دلت رو بزنم ولی اگه وقت و حوصله خوندن داری و ارشد برات مهمه، 1 سال دیگه پاش صبر کن، اما نه اگه فک میکنی حسش نیست و سال دیگه احتمال داره نتیجه بهتر نشه، برو
نمیگم دانشگاه افتضاحیه، ولی واقعا سطحش پایینه... عذر خواهی میکنم که شاید تو ذوقت میزنم، ولی فک کنم الان بدونی بهتر باشه، همونطور که من هم ترجیح میدادم بعد از قبولی توی دوره کارشناسی یکی این حرف رو به من میزد...

راجع به رشته کنترل اصلا نمیشه به صورت دقیق بگی بازار کارش خوبه یا بده، چون به شدت گسترده و بین رشته ای ه و تو هر زمینه ای ازش استفاده میشه... اگه بتونی راه درستش رو پیدا کنی بازار کار خیلی خوب هم میتونه داشته باشه... در کل رشته جذابیه، حداقل واسه من اینطور بوده، البته من مخابرات رو تا حدودی بیشتر از کنترل دوست داشتم ، ولی چون کارشناسی کنترل بودم و سختم بود که گرایش رو عوض کنم کنترل رو ادامه دادم
نمیدونم چیکار کنم واقعا موندم..از اینور باید روزی سیصد کیلومتر رفت و امد کنم..از اینورم اگه نرم یکسال محروم میشم...بدجور بین دوراهی گیر کردم

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

نمیدونم چیکار کنم واقعا موندم..از اینور باید روزی سیصد کیلومتر رفت و امد کنم..از اینورم اگه نرم یکسال محروم میشم...بدجور بین دوراهی گیر کردم
بین المللی جز روزانه حساب نمیشه ؟میشه؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
پس شما میگی سطحش پایینه..درسته؟؟

تا دو سال پیش که من اونجا بودم، خیری ندیدم از اساتیدش، حالا الان بهتر شده یا نه رو دقیق نمیدونم، البته از دوستانی که هنوز اونجا هستن همچنان تعریف خوبی نمیشنوم... استاد قوی واقعا نداره متاسفانه

مگه بین الملل که پولیه جزو روزانه هست؟؟؟
مگه میشه؟؟؟

دوست من این با اون بین الملل که شما فکر میکنید فرق داره، این جز اسمشه دانشگاه بین المللی امام خمینی، با اون بین الملل که تو دفترچه مینویسه فرق داره، از لحاظ نوع دانشگاهی مثه دانشگاه های دولتی ه دیگه س، مثه تهران و شریف و ... روزانه ش هم پولی نیس، شبانه ش هم مثه همه دانشگاه های دیگه

بالا