گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

نگار88

کاربر بیش فعال
سلام علیکم به همه اینجانب نگار هستم تازه میخوام ارشد شرکت کنم یکی میشه درست حسابی راهنماییم کنه یکم گیج میزنم.... کنترل میخوام شرکت کنم و اینکه کنترل و معادلات رو شروع کردم احساس میکنم به یه راهنمایی جامع نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنین;)

elecfa1992

عضو جدید
سلام علیکم به همه اینجانب نگار هستم تازه میخوام ارشد شرکت کنم یکی میشه درست حسابی راهنماییم کنه یکم گیج میزنم.... کنترل میخوام شرکت کنم و اینکه کنترل و معادلات رو شروع کردم احساس میکنم به یه راهنمایی جامع نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنین;)
سلام شما دعا کن تهران قبول شم ی راهنمایی توپ میکنم بهتون...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شاهد زدم........

آمار انتخاب رشته همه رو داریا خخخخخخخ

بده قبل از نتایج ،نتایجتونو میگم...:|

ایشالا به زودی نتایج میاد روح عمه ی توکلی به آرامش میرسه :D

امیدوارم همه به اونچه که لایقش هستن برسن:):gol:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بده قبل از نتایج ،نتایجتونو میگم...:|

ایشالا به زودی نتایج میاد روح عمه ی توکلی به آرامش میرسه :D

امیدوارم همه به اونچه که لایقش هستن برسن:):gol:

من که خودم واقعا امیدی به قبولی ندارم...اینو جدی میگم...منتظر دیدن کلمه مردود هستم....:biggrin:

rahada

عضو

دوستان میشه در این مورد توضیح بدید که برای این بخشنامه ی 10٪ اول هر ورودی ، کی باید اقدام کرد؟ تابستونی که ترم 6 تموم میشه (آخه معدل تا آخر ترم 6 انگار مهمه) یا این که تابستونی که ترم 8 تموم میشه و کنکور رو دادیم؟

2- دانشگاه محل تحصیل نمیره واسمون اقدام کنه. باید به همه اون دانشگاه هایی که میخوام اقدام کنم یا این که فقط یک جا حق دارم؟ یا اصن هر کی فقط دانشگاه خودش میتونه بره

3- اصن چه جوری باید اقدام کرد؟

4- جوابش همزمان با جواب کنکور میاد؟ یعنی اگه یکی بدون کنکور یه جا قبول بشه و با کنکور هم یه جا قبول بشه چی میشه؟ محروم میشه یا مشکلی نیس و یکی رو انتخاب می کنه

ببخشید سولا زیاد شد:redface:

Pencil

عضو جدید
چه استرسی دارید برای نتایج :D
بابا ایشالله همتون شریف و پلی تکنیک و تهران قبولید :biggrin:

تقویان

عضو جدید
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان نهايي‌ امتحاني آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال‌ 1394..................... بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.كليه‌ داوطلبانيكه اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ هر يك‌ از كد رشته‌هاي امتحاني‌ مربوط اعلام‌ گرديده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه نتايج منتشر مي‌گردد، براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، ضمناً در صورتي كه دانشگاهها و موسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت‌نام ارائه نكرده باشند، مي‌بايست در يكي از روزهاي شنبه مورخ 94/6/14، يكشنبه مورخ 945/6/15 و يا دوشنبه مورخ 1394/6/16 براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه بموقع پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

salmanro

عضو جدید
ماشااله بچه هاچقدرعجله دارن باباسازمان سنجش کشورعزیزمون روفرصت بدین بالاخره ی روز این نتایج روبه دست مامیرسونن دیگه;)

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اطلاعیه زیر برای دانشچوهای ممتاز هست که میتونن بدون کنکور وارد دانشگاه امیرکبیر بشن.
به نظر من اگر شرایط رو دارید و اون رشته و دانشگاهی که میخواستید رو قبول نشدید، به دردتون بخوره:

[h=1]اطّلاعيه پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد بدون شركت در آزمون ورودي در سال تحصيلي 96-95[/h][h=3]دانشگاه صنعتي اميركبير بر اساس مصوّبه 5/5/93 وزارت علوم تحقيقات و فنّاوري، تعداد محدودي دانشجوي واجد شرایط كارشناسي پيوسته ورودي 91 دانشگاه ها و مؤسّسات آموزش عالي كشور را بدون كنكور در مقطع كارشناسي ارشد در سال تحصیلی 96-95 پذيرش مي نمايد.
دانشجويان واجد شرایط كارشناسي مي‌بايست حداكثر در مدّت هشت نيمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ ميانگين جزو ده درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي خود باشند. داشتن ميانگين كل بالاي 16 و حداقل 110 واحد گذرانده تا پايان نيمسال ششم از ديگر شرايط لازم مي‌باشد.
متقاضيان مي بايست فرم اینترنتی مربوطه را از طريق وب سایت ثبت نام دانشگاه در تاریخ مذکور دريافت و تكميل نمايند و نيازي به مراجعه حضوري نيست.
مهلت پركردن فرم تقاضا از تاریخ 1/6/94 تا 31/6/94 بوده و دانشگاه در قبول يا رد تقاضا بر اساس امتياز مكتسبه مختار مي باشد.
به متقاضياني كه حد نصاب امتياز را كسب نمايند پذيرش اوّليه داده شده و نتيجه از طريق سايت اصلی دانشگاه اعلام مي گردد. بدیهی است اعلام نتایج اوّلیه هیچگونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به ارائه مدارک، موافقت دانشگاه و تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.
متقاضياني كه جزو پذيرفته شدگان قطعي باشند نيازي به شركت در آزمون سراسري كارشناسي ارشد نداشته و در صورت فراغت از تحصيل تا شهريور ماه سال 95 مي توانند وارد دوره كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي اميركبير شوند. *لازم به ذکر است مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری و نیز دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه های آزاد اسلامی واحد شهرستان ها و فارغ التحصیلان خارج از کشور برای ورودی بدون آزمون، مورد پذیرش نخواهد بود.[/h]

Pencil

عضو جدید
اطلاعیه زیر برای دانشچوهای ممتاز هست که میتونن بدون کنکور وارد دانشگاه امیرکبیر بشن.
به نظر من اگر شرایط رو دارید و اون رشته و دانشگاهی که میخواستید رو قبول نشدید، به دردتون بخوره:

اطّلاعيه پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد بدون شركت در آزمون ورودي در سال تحصيلي 96-95

دانشگاه صنعتي اميركبير بر اساس مصوّبه 5/5/93 وزارت علوم تحقيقات و فنّاوري، تعداد محدودي دانشجوي واجد شرایط كارشناسي پيوسته ورودي 91 دانشگاه ها و مؤسّسات آموزش عالي كشور را بدون كنكور در مقطع كارشناسي ارشد در سال تحصیلی 96-95 پذيرش مي نمايد.
دانشجويان واجد شرایط كارشناسي مي‌بايست حداكثر در مدّت هشت نيمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ ميانگين جزو ده درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي خود باشند. داشتن ميانگين كل بالاي 16 و حداقل 110 واحد گذرانده تا پايان نيمسال ششم از ديگر شرايط لازم مي‌باشد.
متقاضيان مي بايست فرم اینترنتی مربوطه را از طريق وب سایت ثبت نام دانشگاه در تاریخ مذکور دريافت و تكميل نمايند و نيازي به مراجعه حضوري نيست.
مهلت پركردن فرم تقاضا از تاریخ 1/6/94 تا 31/6/94 بوده و دانشگاه در قبول يا رد تقاضا بر اساس امتياز مكتسبه مختار مي باشد.
به متقاضياني كه حد نصاب امتياز را كسب نمايند پذيرش اوّليه داده شده و نتيجه از طريق سايت اصلی دانشگاه اعلام مي گردد. بدیهی است اعلام نتایج اوّلیه هیچگونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به ارائه مدارک، موافقت دانشگاه و تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.
متقاضياني كه جزو پذيرفته شدگان قطعي باشند نيازي به شركت در آزمون سراسري كارشناسي ارشد نداشته و در صورت فراغت از تحصيل تا شهريور ماه سال 95 مي توانند وارد دوره كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي اميركبير شوند. *لازم به ذکر است مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری و نیز دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه های آزاد اسلامی واحد شهرستان ها و فارغ التحصیلان خارج از کشور برای ورودی بدون آزمون، مورد پذیرش نخواهد بود.

:w00: تورو خدا نگاه حالا ما کنکور بدیم؛ کلا کنکور برداشته میشه؛ این توکلی این همه سال منتظر ما نشسته تا کنکور بدیم بعد کنکور رو برداره بازنشسته شه :w06:

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام میخواستم بدونم بالاخره این کنکورارشدقطعی شده برای اردیبهشت؟؟؟اصلابه فکراونایی که هنوزدانشجون نیستن که فقط قانون عوض میکنن!توروخدایکی راهنمایی کنه امروزوفرداانتخاب واحده تاحالافکر میکردم شایعه است امامثل اینکه جدیه!؟:confused:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

سلام میخواستم بدونم بالاخره این کنکورارشدقطعی شده برای اردیبهشت؟؟؟اصلابه فکراونایی که هنوزدانشجون نیستن که فقط قانون عوض میکنن!توروخدایکی راهنمایی کنه امروزوفرداانتخاب واحده تاحالافکر میکردم شایعه است امامثل اینکه جدیه!؟:confused:
کنکور اردیبهشت قطعی شده

Majid Nemo

عضو جدید
قطعی شده برای اردیبهشت شماپیج های قبلی روهم بخونین بازشرح کامل خبردستتون میاد!ولی انشااله دیگه برین برای آمادگی توی اردیبهشت برای یه کنکورخوب وموفق به امیدخدا;)

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بااین تغییرپروژه ی کارشناسی روبهتره واسه مهربرداشت یاهمون بهمن؟؟

Majid Nemo

عضو جدید
طبیعتامهربرداری بهترازبهمن هست چون بهمن نزدیک تره به کنکوربازحالابرنامه ریزی ودرس خوندنتون به کنکورنزدیک ترباشه موثرتره دیگه تااونموقع هم بسلامتی پروژه تموم میشه میشینی واسه کنکورایشالا

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که ذهن منودرگیرکرده اینه خوب اگه مهرهم بردارم این که یه وقت زیادی روبایدروی کاربذارم غیرقابل انکاره ومیترسم ازفضای کنکوردورشم ؟؟

mvchsh

عضو جدید
چیزی که ذهن منودرگیرکرده اینه خوب اگه مهرهم بردارم این که یه وقت زیادی روبایدروی کاربذارم غیرقابل انکاره ومیترسم ازفضای کنکوردورشم ؟؟

من پروژه و کارآموزی رو مهر میگیرم کارآموزی رو که اصلا نمیرم فقط مهر شرکت رو پاش میزنم و میدم به استاد ........ پروژه هم طبق برنامه ریزی کلا 2 روز وقتم رو میگیره

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام دوست عزیز.به نظرم سعی کنید درسای سبک رو برای بهمن بردارید. البته طوری نباشه که نتونید اصلا مهر درس بخونید. اما خب درسای سنگین فروردین و اردیبهشت به مشکل برمیخورید و پروژه بسته به موضوع و زمان تحویل بهتره ترم بهمن بردارید چون دیگه بعد کنکور تا شهریور وقت دارین روی پروژه کار کنید اما اگر مهر بردارید باید تا ۳۱ فروردین تحویل بدید
موفق باشید

A R A S T E

عضو جدید
بچه هاپیشنهادهای خوبی دارن براتون حالافکراتونوبکنین تصمیم جدی ونهایی روبگیرین که دیگه انشااله بابرنامه پیش بریدومطمعنانتیجه خواهیدگرفت همه ی سوالاتی هم که توذهن شماست همینجاجواب میگیره نگران نباشید

بالا