گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نماز میخونی؟؟

ریش هاتو با چی میزنی؟؟؟

تی شرت آستین کوتاه میپوشی یا بلند؟؟

نماز جماعت میری؟؟؟

تشهد و سلام رو بگو

اجتماعات بزرگ سیاسی و مذهبی چیه تو کشور

شب احیا میری یا نه؟؟

اسم خادم مسجد محلتون کیه؟؟

سیگاری هستی یا نه؟؟؟

خوبه نزدما :دی
خیلی سوالای سختی بودن

amir3620

عضو جدید
نماز میخونی؟؟

ریش هاتو با چی میزنی؟؟؟

تی شرت آستین کوتاه میپوشی یا بلند؟؟

نماز جماعت میری؟؟؟

تشهد و سلام رو بگو

اجتماعات بزرگ سیاسی و مذهبی چیه تو کشور

شب احیا میری یا نه؟؟

اسم خادم مسجد محلتون کیه؟؟

سیگاری هستی یا نه؟؟؟
این سوالها چه ربطی به برق داره؟ واقعا چنین سوال هایی می پرسند به نظرم این یک توهین به شخصیت ادم هاست مگه قراره بریم حوزه ؟ راستی کسی میدونه کدوم دانشگاهها مصاحبه دارند وکدوم ها ندارند منظورم روزانه هاست؟اصلا چرا مصاحبه میذارند فکر میکردم درمورد تجربیات کاری و تحقیقاتی که انجام دادیم و پایان نامه و... بپرسند؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوالها چه ربطی به برق داره؟ واقعا چنین سوال هایی می پرسند به نظرم این یک توهین به شخصیت ادم هاست مگه قراره بریم حوزه ؟ راستی کسی میدونه کدوم دانشگاهها مصاحبه دارند وکدوم ها ندارند منظورم روزانه هاست؟اصلا چرا مصاحبه میذارند فکر میکردم درمورد تجربیات کاری و تحقیقاتی که انجام دادیم و پایان نامه و... بپرسند؟

ای برادر من تا زمانی که تو مملکت بجای دانش و تخصص و افراد بهشون گفته بشه که ریشتو با چی میزنی....

امید چندانی نباید داشت....شنیدم گزینش ناسا همین سوالا رو میپرسند :biggrin:

Sajjad_k

عضو جدید
جز همین دانشگاه ها مثل شاهد،مالک و... هیچ جا واسه ارشد مصاحبه ای وجود نداره. این مصاحبه ها هم علمی نیست و فقط عقیدتی سیاسی هست چون جو این دانشگاه ها کلا متفاوته و هر دانشجویی رو جذب نمیکنن

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخشیدمن یه سوال داشتم برای درسای مدارومغناطیس وبرررسی وکنترل چه منابعی بخونم؟ممنون میشم راهنماییم کنیدمثلاکتابای انتشارات پردازش بهم معرفی شده بودکه گفتن جالب نیست خودم تاحالا ندیدم ویه کتابی که برای بررسی شنیدم جهش بودامااطلاع زیادی درموردبقیه درسا ندارم.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
بچه هايي كه رفتيم مصاحبه يك ترتيبي بديم
سوالات در يك تاپيك بنويسيم تا ديگران هم براي سال هاي بعد استفاده كنن

• Like
واکنش ها: EECi

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام ببخشیدمن یه سوال داشتم برای درسای مدارومغناطیس وبرررسی وکنترل چه منابعی بخونم؟ممنون میشم راهنماییم کنیدمثلاکتابای انتشارات پردازش بهم معرفی شده بودکه گفتن جالب نیست خودم تاحالا ندیدم ویه کتابی که برای بررسی شنیدم جهش بودامااطلاع زیادی درموردبقیه درسا ندارم.

سلام بر شما

براي درس مغناطيس كتاب اقاي عبد العالي فكر كنم انتشارات پارسه براي سطح متوسط و اگر بالا مي خوايد كتاب جهش
البته بايد ببينيد با چه كتابي راحت هستيد و اول از اون شروع كنيد و براي پيشرفت منابع بالاتر بخونيد

• Like
واکنش ها: EECi

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من به شدت نیاز دارم به صورت قطعی بدونم مصاحبه شاهد چقد طول میکشه؟ مثلا اگه ده صبح باشی تا چه ساعتی حداکثرش دیگه باید اونجا بمونی؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من به شدت نیاز دارم به صورت قطعی بدونم مصاحبه شاهد چقد طول میکشه؟ مثلا اگه ده صبح باشی تا چه ساعتی حداکثرش دیگه باید اونجا بمونی؟

سلام زهرا خانوم...مصاحبه من تو شاهد 3 ساعت طول کشید...

amir-chiko

عضو جدید
سلام بچه ها میخوام برای مخابرات امسال شرکت کنم.میخواستم بدونم برای مخابرات فردوسی مشهد حداقل چه رتبه ای میخواد.وبنظرتون از کی شروع کنم؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میشه بطور کامل بگید چه سوالاتی پرسیدنذ؟
یه سرچ کنید تو گوگل اطلاعات خوبی بدست میارید. من برای اینجا دیگ چیزی نخوندم. شک دارم برم اصلا. چون کار واجب دارم باید برسم حتما. ولی من برای مالک تو نت خوندم تو مصاحبه چیزی نبود که بلد نباشم مگه اینکه خودم نخواسته بودم یاد بگیرم. مثلا یه سری احکام رو با وجود اینکه میدونستم میژرسن ولی نخوندم. یه سری چیزام تو کتابی چیزی نیست. کاملا برمیگرده به شخص شما.

hesam246

عضو جدید
سلام
موندم بین مدار و کنترل کدوم رو برم کلاس البته استاد هردوش یکیه

amir3620

عضو جدید
دوستانی که توی مصاحبه دانشگاه شرکت کردند با ذکر دانشگاه لطفا سوالات مطرح شده رابگند؟

amir3620

عضو جدید
کسی لیستی از دانشگاههای دارای مصاحبه داره؟ اصلا هدفشون از مصاحبه چیه ؟

agarin

عضو جدید
سلام.
من هم مصاحبه دانشگاه مالک اشتر دعوت شدم و هم مصاحبه دانشگاه شاهد.
در مصاحبه دانشگاه مالک اشتر اول دو تا فرم پر میکنید بعد میرید برای مصاحبه.
سوالاتی که در مصاحبه از من پرسیدن:
اول راجب مسایل سیاسی بود
عربستان و یمن چه خبره ، داعش کیه، خط قرمز های امام برای انرژی هسته ای چیه، شخص مذاکره کننده از طرف ایران کیه ، وزیر دفاع کیه، اوضاع سیاسی داخل کشور در چه حاله، وظایف رهبر روبگو
بعد سوالات احکام پرسیدن
تیمم رو انجام بده، فروع دین رو بگو، معاد جسمانی یعنی چی ، کلا نظرت در مورد معاد چیه، نظرت در مورد حجاب چیه، خمس یعنی چی ، خمس به چی تعلق میگیره،
همینا فعلا یادمه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر.
اما دانشگاه شاهد
من دیروز مصاحبه شاهد داشتم ساعت 10 صبح تا ساعت 1 طول کشید.
اول 100 تا سوال روانشناسی میدن باید جواب بدی با گزینه های موافقم و مخالفم.
بعد یک نفر تصحیح میکنه حالا سه حالت وجود داره
یا شما کاملا جواب های خوبی دادید که در این صورت دعوت به مصاحبه نمیشید
یا بیشتر جواب هایی که دادید از نظر اونا مساعد نیست که بازم دعوت به مصاحبه نمیشید
یا چند تا سوال از نظر اونا مساعد نیست که درز این صورت دعوت به مصاحبه میشید.
دیروز مسئولین میگفتن کسانی که دعوت به مصاحبه نمیشن به منزله رد شدنشون نیست.
من دعوت به مصاحبه شدم
در مصاحبه اول نظرمو در مورد سوالاتی که از نظر اونا جوابم مساعد نبود پرسیدن بعد سوالات احکام:
اعمال شبهای قدر ، احیا کجا میری، نماز جمعه شرکت میکنی ، تو نماز جمعه نماز عصر چه جوری خونده میشه، نماز جماعت شرکت میکنی، تو نماز جماعت اگه دیر برسی کی میتونی به امام اقتدا کنی و موقع تشهد چه کار میکنی ، قیام متصل به رکوع چیه، کشورهای مذاکره کننده 5+1 کدومان،
همینا یادمه.

amin_amini

عضو جدید
دوستان با تجربهبرای تجزیه تحلیل بین کتاب تقدسی نصیر و مومن زاده راهیان ارشد کدوم روپیشنهاد میکنید؟
یه مقایسه بین این دو کتاب بکنید و دلیلاتون رو بگید چون میخوام تهیه کنم و بخونم.
ممنون

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان با تجربهبرای تجزیه تحلیل بین کتاب تقدسی نصیر و مومن زاده راهیان ارشد کدوم روپیشنهاد میکنید؟
یه مقایسه بین این دو کتاب بکنید و دلیلاتون رو بگید چون میخوام تهیه کنم و بخونم.
ممنون

سلام

تقدسی: درسنامه ی خوب و توضیحات گاها اضافی....ولی بعضی از نکاتش خوبه ....ولی من خوشم نمی یومد ....جون قدرت فکر کردنو ازم میگرفت و وابسته به فرمولای الکی می شدم .
مومن : درسنامه روان و ساده ...... حل سوالات به روش های آسان .............ولی گاها اشتباه توش دیده میشد هم اشتباه تایپی ویرایشی و گاها علمی

کهن : درسنامه ی خوب...روان .....بدون نقص ( حتی غلط املایی هم توش دیده نمیشد دیگه چه برسه به غلط های علمی )....دارای مثال های خوب ....منتها گاهی روشای حل تشریحی و طولانی

دیگه خود دانی....موفق باشی :)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.
من هم مصاحبه دانشگاه مالک اشتر دعوت شدم و هم مصاحبه دانشگاه شاهد.
در مصاحبه دانشگاه مالک اشتر اول دو تا فرم پر میکنید بعد میرید برای مصاحبه.
سوالاتی که در مصاحبه از من پرسیدن:
اول راجب مسایل سیاسی بود
عربستان و یمن چه خبره ، داعش کیه، خط قرمز های امام برای انرژی هسته ای چیه، شخص مذاکره کننده از طرف ایران کیه ، وزیر دفاع کیه، اوضاع سیاسی داخل کشور در چه حاله، وظایف رهبر روبگو
بعد سوالات احکام پرسیدن
تیمم رو انجام بده، فروع دین رو بگو، معاد جسمانی یعنی چی ، کلا نظرت در مورد معاد چیه، نظرت در مورد حجاب چیه، خمس یعنی چی ، خمس به چی تعلق میگیره،
همینا فعلا یادمه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر.
اما دانشگاه شاهد
من دیروز مصاحبه شاهد داشتم ساعت 10 صبح تا ساعت 1 طول کشید.
اول 100 تا سوال روانشناسی میدن باید جواب بدی با گزینه های موافقم و مخالفم.
بعد یک نفر تصحیح میکنه حالا سه حالت وجود داره
یا شما کاملا جواب های خوبی دادید که در این صورت دعوت به مصاحبه نمیشید
یا بیشتر جواب هایی که دادید از نظر اونا مساعد نیست که بازم دعوت به مصاحبه نمیشید
یا چند تا سوال از نظر اونا مساعد نیست که درز این صورت دعوت به مصاحبه میشید.
دیروز مسئولین میگفتن کسانی که دعوت به مصاحبه نمیشن به منزله رد شدنشون نیست.
من دعوت به مصاحبه شدم
در مصاحبه اول نظرمو در مورد سوالاتی که از نظر اونا جوابم مساعد نبود پرسیدن بعد سوالات احکام:
اعمال شبهای قدر ، احیا کجا میری، نماز جمعه شرکت میکنی ، تو نماز جمعه نماز عصر چه جوری خونده میشه، نماز جماعت شرکت میکنی، تو نماز جماعت اگه دیر برسی کی میتونی به امام اقتدا کنی و موقع تشهد چه کار میکنی ، قیام متصل به رکوع چیه، کشورهای مذاکره کننده 5+1 کدومان،
همینا یادمه.

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
MehranVB@ گرامی و سایر دوستان. یک سوال از شما داشتم: کسی که خرداد امسال درسش رو تموم کنه میتونه امسال در کنکور ارشد شرکت کنه و از مهر سال بعد به دانشگاه بره یا مشکل سربازی براش پیش میاد؟
شاید بهتر باشه که در ترم تابستانی درسش رو تموم کنه؟

salmanro

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان.دوستم اون کسی که شرایطش ازنظرشغلی یاهرجوردیگه بامافرق میکنه مطمعن باش خودشم نخواسته حق کسی روبخوره خداواسش اونطوری خواسته پس شمام فقط به وجودخدافکرکن مطمعن باش بهترینابرات واست توزندگی پیش میاد.......فقط خدارواحساس کن

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
MehranVB@ گرامی و سایر دوستان. یک سوال از شما داشتم: کسی که خرداد امسال درسش رو تموم کنه میتونه امسال در کنکور ارشد شرکت کنه و از مهر سال بعد به دانشگاه بره یا مشکل سربازی براش پیش میاد؟
شاید بهتر باشه که در ترم تابستانی درسش رو تموم کنه؟
شخصی که مشمول هست، تا یک سال بعد از فارغ‌التحصیلی معاف هست.
پس اگر خرداد 94 تموم کنید، تا خرداد 95 فرصت دارید وارد دانشگاه باشید، اگر امسال بخواید در کنکور شرکت کنید، زودتر از شهریور 95 میتونید ثبت نام کنید.
ترم تابستونه هم دقیقاً نمیدونم کی تموم بشه، ولی قاعدتاً قبل از شروع ترم پاییزه تموم میشه و باز هم مشکل براتون پیش میاد.
پس جواب سئوالتون: مشکل سربازی براتون پیش میاد. راه حل اینه که 3 واحد رو نگه دارید و به صورت تک درس در ترم پاییزی پاس کنید.
در اینصورت احتیاجی هم ندارید که سرکلاس برید و فقط امتحان رو بدید و نمره بگیرید کافیه. (البته اگر دوست داشتید سر کلاس هم میرید)
با این حال باز هم از آموزش دانشکدتون بپرسید و ببینید این قانون پابرجا باشه.

salmanro

عضو جدید
کتاب تقدسی خیلی سنگین توضیح داده وبعضی مطالب رومیگن نمیشه ازش فهمیدکتاب مومن زاده بدنیست ولی براساس تست های سال جدیدبه روزنشده کتاب مدرسان شریف هم پارسال یکی ازرتبه های تک رقمی خونده بودمیگفت بدنیست .به هرحال بایدخودت ببینی باکدوم راحتتری.توکتاب فروشیم میتونی بری هرسه تاشوببینی(هرچندبه حرف کتاب فروشی هانمیشه خیلی اعتمادکردچون اونافقط کتابی که براشون بیشترسودداره رومعرفی میکنن)درضمن تعدادچاپ وتیراژکتاب روکه اول هرکتاب مینویسن ببین باهم مقایسه کن هرکدوم بیشتربود تاحدودی میشه گفت کتاب بهتریه

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کتاب تقدسی خیلی سنگین توضیح داده وبعضی مطالب رومیگن نمیشه ازش فهمیدکتاب مومن زاده بدنیست ولی براساس تست های سال جدیدبه روزنشده کتاب مدرسان شریف هم پارسال یکی ازرتبه های تک رقمی خونده بودمیگفت بدنیست .به هرحال بایدخودت ببینی باکدوم راحتتری.توکتاب فروشیم میتونی بری هرسه تاشوببینی(هرچندبه حرف کتاب فروشی هانمیشه خیلی اعتمادکردچون اونافقط کتابی که براشون بیشترسودداره رومعرفی میکنن)درضمن تعدادچاپ وتیراژکتاب روکه اول هرکتاب مینویسن ببین باهم مقایسه کن هرکدوم بیشتربود تاحدودی میشه گفت کتاب بهتریه

ازون جا که گفتی در ضمن به بعد حال کردم :biggrin::biggrin:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
درسای مربوط به دفترچه اول رو میدونم تو زمانی که میدن نمیتونم همه رو جواب بدم بنظرتون چطوره مدارو اصلا نزنم و فقط تمرکزم روی زبان و ریاضی باشه؟ ممنون میشم جواب بدید

power4ever

عضو جدید
سلام
درسای مربوط به دفترچه اول رو میدونم تو زمانی که میدن نمیتونم همه رو جواب بدم بنظرتون چطوره مدارو اصلا نزنم و فقط تمرکزم روی زبان و ریاضی باشه؟ ممنون میشم جواب بدید

نزدن مدار یا ریاضی اشتباه محضه بقدری این دو درس توی رتبه بهتر تاثیر میزارن که هیچ درسی نمیزاره
اگه نگران کمبود زمانی ، زبان رو حذف کن

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اینجاکه همه برقین میشه راهنماییم کنید.برای مغناطیس ومدار وبررسی جه منابعی بهتره.اگه یکی پیداشه وکمکم کنه ممنون میشم .

بالا