گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Pencil

عضو جدید
من سال پیش همه درس ها رو خلاصه نکردم بنظرمم کار اشتباهیه!(الان میگی برو بابا ...)ولی درسی مثل ریاض رو خلاصه کردم 2 درصد زدم منتهی سیگنال رو نکردم 92 درصد.بنظرم خلاصه نویسی نکن ولی نوت بردار
نه بابا چرا مسخره کنم؛ خوب فرق نوت برداری با خلاصه نویسی چیه؟
همه میگن کار مفیدیه اما به نظر من تو زمان جمع بندی میشه از خلاصه درسنامه ها هم خوند، دیگه چه نیازی به خلاصه نویسیه؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظرتون من با شماره داوطلبی میتونم نتیجمو ببینم ؟
تمام اطلاعات کنکورم طی ریکاوری از بین رفته

alk1370

کاربر بیش فعال

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام زهرا خانوم سال قبل که میشد امسالم حتما میشه چون شما تنها که قطعا این مشکلو نداری اینجا رو ببین:

http://result2.sanjesh.org/noetrst_arshad_9306/
سلام
مرسی
یه وقتایی ادم میره نگاه کنه نمیشه و باید از اطلاعات دیگه وارد شد که من ندارم. امیدوارم که بشه. بازم ممنون همین که با همین هم امکانش هست عالیه

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام
مرسی
یه وقتایی ادم میره نگاه کنه نمیشه و باید از اطلاعات دیگه وارد شد که من ندارم. امیدوارم که بشه. بازم ممنون همین که با همین هم امکانش هست عالیه

خواهش می کنم

مگه پرینت ثبت نامیتون رو ندارین؟ معمولا که سنجش فکر همه چی رو میکنه و همه اطلاعاتو میزاره اگه نذاره کار خودش سخت تر میشه چون طاوطلبای زیادی باس برن سنجش.مطمئنا میزاره حتی با اطلاعات فردی نگران نباشید.خودتون رو آماده کنید واسه ثبت نام دانشگاه فکر این چیزا رو نکنید.موفق باشید.:)

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهش می کنم

مگه پرینت ثبت نامیتون رو ندارین؟ معمولا که سنجش فکر همه چی رو میکنه و همه اطلاعاتو میزاره اگه نذاره کار خودش سخت تر میشه چون طاوطلبای زیادی باس برن سنجش.مطمئنا میزاره حتی با اطلاعات فردی نگران نباشید.خودتون رو آماده کنید واسه ثبت نام دانشگاه فکر این چیزا رو نکنید.موفق باشید.:)
حق با شماست
نه ندارم
تنها چیزی که بهش فکر نمیکنم ثبت نام دانشگاست
ولی خوب نمیشه نتیجه رو ندید دیگه
بازم ممنون

nasrin1990

عضو جدید
دوستان قضیه چیه؟؟من با135 مصاحبه ی مالک دعوت نشدم فقط شاهدو نوشته برامن .....چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان قضیه چیه؟؟من با135 مصاحبه ی مالک دعوت نشدم فقط شاهدو نوشته برامن .....چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلام
عجیبه ها
ولی من مخابرات رمز مالک رو زده بودم که برای مصاحبه دعوت شدم
و میدان شاهد که اونم شده
رتبمم که میدونی اصن قابل مقایسه نیست باهات
مطمئنی زدی؟
شایدم گفتن تو که نمیری پس دیگه الکی دعوتت نکنن:دی شوخی
به نظرت اگه میدان مالکو میزدم نمیشد؟ من حواسم نبود که شاهد جز محدودیت های تعداد نیستش. به خاطر همین یه دونه شاهد زدم یه دونه مالک. بعدم میدان امکانش خ کم بود اینو زدم. البته فکر نکنم هیچ کدومشو برم برا مصاحبه ولی میخام بدونم.
تو هم یه زنگی بزن آموزش مالک ببین چیه قضیه خ دوست دارم بدونم جوابشو

دانشمند كوچك

عضو جدید
ای بابا برای منم زده قبولم در حالی که دانشگاه شاهد بعد از دانشگاه هایی هست که مطمئنم اول اونارو قبولم،جریان چیه؟؟؟؟؟
اگر نرم برای مصاحبه بقیه انتخابام رو قبول نمی کنن؟ یعنی شمارش نمیشه؟

EECi

مدیر بازنشسته
ای بابا برای منم زده قبولم در حالی که دانشگاه شاهد بعد از دانشگاه هایی هست که مطمئنم اول اونارو قبولم،جریان چیه؟؟؟؟؟
اگر نرم برای مصاحبه بقیه انتخابام رو قبول نمی کنن؟ یعنی شمارش نمیشه؟
سلام
اگه نرید مصاحبه ، کد رشته مربوطه حذف خواهد شد

EECi

مدیر بازنشسته
سلام ممنون از جوابتون یعنی خیالم راحت باشه که اگر نرم انتخاب اول تا اخرم رو میخونن؟
بله . رشته های مصاحبه دار اینطوری هستن .
اینجا رو بخونید :

دين وسيله از داوطلباني كه فهرست اسامي آنان در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به عنوان معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي داراي شرايط خاص و يا بورسيه در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394 درج گرديده, دعوت مي نمايد با توجه به نكات ذيل و براساس برنامه زماني مشخص شده مربوط به كد رشته محل ذيربط، براي مصاحبه، آزمون اختصاصي، آزمون تشريحي، آزمون پروژه و ساير مراحل گزينش مورد لزوم به نشاني مشخص شده مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه براي شركت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از گزينش در كد رشته محل يا رشته محلهاي انتخابي مربوط تلقي مي گردد و فرصت ديگري براي انجام مراحل مذكور وجود نخواهد داشت.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2075

دانشمند كوچك

عضو جدید
بله . رشته های مصاحبه دار اینطوری هستن .
اینجا رو بخونید :

دين وسيله از داوطلباني كه فهرست اسامي آنان در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به عنوان معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي داراي شرايط خاص و يا بورسيه در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394 درج گرديده, دعوت مي نمايد با توجه به نكات ذيل و براساس برنامه زماني مشخص شده مربوط به كد رشته محل ذيربط، براي مصاحبه، آزمون اختصاصي، آزمون تشريحي، آزمون پروژه و ساير مراحل گزينش مورد لزوم به نشاني مشخص شده مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه براي شركت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از گزينش در كد رشته محل يا رشته محلهاي انتخابي مربوط تلقي مي گردد و فرصت ديگري براي انجام مراحل مذكور وجود نخواهد داشت.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2075

خیلی ممنون منم همین جمله یکم نگرانم کرد گفتم نکنه دو پهلو گفته باشه:biggrin: .مرسییییییییییییییییییییی:gol:

• Like
واکنش ها: EECi

nasrin1990

عضو جدید
سلام
عجیبه ها
ولی من مخابرات رمز مالک رو زده بودم که برای مصاحبه دعوت شدم
و میدان شاهد که اونم شده
رتبمم که میدونی اصن قابل مقایسه نیست باهات
مطمئنی زدی؟
شایدم گفتن تو که نمیری پس دیگه الکی دعوتت نکنن:دی شوخی
به نظرت اگه میدان مالکو میزدم نمیشد؟ من حواسم نبود که شاهد جز محدودیت های تعداد نیستش. به خاطر همین یه دونه شاهد زدم یه دونه مالک. بعدم میدان امکانش خ کم بود اینو زدم. البته فکر نکنم هیچ کدومشو برم برا مصاحبه ولی میخام بدونم.
تو هم یه زنگی بزن آموزش مالک ببین چیه قضیه خ دوست دارم بدونم جوابشو
هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن!!!!اگه گزینش دانشگاهای دیگه هم اینطور باشه چی؟؟؟؟نگرانم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن!!!!اگه گزینش دانشگاهای دیگه هم اینطور باشه چی؟؟؟؟نگرانم
سلام. دیگه هیچی:دی فیل میشی:دی خدا نکنه . البته ما داغ این مصیبت سازمان سنجشو دیدیم. اشکال که داره ولی تو ارشد من ندیدم تا حالا ب خاطر همین گفتم بپرس.
حضوری برو
هیچی نمیشه اصلا نگران نباش.

mhk158

عضو جدید

سلام دلیلش این قسمت از اطلاعیه سازمان سنجشه:
2-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند.

hesam246

عضو جدید
سلام
به نظرتون کلاس مغناطیس باغستانی میتونه مفید واقع باشه
البته کلاسای دیگه ای هم بود مثل الک باغستانی یا مدار و کنترل شیرین ابادی که من همون مغناطیس روانتخاب کردم

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام
به نظرتون کلاس مغناطیس باغستانی میتونه مفید واقع باشه
البته کلاسای دیگه ای هم بود مثل الک باغستانی یا مدار و کنترل شیرین ابادی که من همون مغناطیس روانتخاب کردم

سلام
من در مورد کلاس که نظری ندارم چون خودم شرکت نکردم فقط اینکه میخان مغناطیس بخونید اول مطمئن بشین که علاقه و توانایی بالا تو این درس دارین چون این درس خیلیها رو اذیت میکنه.چون این درس معمولا درصد بالا خیلی کم داره!در حالی که اگه اون انرژیتون و هزینه تون رو صرف درسای دیگه کنید به نظر من بهتر خواهد بود.مغناطیس هم میتونید خودتون بعضی قسمتهاشو بخونید که در حد دو سه تا جواب بدین.

ateeee

عضو جدید
سلام .ببخشید من کارشناسی برق خوندم.
یه سال دنبال کار گشتم ولی متاسفانه کار مربوط به رشتم پیدا نشد .تصمیم گرقتم ادامه تحصیل بدم که از بیکاری درآم ولی تو ادامه دادن رشته خودم مرددم . یه جورایی باهاش انس گرفتم ولی خوب وقتی کار نیس چه کنم !!!
صنایع چطوره ؟ کسی اطلاعاتی داره؟

hesam246

عضو جدید
سلام
من در مورد کلاس که نظری ندارم چون خودم شرکت نکردم فقط اینکه میخان مغناطیس بخونید اول مطمئن بشین که علاقه و توانایی بالا تو این درس دارین چون این درس خیلیها رو اذیت میکنه.چون این درس معمولا درصد بالا خیلی کم داره!در حالی که اگه اون انرژیتون و هزینه تون رو صرف درسای دیگه کنید به نظر من بهتر خواهد بود.مغناطیس هم میتونید خودتون بعضی قسمتهاشو بخونید که در حد دو سه تا جواب بدین.
من امسال تو کنکور نتیجه نگرفتم و از دفترچه دو فقط الک و سیگنال رو خونده بودم واسه سال بعد تصمیم دارم یه درس دیگم به دفترچه دومم اضاف کنم که بین مفناطیس و کنترل میخام مغناطیس رو انتخاب کنم که البته از این درس بدم نمیاد و از کنترل بیشتر دوس دارم حالا امیدوارم که نتیجه بده

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. اگر دانشجویی سال 94 کنکور داده ولی درسش ترم زمستانی 95 تموم بشه میتونه از بهمن ماه 95 دانشجوی ارشد بشه؟ یعنی با این هدف ارشد امسال شرکت کنه که ترم بهمن سال بعد بره دانشگاه.

دانشمند كوچك

عضو جدید
Capture.jpg

سلام دوستان،بچه ها هزینه شبانه دانشگاه اصفهان رو زده اینقدر
بنظرتون یعنی ترمی چقدر؟

من هنوز فرصت دارم برم سازمان سنجش و انتخابامو جابجا کنم؟
آخه روزانه راه دور رو میووردم......

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 241993

سلام دوستان،بچه ها هزینه شبانه دانشگاه اصفهان رو زده اینقدر
بنظرتون یعنی ترمی چقدر؟

من هنوز فرصت دارم برم سازمان سنجش و انتخابامو جابجا کنم؟
آخه روزانه راه دور رو میووردم......
سلام
باید بشینی حساب کنی
فکر کنم یه دونه سمینار باید بذاری
ترمی فک کنم نهایت 15 واحد که دو ترم باید حساب کنی براش
در نهایت هزینه راه دور کم نیستش ها. تازه موندن تو شهر خودتون مزایای خودشو داره که جبران میکنه تا حدودی و اینکه چون دانشگاه اصفهانه دلت خیلی نمیسوزه که داری پول میدی.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام .ببخشید من کارشناسی برق خوندم.
یه سال دنبال کار گشتم ولی متاسفانه کار مربوط به رشتم پیدا نشد .تصمیم گرقتم ادامه تحصیل بدم که از بیکاری درآم ولی تو ادامه دادن رشته خودم مرددم . یه جورایی باهاش انس گرفتم ولی خوب وقتی کار نیس چه کنم !!!
صنایع چطوره ؟ کسی اطلاعاتی داره؟
سلام
صنایع بهتر هستش خصوصا اگه خانوم باشید

مهدی علمشاهی

عضو جدید
سلام به دوستان. معادلات و ریاضی مهندسی کریمی.مدار کارو زرگر وکهن.کنترل امین رضایی بعد تست سجادیان.ماشین حلم زاده بعد پژمانفر. بررسی حلم زاده و تست قاسمی انتشارات جهش

بالا